Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Kritika

1511

Hozzászólások

  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    60000 Medál (elegendő a második legjobb jutalomhoz, egy FaluBoldog dekorhoz.)
    24 óra
    +25% Elismertség serkentő
    60 óra
    +100% TP serkentő
    5
    Hínár humusz
    100
    Hínár táp
    100
    Hínár trágya


    nincs láda, ezeket megkaptad. A medál nem keverendő össze semmilyen más pénzzel, érmével, stb
    Ez falumedál, levásárolható a faluboltban.
    Szia Katica :)

    Csak szövetkezeti tagok kapták ezt kárpótlásnak ugye?
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    JANZI (HU1) mondta:
    60000 Medál (elegendő a második legjobb jutalomhoz, egy FaluBoldog dekorhoz.)
    24 óra
    +25% Elismertség serkentő
    60 óra
    +100% TP serkentő
    5
    Hínár humusz
    100
    Hínár táp
    100
    Hínár trágya


    nincs láda, ezeket megkaptad. A medál nem keverendő össze semmilyen más pénzzel, érmével, stb
    Ez falumedál, levásárolható a faluboltban.
    Szia Katica :)

    Csak szövetkezeti tagok kapták ezt kárpótlásnak ugye?
    Szia Janzi:)Ellenöriztem egy olyan farmon mi nincs szövibe.Igen csak szövis farmok kapták ;)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Köszi, ezt én nem tudtam volna.

    De Janzi, megelőzhetjük a következő ilyen problémát, lépj be hozzánk!
    Pont van egy szabad helyünk.  :smile:
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Köszi, ezt én nem tudtam volna.

    De Janzi, megelőzhetjük a következő ilyen problémát, lépj be hozzánk!
    Pont van egy szabad helyünk.  :smile:
    Ezt már én is probáltam :'(
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Kérdezném, hogy gondolják az üzemeltetők azt az északi farm napi feladatai kiadásakor, hogy 24 órás napokra kiadnak 30 órás feladatot? Pingvint kellene 4000-t termelni aminek 3óra a kivitele, 400-t ad egy termelés! És ez napi...nem beszélve az árakról, nem tudom kik tudják ezt teljesíteni? Semmi jövedelmet nem hoz a farm, sőt saját magát sem tudja eltartani! Kicsit utána nézhetnének ennek! Köszönöm szépen, hogy olvassátok! Sziasztok!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Kérdezném, hogy gondolják az üzemeltetők azt az északi farm napi feladatai kiadásakor, hogy 24 órás napokra kiadnak 30 órás feladatot? Pingvint kellene 4000-t termelni aminek 3óra a kivitele, 400-t ad egy termelés! És ez napi...nem beszélve az árakról, nem tudom kik tudják ezt teljesíteni? Semmi jövedelmet nem hoz a farm, sőt saját magát sem tudja eltartani! Kicsit utána nézhetnének ennek! Köszönöm szépen, hogy olvassátok! Sziasztok!
    szia
    az hogy te nem tudod megcsinálni az még nem jelenti azt, hogy teljesithetetlen..(később rosszabb lesz a helyzet mert többet fog kérni )
    a 4 ezer egyáltalán nem sok. csak jobb stratégia kell.persze.. 1 db pingvin ketreccel ami neked van úgy nem is lehet...
    a napi feladatokat nem kötelező csinálni, én is csak azt csinálom ami a sima termeléssel összejön és 70 es szint körül még könnyű a napi feladatsor, 90 után a gáz. szal én az 1 fejezet utolsó feladatához direkt 3 pingvin ketrecet szoktam épiteni. úgy simán meglesz.
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Gondoltam, hogy ilyen "kedves és szeretetreméltó választ fogok kapni! De azért mivel a remény hal meg utoljára, mertem remélni egy rendes "normális választ! Neked köszönöm, nem tehetsz róla, hogy ennyi telik Tőled!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Gondoltam, hogy ilyen "kedves és szeretetreméltó választ fogok kapni! De azért mivel a remény hal meg utoljára, mertem remélni egy rendes "normális választ! Neked köszönöm, nem tehetsz róla, hogy ennyi telik Tőled!
    Szia!
    A bele fektetett pénzt valóban nem hozza vissza, viszont, a rúna kő kereskedőnél a parkolóba tudsz venni hínár cuccot, ha el adod az ott megtermelt dolgokat.
    Én is csak azokat a feladatokat szoktam megcsinálni amire lehetőségem van, a többit hagyom a csodába.
    Nem foglalkozom vele. Nem fontos minden feladatnak eleget tenni.
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Gondoltam, hogy ilyen "kedves és szeretetreméltó választ fogok kapni! De azért mivel a remény hal meg utoljára, mertem remélni egy rendes "normális választ! Neked köszönöm, nem tehetsz róla, hogy ennyi telik Tőled!
    Szia!
    A bele fektetett pénzt valóban nem hozza vissza, viszont, a rúna kő kereskedőnél a parkolóba tudsz venni hínár cuccot, ha el adod az ott megtermelt dolgokat.
    Én is csak azokat a feladatokat szoktam megcsinálni amire lehetőségem van, a többit hagyom a csodába.
    Nem foglalkozom vele. Nem fontos minden feladatnak eleget tenni.

    Köszönöm! Ez kritika volt, de mindjárt neki esnek annak aki bármit mer írni! Ez itt nem beszélgetés, hanem a másik lealázása! Köszönöm mégegyszer, hogy emberileg szóltál hozzá!
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 09.07.2017
    Tiger1977 (HU1) mondta:
    Sziasztok.
    Kicsit nem ártana korrigálni/változatosabbá tenni a vevők igényeit.
    Nem igazán értem minek termelünk a kaja és virág farmon annyi féle terméket ,Halas kajákat mert a vevők következetessen a folyékonytrágyát,mézharmatot ,tejszínes süteményt vesznek másért nem is kapkodnak...
    Biovevők egyenessen katasztrófa mert roskadásig vannak a raktárak de ennek ellenére 80-100 ezrével kéri majd mindegyik a sertést.
    Sziasztok.

    Láthatóan nemhogy nem lett ez a "probléma megoldva még lejjebb akarnak minket húzni... Jelenleg a besétálós vevők 80%-ban tápokat akarnak amikért még hetekkel ezelőtt legalább tisztességes árat fizettek... jelenleg még az előállítási költséget se kapnánk meg...12 féle terméket állítunk elő a kaja és virágfarm termelő egységeiben,nem értem minek ha ezek a kutyának se kellenek... nem beszélve a horgászattal bekerült sokféle halétellel amivel megintcsak nem tudunk mit kezdeni... Az nem opció mielőtt valamelyik okos beszólna hogy tele a raktárad add el... akkor minek a játékba vevő....

    Aztán meg hogy ne legyen kevés a "reklamáció" szép meg jó ez az új halászati buli csakhát mostmár az építési káosszal se ártana valamit tenni... Nincs már az az arany mennyiség amivel át lehetne ugrálni az építési időket... 3 farm,időleges sziget,és most a halász hajók építése is mind egyesével futhat. szerencse hogy a szövifaluban legalább akkor is lehet építeni mikor más területen is. Az se igazán opció hogy a szigeten pl cirka 50 ezer aranyért lehet indítani külön építési lehetőséget függetlenül a főfarmiaktól. Sűrűbb tervező és a szigettől ,halászhajóktól független építkezés kéne legalább... Had ne kezdjünk el számolgatni hány évbe tellene már az épületeinket így maxra húzni...valamit ideje lenne kapni is a pénzünkért nem csak sunyiba elveszegetni....
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok.Inkább a megyei vásárt kritizálom kicsit(a mély majd kialakul :)Miért olyan díszt tettek megint amiben nincs falúboldogság igy hogy a túróba szerezzünk,ha sehol sincs(megvétel nélkül) ;)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Igen, Kukorica13, Veled értek egyet, tehetnének be falubp-s díszt.

    A sziget a nagyobbaknak való, a lovazáshoz is idő kell, hogy a platinában megszerezhető legyen a falubp-s dísz, ez a vásár a kisebbeknek jó alkalom lett volna. És a szövetkezet nem csak nagyobbakból áll, úgy-e.
     Fejleszteni úgy lehet a falut, ha mindenkinek alkalmas.

    Jól látom,  hogy még mindig nem látom az össz faluboldogságot?


    Javaslat: Jó lenne, ha a szövetkezeti aktivitásokhoz betennék az egyéni faluboldogságot is, nem csak a dollár és arany adományozást. Így a szövivezetők tudnák, hogy ki az, aki lehúzza a szövit. Ez is egy olyan dolog, amit tudni KELL ahhoz, hogy vezetni lehessen a szövit.

    Kati
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Kedves Rob!


    Még az életkedvemet is elvetted!

    Az egész azért bosszantó, mert ez a szám a rendelkezésükre áll, hiszen használják a kosarak kialakításához. De ha oda tennék, ahol fentebb javasoltam, az sem hiszem, hogy nagy meló lenne.

    Így meg mindig kérdezgetni kell a tagokat, hogy mi ezzel a helyzet...... A fele válaszol kb.

    :(
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    r0b33 (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Láthatóan nemhogy nem lett ez a "probléma megoldva még lejjebb akarnak minket húzni... Jelenleg a besétálós vevők 80%-ban tápokat akarnak amikért még hetekkel ezelőtt legalább tisztességes árat fizettek... jelenleg még az előállítási költséget se kapnánk meg...12 féle terméket állítunk elő a kaja és virágfarm termelő egységeiben,nem értem minek ha ezek a kutyának se kellenek...nem beszélve a horgászattal bekerült sokféle halétellel amivel megintcsak nem tudunk mit kezdeni... Az nem opció mielőtt valamelyik okos beszólna hogy tele a raktárad add el...
    Az az okos én leszek...
    Míg a normál vevők 1.01-es árat fizetnek a normál eladási árhoz képest, addig a szigetlakó turisták 2.02-t

    Ha nem opció, akkor hagyd abba a játékot, ha megtelt a raktár... A piacos vásárlók viszont Opcionális eladási lehetőségként vannak a játékban, nem ők az elsődleges áruforgalmi cél (a játék létezett piac nélkül is...). Bármilyen furcsa, az elsődleges a farmkezelőből eladás.

    Tényleg nem érted minek kellenek? akkor most lehet hogy valami vadonatúj dolgot mondok neked: Ha eladod őket profitot termelnek, a profitot visszaforgatva a farmodba még több profitot termelhetsz, esetleg fejlesztheted a farmod belőle.

    Nincs már az az arany mennyiség amivel át lehetne ugrálni az építési időket... 3 farm,időleges sziget,és most a halász hajók építése is mind egyesével futhat.
    Az átugrási arany mennyisége az időtől függ... Nem vagyok benne biztos de azt hiszem 2 arany percenként... Nem az arany a sok, hanem az építési idő...
    Had ne kezdjünk el számolgatni hány évbe tellene már az épületeinket így maxra húzni...

    Sietsz valahová? Ha minden épületed maxra húzhatnád 12 óra alatt, mit csinálnál még a játékban? miért játszanál még?



    Kedves rob33 inkább hozzá se szóltál volna... ezen és ehhez hasonló okos gondolatokat már hallottam de az hogy mennyire kiélezett a pénz iránti vágya a fejlesztőnek lassan oda vezet már belépni is csak aranyért lehet... oké nem kell hogy 12 óra alatt felépítsünk mindent ez tény... de azért az,hogy 5 területből egyszerre csak 1-en lehet építeni kicsit már necces... ehhez képest a sziget is napokban vissza lett véve de a fejlesztési idők az ígéret szerint fele annyira sem..

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Mint már írtam 1 párszor, az Upjersnél játszottam, nem 1 féle játékkal és pont azért kerültem ide, mert azt mondták az ismerőseim, aránylag ez még olcsó játék is / volt! /.
    De, nem ezért jöttem a Fórumba!
    Kedves GGS, gratulálok, újra bebizonyosodott, hogy 1 azaz 1 olyan új dolog sincs a játék palettáján ami a tisztességes versengésről szólna:(
    több falu-versenyen részt vettünk, ált. 4-5 napig is eltartott, de sportszerű volt!
    Ma, szépen "el vertek" minket, ami nem is lenne baj, győzzön a jobb, no de kérem, 1 nap alatt ledaráltak mindent arannyal! / pl. közel 4 mill. tojás!
    Hiába a jó szorgalmas szövetkezet, hiába pl. a 10 maxos tehénistálló sárga táppal és serkentőkkel ellátva, ha a másik fél learanyozza mindazt amit mi munkával érnénk el!
    be tehet a GGS szuper, óriás-nagy kacsaólat, nem számít az kérem!
    semmi nem számít csak az, hogy kinek van több forintja aranyra :(

    Gratulálok a győztes szövinek, az újra learanyozott győzelméhez!

    ja kérem, ne csodálkozzunk azon ha fogy a létszám!
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Szervusztok!

    Mint már írtam 1 párszor, az Upjersnél játszottam, nem 1 féle játékkal és pont azért kerültem ide, mert azt mondták az ismerőseim, aránylag ez még olcsó játék is / volt! /.
    De, nem ezért jöttem a Fórumba!
    Kedves GGS, gratulálok, újra bebizonyosodott, hogy 1 azaz 1 olyan új dolog sincs a játék palettáján ami a tisztességes versengésről szólna:(
    több falu-versenyen részt vettünk, ált. 4-5 napig is eltartott, de sportszerű volt!
    Ma, szépen "el vertek" minket, ami nem is lenne baj, győzzön a jobb, no de kérem, 1 nap alatt ledaráltak mindent arannyal! / pl. közel 4 mill. tojás!
    Hiába a jó szorgalmas szövetkezet, hiába pl. a 10 maxos tehénistálló sárga táppal és serkentőkkel ellátva, ha a másik fél learanyozza mindazt amit mi munkával érnénk el!
    be tehet a GGS szuper, óriás-nagy kacsaólat, nem számít az kérem!
    semmi nem számít csak az, hogy kinek van több forintja aranyra :(

    Gratulálok a győztes szövinek, az újra learanyozott győzelméhez!

    ja kérem, ne csodálkozzunk azon ha fogy a létszám!
    Sziasztok !
    Tökéletesen egyetértek ! Ha a GGS kicsit is figyelne a játékosokra akkor a szövetkezeti és a liga versenyből kivenné az aranyozás lehetőségét sőt a liga verseny alatt a szerencskerékből az elismertségi pontokat mert nem fair hogy van 20-30 pénzes játékos  s küldetés csinálás nélkül simám vernek mindenkit csak szerencsekerékkel , A többiekkel szemben nem tartom tiszteségesnek !
    Üdv
    Petike
    Ui: S fel a fejjel vannak még csodák ...lehetnek még változások ! 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok !
    Tökéletesen egyetértek ! Ha a GGS kicsit is figyelne a játékosokra akkor a szövetkezeti és a liga versenyből kivenné az aranyozás lehetőségét sőt a liga verseny alatt a szerencskerékből az elismertségi pontokat mert nem fair hogy van 20-30 pénzes játékos  s küldetés csinálás nélkül simám vernek mindenkit csak szerencsekerékkel , A többiekkel szemben nem tartom tiszteségesnek !
    Üdv
    Petike
    Ui: S fel a fejjel vannak még csodák ...lehetnek még változások ! 
    szia
    ajánlom h olvasd  ezt a kommentet..és am a többit is, mielőtt azt mondod h az aranyhasználatot korlátozniuuk kéne a szövis versenyeken
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 30.05.2017
    "szia
    ajánlom h olvasd  ezt a kommentet..és am a többit is, mielőtt azt mondod h az aranyhasználatot korlátozniuuk kéne a szövis versenyeken"

    Sestri, jó linket hoztál fel példának, van abban minden!!

    Csak el ne kezdjük újból ezt a témát!
    Sosem tagadtam, hogy én is, és a szövinkben / New Beginning / veszünk aranyat, nyilván 2:1-ben akciókor, és pár ezer Ft-ért!
    a Hunkeldont tiszteltem mindig is, csak tudod, mikor többen, nyugdíjasok, vagy leszázalékolt betegek, szinte egész nap nyomjuk még a 10 perces tyúkokat is, csak nem tudjuk megállni szó nélkül, hogy olyan versenytételeket mint ami van, 1 nap alatt megcsinálnak!
    No és ott nincs igaza a Hunkeldonnak, mint amit a Brigi is írt, hogy még köszönjük is meg annak a pár embernek a sok-sok aranyvásárlást, azok után, hogy szorgalmasan támogatjuk a szövit, a faluversenyt nagyon is a szívünkre vesszük!?
    NO NEM!
    nagyon sok játékról hallottam már, ahol azért nincsenek ilyen durva eltérések!
     a BigFarmba sok új dolgot tettek be amit szinte képtelenség már csinálni, úgy időben, mint anyagilag, én sem lovazok már, 1 db. aranybenzint nem vettem!

    DE, mikor arról van szó, hogy több éves munkád eredményeit sárba tiporják hááát mit is lehet erre mondani??
    akkor kár volt a sok ól megvétele, a fejlesztései, a könyvtári könyvek megvétele, stb., stb.

    SŐT, akkor kár ezt a játékot folytatni már mint a középrétegnek, 1-ül élő nyugdíjasoknak stb.!

    akkor kérem ne hirdesse a GGS az ingyenes játékot!
    De, nem is az a baj, hogy legyőztek, verseny, a baj a "hogyan"-ban van!
    ne tudd meg Sestri milyen hangulat lett a szöviben, nem írígyeltem az fzsu vezetőnket!

    Ui.: anno, az egyik játék jobb oldalán társkereső "reklámok" voltak!
    vicc-nem vicc, de igaz, és nem zsebeltek ki ennyire, nem gázoltak a játékban át ennyire rajtunk!
    reklámokkal próbálták kompenzálni az anyagiak ezen részét a játék létrehozói!
    Post edited by zsuzsanagyi (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sestri, jó linket hoztál fel példának, van abban minden!!

    Csak el ne kezdjük újból ezt a témát!
    Sosem tagadtam, hogy én is, és a szövinkben / New Beginning / veszünk aranyat, nyilván 2:1-ben akciókor, és pár ezer Ft-ért!
    a Hunkeldont tiszteltem mindig is, csak tudod, mikor többen, nyugdíjasok, vagy leszázalékolt betegek, szinte egész nap nyomjuk még a 10 perces tyúkokat is, csak nem tudjuk megállni szó nélkül, hogy olyan versenytételeket mint ami van, 1 nap alatt megcsinálnak!
    No és ott nincs igaza a Hunkeldonnak, mint amit a Brigi is írt, hogy még köszönjük is meg annak a pár embernek a sok-sok aranyvásárlást, azok után, hogy szorgalmasan támogatjuk a szövit, a faluversenyt nagyon is a szívünkre vesszük!?
    NO NEM!
    nagyon sok játékról hallottam már, ahol azért nincsenek ilyen durva eltérések!
     a BigFarmba sok új dolgot tettek be amit szinte képtelenség már csinálni, úgy időben, mint anyagilag, én sem lovazok már, 1 db. aranybenzint nem vettem!

    DE, mikor arról van szó, hogy több éves munkád eredményeit sárba tiporják hááát mit is lehet erre mondani??
    akkor kár volt a sok ól megvétele, a fejlesztései, a könyvtári könyvek megvétele, stb., stb.

    SŐT, akkor kár ezt a játékot folytatni már mint a középrétegnek, 1-ül élő nyugdíjasoknak stb.!

    akkor kérem ne hirdesse a GGS az ingyenes játékot!
    De, nem is az a baj, hogy legyőztek, verseny, a baj a "hogyan"-ban van!
    ne tudd meg Sestri milyen hangulat lett a szöviben, nem írígyeltem az fzsu vezetőnket!

    Hali
    úgy látszik mégis sikerült elkezdeni.. :'(
    Elhiszem hogy rosszul esik, hogy visszavertek titeket de..azt sem szabad elfelejteni, hogy ti is nyomtátok az aranyat (biztos vagyok benne), hogy a ligában eljussatok arra a bizonyos 1. helyre. Nos egy tőletek gyengébb  szövi vagy akár az alattatok lévők is nevezhetik olyan igazságtalannak meg mittom én még minek azt ahogy eljutottatok oda, (mert őket is levertétek), ahogy ti is  az ellenfeleteket aki lenyomott. Nincs ebben semmi igazságtalanság. Ők a jobbak, akkor nyerjenek. Több pénzük van? Lehet. Ha megtehetik akkor nyomják az aranyat. El kell fogadni. Nem mindenki engedheti meg magának. És aki nem engedheti meg magának az elviseli a vereséget, ilyen egyszerű. Engem is nyomtak már le küldiben, voltam 200 felettiekkel is. Nyomták rendesen az aranyat. De sose tartottam igazságtalannak és nem is fogom. És soha nem sírtam hogy jaj, ezek lenyomtak, én meg beáldoztam annyi mindent a küldibe és buktam, alig kaptam pontot rá. Ja, és aranyat se vettem soha. Úgy gondolom ez is nézőpont kérdése. Csak el kell fogadni , hogy mindig vannak akiknek több pénzük van mint neked és nem nyerhetsz ellenük, mert nem teheted meg h felvedd velük a versenyt. És itt nem számit ,hogy te arany nélkül, úgymond "tisztességesen" játszol, vagy arannyal. A GGS nem tudja elkülöníteni és nem is lehetne az aranyozókat a nem aranyozóktól.
     a BigFarmba sok új dolgot tettek be amit szinte képtelenség már csinálni, úgy időben, mint anyagilag,
    Hát az igaz h sok hűlyeséget beraktak már pl faluliga,mélytengeri halászat , de ki mondta h mindezt kötelező csinálni? Semmi se kötelező, csak nem kell annyira maximalista lenni, mindent -mindent csinálni, mert mindent nem is lehet... az úgy már nem is játék, hanem meló. És megint idézek Hunkeldontól..."a szabályokat a GGS alkotja, te pedig csak arról dönthetsz, hogy elfogadod őket, és játszol, vagy nem fogadod el és nem játszol"




  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Igérem, részemről lezárom a témát, csak még hagy idézem egy szövitársam körüzenetét!

    "Nagyi! Ollózd ki a véleményemet és tedd közszemlére Meghatalmazlak rá!

    Egy mások által is elismert játékban NE A PÉNZ DOMINÁLJON!!
    A sikert az ügyessÜggel a szellemesÜggel a gyorsasÜggal a gyors reakcióval
    a kikapcsolódással és a játék szeretetével kell erélni.
    NEM A PÉNZTÁRCÁVAL!!

    / sk. igen Sestri, mint írtam mi is veszünk aranyat korlátainkhoz mérten, 2 szövetkezettel versenyeztünk is, nem 1-szer, DE,
    1-ik szövetkezetből sem írhatják azt, hogy 1 nap alatt bedaráltuk a feladatokat!
    példaértékű versenyek folytak közöttünk, amik, 4-5 napig is eltartottak!!

    ÉS, soha, de soha, nem szidtam senkit, nem írtam rá ha küldiben lenyomtak, győzzön a jobb, no de csak arannyal!??
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szervusztok!

    Igérem, részemről lezárom a témát, csak még hagy idézem egy szövitársam körüzenetét!

    "Nagyi! Ollózd ki a véleményemet és tedd közszemlére Meghatalmazlak rá!

    Egy mások által is elismert játékban NE A PÉNZ DOMINÁLJON!!
    A sikert az ügyessÜggel a szellemesÜggel a gyorsasÜggal a gyors reakcióval
    a kikapcsolódással és a játék szeretetével kell erélni.
    NEM A PÉNZTÁRCÁVAL!!

    / sk. igen Sestri, mint írtam mi is veszünk aranyat korlátainkhoz mérten, 2 szövetkezettel versenyeztünk is, nem 1-szer, DE,
    1-ik szövetkezetből sem írhatják azt, hogy 1 nap alatt bedaráltuk a feladatokat!
    példaértékű versenyek folytak közöttünk, amik, 4-5 napig is eltartottak!!

    ÉS, soha, de soha, nem szidtam senkit, nem írtam rá ha küldiben lenyomtak, győzzön a jobb, no de csak arannyal!??
    Szervusz Zsuzsanagyi!
    Már tegnap óta viszket az ujjam és most már nem elég, ha megvakarom.
    Én tisztelem a játékban elért teljesítményedet, a korodat, de muszáj vagyok leírni, nekem mi jött le a fent leírtakból. Senki ne vehessen több aranyat, csak annyit, amennyit a Zsuzsanagyi szövije. Mert milyen jogon vesz többet Bejsyék csapata? Leelőzi a másik csapatot? Amikor annyit dolgoztak a sikerért??
    De kérem!! Akkor az x századik csapatból is írhatnának felháborodott levelet, hogy ők nem tudnak annyi aranyat venni, mint előttük. Ez nem igazság, mert ők is annyit dolgoztak. Az ő szemszögükből. És ezt folytathatnám tovább a végtelenségig. Fogadjuk már el, hogy kell lenni 1. helyezettnek. Mikor ki áll ott. Legtöbbször ugyanazok.  Attól én még jót játszom, jól alszom, kicsit sem zavar. Ne háborodjunk már fel folyamatosan, hogy az a csúnya GGS képes pénzért aranyat árulni. Sajnos az élet nem mindig igazságos. Bizony! Egyszer hopp, máskor kopp.
  • Gabriella2 (HU1)Gabriella2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok!!  Nagyon egyet értek Zurikával    Van aki megteheti van aki nem :(   Én megtaláltam azt a Szövetkezetet  ahol nem hajt senki  :)  Nagyon Jó a hangulat mindent megbeszélünk. Nem hajt bennünket senki!! És jól érezzük magunkat   ha veszítünk akkor sem bosszankodunk,el ismerjük ők jobbak voltak. Maradjon játék Határokon belül !!!   

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt