Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Eventekkel kapcsolatos kérdések

11519

Hozzászólások

  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Köszönöm a választ, de nem igazán ez érdekelt, de vettem az adást, hogy arról nincs. Helytelen! Lehetne ezt továbbítani, hogy megtekinthető legyen, bekerüljön a Fórumba , mert Engem kifejezetten érdekelne és úgy gondolom, hogy mint játékos jogom van tudni és látni a rangsorolási helyeket/pontokat.:-)
    A kérdésemet tudom rossz helyre irtam és most elküldtem oda, ahova kellett volna. Bocsánat érte. 

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Köszönöm a választ, de nem igazán ez érdekelt, de vettem az adást, hogy arról nincs. Helytelen! Lehetne ezt továbbítani, hogy megtekinthető legyen, bekerüljön a Fórumba , mert Engem kifejezetten érdekelne és úgy gondolom, hogy mint játékos jogom van tudni és látni a rangsorolási helyeket/pontokat.:-)
    A kérdésemet tudom rossz helyre irtam és most elküldtem oda, ahova kellett volna. Bocsánat érte. 

    Pénteken indul az újabb bajnokság, ott indulás után láthatod az összes ranglistát, az éppen aktuálisat.
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    És azt is fogom látni, hogy mennyi elismertségi pontot kell szerezni ahhoz, hogy a szövetkezet lépjen?
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Még egy kérdés, "éppen aktuálisat" (ahogyan irtad) Ez azt jelentené, hogy minden alkalommal, amikor indul egy bajnokság megváltozik a rangsorolási helye? Tudom, hogy mozgás van a szövetkezeteknél, de azért egy kb kiindulási ponthoz lehetne viszonyitani, vagyis látni. Tényleg mindenki csinálja (sokan) küzdenek, és "sajnos a szövi most nem lépett" ezt kapja. Felmerül bennem, hogy talán közel 1 millió elismertségi  pont kellene ahhoz, hogy az újoncból előrébb kerüljön egy szövetkezet? 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Még egy kérdés, "éppen aktuálisat" (ahogyan irtad) Ez azt jelentené, hogy minden alkalommal, amikor indul egy bajnokság megváltozik a rangsorolási helye? Tudom, hogy mozgás van a szövetkezeteknél, de azért egy kb kiindulási ponthoz lehetne viszonyitani, vagyis látni. Tényleg mindenki csinálja (sokan) küzdenek, és "sajnos a szövi most nem lépett" ezt kapja. Felmerül bennem, hogy talán közel 1 millió elismertségi  pont kellene ahhoz, hogy az újoncból előrébb kerüljön egy szövetkezet? 
    Őszintén megvallva nehéz mindig aktuális listát 2 hetente kimásolni a verseny végén. Minden ligában a végén végzett x csapat visszacsúszik az alsóbb ligába, és az első Y helyen végzettek pedig egy ligával feljebb kerülnek.
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sejtettem! Viszont engem akkor is az érdekel, hogy mennyi elismertségi pont kell ahhoz, hogy egy szövi előrébb kerüljön:-))) Akkor azt mondtad pénteken látni fogom! Nagy szemekkel fogom nézni, hogy a kérdésemre látható lesz-e a válasz, ha nem vagy nem találom, akkor Irok neked:-)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sejtettem! Viszont engem akkor is az érdekel, hogy mennyi elismertségi pont kell ahhoz, hogy egy szövi előrébb kerüljön:-))) Akkor azt mondtad pénteken látni fogom! Nagy szemekkel fogom nézni, hogy a kérdésemre látható lesz-e a válasz, ha nem vagy nem találom, akkor Irok neked:-)
    Minden alkalommal más és más számadatot fogsz látni, ez a szövetkezetek aktivitásától függ. Viszont látni fogsz majd a szövi versenyen egy hozzávetőleges értéket, ami lehet némileg több és kevesebb is a rákövetkező alkalommal.
  • Erika74 (HU1)Erika74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok. A mai belépés után nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi eredményt hozza ki. Kijelentkeztem. Újra beléptem, de semmi változás. Mit tudok tenni?
  • Rusticus (HU1)Rusticus (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok. A mai belépés után nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi eredményt hozza ki. Kijelentkeztem. Újra beléptem, de semmi változás. Mit tudok tenni?
    Én is ezt szerettem volna kérdezni! Most már ketten  vagyunk :)
  • Erika74 (HU1)Erika74 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Én is ezt szerettem volna kérdezni! Most már ketten  vagyunk :)
    Talán kapunk választ is rá.... :)
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Sziasztok. A mai belépés után nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi eredményt hozza ki. Kijelentkeztem. Újra beléptem, de semmi változás. Mit tudok tenni?
    Kellemes napot kívánok :)
    Mivel a megyei vásár tegnap 14 órakor indult,így szerény véleményem szerint csak 14 óra után lehet megint cukrozni,mert akkor telik 1 nap el a játékból. :)
    Ha tévednék előre is elnézést.
    Én is ezt szerettem volna kérdezni! Most már ketten  vagyunk :)

  • Rusticus (HU1)Rusticus (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 28.05.2017
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemes napot kívánok :)
    Mivel a megyei vásár tegnap 14 órakor indult,így szerény véleményem szerint csak 14 óra után lehet megint cukrozni,mert akkor telik 1 nap el a játékból. :)
    Ha tévednék előre is elnézést.

    Neked is szép napot!
    Köszi. Én is gondoltam erre már. DE! Általában az első nap csonka, azért vártam - kerestem reggel.  Legalább lenne valami tájékoztató. Elég "dili" a mélytengeri halászat, 3 nap alatt nem tudtam megkezdeni a dobozolást. Már nem lepődök meg semmin se ( talán ) :o


  • apanka (HU1)apanka (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Remélem, jó helyen járok, a kérdésem a következő lenne: Hogyan kell kiválasztani az eventeknél a nehézségi szintet? Már megcsináltam majdnem az összeset hármas szinten, de nem találom, hogy hol lehet a nehézséget beállítani. : (
    Köszönöm
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    apanka (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Remélem, jó helyen járok, a kérdésem a következő lenne: Hogyan kell kiválasztani az eventeknél a nehézségi szintet? Már megcsináltam majdnem az összeset hármas szinten, de nem találom, hogy hol lehet a nehézséget beállítani. : (
    Köszönöm
    Szia!

    Mikor megnyitod az eventes sátrat az eventes parkolóban, és már biztos, hogy teljesítetted az adott event 3-as szintjét mindkettő dísz esetében (jelenleg most a csillagvizsgáló és a csillaggömb), akkor megnyílik a lehetőséged arra, hogy válassz. Ha csak egyik féléd van meg, akkor nem fog megnyílni. Ekkor egy olyan ablak jön fel, ahol mutatja mind a 6 szintet, amiből választhatsz. Valamelyiket kiválasztod, azaz rákattintasz, majd alul a zöld gombbal elindítod.

    Ádámmaci
  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Losi (HU1) mondta:
    Hali,

    nem az volt, hogy minden hó 9-én indul a sziget, és azért rövidebb, hogy legyen közte pár nap? 
    Nálam még eléggé csak hatodika van, szóval a legyen közte szünet mást is csinálni kérdésből sikeresen elvettek 3 napot. 
    Lehet tudni, hogy van bármi rendszer, amit követ az indulási idő? Jó tudni, hogy mikor indul, nem csak várakozni - úgy általában.

    köszi!

    Ps: ezt a minden egyéb kérdésbe kezdtem el írni, nem tudom, miért a mélytengeribe tette be :D 
    Szia!
    Valóban korábban indult, de az is ismert volt, hogy ha vége a cukorkeresésnek jött a cukorka farm. Elnézést kérnek a CM-ek mindenkitől, hogy korábban kezdődött a farm, s nem 9-én, a korábbiakban meghatározott idő szerint, de valószínű az új események miatt újra lesznek tervezve a későbbiekben a dátumok. 
    Ádámmaci
    Sziasztok!Szeretném kérdezni,hogy van térkép a mostani cukorka farmhoz?Bocsánat,de sehol nem találom és részleteket  is csak itt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.06.2017
    Losi (HU1) mondta:
    Hali,

    nem az volt, hogy minden hó 9-én indul a sziget, és azért rövidebb, hogy legyen közte pár nap? 
    Nálam még eléggé csak hatodika van, szóval a legyen közte szünet mást is csinálni kérdésből sikeresen elvettek 3 napot. 
    Lehet tudni, hogy van bármi rendszer, amit követ az indulási idő? Jó tudni, hogy mikor indul, nem csak várakozni - úgy általában.

    köszi!

    Ps: ezt a minden egyéb kérdésbe kezdtem el írni, nem tudom, miért a mélytengeribe tette be :D 
    Szia!
    Valóban korábban indult, de az is ismert volt, hogy ha vége a cukorkeresésnek jött a cukorka farm. Elnézést kérnek a CM-ek mindenkitől, hogy korábban kezdődött a farm, s nem 9-én, a korábbiakban meghatározott idő szerint, de valószínű az új események miatt újra lesznek tervezve a későbbiekben a dátumok. 
    Ádámmaci
    Sziasztok!Szeretném kérdezni,hogy van térkép a mostani cukorka farmhoz?Bocsánat,de sehol nem találom és részleteket  is csak itt.
    Szia!

    Nem csinálom egy ideje a cukorka farmot, de ha nem változott, akkor igen, létezik térkép hozzá.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/147535/edessegfarm-elrejtett-dekoraciok-terkepe

    Ádámmaci


  • Angel25 (HU1)Angel25 (HU1) Bejegyzések: 42
    Szia!

    Nem csinálom egy ideje a cukorka farmot, de ha nem változott, akkor igen, létezik térkép hozzá.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/147535/edessegfarm-elrejtett-dekoraciok-terkepe

    Ádámmaci
    ... Köszönöm!!!
  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    Jó lenne, ha ezzel a tervezővel kezdenének valamit. Ez egy tragédia! Pedig nagyon sokba kerül. Miért nem jön gyakrabban és marad tovább. Ez is egy event! Olyan mint a többi!
  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    A tervező kérdését oldjátok meg! Ez felháborító, amit műveltek vele, pedig nincs ingyen!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Nótorius!

    Itt mindenki aki olvas, vagy ír, az játékos. Nincs beleszólásunk abba, hogy mikor jön a tervező, s meddig marad. Valószínűsíthető, hogy 1-2 napon belül meg fog érkezni, ugyanis a szigetek elején vagy végén szokott leggyakrabban megjelenni megfigyelésem szerint. Május 25-én volt legutóbb, ami 2 hete volt, tehát ha úgy vesszük, akkor várható a napokban, de hogy mikor, ezt senki nem fogja tudni megmondani neked.

    Ádámmaci
  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    Van amit megtudtok mondani? Mindenkit hülyének néztek!
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Van amit megtudtok mondani? Mindenkit hülyének néztek!
    Szia itt aki van mint mondták játékos nincs beleszólása a játékba,de ha jobban megérted igy ök "csak" és hangsulyozom SEGÍTŐK tehát inkább köszönd meg hogy probálnak segíteni mint mint a hülyének néztek szó használatát mert igy tényleg annak tünsz >:)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Már megint túlpörgették magukat a GGS-ben! Nálunk már kedd van. :)
    Mivel nem falubp-s az eventek dísze, csak alacsony szinten csinálom.
    Két lehetőség van: mégis falubp-s, csak rossz a kijelzése és akkor nagyon rosszul jártam, vagy most kicsit buktam....:)
    Nem is kell ide külön lovi, az egész az!

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Itt az cukorkafarm. Türelem, hamarosan jön a tervező is. ilyenkor mindig beküldik. :)
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Sziasztok!
    A heti event egy nap után eltünt, kárpótlás nincs azért amiért valaki elkezdte? Speckó magok a földeken, hogy meglegyen a feladat. Gratulálok ismét a bénázásért! Ezt is megszívtuk, nem érdemes így belefogni valamibe ha nincs vége. 134 ezer aranyért pedig kösz de nem veszem meg a dísztárgyat! Nem lopom a pénzt hanem munkával keresem meg.

    Szuper! Előlről kezdhetjük az eventet. Amit eddig ráfordítottunk, ment a lecsóba, kárpótlás nincs. Köszönjük, sikerült ismét elvenni néhány játékos kedvét attól, hogy ezzel foglalkozzon.

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Ez most vicc? Két event indult: Az irány a természet és az Egy kis hawaii íz.
    Hiba vagy valóban tömör gyönyör?

  • zsuzsa0421 (HU1)zsuzsa0421 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Szeretném megkérdezni,hogy meddig tart a cukorfarm

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt