Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Eventekkel kapcsolatos hibák

136

Hozzászólások

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Lehet vajon tudni, hogy lesz hétvégi tüzijáték? mert ha igen, akkor talán újrakezdem, anélkül nem fogok szívni, úgyse biztos, hogy meglenne. 
  • Shirkán53 (HU1)Shirkán53 (HU1) Bejegyzések: 17
    Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy az eltűnt az eddigi munkánk és áldozataink csak úgy szó nélkül, az korrekt eljárás lenne.
    Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy lecsökkenteni egy nappal a játékidejét az összes játékosnak, az korrekt eljárás lenne. Különösen, ha van más és jobb megoldás. Illetve ha a hibát véletlenül sem a játékosok követték el. Bár...azzal hogy itt játszanak eléggé kiszolgáltatottá teszik magukat :)

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Sziasztok!

    Várhatóan kapunk tűzijátékot a felröppenőkhöz, hogy ezzel kompenzálják az elvesztett időt. Sőt, hamarosan indul a Hawaii event is. 

  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Losi (HU1) mondta:
    Lehet vajon tudni, hogy lesz hétvégi tüzijáték? mert ha igen, akkor talán újrakezdem, anélkül nem fogok szívni, úgyse biztos, hogy meglenne. 
    Ezek után újra belefognál? Mi van akkor ha azt is eltüntetik?? Én inkább leállók a játékkal, nem szeretem ha h.ly.nek néznek és bepaliznak.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Losi (HU1) mondta:
    Lehet vajon tudni, hogy lesz hétvégi tüzijáték? mert ha igen, akkor talán újrakezdem, anélkül nem fogok szívni, úgyse biztos, hogy meglenne. 
    szia
    a Hivatalos szrtn lesz:

    "Nyári hétvégék - speciális ünnepek
    A tavalyi évhez hasonlóan visszatérnek a farmokra a speciális hétvégi események (első alkalommal 05.24. 00h00m - 05.28.23h59m) úgy mint a boldogságot hozó fagyiskocsi, túristák a piacon, a lovas serkentők, a száguldó farmer különkiadások és tűzijáték. Ha valakinek ez újdonság lenne, ITT olvashat róla bővebben."

    és persze a mostani hiba miatt kompenzáció is várható tűzijáték formájában
    2 hsz-el alattad írt róla Maci
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Nálunk van a szövibe olyan játékos akinek nem kell újrakezdeni,lehet,hogy majd mások is jelzik ezt !! 
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Köszi a válaszokat, én belevágtam mert bátor vagyok és erős :D 

    Már csak a horgászhelyem miatt lilulok, az egyik kardhalason csak 2 hajóm van már vagy 2 órája, és nem enged többet, pedig van benne még hal. Puffinnal is megpróbáltam tabletről, ugyanaz a jelenség, szóval sütik és hasonlók kizárva. 
  • ancsa43 (HU1)ancsa43 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Sziasztok! :)
    Egész nap nem voltam fenn a farmomon mert dolgoztam... most léptem be kimaradtam a ,,javításokból,, is :smiley:
    Hát és az eventemet ..ott folytathatom ahol tegnap abba hagytam...tudom ez nem vigasztal senkit csak egy észrevétel aminek gondoltam talán még lehet jelentősége is:)
    Aki nem volt fenn a javítások alatt annak az eventjét nem érintette a dolog... az idő 124 óráról számol vissza az irány a természetből...
    És most megjött a Hawaii íz is... és elindítottam azt is szóval kettőt csinálhatnék egyszerre tutiiii :D
    Ja és a Hawaii is 123 órás szóval még sikerülhet a kettő egyszerre is...

  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Kedves Rob,

    köszönjük a közleményt, de üzenem a GGS-nek:

    hogy mégis hogy a fenébe termeljek két eventhez a peremnövények miatt elposványozott földjeimmel??????? Ha van tüzijáték, ha nincs, lófasz se terem rajtuk.

    Amit gondolok, nem írom le, mert nincs annyi 18-as karika, hogy eltakarja.

    Ezt a fejlesztő bandát ki kell rúgni!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt az eventet már nem kapod vissza. Nézd a jó oldalát: több időd marad a szigetre, a hétvégi dobozolásra stb...
    Robi!
    Most már két event van,  az idáig ok-é. De mi lett avval amit a másikba termeltünk?
    Komolyan gondolták ezek a csodálatosan képzett fejlesztők mind ezt?
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    Tegyék be mindegyik eventet, minek vacakolni ezzel, aztán mindenki csinálhatja egyfolytában mindet ha akarja. :)
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Kedves Rob,

    köszönjük a közleményt, de üzenem a GGS-nek:

    hogy mégis hogy a fenébe termeljek két eventhez a peremnövények miatt elposványozott földjeimmel??????? Ha van tüzijáték, ha nincs, lófasz se terem rajtuk.

    Amit gondolok, nem írom le, mert nincs annyi 18-as karika, hogy eltakarja.

    Ezt a fejlesztő bandát ki kell rúgni!
    Szia
    Termelj 1x rajta vadvirágot és eltünik a bünti ha már lejárt persze.
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    A tüzijáték csak a gyűjtögetős feladatnál segít, az almák nem érnek gyorsabban, stb. 
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Rob, már 25 kör kib.szott vadvirágot termeltem 18 földön.

    Nem tűnt el a bünti. még 5,5 óra van belőle.

    Pedig a búzát reggel 6-kor vetettem, több mint 12 órája.
    Most este szedtem le, és 6 óra büntit adott, aminek már rég le kellett volna járnia.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt az eventet már nem kapod vissza. Nézd a jó oldalát: több időd marad a szigetre, a hétvégi dobozolásra stb...
    Robi!
    Most már két event van,  az idáig ok-é. De mi lett avval amit a másikba termeltünk?
    Komolyan gondolták ezek a csodálatosan képzett fejlesztők mind ezt?
    Hát Margit ugy néz ki ki játszott és fenn volt a farmján az bukta az eddigit ki dolgozot a munkahelyén vagy nem volt az folytatja veszteség nélkül.Vigasztaljon kapunk tüzijátékot ami miatt megint itt kellene ülni >:)Ja és csinálj két eventet egyszerre mert kurvára megéri B)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Szia
    Termelj 1x rajta vadvirágot és eltünik a bünti ha már lejárt persze.
    ez sajna nem jött be, bár míg a vadgaz bent volt, addig elindult a bünti idő órája is
    leszedtem, a bünti visszament 5:57:41-re :(

    bjoe68 (HU1) mondta:
    A tüzijáték csak a gyűjtögetős feladatnál segít, az almák nem érnek gyorsabban, stb. 
    hát a felröppenőkhöz adták és mivel az event első feladata a tűzifa ( felröppenő ), így valszeg jó lesz hozzá :)
    csa az a gát, h kb holnap délig tart. tehát ha ma este nem használod ki és holnap de dolizol, akkor nem sokat érsz vele :)
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia
    Termelj 1x rajta vadvirágot és eltünik a bünti ha már lejárt persze.
    ez sajna nem jött be, bár míg a vadgaz bent volt, addig elindult a bünti idő órája is
    leszedtem, a bünti visszament 5:57:41-re :(
    Szia
    Én nem voltam online a frissités alatt melóban voltam , nálam az event se szakadt meg csak büntis maradt a föld de 1x vetettem vadvirágot és megjavult.
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    A kárpótlás +1 event:Gürizz duplán!A szigeten majd dobozolhatsz!
    Úgy döntöttem maradok a sörnél.Tisztítja a vesémet.  :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia
    Én nem voltam online a frissités alatt melóban voltam , nálam az event se szakadt meg csak büntis maradt a föld de 1x vetettem vadvirágot és megjavult.
    te kis mázlista :smiley:
    másnak se sikerült ahogy olvastam
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt az eventet már nem kapod vissza. Nézd a jó oldalát: több időd marad a szigetre, a hétvégi dobozolásra stb...
    Robi!
    Most már két event van,  az idáig ok-é. De mi lett avval amit a másikba termeltünk?
    Komolyan gondolták ezek a csodálatosan képzett fejlesztők mind ezt?
    Hát Margit ugy néz ki ki játszott és fenn volt a farmján az bukta az eddigit ki dolgozot a munkahelyén vagy nem volt az folytatja veszteség nélkül.Vigasztaljon kapunk tüzijátékot ami miatt megint itt kellene ülni >:)Ja és csinálj két eventet egyszerre mert kurvára megéri B)
    Kukorica!
    Vagy nekünk nem jár normális irányba az eszünk kereke, vagy nekik. Szerintem az utóbbi.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Kukorica!
    Még a tervező is megjött, ijedtébe. 
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Újabb remek kis hiba: megérkezett a kalandor.

    Mondjuk utálom az új időpontot, egy hajót elvett tőlem a GGS.

    Most nulla beadást mutat, és 22, 28 és 11 %-ot a javításnál.
  • Cirmi2 (HU1)Cirmi2 (HU1) Bejegyzések: 6
    Visszakaptam az irány a természet eventet,ami újra indult az első naptól. Elvesztek az almáim,kezdhetem a rőzsével előlről,úgy,hogy már csak 5 napom maradt. Hol itt az igazság? Ráadásul játszom a nemzetközin is,ott meg nem tudok most cukordollárért ültetni.Kiírja,hogy nincs elég arany,vegyek. Naná ,hogy nem fogok!
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 (HU1) mondta:
    Azt az eventet már nem kapod vissza. Nézd a jó oldalát: több időd marad a szigetre, a hétvégi dobozolásra stb...
    Robi!
    Most már két event van,  az idáig ok-é. De mi lett avval amit a másikba termeltünk?
    Komolyan gondolták ezek a csodálatosan képzett fejlesztők mind ezt?
    Hát Margit ugy néz ki ki játszott és fenn volt a farmján az bukta az eddigit ki dolgozot a munkahelyén vagy nem volt az folytatja veszteség nélkül.Vigasztaljon kapunk tüzijátékot ami miatt megint itt kellene ülni >:)Ja és csinálj két eventet egyszerre mert kurvára megéri B)
    Kukorica!
    Vagy nekünk nem jár normális irányba az eszünk kereke, vagy nekik. Szerintem az utóbbi.
    Egyet értek veled nekik nincs eszük kereke igy nem is jár csak össze -vissza boklászik a baj mindig a mi rovásunkra >:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    asszem a GGS egy új szigetet készített nekünk...
    méghozzá a KÁOSZ- szigetét :smiley::smiley::smiley:
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Hát ha az a cél, hogy abbahagyjuk, akkor jó úton haladnak.
  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Nállam 2 event megy egyszerre és az almáim ki adja vissza?most kezdhetem előröl?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nállam 2 event megy egyszerre és az almáim ki adja vissza?most kezdhetem előröl?
    Szerintem senki, le nyúlták, az én 22 200 almámat is sajnos
  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Nállam 2 event megy egyszerre és az almáim ki adja vissza?most kezdhetem előröl?
    Szerintem senki, le nyúlták, az én 22 200 almámat is sajnos
    El mehetnek a jó büdös f...ba

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt