Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Eventekkel kapcsolatos hibák

«136

Hozzászólások

  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemes délutánt kívánok :)

    A természet eventnek már megint idő előtt vége lett. :(:'(>:):(:'(
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    A mostani frissítés után eltűnt a természet event. Ez hiba vagy tényleg ilyen rövid volt?
  • bigike2 (HU1)bigike2 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok nálam is eltűnt a természet event ez most mi ? köszi a a választ
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok,jó rövid lett az event :)Mondjuk meg vehetem 94800 aranyért >:)Már nem is csodálkozom ezen B)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    nekem is befellegzett az eventnek :(
    Jó lenne tudni, van-e akinél folytatódott?
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok, vártam itt a hogy milyen ajándékot adnak a halom hibáért. Nem elég h semmit, az egy dolog...
    DE hol az event??? Amiből egy feladat hiányzott....
  • VAMOS100 (HU1)VAMOS100 (HU1) Bejegyzések: 37
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Gigi55 (HU1) mondta:
    Nekem is tetszik. Azt még megkérdezném, hogy lesznek-e újabb eventek, mert a régieket már sokan unják. :)


    vagy legalább ne tűnjenek el frissítés után
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Eltűnt a cserkészlány.  Valaki megtériti a neki adakozott 5000 almám árát? 
    Akadjon a torkán aki elvette, mint Hófehérkének ...


  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok!
    Kifújt az "Irány a természet" event? Nálam felajánlotta horribilis összegért a befejezés megvásárlását...
  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    vagy legalább ne tűnjenek el frissítés után
    Mint pl most! Hova lett az event a frissités után?
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Két napja gürizek vele hogy a péntek-szombati 36órás műszak miatt ne ússzon el,erre fel egyszerűen elveszik.Normális dolog ez?Nem kellene megmutatni magukat orvosnak?

  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    nekem is befellegzett az eventnek :(
    Jó lenne tudni, van-e akinél folytatódott?
    Szerintem mindenkinél eltűnt.
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Tisztelt GGS csapat!

    Persze kellenek az újítások,de nem olyan áron,hogy amit jobb kézzel ad újítást,a bal kézzel meg elvesz ráadásul megint a természet eventet. :(:'(
    Végtelenül elkeserítő ez a fajta hozzáállás. :(:'(
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Felteszik a kérdést:ajánlanám-e ismerőseimnek a játékot?Azért hogy köpködjenek?
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Oké a frissítés, majd meglátjuk milyen lesz a használatban.
    Csak azt árulja el valaki, hogy miért kellett ezért a folyamatban lévő eventet elvenni?
    Megint 10ezer beadott almám lett oda, a semmiért, hangsúlyozom nem gyűjteni kellett hanem beadni, és felajánlotta a megvételt valami horror 70akárhányezer aranyért, amikor nem fejezel be egy eventet.
    Én ritkán pörgök be, de most sikerült. Ez már a második ilyen eset volt.
    Hiba? sosem tudjuk meg, ahogy akkor sem kaptunk kárpótlást most sem fogunk. A többieknek a szöviben mit mondjak? Hogyan tartsam őket a játékba?

    Most tényleg dühös vagyok....

    jelluist
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    és megint ugyanaz a heti tűnt el, mint télen. most ráadásul a frissítés előtt 2 perccel fejeztem be hínárral a 2. feladatot, óó hogy ...... ... ... .... 
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! Úgy látszik, nincs áldás az Irány a természet eventen. A frissítés után megint befejezte magát. Tegnap kezdődött, és ma végetért, a szokásos több ezer arany megváltási lehetőséggelBF  Nem tudok mit mondani 2:1 a BF javára!
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Ilse (HU1) mondta:
    Eltűnt a cserkészlány.  Valaki megtériti a neki adakozott 5000 almám árát? 
    Akadjon a torkán aki elvette, mint Hófehérkének ...


    Nekem 10.500 alma 4.000 kukorica és 7520 tojás ment csak úgy oda...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Két napja gürizek vele hogy a péntek-szombati 36órás műszak miatt ne ússzon el,erre fel egyszerűen elveszik.Normális dolog ez?Nem kellene megmutatni magukat orvosnak?

    Azremélem azt nem gondolod komolyan, hogy szándékosan csinálják? Csuklanak így is eleget szegény programozók (valaha én is afféle voltam, nem könnyű kenyér)...
    nekem is befellegzett az eventnek :(
    Jó lenne tudni, van-e akinél folytatódott?
    Szerintem mindenkinél eltűnt.
    Az jó, mert akkor muszáj megoldani a problémát úgy, hogy a játékosoknak is tetszen.
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    r0b33 (HU1) mondta:
    vagy legalább ne tűnjenek el frissítés után
    Mint pl most! Hova lett az event a frissités után?
    Már 10 perce csapkodom érte az asztalt :D:D:D:D:D
    Most akkor buktuk az eventet?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Az irány a természetet áthelyezték egy másik idő zónába. A mostani frissítéssel, megérkezett az idő utazás lehetősége is. Ha valaki felvilágosítást tudna adni, hogyan kaphatom vissza a 22 200 almám árát, azt megköszönném. Esetleg még az is szóba jöhetne, ha el tudnátok árulni, hol van az irány a természet event, hogy ott be tudjam fejezni.

  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Idézet:Az jó, mert akkor muszáj megoldani a problémát úgy, hogy a játékosoknak is tetszen.
    Szia ez nagyon jó hozzá állás részedről
    ;) .Mikor volt olyan kompenzáció mi mindenkinek tetszett.Sose és most se lessz :D Ez a véleményem Porrima 
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    JANZI (HU1) mondta:
    Tisztelt GGS csapat!

    Persze kellenek az újítások,de nem olyan áron,hogy amit jobb kézzel ad újítást,a bal kézzel meg elvesz ráadásul megint a természet eventet. :(:'(
    Végtelenül elkeserítő ez a fajta hozzáállás. :(:'(
    Ráadásul ha vissza is tudnák adni, valószínűleg nem azon a készenléti ponton, ahol ki - ki állt. Lesz kompenzáció esetleg..., majd olyan amilyen legutóbb, hogy annak a feladatnak a jutalmát kapjuk meg, ahol éppen voltunk, amikor a hiba bekövetkezett. Csakhogy eddig 1 nap és pár óra telt mindössze el a rendelkezésünkre álló időből, és megint nem fog számítani, hogy aki belekezdett nyilvánvalóan be is akarta fejezni, mert a végső jutalomért hajtott.
    Tekintve, hogy ezzel az eventtel ez már nem először fordul elő, nem értem, hogy minek erőltetni..
  • ilkiko (HU1)ilkiko (HU1) Bejegyzések: 1
    Nagyon hiányzik az event nekem is, egy csomót rááldoztam! :(

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    JANZI (HU1) mondta:
    Tisztelt GGS csapat!

    Persze kellenek az újítások,de nem olyan áron,hogy amit jobb kézzel ad újítást,a bal kézzel meg elvesz ráadásul megint a természet eventet. :(:'(
    Végtelenül elkeserítő ez a fajta hozzáállás. :(:'(
    Meg ami rengeteg mindent bele termeltünk, azt is csak úgy el vették az eventtel együtt. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    JANZI (HU1) mondta:
    Tisztelt GGS csapat!

    Persze kellenek az újítások,de nem olyan áron,hogy amit jobb kézzel ad újítást,a bal kézzel meg elvesz ráadásul megint a természet eventet. :(:'(
    Végtelenül elkeserítő ez a fajta hozzáállás. :(:'(
    Ráadásul ha vissza is tudnák adni, valószínűleg nem azon a készenléti ponton, ahol ki - ki állt. Lesz kompenzáció esetleg..., majd olyan amilyen legutóbb, hogy annak a feladatnak a jutalmát kapjuk meg, ahol éppen voltunk, amikor a hiba bekövetkezett. Csakhogy eddig 1 nap és pár óra telt mindössze el a rendelkezésünkre álló időből, és megint nem fog számítani, hogy aki belekezdett nyilvánvalóan be is akarta fejezni, mert a végső jutalomért hajtott.
    Tekintve, hogy ezzel az eventtel ez már nem először fordul elő, nem értem, hogy minek erőltetni..
    Én úgy gondolom, hogy merő véletlen, hogy pont ezzel az eventtel történt meg hasonló eset. Szerintem ha másik ment volna, azzal is megtörtént volna :(
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Sziasztok!
    Bizakodjunk abban, hogy kárpótolnak bennünket!  :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Az jó, mert akkor muszáj megoldani a problémát úgy, hogy a játékosoknak is tetszen.
    Szia ez nagyon jó hozzá állás részedről ;) .Mikor volt olyan kompenzáció mi mindenkinek tetszett.Sose és most se lessz :D Ez a véleményem Porrima 
    Csak szépen állítsák vissza az eredeti állapotokat mindenkinél az irány a természet eventnél. Az a munkájuk, vagy tévedek? Ha hibáztak, semmi gond, javítsák ki. Más munka helyeken is így működik a dolog.
    Nekem ez a meglátásom.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Az jó, mert akkor muszáj megoldani a problémát úgy, hogy a játékosoknak is tetszen.
    Szia ez nagyon jó hozzá állás részedről ;) .Mikor volt olyan kompenzáció mi mindenkinek tetszett.Sose és most se lessz :D Ez a véleményem Porrima 
    Csak szépen állítsák vissza az eredeti állapotokat mindenkinél az irány a természet eventnél. Az a munkájuk, vagy tévedek? Ha hibáztak, semmi gond, javítsák ki. Más munka helyeken is így működik a dolog.
    Nekem ez a meglátásom.
    Nem nem tévedsz,ez lenne a munkájuk,de már találkoztál ilyennel a játékba? ;)Mert én nem :'(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt