Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

1415

Hozzászólások

  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!
    Nálam működik, este el is küldtem a 12 hajómat, meg is jött majd újra. Minden megy.
    De viszont azt nem tudom hogy pl "hálót" "kotrót" hol lehet csinélni? Én csak csalik gyártását látom...  :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nálam működik, este el is küldtem a 12 hajómat, meg is jött majd újra. Minden megy.
    De viszont azt nem tudom hogy pl "hálót" "kotrót" hol lehet csinélni? Én csak csalik gyártását látom...  :(
    Ha beáll a hajód a kikötőbe és rákattintsz, akkor a szerelékes dobozra kattints, ott látod ami kellhet....
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!
    Nálam működik, este el is küldtem a 12 hajómat, meg is jött majd újra. Minden megy.
    De viszont azt nem tudom hogy pl "hálót" "kotrót" hol lehet csinélni? Én csak csalik gyártását látom...  :(
    Ha beáll a hajód a kikötőbe és rákattintsz, akkor a szerelékes dobozra kattints, ott látod ami kellhet....
    Köszönöm a választ, így már értem. Akkor nem néztem meg ott....
  • 1Pirkómirkó (HU1)1Pirkómirkó (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok! 
    Problémám a következő : Az osztrigám lement a ládásba, következik a garnélarák és egyszerűen nem jövök rá ,hogy indítsam ,a ládában már benne van , pedig bizti egyszerű.
    Köszönöm aki segít !
    Jó játékot  !
    Üdv. 1Pirkómirkó

    Szia! :)

    Ha már elindult a garnélarákos dobozod, csak utána gyűjtsd be azt a hajódat, ami garnélát hozott.

    Zsu  Oké Köszi  Zsu  

  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok, hogy fenébe volt itt már este többeknek 10-12 hajója?
    Vagy motorcsónakból vett 10-et? 
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Ja igen, valamint az egyik legnagyobb szívatás, hogy addig nem tudsz hajót építeni míg épül valamid, így, mint ahogy írtam feljebb is a legnagyobb sz*patás, hogy most rakták be a tervezőt is.
    Van ezekben némi kárörvendéses perverzió...
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Ja igen, valamint az egyik legnagyobb szívatás, hogy addig nem tudsz hajót építeni míg épül valamid, így, mint ahogy írtam feljebb is a legnagyobb sz*patás, hogy most rakták be a tervezőt is.
    Van ezekben némi kárörvendéses perverzió...


    Teljesen egyett értek.Igy már nincs titok mire megy ki a dolog!!!!

    Én az elejétől játszom,de egy jobban azt tapasztalom és a szövinkbe sokan,a játék nem fejlődik amortizálódik.Sztem egyre többen be fejezik a játékot,tudomásom szerint már eddig is sokan feladták.

    De így össze rakni a 2 feladatot nagyon gáz nem gondoljátok Kedves GGS ?????

    / Egy ötlet válaszák külön a fejlesztést a farmok között igy talán tud a 2 együtt futni /

  • Icukacuki (HU1)Icukacuki (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    A mélytengeriben nem tudok horgászni/hajót sem venni.Csak információt ír ki.
    Hanyas szinten vagy a sima horgászatban? Ha még nem érted el a 20-as halászati szintet, akkor nem jelenik meg, csak az információs rész.
    32 szinten vagyok,tehát valamit csinálnia kellene
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A mélytengeriben nem tudok horgászni/hajót sem venni.Csak információt ír ki.
    Hanyas szinten vagy a sima horgászatban? Ha még nem érted el a 20-as halászati szintet, akkor nem jelenik meg, csak az információs rész.
    32 szinten vagyok,tehát valamit csinálnia kellene
    Szia!
    Nem csak a horgászati szint számít, hanem az is,. hogy a virágfarmon teljesen véget ért-e Oleg feladatsora. Ha nem jelent meg a mélytengeri feladatsora, akkor valószínűleg még azt nem fejezted be. Itt nézz körül, hol akadhattál el:

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Na ezt megint jól össze hozták :) Gratula :( Nekem káosz az egész, kezdve a legelején, hogy nem tudom hol lehet osztrigát fogni. Nyilvánvaló a tervezővel fejlesszek, így a horgászatba haladni nem tudok.
    Az osztrigát viszont sehol se találom. Egy csónakot ki küldtem, de több óra múlva tér vissza. Természetesen osztrigát nem hoz.
    Gondoltam át ugrom a csomagolósnál az osztrigát 100 aranyért. Át is ugrottam, de ismét osztrigát kér :D:D
    Gyárthatnák osztriga csalit, csak előbb szert kéne tennem osztrigára. Ami ugyebár nincsen :D:D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Na ezt megint jól össze hozták :) Gratula :( Nekem káosz az egész, kezdve a legelején, hogy nem tudom hól lehet osztrigát fogni. Nyilvánvaló a tervezővel fejlesszek, így a horgászatba haladni nem tudok.
    Az osztrigát viszont sehol se találom. Egy csónakot ki küldtem, de több óra múlva tér vissza. Természetesen osztrigát nem hoz.
    Gondoltam át ugrom a csomagolósnál az osztrigát 100 aranyért. Át is ugrottam, de ismét osztrigát kér :D:D
    Margit!
    Akkor egy kis segítség.
    Vettél 1 hajót. Illetve kér a feladat osztrigát.
    A Nehéz munka kalandban ha megnyitod mutatja mit kér s a zöld nyilat. Kattints rá. Ha elvisz valamelyik vízhez, akkor oda helyezd ki a hajód.
    Ha nem visz sehova, akkor a kikötőben levő hajóra katt, szerelékes doboz, és ott válasz csalit és embert és az osztrigakaparót, és tedd valamelyik pecás helyre, s bízzunk a szerencsénkben, hogy fog hozni osztrigát.

    Erről úgy győződhetsz meg, hogy mikor csalit gyártasz, keresd meg az osztrigás csalit, s ott a mutasdra s bízzunk benne ahhoz a hajóhoz visz, amit így küldtél el.

    Ádámmaci
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Na ezt megint jól össze hozták :) Gratula :( Nekem káosz az egész, kezdve a legelején, hogy nem tudom hól lehet osztrigát fogni. Nyilvánvaló a tervezővel fejlesszek, így a horgászatba haladni nem tudok.
    Az osztrigát viszont sehol se találom. Egy csónakot ki küldtem, de több óra múlva tér vissza. Természetesen osztrigát nem hoz.
    Gondoltam át ugrom a csomagolósnál az osztrigát 100 aranyért. Át is ugrottam, de ismét osztrigát kér :D:D
    Margit!
    Akkor egy kis segítség.
    Vettél 1 hajót. Illetve kér a feladat osztrigát.
    A Nehéz munka kalandban ha megnyitod mutatja mit kér s a zöld nyilat. Kattints rá. Ha elvisz valamelyik vízhez, akkor oda helyezd ki a hajód.
    Ha nem visz sehova, akkor a kikötőben levő hajóra katt, szerelékes doboz, és ott válasz csalit és embert és az osztrigakaparót, és tedd valamelyik pecás helyre, s bízzunk a szerencsénkben, hogy fog hozni osztrigát.

    Erről úgy győződhetsz meg, hogy mikor csalit gyártasz, keresd meg az osztrigás csalit, s ott a mutasdra s bízzunk benne ahhoz a hajóhoz visz, amit így küldtél el.

    Ádámmaci
    Áááááá, meg van :) 6 óra 18 perc múlva lesz osztrigám :)
  • syvett (HU1)syvett (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Sziasztok! Valaki árulja már el nekem hogy ha visszaérkezik több hajó honnan tudjátok melyik hajó milyen halat hozott? A csomagolónál jó lenne nem kísérletezni vele :) köszönöm

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    syvett (HU1) mondta:
    Sziasztok! Valaki árulja már el nekem hogy ha visszaérkezik több hajó honnan tudjátok melyik hajó milyen halat hozott? A csomagolónál jó lenne nem kísérletezni vele :) köszönöm

    Szia!

    Ha visszajön, akkor mikor rákattintasz ad egy jelentést, miből mennyit hozott, s mennyi veszett kárba. Ott ha megnézed látod a halakat is.
    Most az nem rémlik, hogy mutatja-e a hajó nevét, vagy sem, de próbáld meg mielőtt beszeded rávinni a hajóra az egeret s hátha mutatja.

    Vagy egy másik lehetőség. Bejön több hajó, beszedsz 1-et, majd rákattintasz miután megnézted mit hozott egy horgászati helyre, s ott mutatja mely hajót tudod kiküldeni.

    Ádámmaci
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    syvett (HU1) mondta:
    Sziasztok! Valaki árulja már el nekem hogy ha visszaérkezik több hajó honnan tudjátok melyik hajó milyen halat hozott? A csomagolónál jó lenne nem kísérletezni vele :) köszönöm

    Szia :) nem tudod max ha elnevezted őket, és felírtad magadnak, hogy épp melyik helyen volt akkor a tengeren meg tudod nézni onnan mit hozott...  de ha volt csalid, vagy esetleg más plusz felszerelés benne, akkor onnan se tudod.. lutri... tegnap javították, azóta nem látszik...
  • syvett (HU1)syvett (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Sajnos úgy nem mutatja sehogy mielőtt rákattintok és bele nem szedi :( Leginkább azzal van a gond hogy ha felszerelve küldöm mert nincs olyan hely épp ahol azt a fajta halat lehetne kifogni akkor azt sem találom hogy mutatná bárhol hogy az a felszerelt és az azt a kimondott halat fogja hozni. Nem tudom érted-e mit szeretnék vele mondani :smiley:
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Nem olyan nagy öröm ez a dobozolós dolog. Csalódás a nagyobb része :( részemről......
    Nem vagyok képes boldogulni vele, semmire se jutok . Valahogy nálam nincs összhangba ez az egész :(
    Pedig a kedvenc játékom volt. Miért csinálták ezt vele? Fogalmam sincsen :(:(:(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    syvett (HU1) mondta:
    Sajnos úgy nem mutatja sehogy mielőtt rákattintok és bele nem szedi :( Leginkább azzal van a gond hogy ha felszerelve küldöm mert nincs olyan hely épp ahol azt a fajta halat lehetne kifogni akkor azt sem találom hogy mutatná bárhol hogy az a felszerelt és az azt a kimondott halat fogja hozni. Nem tudom érted-e mit szeretnék vele mondani :smiley:
    Azt hiszem értem a problémádat, és ha igen, akkor teljesen jogos. Ahhoz, hogy a dobozoláshoz a megfelelő hajóra kattintsál, tudni kellene, hogy azt hozta-e, ami éppen kell a dobozoláshoz. Ha ezt nem lehet látni, akkor még nehezebb a dobozolásban eredményt elérni :(
    Sajnos én még itt sem tartok, de gyűjtöm az információkat ;)
    Kíváncsi leszek, ha 5 óra múlva befut a hajóm, mi lesz a zsákmány, lesz-e osztriga egyáltalán? Csalim nem volt, csak osztrigakotróm, de azt se mutatta a felszerelések között :( Lehet, hogy meg se vettem, csak bejelöltem? Nagyon homályos ez az egész :(

    Ui.: rájöttem, hogy csak holnapra lesz osztrigám, ha lesz...
    Ugyanis vettem én osztrigakotrót, csak éppen nem tettem fel a hajóra, hasonlóképpen, ahogy a horgászatnál is be kell tenni a felszerelést külön: tehát először megvenni, utána feltenni arra a hajóra, amelyikre akarja az ember. Hát így jártam :(

    Persze ha elolvastam volna MOST Zsuzsika válaszát mindjárt itt alattam, akkor nem kellett volna beírnom a felfedezésemet ;)
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Azt hiszem értem a problémádat, és ha igen, akkor teljesen jogos. Ahhoz, hogy a dobozoláshoz a megfelelő hajóra kattintsál, tudni kellene, hogy azt hozta-e, ami éppen kell a dobozoláshoz. Ha ezt nem lehet látni, akkor még nehezebb a dobozolásban eredményt elérni :(
    Sajnos én még itt sem tartok, de gyűjtöm az információkat ;)
    Kíváncsi leszek, ha 5 óra múlva befut a hajóm, mi lesz a zsákmány, lesz-e osztriga egyáltalán? Csalim nem volt, csak osztrigakotróm, de azt se mutatta a felszerelések között :( Lehet, hogy meg se vettem, csak bejelöltem? Nagyon homályos ez az egész :(

    Drága Gyuri :)

    Azt a felszerelések között meg kell venni. :) Majd pedig a kikötőben lévő hajóra kattintani és az egyik szabad fakkba áthúzni. Csak akkor visz majd magával bármit is. :) (Ez viszont olyan, mint Olegnél. Nem elég megvenni, át is kell húzni.)

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    syvett (HU1) mondta:
    Sajnos úgy nem mutatja sehogy mielőtt rákattintok és bele nem szedi :( Leginkább azzal van a gond hogy ha felszerelve küldöm mert nincs olyan hely épp ahol azt a fajta halat lehetne kifogni akkor azt sem találom hogy mutatná bárhol hogy az a felszerelt és az azt a kimondott halat fogja hozni. Nem tudom érted-e mit szeretnék vele mondani :smiley:
    Azt hiszem értem a problémádat, és ha igen, akkor teljesen jogos. Ahhoz, hogy a dobozoláshoz a megfelelő hajóra kattintsál, tudni kellene, hogy azt hozta-e, ami éppen kell a dobozoláshoz. Ha ezt nem lehet látni, akkor még nehezebb a dobozolásban eredményt elérni :(
    Sajnos én még itt sem tartok, de gyűjtöm az információkat ;)
    Kíváncsi leszek, ha 5 óra múlva befut a hajóm, mi lesz a zsákmány, lesz-e osztriga egyáltalán? Csalim nem volt, csak osztrigakotróm, de azt se mutatta a felszerelések között :( Lehet, hogy meg se vettem, csak bejelöltem? Nagyon homályos ez az egész :(
    Én átugrottam, 260 aranyért, mert mutatta, hogy hoz osztrigát. De amikor be gyűjtöttem nem is volt benne az amit mutatott. Vagyis azok közül semmi. Több aranyat nem fektetek ebbe a dobozolós játékba.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Azt hiszem értem a problémádat, és ha igen, akkor teljesen jogos. Ahhoz, hogy a dobozoláshoz a megfelelő hajóra kattintsál, tudni kellene, hogy azt hozta-e, ami éppen kell a dobozoláshoz. Ha ezt nem lehet látni, akkor még nehezebb a dobozolásban eredményt elérni :(
    Sajnos én még itt sem tartok, de gyűjtöm az információkat ;)
    Kíváncsi leszek, ha 5 óra múlva befut a hajóm, mi lesz a zsákmány, lesz-e osztriga egyáltalán? Csalim nem volt, csak osztrigakotróm, de azt se mutatta a felszerelések között :( Lehet, hogy meg se vettem, csak bejelöltem? Nagyon homályos ez az egész :(

    Drága Gyuri :)

    Azt a felszerelések között meg kell venni. :) Majd pedig a kikötőben lévő hajóra kattintani és az egyik szabad fakkba áthúzni. Csak akkor visz majd magával bármit is. :) (Ez viszont olyan, mint Olegnél. Nem elég megvenni, át is kell húzni.)

    Zsu
    Sziasztok :)
    a csak hálót kipróbáltuk nem hoz osztrigát, kell a csali is, de így 10 óra mire bejön a hajó minden plusz spécivel is, úgyhogy még nem ért be, de mutatja, hogy ott lesz az osztriga.. aztán, hogy ki is ér-e vele az a jövő zenéje.. meg a ggs-é..

    na szóval visszajött mindennel  felszerelt hajó osztriga nélkül... innen ötlet sincs tovább.. de ez nem egy átgondolt dolog, hogy dobozolj de nincs, és csali is csak akkor lesz ha lesz osztriga ördögi kör..
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok 
     nem ártott volna letesztelni mielőtt berakják élesbe akkor minek a tesztfarm ha nem használjuk ?
  • leeheni (HU1)leeheni (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Jó lenne egy "buborék",mint Olegnél,hogy lássuk,hogy mit fogtak a hajók,mert amikor 3 hajó van kint a tengeren,már nem emlékszem,hogy melyiknél mit állítottam be.Főleg a dobozoláskor.
    Leeheni
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok!

    "..., keresd meg az osztrigás csalit,..."

    Az osztrigás csali infója azt mondja, hogy ez osztrigából készül, és 
    "heringet, tonhalat, homárt, tőkehalat, lazacot és kardhalat csalhatsz közelbe..."
    Osztriga fogásáról szó sincs!

    A vonóháló garnélát fog,  a halászháló heringet. Itt semmi sem szól osztriga fogásról,
    Hát van mit helyre tenni:) agyilag, ha ezek a meghatározások hamisak.

    Hiszen csak az osztrigakaparót írja alkalmasnak arra, hogy osztrigát fogjon, ott ahol van.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Jó lenne egy "buborék",mint Olegnél,hogy lássuk,hogy mit fogtak a hajók,mert amikor 3 hajó van kint a tengeren,már nem emlékszem,hogy melyiknél mit állítottam be.Főleg a dobozoláskor.
    Leeheni

    Szia! :)

    Ezt reggel már javasolta a többi moderátor is. :) Remélem, megcsinálják.

    Zsu
  • Vivus58 (HU1)Vivus58 (HU1) Bejegyzések: 29
    Sziasztok! Ezt olvastam a leírásban:
    • "Minden helyen meghatározott mennyiségű halat lehet fogni. Tooltip mutatja, hogy addig mennyi halat fogtál."
    Hol találom Tooltipet?Szeretném tudni mennyi halat fogtam ki. Köszönöm a segítséget!
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Sziasztok! Ezt olvastam a leírásban:
    • "Minden helyen meghatározott mennyiségű halat lehet fogni. Tooltip mutatja, hogy addig mennyi halat fogtál."
    Hol találom Tooltipet?Szeretném tudni mennyi halat fogtam ki. Köszönöm a segítséget!
    Szia Vivus,

    a tooltip azt jelenti,  helyi súgó.
    Odaviszed az egeret, és mutatja mi van alatta.
    Ebben az esetben nem azt mutatja amit már kifogtál, ez v
    alószínűleg elírás, hanem azt amit még ki lehet fogni az adott területen.

    Üdv.
    Buba
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok :)
    a csak hálót kipróbáltuk nem hoz osztrigát, kell a csali is, de így 10 óra mire bejön a hajó minden plusz spécivel is, úgyhogy még nem ért be, de mutatja, hogy ott lesz az osztriga.. aztán, hogy ki is ér-e vele az a jövő zenéje.. meg a ggs-é..

    na szóval visszajött mindennel  felszerelt hajó osztriga nélkül... innen ötlet sincs tovább.. de ez nem egy átgondolt dolog, hogy dobozolj de nincs, és csali is csak akkor lesz ha lesz osztriga ördögi kör..

    Buba (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    "..., keresd meg az osztrigás csalit,..."

    Az osztrigás csali infója azt mondja, hogy ez osztrigából készül, és 
    "heringet, tonhalat, homárt, tőkehalat, lazacot és kardhalat csalhatsz közelbe..."
    Osztriga fogásáról szó sincs!

    A vonóháló garnélát fog,  a halászháló heringet. Itt semmi sem szól osztriga fogásról,
    Hát van mit helyre tenni:) agyilag, ha ezek a meghatározások hamisak.

    Hiszen csak az osztrigakaparót írja alkalmasnak arra, hogy osztrigát fogjon, ott ahol van.
    Ha jól kombinálom a két hozzászólást. osztrigát az osztrigakaparóval lehet fogni mindenféle csali nélkül. Utána majd az osztrigából lehet csalit készíteni más halakhoz. Most már csak azt nem tudom, ha az én tengeremben sehol nem mutat osztrigát, akkor az osztrigakaparó hoz-e?? Meg egyáltalán...
  • refi (HU1)refi (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy mért nem tudok hajót venni? Semmi lehetőséget nem mutat, hogy hol tudok venni. A hajó javitó műhelyem is csak az információ lehetőséget adja csak be.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    a csak hálót kipróbáltuk nem hoz osztrigát, kell a csali is, de így 10 óra mire bejön a hajó minden plusz spécivel is, úgyhogy még nem ért be, de mutatja, hogy ott lesz az osztriga.. aztán, hogy ki is ér-e vele az a jövő zenéje.. meg a ggs-é..

    na szóval visszajött mindennel  felszerelt hajó osztriga nélkül... innen ötlet sincs tovább.. de ez nem egy átgondolt dolog, hogy dobozolj de nincs, és csali is csak akkor lesz ha lesz osztriga ördögi kör..

    Buba (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    "..., keresd meg az osztrigás csalit,..."

    Az osztrigás csali infója azt mondja, hogy ez osztrigából készül, és 
    "heringet, tonhalat, homárt, tőkehalat, lazacot és kardhalat csalhatsz közelbe..."
    Osztriga fogásáról szó sincs!

    A vonóháló garnélát fog,  a halászháló heringet. Itt semmi sem szól osztriga fogásról,
    Hát van mit helyre tenni:) agyilag, ha ezek a meghatározások hamisak.

    Hiszen csak az osztrigakaparót írja alkalmasnak arra, hogy osztrigát fogjon, ott ahol van.
    Ha jól kombinálom a két hozzászólást. osztrigát az osztrigakaparóval lehet fogni mindenféle csali nélkül. Utána majd az osztrigából lehet csalit készíteni más halakhoz. Most már csak azt nem tudom, ha az én tengeremben sehol nem mutat osztrigát, akkor az osztrigakaparó hoz-e?? Meg egyáltalán...
    Szia :) 
    írtam alatta, hogy nem hoz se hálóval, se csalival semmivel.. 1 megoldás van az bejön ki kell fogni a halakat 1 területről utána ad másik vízet.. na ott van osztriga.. vagy ha másikat kapsz ott sincs... ki van ez találva..
Sign In to comment.