Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-06-06] Munkaügyi központ

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 11.07.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«134

Hozzászólások

  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Ez tetszik köszike! :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    :) Jónak tűnik! :)
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Nekem is tetszik. Azt még megkérdezném, hogy lesznek-e újabb eventek, mert a régieket már sokan unják. :)

  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok! 
    Megvolt a frissítés, és néhány újdonságot már felfedeztem. Keresem a Munkaügyi központot, azt viszont nem találom. A szövetkezeti faluban hol lelem meg? 
    Tetszik a virágfarmon az új növénynemesítő. :) 

  • VAMOS100 (HU1)VAMOS100 (HU1) Bejegyzések: 37
    a hirdető oszloptól balra levő építési terület

  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    Az hogy az eventek eltünnek és majd löknek érte valamit az nincs rendben. A tervező hetek óta nem jön. A virágnemesítőhöz munkás is kellene. Ahhoz is tervező A birkák meg néznek ki a fejükből, csak nem válaszolnak. Megtehetik. Inkább abba kéne hagyni. Van még játék a neten.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Nótarius (HU1) mondta:
    Az hogy az eventek eltünnek és majd löknek érte valamit az nincs rendben. A tervező hetek óta nem jön. A virágnemesítőhöz munkás is kellene. Ahhoz is tervező A birkák meg néznek ki a fejükből, csak nem válaszolnak. Megtehetik. Inkább abba kéne hagyni. Van még játék a neten.
    Tökéletesen igazad van; én még egyelőre maradok, mert hűséges típus vagyok ;)
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    ugye ez nem komoly hogy kezdjük elölröl az eventet és mi lesz azzal amit ráköltöttünk az most mind úszott hát ez remek !!!
  • Györgyi58 (HU1)Györgyi58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok!
    Sajnos a cserkész kaland újraindult. Az eddigi almafelajánlásom 14000 kb. meg elveszett. Hát nem tudom, újrakezdem-e. Mindenesetre bosszant! Jók az újdonságok! Elég sok munkát adnak, lehet a régebbiekből ki lehetne venni, főleg ha így működik. A szövi tagjaim és méltatlankodnak.
    Köszi, hogy meghallgattatok!
    Györgyi

  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    Oké, szóval ez most nem sikerült...

    A Goodgame Studios-nak tisztességesnek maradnia. Az eventet újból kiírni, mikor sokan költöttek erre (aranyat, vagy olyat, ami aranyért szerezhető be), az a játékosok példátlan méretű semmibevétele. Voltaképpen ez már jogi kategória, azaz beperelhető lenne a Goodgame Studios tisztességtelen haszonszerzés és csalás címén. Persze, ez idő és költség, tehát kis valószínűséggel teszi meg bárki is a jogi lépést, és pont erre számít a cég is.

    Következmények nélküli marad ez a húzásuk is.
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    a hirdető oszloptól balra levő építési terület

    Köszi, most látom, hogy ezt nekünk kell felépíteni! :)
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    remek még egy event költsünk még többet hátha ez is elúszik remek kompenzáció gratulálok a fejlesztőknek !!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    remek még egy event költsünk még többet hátha ez is elúszik remek kompenzáció gratulálok a fejlesztőknek !!
    ne izgulj... kompenzációként lesz tűzijáték a felröppenőkre
    én viszont a QA csapatát várnám, h szedjék már le a földjeimről a büntit, ami a tegnap este elvetett búzámmal itt maradt még mindig. és persze többünknek a szöviben
    nincs vetés, nincs event....
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    igen kaptunk 17 órás tüzijátékot éjszakára elindítva nehogy már ki lehessen használni rendesen 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    igen kaptunk 17 órás tüzijátékot éjszakára elindítva nehogy már ki lehessen használni rendesen 
    hát...... erre most mit mondjak? :smiley:
    nem az első eset, h kapunk is meg nem is. na de ajándék lónak......
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    hát igen van is meg nem is közben termeljünk a földeken ezerrel az eventhez vagyis most már eventekhez ha peremnövényt ültetünk mellé azért büntetés jár mert levesz 60% ot szóval ha peremnövényezünk nem halad az event ha meg nem nem halad a szövifalu vagy költjük az aranyat mindenre amíg le nem gatyásodunk !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    hát igen van is meg nem is közben termeljünk a földeken ezerrel az eventhez vagyis most már eventekhez ha peremnövényt ültetünk mellé azért büntetés jár mert levesz 60% ot szóval ha peremnövényezünk nem halad az event ha meg nem nem halad a szövifalu vagy költjük az aranyat mindenre amíg le nem gatyásodunk !
    na és azért megérkezett a várva várt TERVEZŐ IS... Hurrááááá :D

    valaki tudja is, h mit csinál a játéknak a másik végén? :o
    vagy csak nyomkodja a gombokat össze-vissza, mint süket a csengőt?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Liz65 (HU1) mondta:
    hát igen van is meg nem is közben termeljünk a földeken ezerrel az eventhez vagyis most már eventekhez ha peremnövényt ültetünk mellé azért büntetés jár mert levesz 60% ot szóval ha peremnövényezünk nem halad az event ha meg nem nem halad a szövifalu vagy költjük az aranyat mindenre amíg le nem gatyásodunk !
    na és azért megérkezett a várva várt TERVEZŐ IS... Hurrááááá :D

    valaki tudja is, h mit csinál a játéknak a másik végén? :o
    vagy csak nyomkodja a gombokat össze-vissza, mint süket a csengőt?
    Nyomkodja ezerrel, mint akit ezért fizetnek!
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    részemröl többet nem költök erre a játékra főleg így hogy egy tüzijátékkat kiszurják a szememet holnap valószínű jön még a dobozolós is van még mit elindítani ? vagy üljünk itt éjjel nappal szerintem egy normális hozzáértő ember nincs köztük minek csinálták a tesztfarmot is ha mindent egyböl bepakolnak aztán nem működik semmi rendesen 
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Liz65 (HU1) mondta:
    hát igen van is meg nem is közben termeljünk a földeken ezerrel az eventhez vagyis most már eventekhez ha peremnövényt ültetünk mellé azért büntetés jár mert levesz 60% ot szóval ha peremnövényezünk nem halad az event ha meg nem nem halad a szövifalu vagy költjük az aranyat mindenre amíg le nem gatyásodunk !
    na és azért megérkezett a várva várt TERVEZŐ IS... Hurrááááá :D

    valaki tudja is, h mit csinál a játéknak a másik végén? :o
    vagy csak nyomkodja a gombokat össze-vissza, mint süket a csengőt?
    Nyomkodja ezerrel, mint akit ezért fizetnek!
    igen itt a tervező most mikor mindenki a növénynemesítőt építi ami ugye majd 3 óra és meddig van a tervező kb 2 órát ez se rossz.

  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    ez a magas iskola és a tanulás eredménye 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 (HU1) mondta:
    én ma már leagyatlanonztam a GGS projektmenedzserét ezért a megoldásért, amit baromira nem értek hogy ez honnan pattant elő???

    Eltoltuk, de nesze dolgozz többet, mert az neked jó lesz...
    Kiváncsi vagyok, hogy a holnapi jobbra-balra javítgatással (mert lesz még bőven), majd hogy fognak ezek is elszállni...
    Még az, hogy dolgozzunk Robi, hagyján, de kemény pénzeket, fektettünk bele, volt aki aranyat, nekem milliókba kerültek az almák.
    Erre be teszik az arany kereket, ha elfogyott az aranyad vegyél másikat. Komolyan ezek....nem is tudom minek nevezem.....
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    r0b33 (HU1) mondta:
    én ma már leagyatlanonztam a GGS projektmenedzserét ezért a megoldásért, amit baromira nem értek hogy ez honnan pattant elő???

    Eltoltuk, de nesze dolgozz többet, mert az neked jó lesz...
    Kiváncsi vagyok, hogy a holnapi jobbra-balra javítgatással (mert lesz még bőven), majd hogy fognak ezek is elszállni...
    Még az, hogy dolgozzunk Robi, hagyján, de kemény pénzeket, fektettünk bele, volt aki aranyat, nekem milliókba kerültek az almák.
    Erre be teszik az arany kereket, ha elfogyott az aranyad vegyél másikat. Komolyan ezek....nem is tudom minek nevezem.....
    kaptál 18 óra tüzijátékot amiböl 8-9 órát átalszol nekik már ez is nagy fáradságba került
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    Nem tudom láttátok-e már mit is kér a munkaügyi központ felépítéséhez a drágaság. Nos a földem el lett átkozva, éljen a peremnövény. 6 órát megy csökkentet üzembe. Mindegyis, de mire összeszedjük a 41700 lucfenyőt .....
  • lego06 (HU1)lego06 (HU1) Bejegyzések: 13
    Nekem a peremnövényekkel egy óriási változás van (a 60%-ra átálláson kívül), az, hogy  a "tiltási" időm nem fogy.

    Ez normális új szolgáltatás?
    Van olyan földem, ahol 3 órást termeltem és 4 órája 2:59:23 van hátra a amíg újra 100%-os leszek.
    És ez minden farmomon :-(
    Üdv! Lego

  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    Na lett tervezői s! Meddig? Lehet valami normálisat csinálni, vagy elkezdeni? Okoekák?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    lego06 (HU1) mondta:
    Nekem a peremnövényekkel egy óriási változás van (a 60%-ra átálláson kívül), az, hogy  a "tiltási" időm nem fogy.
    Ez normális új szolgáltatás?
    Van olyan földem, ahol 3 órást termeltem és 4 órája 2:59:23 van hátra a amíg újra 100%-os leszek.
    És ez minden farmomon :-(
    Üdv! Lego


    Szia! :)

    Sajnos a legutóbbi frissítéssel megváltoztatták a peremnövények "működését". Eddig megszoktuk, hogy amint beért a fő növény, azonnal elindult a "büntetési idő" visszaszámlása. Ezután csak akkor indul el a büntetési idő, ha learatod az adott földet és abba újabb magot vetsz.

    Zsu

    Na lett tervezői s! Meddig? Lehet valami normálisat csinálni, vagy elkezdeni? Okoekák?

    Szia! :)

    Ha belőled ez a játék már csak ezt tudja kihozni, át kell gondolni, hogy van-e értelme bármi normálisat csinálni vagy elkezdeni. :)

    Zsu
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Most tényleg elszúrták a peremnövényes trükkünket? Most már egy kis lustálkodással ki sem tudom kerülni? Na, ez nagyon nem volt szép! :(
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    remek még egy event költsünk még többet hátha ez is elúszik remek kompenzáció gratulálok a fejlesztőknek !!
    ne izgulj... kompenzációként lesz tűzijáték a felröppenőkre
    én viszont a QA csapatát várnám, h szedjék már le a földjeimről a büntit, ami a tegnap este elvetett búzámmal itt maradt még mindig. és persze többünknek a szöviben
    nincs vetés, nincs event....

    Sajnos én is pont így jártam :( Remélem most a gyorsjavításnál ,eltávolítják !!
    Most olvasom ,hogy sajnos ez így marad :(  Nagyon nem jó ez így ,gondolom sokunknak ..... :(
    Hogy tudunk így termelni a feladatokhoz, megint aranyra megy ki az egész !!!
Sign In to comment.