Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések

11216

Hozzászólások

  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    szerkesztette ezt: 11.04.2017
    Nace (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A kutya súgóját keresem , ami a matricához kell. Próbáltam már, hogy a kutyaháznál rákattintok, de semmi. A rendes súgóban is próbáltam keresni, de ott se találtam, amivel megoldódna. Köszönöm előre is a segítséget.
    Szia :) Tanítsd meg neki az 5-ik trükköt,és máris kész leszel vele. ;)
     
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Katt a kutya házra, utána a kutyusra. Legalul a kérdőjelre.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Katt a kutya házra, utána a kutyusra. Legalul a kérdőjelre.
    Szia Margit! :)

    Nem az a feladat, amit a játékos kérdezett. ;)

    Janzi és Robi összehozták neki a helyes választ. :smiley:

    Zsu
  • Nace (HU1)Nace (HU1) Bejegyzések: 11
    JANZI (HU1) mondta:
    Nace (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A kutya súgóját keresem , ami a matricához kell. Próbáltam már, hogy a kutyaháznál rákattintok, de semmi. A rendes súgóban is próbáltam keresni, de ott se találtam, amivel megoldódna. Köszönöm előre is a segítséget.
    Szia :) Tanítsd meg neki az 5-ik trükköt,és máris kész leszel vele. ;)
     
    Köszönöm szépen! :smile: Most már tudom, hol van a kutya elásva :smiley: 
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Katt a kutya házra, utána a kutyusra. Legalul a kérdőjelre.
    Szia Margit! :)

    Nem az a feladat, amit a játékos kérdezett. ;)

    Janzi és Robi összehozták neki a helyes választ. :smiley:

    Zsu
    Köszönöm a ki igazítást :)
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Ilyen velem is előfordult tegnap. Nem a targonca lehet az oka?
    Sziasztok!
    Nekem nincs targoncám,és ma reggel egyedül küldiztem.És megnyertem! :smiley:



  • Android3 (HU1)Android3 (HU1) Bejegyzések: 1
    Üdv Mindenkinek!

    Már többszörvelőfordult, h, a szövetkezeti projekteknél nem adja hozzá a megtermelt mennyiséget.A preobléma akkor jelentkezik, ha több feladatos az adott project. Miért van ez?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Üdv Mindenkinek!

    Már többszörvelőfordult, h, a szövetkezeti projekteknél nem adja hozzá a megtermelt mennyiséget.A preobléma akkor jelentkezik, ha több feladatos az adott project. Miért van ez?

    Szia! :)

    Ha olyan projektre gondolsz, ahol a feldolgozók is részét képezik (pl. szélmalom, vízi malom) a projektnek, azoknál az INDÍTÁST számolja, nem a begyűjtést.

    Zsu
  • ordaska (HU1)ordaska (HU1) Bejegyzések: 0

    Szia!

    A 35 szint elérésekor azt a feladatot kaptam, hogy vásároljameg virág farmot.

    Viszont ha oda lépek kiírja hogy csak a 40. szint után lehetséges.

    Miért van ez?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia!

    A 35 szint elérésekor azt a feladatot kaptam, hogy vásároljameg virág farmot.

    Viszont ha oda lépek kiírja hogy csak a 40. szint után lehetséges.

    Miért van ez?

    szia
    lehetőséged van aranyért előbb megvásárolni, tehát a mostani szinteden is, ezért kapod meg feladatban
    ha nem szeretnél rá aranyat áldozni, akkor megvárod, míg eléred a 40-es szintet :)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Szia!

    A 35 szint elérésekor azt a feladatot kaptam, hogy vásároljameg virág farmot.

    Viszont ha oda lépek kiírja hogy csak a 40. szint után lehetséges.

    Miért van ez?

    szia
    hát azért h késztessen arra h arannyal vedd meg.
    de nem érdemes, érd el a 40. szintet és akk megveveted dollárral
  • bugi (HU1)bugi (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok! Én egyszemélyes vállalatka  vagyok,mostanában alakultam Jól érzem magam és tetszik is így de, ha megfeszülök sem tudom összeszedni két nap alatt a megadott mennyiséget. Lehet-e átugrani a projektet, vagy megvásárolhatom-e az adott mennyiséget,hogy tovább léphessek, vagy mit kéne tennem? Köszi az ötleteket és a segítséget! Bugi
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
    szia
    hát a szövi projektet másokkal közösen kell csinálni..
    egy idő után már többet fog kérni, attól függ h hányszor teljesitetted sikeresen a  projektet. és ha nehézségi szintet lép a projekt akk azt már fizikai képtelenség egyedül és arany nélkül teljesiteni..
    de csak egy tipp ha annyira egyedül akarsz játszani [ CENZÚRÁZVA ] de igy sem mehet  sokáig mert minden egyre nehezebb lesz (projekteknél max nehézségi szint: 5)
    na de hogy válaszoljak a kérdésedre,a projekteket nem lehet átugrani, se megvenni , max addig aranyozol amig meglesz.
  • bugi (HU1)bugi (HU1) Bejegyzések: 5
    Köszönöm a választ! Ó jaj! 
  • CassandraHun (HU1)CassandraHun (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok, én azt szeretném kérdezni, hogy a "Segítség" eredményhez mit kell tennem? Egy jó ideje keresem a választ, de egyszerűen nem találom :/
  • Alexangel (HU1)Alexangel (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy van az a feladat, hogy ismerőst kell meghívni. Én meg is hívtam, regisztrált is, viszont nem mutatja, hogy ismerősök lennénk, nem lett kész a feladat.
  • CassandraHun (HU1)CassandraHun (HU1) Bejegyzések: 3
    r0b33 (HU1) mondta:
    Katt ide:
    Szia köszönöm a válaszodat,de nem adta meg hiába kattintottam rá :(
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    r0b33 (HU1) mondta:
    Katt ide:
    Szia köszönöm a válaszodat,de nem adta meg hiába kattintottam rá :(

    Hali!
    Én úgy emlékezem hogy a fejhallgatós négerbabára kellett kattintani.

  • CassandraHun (HU1)CassandraHun (HU1) Bejegyzések: 3
    r0b33 (HU1) mondta:
    Katt ide:
    Szia köszönöm a válaszodat,de nem adta meg hiába kattintottam rá :(

    Hali!
    Én úgy emlékezem hogy a fejhallgatós négerbabára kellett kattintani.

    Szia, neked is köszönöm a válaszodat, de így sem adta meg >,<  Nagyon huncutkodik a játék  velem >,<
  • szines51 (HU1)szines51 (HU1) Bejegyzések: 1
    ismételten a felháborodásomnak szeretnék hangot adni .mivel nem elöször irok és válasz sem meg a küldetésem változik azóta sem.reméltem hogy igazságossabb lessz mert ez nem az ilyen formában.
    felháborító hogy egy alacsony szintű játékost bele raknak egy olyan csapat sorba ahol százzal vagy még annál is többel feljebb lévő játékossal kell meg küzdenie a feladatért.nem tartom szerencsésnek mert az alacsony szintű játéskosnak esélye sincs még egy tisztes helyezésre sem.
    az a kérdésem hogy a jövöben tervezitek ennek a kijavitását vagy marad minden ugy ahogy van????

    tisztelettel:szines51 játékos.

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    ismételten a felháborodásomnak szeretnék hangot adni .mivel nem elöször irok és válasz sem meg a küldetésem változik azóta sem.reméltem hogy igazságossabb lessz mert ez nem az ilyen formában.
    felháborító hogy egy alacsony szintű játékost bele raknak egy olyan csapat sorba ahol százzal vagy még annál is többel feljebb lévő játékossal kell meg küzdenie a feladatért.nem tartom szerencsésnek mert az alacsony szintű játéskosnak esélye sincs még egy tisztes helyezésre sem.
    az a kérdésem hogy a jövöben tervezitek ennek a kijavitását vagy marad minden ugy ahogy van????

    tisztelettel:szines51 játékos.


    Szia!
    Itt csak játékosok vannak tehát nem tervezünk semmit.
    Ez sajna egy ősi probléma,volt már próbálkozás de nem lett jobb,törődj bele és ne foglalkozz vele,ha nagyobb leszel gyűjtesz spec magokat meg hínáros cuccokat és lesz sikerélményed.Engem is mindig legyőznek pedig már nem vagyok éppen kicsi.Nyugi,idő mint a tenger.
    üdv.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Néztem a cukorkafarm ajándékait és a díszek nálam nem falubp-sek. Egyik szövitársam pedig azt írta, hogy nála azok.

    Most ezzel mi a helyzet?

    falubp-sek, vagy nem? És ha igen, én mit fogok kapni, amikor megszerzem? Falubp-set vagy nem?

    Tud erről valaki valami konkrétat?

    köszike


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    köszi. Remélem igaz lesz.

  • Milán06 (HU1)Milán06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Szeretném megkérdezni, hogy 
    az félretett küldetés hogyan vehető vissza amikor fel akarom  használni. Köszönöm a segítséget

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt