Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

1715

Hozzászólások

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Itt egy fő projekt védnök sincs, csak játékosok. Mint Te.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Sziasztok.
    Tegnap este óta nálam 4 helyen lehet homárt fogni, egy helyen osztrigát és garnélát, meg egy helyen tonhalat és heringet. De nekem most pld. lazac kellene elvileg. Akkor mi van, mit tegyek?
    Be mész a hajó javító műhelybe, a lazac csali gyártásnál a nyílra kattintasz, és el visz oda a tengeren ahól a lazac található. Ott kezd meg a halászatot
    Szia. Látom mégis volt valaki, aki próbált válaszolni problémámra, de sajnos ez nem megoldható, mert van lazac csalim és akkor már nincs ott az a nyíl, csak a pipa, hogy van olyanom...
    Még valakitől ötlet?
    Mondjuk a projekt védnökeitől? :)
    Szia!
    Mindenki csak azt tud fogni, amit mutat neki a halászmező. 24 óránként cserélődnek ezek a területek, így lehet legközelebb majd mást kapsz. Viszont amelyiken van hajó éppen cserekor, az nem fog cserélődni. 10 féle van, s abból mindig 6 lesz aktív.

    Nekem tegnap nem volt osztrigám, mindent megpróbáltam érte, de nem lett, csak mikor olyan helyre váltott, amiben volt. Így az első feladatot addig nem is tudtam csinálni, csak ma.

    Ádámmaci
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    zurika (HU1) mondta:
    Itt egy fő projekt védnök sincs, csak játékosok. Mint Te.
    Dehogy nincs, pont rád céloztam és gyurisne.zsuzsira, mert ti áradoztok róla és megszóljátok a ki merészel morgolódni a totálisan hibásan működő tervük miatt...
    Na akkor megoldás a problémámra, amire már hajnal óta keresem a megoldást, szövetkezeten belül és itt is és még egyéb más nyelvű fórumokon is???
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Sziasztok.
    Tegnap este óta nálam 4 helyen lehet homárt fogni, egy helyen osztrigát és garnélát, meg egy helyen tonhalat és heringet. De nekem most pld. lazac kellene elvileg. Akkor mi van, mit tegyek?
    Be mész a hajó javító műhelybe, a lazac csali gyártásnál a nyílra kattintasz, és el visz oda a tengeren ahól a lazac található. Ott kezd meg a halászatot
    Szia. Látom mégis volt valaki, aki próbált válaszolni problémámra, de sajnos ez nem megoldható, mert van lazac csalim és akkor már nincs ott az a nyíl, csak a pipa, hogy van olyanom...
    Még valakitől ötlet?
    Mondjuk a projekt védnökeitől? :)

    Ezzel tényleg nem mész semmire. Hiszen ha megnézed magad a 6 területet, akkor láthatod, hol milyen tengeri jószágok vannak. A műhelybe való ugrálás sem segít ezen, attól nem terem a tengerben olyan, amit előtte nem láttál.

    Két dolog van, de ezeket már írtuk itt többen is:
    • kivárod a 24 órát, hátha jön olyan terület
    • kihalászol egy területet, és helyette hátha olyat kapsz
    Sajnos egyelőre ez van. :( 

    A magam részéről továbbítom, hogy oké a random 6 terület, de a 6-ban legyen mindig mindenféle. Ezt is oldják meg.

    zurika (HU1) mondta:
    Itt egy fő projekt védnök sincs, csak játékosok. Mint Te.
    Dehogy nincs, pont rád céloztam és gyurisne.zsuzsira, mert ti áradoztok róla és megszóljátok a ki merészel morgolódni a totálisan hibásan működő tervük miatt...

    Nem csak erre a játékrészre írtam a fentebb leírt véleményemet, hanem általánosságban. És nem megszólom, hanem én is ugyanúgy leírom az én véleményemet, ahogyan bárki más is. :) Attól, hogy a tiéddel vagy máséval nem egyezik meg, még nem leszólás. :)
    Tehát a megfogalmazásod szerint védem a lovit is, a szigetet is és az összes többi részét a játéknak. :smiley:
    Én leszek az őr :innocent:  :smiley:

  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Na akkor még egyszer a fő problémámról?
    Hogy lehet ilyen feltételek mellett részt venni a 3 napos kemény munka kalandban?
    Vagyis akkor szerintetek ez a projekt nincs teljesen elszúrva???

    És ilyen totálisan elhibázott projektet hogyan lehet pártfogásba venni és megszólni azokat akik morognak miatta? 

    És csak hogy érthetőbb legyek, önmagában ezek mellett a feltételek mellett a horgászattal nem is lenne bajom, csinálom ha ép kedvem van hozzá, vagy beadja az amit ép szeretnék, de a problémám az, hogyan lehet egy idő és időzítés érzékeny projektet (mint kemény munka kaland), ahol verseny van összeigazítani, méghozzá rendszeresen, mert így tervezik, egy olyan feltételű követelménnyel ami teljesen random működik???
    Kb mintha verseny lenne meghirdetve pld 10 kilométer megtételéről, de sorsolás döntené el ki milyen járművet kap a VERSENY LEBONYOLITÁSÁHOZ, valakinek kisorsolnának egy sportkocsit, valakinek egy trabantot, valakinek egy biciklit, de lenének akik semmit sem kapnának, áááá cseppet sem küldenék el a résztvevők **** az ötletgazdád és mennének haza...
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Fentiektől függetlenül - gyönyörűen felszerelt hajóm kardhalra - fogalmam sincs hol fogjak kardhalat, mert nincs sehol :)
    Kardhal a mély vizek területein van.
    Szerintem két lehetőséged van:
    1. megvárod, amíg cserélődnek a területek (24 óránként)
    2. Valamelyik területen kifogod az összes halat, és akkor hátha kapol az új adagban kardhalat

    Sziasztok, Végig  olvastam a sok jó tanácsot,  de sajnos még mindig nincs osztrigám, 14 hajóm  fogja a halakat, mindenhova vettem  osztriga kaparót,  és minden félével  próbálkoztam, nálam sehol se mutat osztrigát, kihalásztam egy part közeli  helyet is, erre megnyitott  egy másikat jó messze a parttól, persze osztriga ott sincs, de ha át ugrom 100 aranyért az osztrigát akkor meg kagylót  kér ami nálam szintén nincs.  Ha már berakták a dobozolósba,  legalább az esélyt meg adhatták volna, hogy mindenféle hal legyen… de így teljesen reménytelen. Most kaptam elégedettségi felmérőt , hát nem tudom ki töltsem-e, mert nem hiszem, hogy jó véleményt írok.

    Az osztrigára én is vártam 22 órát! Sajnos a Te esetedben a fenti válaszomból csak az 1. érvényes, mert a mély területen hiába fogod ki az összes halat, oda osztrigát nem fogol kapni :(
    Reggel feltettem egy kérdést, az azóta már lezárt fórumon a kemény munka kaland kapcsán, de törölték vagy áthelyezték valahova, na akkor még egyszer mert azóta is aktuális.
    A horgászterületemen csak homárt lehet fogni 4 helyen is, egy helyen osztrigát, garnélát, kagylót, valamint egy helyen halakat de csak tonhalat és heringet. Viszont nekem lazac kel!!! És e miatt már hajnal óta áll az amúgy sem száguldó tölcsérem és nem tudom mi tévő legyek.
    Arra az egy halas helyre küldtem már csónakot lazacos felszereléssel, de akkor is csak tonhalat és heringet fogott...
    Így rohadt fer ez a kemény munka kaland, lazacot szerezz de nem tesszük be a térképre? Ismét mission impossible.
    Ismételten gratulálok a megvalósítójának!!!
    Talán nem kellett volna pár hetet várni, hogy korrigálják a hibákat, pontatlanságokat, míg összekötik egy sokak számra kedvelt küldetéssel, mint ez a kemény munka kaland? Tudják a szerencsétlenek, hogy semmi nem megy nekik elsőre normálison!
    Induláskor az én esetem ugyanez volt: csak homár, pedig osztrigával indul a dobozolás. Ez nem hiba. az a játék nehézsége: ki szereti a könnyű játékot?? ;)
    Amikor váltott a terület, jött két osztrigás, azóta megy a dobozolás, mint a szél. Egyébként a fentebbi válaszaim a Te esetedre is jók.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Na akkor még egyszer a fő problémámról?
    Hogy lehet ilyen feltételek mellett részt venni a 3 napos kemény munka kalandban?
    Vagyis akkor szerintetek ez a projekt nincs teljesen elszúrva???

    És ilyen totálisan elhibázott projektet hogyan lehet pártfogásba venni és megszólni azokat akik morognak miatta? 

    És csak hogy érthetőbb legyek, önmagában ezek mellett a feltételek mellett a horgászattal nem is lenne bajom, csinálom ha ép kedvem van hozzá, vagy beadja az amit ép szeretnék, de a problémám az, hogyan lehet egy idő és időzítés érzékeny projektet (mint kemény munka kaland), ahol verseny van összeigazítani, méghozzá rendszeresen, mert így tervezik, egy olyan feltételű követelménnyel ami teljesen random működik???
    Kb mintha verseny lenne meghirdetve pld 10 kilométer megtételéről, de sorsolás döntené el ki milyen járművet kap a VERSENY LEBONYOLITÁSÁHOZ, valakinek kisorsolnának egy sportkocsit, valakinek egy trabantot, valakinek egy biciklit, de lenének akik semmit sem kapnának, áááá cseppet sem küldenék el a résztvevők **** az ötletgazdád és mennének haza...
    Szia 
    Egy doboz kiürülési ideje 10-17óra 9-es szinten szerintem bőven lenne időd a legközelebbi vízgyürűt lehalásznod csak elöbb gondolkodni kéne nem höbölögni rögtön.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Na akkor még egyszer a fő problémámról?
    Hogy lehet ilyen feltételek mellett részt venni a 3 napos kemény munka kalandban?
    Vagyis akkor szerintetek ez a projekt nincs teljesen elszúrva???

    És ilyen totálisan elhibázott projektet hogyan lehet pártfogásba venni és megszólni azokat akik morognak miatta? 

    És csak hogy érthetőbb legyek, önmagában ezek mellett a feltételek mellett a horgászattal nem is lenne bajom, csinálom ha ép kedvem van hozzá, vagy beadja az amit ép szeretnék, de a problémám az, hogyan lehet egy idő és időzítés érzékeny projektet (mint kemény munka kaland), ahol verseny van összeigazítani, méghozzá rendszeresen, mert így tervezik, egy olyan feltételű követelménnyel ami teljesen random működik???
    Kb mintha verseny lenne meghirdetve pld 10 kilométer megtételéről, de sorsolás döntené el ki milyen járművet kap a VERSENY LEBONYOLITÁSÁHOZ, valakinek kisorsolnának egy sportkocsit, valakinek egy trabantot, valakinek egy biciklit, de lenének akik semmit sem kapnának, áááá cseppet sem küldenék el a résztvevők **** az ötletgazdád és mennének haza...
    Szia 
    Egy doboz kiürülési ideje 10-17óra 9-es szinten szerintem bőven lenne időd a legközelebbi vízgyürűt lehalásznod csak elöbb gondolkodni kéne nem höbölögni rögtön.
    Hogy mi van???
    Na most ezt akkor még egyszer érthetőbben?
    Mert milyen doboz kiürülése 10-17 óra?
    Mi lesz 9-es szintű?
    Hogy halásszak le 600-700 homárt 2-3 begyűjtési sebességgel több óra alatt?
    Reggel óta kérdezgetem a megoldást nincs rá válasz, mikor meg már "hőbörgök" akkor jön bölcs megmondó, hogy gondolkodj ne hőbörögj?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Na akkor még egyszer a fő problémámról?
    Hogy lehet ilyen feltételek mellett részt venni a 3 napos kemény munka kalandban?
    Vagyis akkor szerintetek ez a projekt nincs teljesen elszúrva???

    És ilyen totálisan elhibázott projektet hogyan lehet pártfogásba venni és megszólni azokat akik morognak miatta? 

    És csak hogy érthetőbb legyek, önmagában ezek mellett a feltételek mellett a horgászattal nem is lenne bajom, csinálom ha ép kedvem van hozzá, vagy beadja az amit ép szeretnék, de a problémám az, hogyan lehet egy idő és időzítés érzékeny projektet (mint kemény munka kaland), ahol verseny van összeigazítani, méghozzá rendszeresen, mert így tervezik, egy olyan feltételű követelménnyel ami teljesen random működik???

    Te! Most komolyan....idézzem be, mit írtam? :smiley:  Nem tudom elhinni...de tessék:


    Köszönet a véleményedért. :) Viszont elnézést, de másképp látom.
    Egyelőre még én is csak ismerkedem vele, nem tudom, mi lesz a jövője....illetve biztos vagyok benne, fog ez még változni, mert némely eleme tökéletesítésre szorul. Finomítani, változtatni kell rajta.
    Azonban ezt az új tartalmat is egy plusz lehetőségnek tekintem a játék színesítésére. 

    Szóval! :) Te ebben hol látod, hogy én azt írtam, TÖKÉLETES? :smiley:

    De ami a lényeg, az ez:

    A magam részéről továbbítom, hogy oké a random 6 terület, de a 6-ban legyen mindig mindenféle. Ezt is oldják meg.

    Most már légy szíves próbálj meg egy kicsikét lecsillapodni. :) Nem lett tökéletes. Nem számítottak bele minden tényezőt. De tedd a szívedre a kezedet! Hány olyan tartalom volt, ami a bekerülés óta nem változott még, ami a mai napig az eredeti formájában van?
    Nyilvánvaló, hogy ők vannak x-en arra, hogy kitalálják, mit és hogyan. Mi meg vagyunk több ezren tesztelni, ötletelni, hogy jobbá, felhasználóbarátabbá tetessük ezt is. :smiley: Majd lesz még ennél jobb is. :)
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Na akkor még egyszer a fő problémámról?
    Hogy lehet ilyen feltételek mellett részt venni a 3 napos kemény munka kalandban?
    Vagyis akkor szerintetek ez a projekt nincs teljesen elszúrva???

    És ilyen totálisan elhibázott projektet hogyan lehet pártfogásba venni és megszólni azokat akik morognak miatta? 

    És csak hogy érthetőbb legyek, önmagában ezek mellett a feltételek mellett a horgászattal nem is lenne bajom, csinálom ha ép kedvem van hozzá, vagy beadja az amit ép szeretnék, de a problémám az, hogyan lehet egy idő és időzítés érzékeny projektet (mint kemény munka kaland), ahol verseny van összeigazítani, méghozzá rendszeresen, mert így tervezik, egy olyan feltételű követelménnyel ami teljesen random működik???
    Kb mintha verseny lenne meghirdetve pld 10 kilométer megtételéről, de sorsolás döntené el ki milyen járművet kap a VERSENY LEBONYOLITÁSÁHOZ, valakinek kisorsolnának egy sportkocsit, valakinek egy trabantot, valakinek egy biciklit, de lenének akik semmit sem kapnának, áááá cseppet sem küldenék el a résztvevők a jó édes anyjukba az ötletgazdád és mennének haza...
    Szia 
    Egy doboz kiürülési ideje 10-17óra 9-es szinten szerintem bőven lenne időd a legközelebbi vízgyürűt lehalásznod csak elöbb gondolkodni kéne nem höbölögni rögtön.
    Hogy mi van???
    Na most ezt akkor még egyszer érthetőbben?
    Mert milyen doboz kiürülése 10-17 óra?
    Mi lesz 9-es szintű?
    Hogy halásszak le 600-700 homárt 2-3 begyűjtési sebességgel több óra alatt?
    Reggel óta kérdezgetem a megoldást nincs rá válasz, mikor meg már "hőbörgök" akkor jön bölcs megmondó, hogy gondolkodj ne hőbörögj?
    Kemény munka kaland - 9 es hatékonyságnál - 1 doboz ( pl hering 17 óra alatt) fogy ki - legközelebbi yizgyürű 2személyes motorcsónakkal(4es szinten)  1,30-2 óra 1 forduló  minusz 80 zsákmány fordulónként. Ha nem vagy szerencsés és homár van bent azt is lehalászod max 14-óra alatt.

    Ennél egyszerübben érthetőbben nem tudom leírni.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Na mindegy, letojom az egészet, nem érdekel ezentúl, egyszerűen ignorálom ezt, mert ahogyan a több ezer játékos döntő többsége is...
    Ez is egy olyan semmire való projekt lesz mint az ideiglenes szigetek, hogy azt is az egész magyar szerveren kb 10-20 ember csinálja komolyabban, abból is kb 5-nek sikerül teljesíteni a 90 millát, na mostmár a 65-öt de kevesebb idő alatt...
    Megéri olyan projekteken dolgozni amit egy egész ország több ezer játékosa közül 1-2 tucat csinálgatja csak
    És mint írtam más országok eme fórumin is inkább csak az anyázást kapja ez az újfajta keménymunka projekt...
    Részemről ennyi volt ez, válaszolni már nem szükséges nekem, mert ezt topikott ezennel már nem fogom megnézni...
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Olyan szomorú, hogy nem jön be mindenkinek ez az új játék. Én imádom, nagyon tetszik, még botladozok néha, de tuti jó lesz.  <3   A dobiban is megyeget, lesz még jobb is. Főleg ha rendesen beindulunk az egésszel és ha túl leszünk a gyerekbetegségeken, akkor nem is lesz ez rossz üzlet sem. Nézzétek meg, milyen ára van a kifogható halaknak, rákoknak, nem is beszélve a csalikról. Ha lesz felesleg, visszahozza a befektetett dollárokat. Én nagy kedvvel, lelkesedéssel csinálom és élvezem minden pillanatát. Nem kell mindent rögtön egyszerre, idegeskedve, kapkodva csinálni. Tudom, emberből vagyunk, rögtön akarjuk, most, azonnal.
    Kívánom, hogy mindenkinek annyira jöjjön be, mint nekem. Jó szelet! Jó fogást! :)

    Az a baj, hogy elfelejtik, a többi farmot sem készen kapták. :smiley:  Minden farmért meg kellett "dolgozni", nem azonnal 36 üres terület és maximumra fejlesztett épületek vártak ránk a regisztrációkor. :smiley: Nekem évekbe telt, mire ezt összehoztam, amim van. :) Fog az alakulni mindenkinek, aki hajlandó vele foglalkozni. :)
    Sziasztok! Zsuzsikám, szerintem nem az a baj, hogy be tették a játékba a mélytengeri halászatot. Majd szépen megtanuljuk, és fel fejlesztjük a dolgokat.
    A baj az, hogy nem hagytak mind erre időt, hanem rögtön össze kötötték a dobozolóssal.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Sziasztok.
    Tegnap este óta nálam 4 helyen lehet homárt fogni, egy helyen osztrigát és garnélát, meg egy helyen tonhalat és heringet. De nekem most pld. lazac kellene elvileg. Akkor mi van, mit tegyek?
    Be mész a hajó javító műhelybe, a lazac csali gyártásnál a nyílra kattintasz, és el visz oda a tengeren ahól a lazac található. Ott kezd meg a halászatot
    Szia. Látom mégis volt valaki, aki próbált válaszolni problémámra, de sajnos ez nem megoldható, mert van lazac csalim és akkor már nincs ott az a nyíl, csak a pipa, hogy van olyanom...
    Még valakitől ötlet?
    Mondjuk a projekt védnökeitől? :)
    Ebben az esetben nincsen más lehetőséged, mint, hogy a tengeren a fodrozódó víz fölé viszed az egeret, és megmutatja mi féle halakat lehet ott fogni. Nekem most a parthoz közeli két helyen vannak lazacok, és kagylók, valamint garnéla rák.
    Még esetleg avval is megpróbálkozhat: A dobozolósnál a nyílra kattintasz hátha el visz oda ahol a lazac van.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Olyan szomorú, hogy nem jön be mindenkinek ez az új játék. Én imádom, nagyon tetszik, még botladozok néha, de tuti jó lesz.  <3   A dobiban is megyeget, lesz még jobb is. Főleg ha rendesen beindulunk az egésszel és ha túl leszünk a gyerekbetegségeken, akkor nem is lesz ez rossz üzlet sem. Nézzétek meg, milyen ára van a kifogható halaknak, rákoknak, nem is beszélve a csalikról. Ha lesz felesleg, visszahozza a befektetett dollárokat. Én nagy kedvvel, lelkesedéssel csinálom és élvezem minden pillanatát. Nem kell mindent rögtön egyszerre, idegeskedve, kapkodva csinálni. Tudom, emberből vagyunk, rögtön akarjuk, most, azonnal.
    Kívánom, hogy mindenkinek annyira jöjjön be, mint nekem. Jó szelet! Jó fogást! :)

    Az a baj, hogy elfelejtik, a többi farmot sem készen kapták. :smiley:  Minden farmért meg kellett "dolgozni", nem azonnal 36 üres terület és maximumra fejlesztett épületek vártak ránk a regisztrációkor. :smiley: Nekem évekbe telt, mire ezt összehoztam, amim van. :) Fog az alakulni mindenkinek, aki hajlandó vele foglalkozni. :)
    Sziasztok! Zsuzsikám, szerintem nem az a baj, hogy be tették a játékba a mélytengeri halászatot. Majd szépen megtanuljuk, és fel fejlesztjük a dolgokat.
    A baj az, hogy nem hagytak mind erre időt, hanem rögtön össze kötötték a dobozolóssal.
    Nem baj ez! Ismered azt az úszástanító módszert, amikor a kezdőt beledobják a mélyvízbe?
    Így sokkal jobban megtanuljuk, és egyiknek sincs több esélye a másiknál, mert mindenki kezdő.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Olyan szomorú, hogy nem jön be mindenkinek ez az új játék. Én imádom, nagyon tetszik, még botladozok néha, de tuti jó lesz.  <3   A dobiban is megyeget, lesz még jobb is. Főleg ha rendesen beindulunk az egésszel és ha túl leszünk a gyerekbetegségeken, akkor nem is lesz ez rossz üzlet sem. Nézzétek meg, milyen ára van a kifogható halaknak, rákoknak, nem is beszélve a csalikról. Ha lesz felesleg, visszahozza a befektetett dollárokat. Én nagy kedvvel, lelkesedéssel csinálom és élvezem minden pillanatát. Nem kell mindent rögtön egyszerre, idegeskedve, kapkodva csinálni. Tudom, emberből vagyunk, rögtön akarjuk, most, azonnal.
    Kívánom, hogy mindenkinek annyira jöjjön be, mint nekem. Jó szelet! Jó fogást! :)

    Az a baj, hogy elfelejtik, a többi farmot sem készen kapták. :smiley:  Minden farmért meg kellett "dolgozni", nem azonnal 36 üres terület és maximumra fejlesztett épületek vártak ránk a regisztrációkor. :smiley: Nekem évekbe telt, mire ezt összehoztam, amim van. :) Fog az alakulni mindenkinek, aki hajlandó vele foglalkozni. :)
    Sziasztok! Zsuzsikám, szerintem nem az a baj, hogy be tették a játékba a mélytengeri halászatot. Majd szépen megtanuljuk, és fel fejlesztjük a dolgokat.
    A baj az, hogy nem hagytak mind erre időt, hanem rögtön össze kötötték a dobozolóssal.
    Nem baj ez! Ismered azt az úszástanító módszert, amikor a kezdőt beledobják a mélyvízbe?
    Így sokkal jobban megtanuljuk, és egyiknek sincs több esélye a másiknál, mert mindenki kezdő.
    Van aki nem is tudja csinálni, mert nem adottak a feltételei hozzá.....az miért nem csinálhatja a hagyományos dobozolást? 
    Sok hiba van a játékba, mint minden újításba. Így azért kicsit kéményen tanítják ( úszni) a játékosokat.
    Péntek lévén, a javítás természetesen a jövő hét elejénél hamarább nem esedékes. A dobozolós addigra viszont el fog menni. Ez az én meglátásom.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    bennem igazából hirtelen csak 2 kérdés merül fel ezzel kapcsolatban

    1. a tesztszervert vajon nem ilyen esetekre hívatott létrehozni?
    és ha már mégis bedobták élesben, akkor
    2. miért kellett azonnal a dobozolósba berakni, miért nem lehetett időt hagyni a játékosoknak, h kicsit megismerjék?
    és persze nem csak , h megismerjük jobban, hanem h ne vegyék el kapásból a játékosok kedvét máris az új dobozolóstól
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    trhf (HU1) mondta:
    Felháborítónak tartom ezt a "frissítést".

    Én azért csatlakoztam a játékhoz 4 évvel ezelőtt, mert farmot akartam építeni és azon játszani. A lovardát még valahogy megtűröm, mert nem zavarja a játékomat, de most már ilyen idétlen halászati sz**rt tesznek be, aminek SEMMI KÖZE a bigfarm játékhoz, szerintem a játékosok 99%-át nem érdekli.
    elteltével! no comment.

    FARMOZNI AKARUNK, NEM HALÁSZNI !!!

    (És én még a lovakat sem erőltetném tovább.)


    Szia
    Teljesen egyetértek azzal amit írsz. Ez az egész halászat egy nagy sz*r
    Ez egy FARMOS játék. halászatnak semmi köze hozzá.

  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Sziasztok!
     Olvasgattam a hozzászólásokat.Mindenki a dobozolóson van kiakadva,na én láttam az elején hogy nem tudom rendesen csinálni így a kifogott halakat vagy megcsináltam csalinak vagy eladtam.Volt hogy a csalit is eladtam.Majdnem 1 milliót kaszáltam így.
  • Éva.Remenyi (HU1)Éva.Remenyi (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Sziasztok! Igaz az, hogy amíg az elmaradt halas feladatokat nem pótoljuk, addig nem lesz kék nyíl a hajójavító műhely fölött? Ha tudja valaki, segítsen!
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Sziasztok! Igaz az, hogy amíg az elmaradt halas feladatokat nem pótoljuk, addig nem lesz kék nyíl a hajójavító műhely fölött? Ha tudja valaki, segítsen!
    Igen ez így van,csak akkor lesz kék ha kész az összes halas feladat.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 26.05.2017
    Sziasztok! Igaz az, hogy amíg az elmaradt halas feladatokat nem pótoljuk, addig nem lesz kék nyíl a hajójavító műhely fölött? Ha tudja valaki, segítsen!
    Szia :) 
    így igaz, ameddig Oleg minden feladatát meg nem csinálod, ami nem  csak a virág-, hanem a fő-és az ínyenc farmon is van váltakozva addig nem nyílik meg a mélytengeri horgászat.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok:) A kardhal kifogása után nem tudtam betenni a dobozba azt írta megtelt a raktár.Mivel?:)Mérgemben eladtam a valamit és láss csodát csirketápot.Mi a rosszkorság köze van a kardhalnak a csirketáphoz? >:)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok:) A kardhal kifogása után nem tudtam betenni a dobozba azt írta megtelt a raktár.Mivel?:)Mérgemben eladtam a valamit és láss csodát csirketápot.Mi a rosszkorság köze van a kardhalnak a csirketáphoz? >:)
    Szia Kukorica!
    Nekem nem engedte be gyűjteni a halakat, addig ameddig el nem adtam a csirke tápot
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok:) A kardhal kifogása után nem tudtam betenni a dobozba azt írta megtelt a raktár.Mivel?:)Mérgemben eladtam a valamit és láss csodát csirketápot.Mi a rosszkorság köze van a kardhalnak a csirketáphoz? >:)
    Szia Kukorica!
    Nekem nem engedte be gyűjteni a halakat, addig ameddig el nem adtam a csirke tápot
    Szia nekem se,de ki se írta hogy azt adjam el csak hogy tele a raktár.Egy órát keresgéltem mig mindegy alapon kattintottam az eladásra :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Sziasztok.
    Nekem nagyon bejön ez az újítás,ugyanúgy,ahogy Oleg és a falu meg a lovirét is.Szerintem ha az alapot mindenki tökéletesen kitanulja (ez nálunk kb pár órát,max 1-2 napot vesz igénybe),akkor nem teher,hisz mindenre csak párat kell kattintani és megy magától.Azok érezhetik tehernek,vagy soknak,akik nem tudatosan játszanak.Csinálják,pakolnak be mindent amit lehet,de hogy miért pont azt,vagy miért oda,azt nem tudják.Ebből alakul ki az,hogy nem szalad a szekér.De ha ezt magában szép csendesen csinálja,az még a jobbik eset.Viszont itt olvasgatva azt látom,hogy nagyon sokat osztanak meg olyan butaságokat,ami nemcsak pénzkidobás,de nem is visz előre.Így azok a játékosok,akik farmerkodni jönnek és nem matekolni ezeket próbálják ki,majd természetesen morgolódnak,mert nem úgy megy a dolog.Tehát szerintem a "hiszem hogy okos vok" segítőknek is még kéne kicsit matekolni,mielőtt megosztanak ezt azt,mert így csak mégnagyobb lesz a nemtetszés.De ezt csak jószándékból írom,hisz a fórum azért kéne hogy legyen,hogy aki nem tudja,annak biztos infót adjunk.Ha nem annyira tuti az az infó,akkor inkább ne válaszoljunk.(szerintem)
    A lényeg nekem tetszik,szóval köszi a fejlesztőknek.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok:) A kardhal kifogása után nem tudtam betenni a dobozba azt írta megtelt a raktár.Mivel?:)Mérgemben eladtam a valamit és láss csodát csirketápot.Mi a rosszkorság köze van a kardhalnak a csirketáphoz? >:)
    na halika
    hát van egy olyan projekt, h Árral szemben. itt is a lazacokhoz csirketápot kell termelni
    lehet innen vették az ötletet :smiley:
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
     Olvasgattam a hozzászólásokat.Mindenki a dobozolóson van kiakadva,na én láttam az elején hogy nem tudom rendesen csinálni így a kifogott halakat vagy megcsináltam csalinak vagy eladtam.Volt hogy a csalit is eladtam.Majdnem 1 milliót kaszáltam így.
    Nagyon jó hozzáállás! Viszont hogy közben a dobozolós ajándékok közül is bezsebeljünk valamennyit, ahhoz semmi mást nem kell csinálni, mint a dobozolásban első helyen álló halat előnyben részesíteni, ha lehetséges.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Olvastam az oktató videót a hivatalosban, de ahhoz nincs hozzászólás.
    Ezért ide írom:
    Okosabb lett volna, ha a mélytengeri horgászathoz csinálnak oktató videót.
    A Kemény munka kalandból most a régit kellett volna betenni, aztán két hét múlvára majd csak kitanuljuk ezt is. :)
    Nagyon jó lenne, ha mutatná a hajó, hogy mit hozott. Eddig mindenen rajta volt, ha főlé álltunk, itt miért nem?
    A véleményem az, hogy túl gyorsan követik egymást az újdonságok. Tartok tőle, hogy egy idő után kezelhetetlen lesz!



  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Sziasztok
    Nekem bejött ez a mélytengeri horgászat. Jelenleg 81es szinten(kemény munka kaland 26-35ös csoport) vagyok tehát kicsinek számitok állandóan dollár gondokkal küszködtem az építkezések miatt , mikor elkezdödött a mélytengeri horgászat alig birtam összekaparni 4 milió dollárt szinte minden halat kaját eladtam amim volt. Most már van 8 darab 5ös szintű 2személyes motorcsónakom 5ös szintű hajójavító műhelyem amik nem kevés dollárba kerültek fejleszteni és most is van 4 millió dollárom , nem melesleg a kemény munkát megnyerem s ott kapok olyan hajót 5ös szinten amit nem is fejleszthetnék majd fel addig a szintem miatt. ! Tehát ősszeségében a mélytengeri horgászat nagyon jó kis dollár gyüjtógető hely lesz és nem lassan (napi szinten kb 10-20 millió dollár) szerintem nem rossz ! Én is sírhatnák mint sokan  hogy pl most 6 helyből 4 homár ..de nem szép lassan 1et lehalászok 4 hajóval másik 4 a doboznba gyűjt.
    Szóval nagyon tetszik végre a kicsik gyorsan tudnak dollár gyűjteni !
    Üdv 
    Petike

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Úgy látszik, itt is előbb számolgatni, kalkulálni kell. Nekem csak az a bajom, hogy a tervező és a sziget végefelé tették be. Azt ki kell várnom és akkor ennek is nekilátok.
    Csak azt mondja meg, aki már tudja, hogy érdemes mindenféle nyavaját megvenni és beletenni a csónakba? vagy először legyen az embernek jó sok csónakja?

    köszi

Sign In to comment.