Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Mélytengeri halászattal kapcsolatos kérdések

29

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A mélytengeri halászathoz elkezdtem az Oleges feladatot, és most ott tartok, hogy vegyél 1 nagy vödröt (1. szint) és fa horgászbotot. Az utóbbit meg is tudtam venni, de a vödröt attól függetlenül, hogy van rá keret , nem adja ide.Miért? Miért nem tudok haladni? Mi az az 1 szint, mert azon is végig mentem...megnézegettem. Remélem nem az, hogy vegyek egy kis vödröt és halászgassak, aztán vegyek egy közepes vödröt és szintén halászgatás, mig nem elérkezek oda, hogy vehessek egy r...... vödröt. Mert ez az év vicce lenne. 
    Köszönöm a választ
    Szerintem vedd meg a vödröket, szépen egymás után, ha van rá kereted. Egy próbát meg ér.
    Egyébként már nem igazán emlékszem hogyan csináltam, de azt hiszem mind a hármat meg vettem
  • Segítséget kérek!

    33-as szinten van a halászatom, Oleg-es feladatot már egyik farmomon sem találtam, de hajóvásárlást még mindig nem ajánlott fel!
    Kezdhető még valami, vagy már abba kell hagyni ezt az egész játékot, mert csak csalódottság érzéshez jut az ember?

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 27.05.2017
    A mélytengeri halászathoz elkezdtem az Oleges feladatot, és most ott tartok, hogy vegyél 1 nagy vödröt (1. szint) és fa horgászbotot. Az utóbbit meg is tudtam venni, de a vödröt attól függetlenül, hogy van rá keret , nem adja ide.Miért? Miért nem tudok haladni? Mi az az 1 szint, mert azon is végig mentem...megnézegettem. Remélem nem az, hogy vegyek egy kis vödröt és halászgassak, aztán vegyek egy közepes vödröt és szintén halászgatás, mig nem elérkezek oda, hogy vehessek egy r...... vödröt. Mert ez az év vicce lenne. 
    Köszönöm a választ

    Hali!

    A kis vödröt fel kell fejleszteni maxra  és utána tudod megvenni a nagyot.Ja,és a közepest is,és utána nem árt egy ki-be lépés.
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    A mélytengeri halászathoz elkezdtem az Oleges feladatot, és most ott tartok, hogy vegyél 1 nagy vödröt (1. szint) és fa horgászbotot. Az utóbbit meg is tudtam venni, de a vödröt attól függetlenül, hogy van rá keret , nem adja ide.Miért? Miért nem tudok haladni? Mi az az 1 szint, mert azon is végig mentem...megnézegettem. Remélem nem az, hogy vegyek egy kis vödröt és halászgassak, aztán vegyek egy közepes vödröt és szintén halászgatás, mig nem elérkezek oda, hogy vehessek egy r...... vödröt. Mert ez az év vicce lenne. 
    Köszönöm a választ
    Szia! Én addig nem tudtam nagy vödröt venni, amíg meg nem vettem a másik kettőt.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Ezzel a vödrössel nekem is sok bajom volt.
    Már az összes vödröt megvettem, a legnagyobból is a legnagyobbat, de nem lépett tovább. Asszem akkor a horgászbotból kellett vennem még egyet és akkor kipipálta a vödröt is. :)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    • Jó ötletnek tartanám, ha a halakkal kikötött hajók mutatnák azt, hogy melyik milyen halat fogott. Amikor 3-4 hajóm is kikötött már, ki emlékszik arra, hogy melyiket hová küldtem? :|
    Szia mi lenne,ha vissza mennél kicsit a tollhoz meg a papírhoz.Hidd el sokat segít nekem is :D
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a segítséget, aki válaszával próbált segíteni :)
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok! 3. napja várom a csodát 3 helyen csak homár van. Kardhalat kér, ami sehol nincs. Hogy lehet elérni, hogy legalább 1 helyen legyen olyan hal amit kér? Próbálok legalább 1 helyet kihorgászni teljesen a 4 csónakot egy helyre teszem de nem változik semmi. Így nem lehet teljesíteni a doboz kívánságát. Ha segítene valaki a megoldásban nagyon megköszönöm.
  • eramamo20005 (HU1)eramamo20005 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok! Szeretném megkérdezni,, hogy a szövetkezetemben egyes tagoknál nem jelenik meg a sárga gumicsónak, annak mi az oka. Előre is köszönöm a segítséget..Erika
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! 3. napja várom a csodát 3 helyen csak homár van. Kardhalat kér, ami sehol nincs. Hogy lehet elérni, hogy legalább 1 helyen legyen olyan hal amit kér? Próbálok legalább 1 helyet kihorgászni teljesen a 4 csónakot egy helyre teszem de nem változik semmi. Így nem lehet teljesíteni a doboz kívánságát. Ha segítene valaki a megoldásban nagyon megköszönöm.
    Segíteni sajnos én sem tudok, viszont abból a szempontból érdekes az eseted, hogy kardhalat kér a dobozoláshoz. Nekem eddig csak osztriga, kagyló és hering dobozolás volt, azt hittem, hogy ez a játék hibás működése miatt van.
    Nálam van kardhal dögivel, szívesen engednélek halászni ott ;)

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Most már oda értem, hogy halászati apróságokkal is tudok foglalkozni.
    Úgy gondolom, hogy a halászati idő az utolsó három hajófajtánál össze van keveredve, a jobb hajóknál nem növekszik az idő, ahogy logikus lenne.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Sziasztok, 

    nekem jelenleg 4 hajóm van, ugyanoda küldöm általában őket, amit a dobozoló kér, azt fogni. Persze nem egyszerre jönnek vissza, amikor egy visszatér újra felszerelem és megy vissza a másik 3 mellé. 
    Pár ilyen kör után általában inaktívvá válik a hal alakzat és kiírja, hogy a maximum elérve. 
    Ekkor várva némi időt egyszer csak újra enged letenni. 
    Közben semmi sem változik, a maradék 3 csónak ott van mellette, és nem is mindig csinálja ezt.

    Van ennek valami logikus oka, ami esetleg látható is, hogy mikor hárul el és miért hagyja néha? 

    Köszi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok, 

    nekem jelenleg 4 hajóm van, ugyanoda küldöm általában őket, amit a dobozoló kér, azt fogni. Persze nem egyszerre jönnek vissza, amikor egy visszatér újra felszerelem és megy vissza a másik 3 mellé. 
    Pár ilyen kör után általában inaktívvá válik a hal alakzat és kiírja, hogy a maximum elérve. 
    Ekkor várva némi időt egyszer csak újra enged letenni. 
    Közben semmi sem változik, a maradék 3 csónak ott van mellette, és nem is mindig csinálja ezt.

    Van ennek valami logikus oka, ami esetleg látható is, hogy mikor hárul el és miért hagyja néha? 

    Köszi
    Ha már négy hajó van egy területen, akkor a Maximum elérve üzenet OK. De nálam is előfordult már ugyanez a jelenség, amit leírtál: szerintem egyszerű hiba a sok hasonló közül.
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok, 

    nekem jelenleg 4 hajóm van, ugyanoda küldöm általában őket, amit a dobozoló kér, azt fogni. Persze nem egyszerre jönnek vissza, amikor egy visszatér újra felszerelem és megy vissza a másik 3 mellé. 
    Pár ilyen kör után általában inaktívvá válik a hal alakzat és kiírja, hogy a maximum elérve. 
    Ekkor várva némi időt egyszer csak újra enged letenni. 
    Közben semmi sem változik, a maradék 3 csónak ott van mellette, és nem is mindig csinálja ezt.

    Van ennek valami logikus oka, ami esetleg látható is, hogy mikor hárul el és miért hagyja néha? 

    Köszi
    Ha már négy hajó van egy területen, akkor a Maximum elérve üzenet OK. De nálam is előfordult már ugyanez a jelenség, amit leírtál: szerintem egyszerű hiba a sok hasonló közül.
    Sziasztok
    Ha 3 hajónál inaktívá válik a terület nem engedi a 4iket... akkor csak lépjetek át egy farmra és vissza és utána engedi a 4iket is odatenni .
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Ha 3 hajónál inaktívá válik a terület nem engedi a 4iket... akkor csak lépjetek át egy farmra és vissza és utána engedi a 4iket is odatenni .
    Szia,

    Igen, sőt, nekem már olyan is volt, mint a szövifalus építésnél (ami 00:00:00-n szokott megállni régebben): nem mentem át más farmra csak ácsorogtam ott, és egyszerűen 'rájött', hogy már nem kellene inaktívnak lennie, és engedte. 
    Na de majd javítják akkor.. vagy nem :) 
  • MóniGirl (HU1)MóniGirl (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Problémám van hajóm , eszközöket meg vettem .a hajójavító műhelyembe nem jutok be. Oleg a 25 szinten van .Virágfarmon van egy feladatom amit nem tudok megcsinálni, adományoznom kellene harcsát de azt nem tudok horgászni . Hiába van csalim ha olyan halat nem lehet fogni . Jelenleg egy helybe toporgok . Ha valakinek van ötlete megköszönöm a segítséget. Sziasztok  :)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Oleget nem tudod elküldeni harcsáért egy hajóval?
    1 óra alatt tud fogni egy csomót.
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    r0b33 (HU1) mondta:
    Sziasztok! 3. napja várom a csodát 3 helyen csak homár van. Kardhalat kér, ami sehol nincs. Hogy lehet elérni, hogy legalább 1 helyen legyen olyan hal amit kér? Próbálok legalább 1 helyet kihorgászni teljesen a 4 csónakot egy helyre teszem de nem változik semmi. Így nem lehet teljesíteni a doboz kívánságát. Ha segítene valaki a megoldásban nagyon megköszönöm.
    Imán kívül nem tudok mást javasolni, hiszen az a tétel is megdőlni látszik, hogy ha lehalászol egy területet kapsz másikat... Tudok olyanról aki (eddig) nem kapott.
    Köszönöm :(

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! Problémám van hajóm , eszközöket meg vettem .a hajójavító műhelyembe nem jutok be. Oleg a 25 szinten van .Virágfarmon van egy feladatom amit nem tudok megcsinálni, adományoznom kellene harcsát de azt nem tudok horgászni . Hiába van csalim ha olyan halat nem lehet fogni . Jelenleg egy helybe toporgok . Ha valakinek van ötlete megköszönöm a segítséget. Sziasztok  :)
    Harcsát ne tengerben fogjál, hanem a főfarmon vagy az Inyencen
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok! 3. napja várom a csodát 3 helyen csak homár van. Kardhalat kér, ami sehol nincs. Hogy lehet elérni, hogy legalább 1 helyen legyen olyan hal amit kér? Próbálok legalább 1 helyet kihorgászni teljesen a 4 csónakot egy helyre teszem de nem változik semmi. Így nem lehet teljesíteni a doboz kívánságát. Ha segítene valaki a megoldásban nagyon megköszönöm.
    Segíteni sajnos én sem tudok, viszont abból a szempontból érdekes az eseted, hogy kardhalat kér a dobozoláshoz. Nekem eddig csak osztriga, kagyló és hering dobozolás volt, azt hittem, hogy ez a játék hibás működése miatt van.
    Nálam van kardhal dögivel, szívesen engednélek halászni ott ;)

    Köszi :)

  • ria75 (HU1)ria75 (HU1) Bejegyzések: 1

    hello! Sajnos nem tudok horgászni mert nem reagál ha próbálom a csónakba behúzni a halat .Így nem tudok haladni a feladattal,kérhetnék segítséget hogy mit tegyek??


  • Niki (HU1)Niki (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!

    Nekem sem megy az új horgászat.
    Nem tudok hajókat venni, mert piros a "Z" a műhely felett. Ahhoz az 1 csónakhoz ami van ahhoz mindent megvettem és már többször próbáltam felszerelgetni de semmit nem csinál.
    Oleggel már a 23-as szinten vagyok, amúgy meg az 55. szinten.
    Csinálgatom a feladatokat, meglátjuk sikerül e valaha halásznom :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Niki (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nekem sem megy az új horgászat.
    Nem tudok hajókat venni, mert piros a "Z" a műhely felett. Ahhoz az 1 csónakhoz ami van ahhoz mindent megvettem és már többször próbáltam felszerelgetni de semmit nem csinál.
    Oleggel már a 23-as szinten vagyok, amúgy meg az 55. szinten.
    Csinálgatom a feladatokat, meglátjuk sikerül e valaha halásznom :)
    Szia!

    Ha Oleg mind a 26 feladata kész lesz, lesznek halászmezőid, s ezáltal tudsz majd hajót is kiküldeni, addig nem.

    Ádámmaci


  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Sziasztok! Mélytengerinél maxon vagyok,a farmkezelőbe mutatja a csalikat,viszont amikor hajóra tenném,ott már nem látom.Csak pár darabot mutat,de pont amit szeretnék,azt nem! :(
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    Adott horgászterületnél látható minden veszélyfajta % értéke egyenlő!
    Eddig bármelyiket védőfelszerelést raktam a hajóra, hiábavalónak bizonyult.
    A magas %-ban veszélyeztetett területekről minden esetben veszteséggel jöttek vissza a hajók.
    Másnál sem működik?

    Köszönettel
    Buba
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    szerkesztette ezt: 05.06.2017
    r0b33 (HU1) mondta:
    nem esetleg az a gond, hogy nem vetted észre, hogy a hajóra pakolható cuccok közt lapozni is lehet?

    Természetesen lapoztam,még sincs :(    Nah előkerültek,de hogy eddig miért nem láttam,fogalmam sincs! Lényeg,h megvannak! =D
    Post edited by bakter (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt