Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Horgászattal/Halászattal kapcsolatos hibák

cat1313 (HU1)cat1313 (HU1) Bejegyzések: 2
szerkesztette ezt: 08.06.2017 itt: Technikai problémák és bugok
Szia!
Itt olvasgattam a forumot ugyanis nem tudok vásárolni hajót a halászathoz. A feladatot elvégeztem ami szükséges hozzá a horgász szintem is 22. Ezt a hibát jelzi a  számomra "A hozzáférés nem engedélyezett.

Support-Info:
Command: PBEnvironmentDeepseaBuyBoatResponse
ErrorCode: 2
Timestamp: 1495776302
Zone: 16
PID:1005268"
Tudnál benne segíteni miért nem tudok hajót vásárolni.
Előre is köszi
Cat1313

Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia!
    Itt olvasgattam a forumot ugyanis nem tudok vásárolni hajót a halászathoz. A feladatot elvégeztem ami szükséges hozzá a horgász szintem is 22. Ezt a hibát jelzi a  számomra "A hozzáférés nem engedélyezett.

    Support-Info:
    Command: PBEnvironmentDeepseaBuyBoatResponse
    ErrorCode: 2
    Timestamp: 1495776302
    Zone: 16
    PID:1005268"
    Tudnál benne segíteni miért nem tudok hajót vásárolni.
    Előre is köszi
    Cat1313


    Szia! :)

    Először is fel kell tegyek kérdéseket...muszáj. Csak azután tudom jelenteni a problémádat, ha ezeket megcsináltad:
    1. Töröltél-e sütiket, gyorsítótárat és úgy megpróbálkoztál-e vele újra? Ha igen, akkor is megmaradt ez a hibaüzenet? (Sütiket és gyorsítótárat úgy szabad törölni, hogy a farmot előtte mindenképpen bezárod. Majd a törlés után elindítod újra a böngészőt és úgy lépsz be a farmra.)
    2. Másik böngészőt kipróbáltál-e a hiba megjelenése után? Ha igen, akkor is ezt tapasztaltad? Ha nem próbáltál ki, kérlek, tedd meg és írd le, ott is ugyanez volt-e a helyzet.

    Várom a válaszaidat. :)

    Zsu
  • mindörökkéZs. (HU1)mindörökkéZs. (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia!
    Itt olvasgattam a forumot ugyanis nem tudok vásárolni hajót a halászathoz. A feladatot elvégeztem ami szükséges hozzá a horgász szintem is 22. Ezt a hibát jelzi a  számomra "A hozzáférés nem engedélyezett.

    Support-Info:
    Command: PBEnvironmentDeepseaBuyBoatResponse
    ErrorCode: 2
    Timestamp: 1495776302
    Zone: 16
    PID:1005268"
    Tudnál benne segíteni miért nem tudok hajót vásárolni.
    Előre is köszi
    Cat1313


    Szia! :)

    Először is fel kell tegyek kérdéseket...muszáj. Csak azután tudom jelenteni a problémádat, ha ezeket megcsináltad:
    1. Töröltél-e sütiket, gyorsítótárat és úgy megpróbálkoztál-e vele újra? Ha igen, akkor is megmaradt ez a hibaüzenet? (Sütiket és gyorsítótárat úgy szabad törölni, hogy a farmot előtte mindenképpen bezárod. Majd a törlés után elindítod újra a böngészőt és úgy lépsz be a farmra.)
    2. Másik böngészőt kipróbáltál-e a hiba megjelenése után? Ha igen, akkor is ezt tapasztaltad? Ha nem próbáltál ki, kérlek, tedd meg és írd le, ott is ugyanez volt-e a helyzet.

    Várom a válaszaidat. :)

    Zsu
    Sziasztok! Szia Zsuzsa! Segítségedet szeretném kérni, hogy nem tudok horgászni, így el sem tudom kezdeni a kemény munka feladatsort, mert ha bedobom a horgot, nem működik az orsóm, bal oldalt felül el sem indul a csík. Előre is köszi, üdv. mindörökkéZs.
  • cat1313 (HU1)cat1313 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia!
    Itt olvasgattam a forumot ugyanis nem tudok vásárolni hajót a halászathoz. A feladatot elvégeztem ami szükséges hozzá a horgász szintem is 22. Ezt a hibát jelzi a  számomra "A hozzáférés nem engedélyezett.

    Support-Info:
    Command: PBEnvironmentDeepseaBuyBoatResponse
    ErrorCode: 2
    Timestamp: 1495776302
    Zone: 16
    PID:1005268"
    Tudnál benne segíteni miért nem tudok hajót vásárolni.
    Előre is köszi
    Cat1313


    Szia! :)

    Először is fel kell tegyek kérdéseket...muszáj. Csak azután tudom jelenteni a problémádat, ha ezeket megcsináltad:
    1. Töröltél-e sütiket, gyorsítótárat és úgy megpróbálkoztál-e vele újra? Ha igen, akkor is megmaradt ez a hibaüzenet? (Sütiket és gyorsítótárat úgy szabad törölni, hogy a farmot előtte mindenképpen bezárod. Majd a törlés után elindítod újra a böngészőt és úgy lépsz be a farmra.)
    2. Másik böngészőt kipróbáltál-e a hiba megjelenése után? Ha igen, akkor is ezt tapasztaltad? Ha nem próbáltál ki, kérlek, tedd meg és írd le, ott is ugyanez volt-e a helyzet.

    Várom a válaszaidat. :)

    Zsu


    Szia
    Töröltem a sütiket újra indítva ezt a böngészőt és kipróbáltam másik gépen másik böngészőt ugyanazt a hibát írja ki . Nem tudom meg vásárolni a feladatban előírt hajót (szintem 47 horgász 23)
    A hozzáférés nem engedélyezett.

    Support-Info:
    Command: PBEnvironmentDeepseaBuyBoatResponse
    ErrorCode: 2
    Timestamp: 1495910391
    Zone: 16
    PID:1005268

  • zsuzs57 (HU1)zsuzs57 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Sajnos nem lehet horgászni, hiába dobom be a horgot nem huzza fel.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • zsuzs57 (HU1)zsuzs57 (HU1) Bejegyzések: 1
    okés köszike megpróbálom
  • bettus25 (HU1)bettus25 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!Az normális hogy eltüntek a marka és szardinia halak?Van igy másnál is vagy csak nállam?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!Az normális hogy eltüntek a marka és szardinia halak?Van igy másnál is vagy csak nállam?
    Szia!
    Mikor és honnan? Mert ez nem egyértelmű így. Idővel kifogy a terület, s egy ideig nem enged pecázni, majd utána újra ad halakat.
    Ádámmaci
  • Sziasztok! Nálam a virágfarmnál is ponty és sügér van. A parti horgászásnál és a kölcsönzőnél is. Vajon másnál is?
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431

    http://kepkezelo.com/images/020q7vghm5fms24yqr9l.jpg

    Ezzel a képpel csatlakozok én is a tengeri pontyozáshoz. :disappointed:
  • bettus25 (HU1)bettus25 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!Az normális hogy eltüntek a marka és szardinia halak?Van igy másnál is vagy csak nállam?
    Szia!
    Mikor és honnan? Mert ez nem egyértelmű így. Idővel kifogy a terület, s egy ideig nem enged pecázni, majd utána újra ad halakat.
    Ádámmaci
    Mindenhol az van,már kifogtam mindet és újra csak pontyot és sügért adott.
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 31.05.2017
    Sziasztok.

    Hiába veszek "drága hajókat" és szeretnék magam menni horgászni csak pontyot és sügeret lehet fogni... Annyira szeretem hogy minden egyes új beépített elem után csak a hibákba ütközünk.. kicsit már kezd ez unalmas lenni...

    Teljessen feleslegessen megy jelenleg a szerencsekerék 12 órás + horgász tp jutalma... örülök neki hogy egy rakás Zsetont vettem aranyért hogy meglegyen...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Tudnak a fejlesztők a hibáról, ettől többet sajnos mi nem tehetünk az ügyben, csak várjuk a javítást.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok.

    Hiába veszek "drága hajókat" és szeretnék magam menni horgászni csak pontyot és sügeret lehet fogni... Annyira szeretem hogy minden egyes új beépített elem után csak a hibákba ütközünk.. kicsit már kezd ez unalmas lenni...

    Teljessen feleslegessen megy jelenleg a szerencsekerék 12 órás + horgász tp jutalma... örülök neki hogy egy rakás Zsetont vettem aranyért hogy meglegyen...
    Szia :) 
    a horgászós tp duplázó rendesen működik miután elindult tp-t horgászni vidd fölé az egeret és nézd meg mennyit mutat..  és ott lesz az 50%  de csak az alap tp dupláját számold a traktorral növelt mennyiség nem számít ::))

  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Sziasztok! :) Nálam szinte minden alkalommal jelentkezik az a dolog,hogy amikor beszedem a hajókat,át kell lépnem másik farmra,mert másképp nem tudom kiküldeni,a hal fekete.:(    (Gépem takarítva )
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Mélytengeri halászat. 

    Nagyon zavaró ez a kis hazug csónak:


    Hajók kint a tengeren vannak még néhány óráig.. 




  • Ifj Vid (HU1)Ifj Vid (HU1) Bejegyzések: 19
    Ilse (HU1) mondta:
    Mélytengeri halászat. 

    Nagyon zavaró ez a kis hazug csónak:


    Hajók kint a tengeren vannak még néhány óráig.. 




    MIndenkinél ez a zavaró kis hazug csónak van, és a virágfarmra is bezavar. 


  • apacs (HU1)apacs (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

    Szia.

    Én a tokhallal vagyok bajban.Már az összes variációt kiprobáltam de nem írja jóvá hogy elhasználtam a csalit.Már vettem egyszerüt,kifinomultat,sőt fogtam is tokhalat,már kétszer el is kellett adom,még sem írja jóváéígy nem tudok tovább lépni.

    Üdv. Évi.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 (HU1) mondta:
    Ellenőriztetem a feladatot, és ha szükséges a farmod is...
    :)))
    olyan jó Robi, h már a GGS-nek is te diktálsz. így tutkó rendben lesz minden ;)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 (HU1) mondta:
    Olyan jó, hogy minden hozzászólásomra Te reagálsz, még ha közöd sincs hozzá, csak hogy írj valamit... BÁRMIT...
    jaj már Robi....
    örülj neki, h valaki reagál a hsz-edre :smiley:
    bár mindre nem írogatok, ezt ne állítsd, csak azokra, amik kicsit "érdekesek"
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Sziasztok !
    Napok óta a felfújható gumicsónak van az öbölben ,ez most hiba vagy más is tapasztalt ilyent ?
    Így nem tudom a mélytengeri feladatokat csinálni !
    Köszi !
    További  szép  napot !
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    szerkesztette ezt: 08.06.2017
    Jelenleg a legújabb javítás után 1-1 hajót enged letenni 1 területre. Amikor a másodikat akarom letenni hibaüzenetet ad, majd el is tűnik a hajó mellől a terület jele. Így le se lehet tenni a 14 hajót. Ez most már tényleg a sírjak vagy nevessek eset. Egy kupac hajó a dokkban éjszakázik :(

    Jah, és néha amikor ezzel a hibaüzivel eltünteti a halászterületet, hirtelen átdobja máshova (ahol akár eddig a puszta tengeren mutatva állt hajó), és akkor még egyet hagy letenni. Mókás :D

    errorCode_INVALID_ACTION

    Support-Info: 
    Command: PBEnvironmentDeepseaSendBoatResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1496954148
    Zone: 16
    PID:769995


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Losi (HU1) mondta:
    Jelenleg a legújabb javítás után 1-1 hajót enged letenni 1 területre. Amikor a másodikat akarom letenni hibaüzenetet ad, majd el is tűnik a hajó mellől a terület jele. Így le se lehet tenni a 14 hajót. Ez most már tényleg a sírjak vagy nevessek eset. Egy kupac hajó a dokkban éjszakázik :(

    Jah, és néha amikor ezzel a hibaüzivel eltünteti a halászterületet, hirtelen átdobja máshova (ahol akár eddig a puszta tengeren mutatva állt hajó), és akkor még egyet hagy letenni. Mókás :D

    errorCode_INVALID_ACTION

    Support-Info: 
    Command: PBEnvironmentDeepseaSendBoatResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1496954148
    Zone: 16
    PID:769995

    Szia! :)

    Köszönöm szépen a hibajegyet. :) Továbbítottam.

    Zsu
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176

    Na, igen nekem meg a régebben kiküldött összes hajóm nem létező pocsolyák mellet horgászik. Az adományozott almákon ma már buktam több mint 1 millát, na, még ha ezeken is jó pár millátt bukok akkor az remek lesz. De nem baj, lényeg, hogy kaptunk tűzijátékot cserébe, amit mire elkezdhetnénk használni már le is fog járni.

    Fizessenek már meg egy orosz hackert, aztán az majd puccba vágja a programjukat...
    Német precizitás... na ez is egy elavult sztereotípia...

  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    A legújabb frissítés eredménye.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt