Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

1315

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Kriszta:) fogalmam sincs nekem alapból így adta nem raktam sehova semmit csak a hajókat.. viszont osztriga nincs egyik helyen se ahhoz kellett 1 csali és a háló.. szerintem mindenkinek más területeket adott..
    ám az éjjeli 10 hajó nagyon kevés halat hozott, pedig fel voltak szerelve.. de 2-3 db-nál többet egyik  se hoz 55 db össz. ami bejött 1 hajó még kinn van éjjeles.
    Lívi, a sima csónakok hoznak 2-2-t max, de ha felszereled picit többet is adhat, de az a max. A 10 hajód 55 hala az nagyon jó szerintem, abból tudsz csalit csinálni...de most itt van Steve, és én inkább tervezőzök, mint a kemény munka kaland miatt idegeskedjek. Csak akkor lesz osztriga, ha van csali? na ez fantörpikus, hiszen az első feladat osztrigás.Szerintem a kemény munka végére lesz 1 osztrigám, ha így haladok.
    Kriszta ezt mondom, hogy oké a dobozolás.. de pont olyan az 1.  feladat ami nálam legalábbis csak csalival fogható, és abból is hány db lesz?, max 2,3 mert vettem max-os embert.. avval elmegy a dobi 3 napig is ..nagyon nincs ez összerakva, se átgondolva. na de minden így volt, majd szépen rájövünk akinek van bármi jó, vagy rossz tapasztalata írja már meg és csak összerakunk valamit::)))
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok,
    20as szint felett vagyok mégsem tudok hajót venni. 
    megint nagyot alkottak  :/
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok,
    20as szint felett vagyok mégsem tudok hajót venni. 
    megint nagyot alkottak  :/
    Szia!

    Ha elérted a 20-as szintet, de a virágfarmon nem teljesítetted még Oleg alapfeladatait, akkor nem fog megnyílni, míg nem teljesíted őket.

    Ádámmaci
  • Öregbá (HU1)Öregbá (HU1) Bejegyzések: 25
    Sziasztok!
    Ritkán írok, elolvasom amit írtok. DE most nem értem az egészet. Megláttam a tervezőt, elindítottam egy fejlesztést. Annyi! Mást már nem tudok csinálni (hajózni ) majd 10 órán keresztül. Nem tudok motorcsónakot vásárolni. Kint van a tengeren 6-8 órát,. Mikor dobozolok és azt a KÉT db-ot, amit kifogok? Már így kb 1 nap elment a 3.ból. Azt hiszem ezt a dobozolást hanyagolni fogom.

    Egyébként : a regi emailon ajándék van!!  Ladik amit építeni kell, de nem tudom a tervezőtől.
  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    II. Alexandernek teljesen igaza van, Ha a dobozolóst nem teszik rendbe semmit nem ér az egész. Vagy a mélytengeri horgászatot nem kellett volna elindítani vagy úgy megoldani, hogy a tervezős fejlesztéstől független legyen a hajó építés. Ez így élvezhetetlen játék!
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok ! Nálunk is a szöviben sokaknak piros jel van a hajóépítésnél, nem tudunk semmit csinálni.Jó játék :(
  • Dorkka (HU1)Dorkka (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok, nekem nincs olyan halászterületem ahol osztrigát lehetne fogni, ez vajon hiba vagy nem, de ha nem akkor honnan fogjak osztrigát a dobozoláshoz?
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42

    Viszont azt ellenőrizze le, hogy hol tart az OLEG feladatokban, ami a sima horgászatos feladatsor, mert lehet az is oka, hogy valakinél nem jelent meg a hajó vásárlási lehetőség.

    Köszi Kriszta!

    Igazad van, csak az a baj, hogy elsőre mindig mindenki a napi Oleg feladatra gondol és nem a Virágfarmos feladatsorra. Így most már tiszta miért nincs hajójuk.

    Öregbá (HU1) mondta:
    Egyébként : a regi emailon ajándék van!!  Ladik amit építeni kell, de nem tudom a tervezőtől.
    Ezek szerint megint ajándék email. A múltkorit sem kaptam meg, pedig még itt a fórumon is jeleztem. 
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok,
    20as szint felett vagyok mégsem tudok hajót venni. 
    megint nagyot alkottak  :/
    Szia!

    Ha elérted a 20-as szintet, de a virágfarmon nem teljesítetted még Oleg alapfeladatait, akkor nem fog megnyílni, míg nem teljesíted őket.

    Ádámmaci
    köszönöm, már rájöttem én is :)
    még kezdő vagyok  :D
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    nézzétek meg a vizet akinek van osztrigás hely sima hajó ki + embert venni a legrövidebb időre és meg is van, akinek nincs, annak osztrigaháló, és csali sima is jó és mindegy hova teszed osztriga lesz ( elvileg, legalábbis azt írja) nevezd el a csónakokat és akkor tudod, ha bejön épp mit hozott, és 1 területre max 4 csónak tehető ki, aki nem építkezik csinálja őket, és mehet mind..  aki tud okosságot ossza már meg velünk is előre is köszönjük.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Lívi, hol látszik, hogy osztrigás hely az vagy sem?
    Én kiküldtem a hajót, alul jelezte, nem tudom, hogy a háló miatt vagy sem, volt plusz ember is, visszajött, de csak 4 halat hozott, osztrigát nem.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Lívi, hol látszik, hogy osztrigás hely az vagy sem?
    Én kiküldtem a hajót, alul jelezte, nem tudom, hogy a háló miatt vagy sem, volt plusz ember is, visszajött, de csak 4 halat hozott, osztrigát 

    na ha rámész a vízgyűrűkre ott katt a halacskára, és felül 1 sáv mutatja, milyen halak vannak azon a helyen, ha van osztriga akkor simán ki   a hajó a legrövidebb idővel és van osztrigád. ha nincs felszereled és rakod be a felszerelést a hajónál ahova pakolsz a szereléks alatt írja majd hogy mit hoz, ha van osztrigaháló, akkor írja, hogy osztriga és x db
    ja és másik lehetőség, katt dobiban az  osztriga alatti zöld nyílra ha elvisz vízgyűrűhöz akkor van osztriga ott, ha csak a tenger szélére akkor nálad nincs, és akkor jön a felszereléses megoldás.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Köszi Lívi, nekem nincs sajnos egyikben sem osztriga:( így akkor marad a csali és az osztrigaháló páros.


    Egy infót szeretnék megosztani azokkal, akiknél megvan a 20-as halászati szint, de nincs mélytengerije, csak az infó gomb:
    Egy kedves felhasználó folytatta kérésemre Oleg feladatait s nála a megoldás a következő volt:
    A nagy csellehorog vásárlása és felhasználása után nyílt meg. - vagyis ha ez a feladat kész van Oleg feladatai közt, akkor onnantól van mélytengeri horgászat. Köszönöm neki.

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Köszi Lívi, nekem nincs sajnos egyikben sem osztriga:( így akkor marad a csali és az osztrigaháló páros.
    nekem sincs de lesz nemsoká, akkor okosabbak leszünk.. vagy nem...

    Megint újabb::)) (ha sok szóljatok és nem írok ) a feladat a halcsali gyártás:, csak a sima csalit számolja a egyedieket nem..
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Köszi Lívi, nekem nincs sajnos egyikben sem osztriga:( így akkor marad a csali és az osztrigaháló páros.


    Egy infót szeretnék megosztani azokkal, akiknél megvan a 20-as halászati szint, de nincs mélytengerije, csak az infó gomb:
    Egy kedves felhasználó folytatta kérésemre Oleg feladatait s nála a megoldás a következő volt:
    A nagy csellehorog vásárlása és felhasználása után nyílt meg. - vagyis ha ez a feladat kész van Oleg feladatai közt, akkor onnantól van mélytengeri horgászat. Köszönöm neki.

    Köszike az infót Kriszta. 
    Mellesleg Nálam volt osztriga ahová kiküldtem a hajókat, de most már eltűnt onnan. Eddig mutatta a három kifoghatót ( osztriga, kagyló, garnélarák). Viszont most már ha odaviszem a nyilat, csak kettőt mutat, a hajók még kint vannak. Ha bejönnek megírom volt-e náluk osztriga.
  • zsuzsa222 (HU1)zsuzsa222 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok

    Elárulna valaki hol lehet  csónakot  venni mert nekem csak a kölcsönző működik a tengeren  semmi!!!
    horgászásban 22 a szintem
    DE van saját tengerem  ez is valami
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Köszi Lívi, nekem nincs sajnos egyikben sem osztriga:( így akkor marad a csali és az osztrigaháló páros.


    Egy infót szeretnék megosztani azokkal, akiknél megvan a 20-as halászati szint, de nincs mélytengerije, csak az infó gomb:
    Egy kedves felhasználó folytatta kérésemre Oleg feladatait s nála a megoldás a következő volt:
    A nagy csellehorog vásárlása és felhasználása után nyílt meg. - vagyis ha ez a feladat kész van Oleg feladatai közt, akkor onnantól van mélytengeri horgászat. Köszönöm neki.

    Köszike az infót Kriszta. 
    Mellesleg Nálam volt osztriga ahová kiküldtem a hajókat, de most már eltűnt onnan. Eddig mutatta a három kifoghatót ( osztriga, kagyló, garnélarák). Viszont most már ha odaviszem a nyilat, csak kettőt mutat, a hajók még kint vannak. Ha bejönnek megírom volt-e náluk osztriga.
    Szia 
    Igen ha eltünt a vízgyürűből akkor kifogta
    Ha minden fajtát pl (rák osztriga kagylót  ...0-ra ) kifogsz 1 vízgyürűből akkor dob újat random hogy mi lesz benne.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok

    Elárulna valaki hol lehet  csónakot  venni mert nekem csak a kölcsönző működik a tengeren  semmi!!!
    horgászásban 22 a szintem
    DE van saját tengerem  ez is valami
    Szia!

    A nagy csellehorog vásárlása és felhasználása után nyílik meg a mélytengeri, aki elérte a 20-as halász szintet, így nézd meg, hogy hol tartasz a feladatokban, s mit kell még teljesítened hozzá.
    Itt találod a horgászat leírást.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat-leiras

    Ádámmaci



  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    A kis motoros hozott 5 osztrigát, semmi mást.

    Petike-farmer (HU1) mondta:
    Szia 
    Igen ha eltünt a vízgyürűből akkor kifogta
    Ha minden fajtát pl (rák osztriga kagylót  ...0-ra ) kifogsz 1 vízgyürűből akkor dob újat random hogy mi lesz benne.
    Köszönöm szépen az infót. A másik hajó még kint van, nem látom nála lesz-e osztriga. Pedig neve is van a vizi járműnek :)
  • Troji (HU1)Troji (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Hajó visszatért, de nem tudom újra elküldeni :( Mi lehet az oka?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Troji (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Hajó visszatért, de nem tudom újra elküldeni :( Mi lehet az oka?
    Szia!

    Ír valami hibát? Van bármi ami jelzi miért nem megy ki? Ha van képernyőkép, az sokat segíthet nekünk ilyenkor.

    Ádámmaci
  • andikaa70 (HU1)andikaa70 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok hát ez a mélytengeri horgászat még nem aktív ugye??mert nálam nem mükszik
    szia aktív már, csak van akinél müxik van akinél nem, nálam sem amugy, és engem ez bosszant h így van elinditva, még esélyed sincs h nyerj bármit is :(
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Troji (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Hajó visszatért, de nem tudom újra elküldeni :( Mi lehet az oka?
    Szia
    Fekszerelés kell mindenképp ahoz amit kiszeretnél fogni pl osztigánál osztrigakotró.
  • Tulipán58 (HU1)Tulipán58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    A kérdésem a következő lenne !! Nem tudom használni a mélytengeri horgászatot és nem tudom az okát !! Segítségüket köszönöm !! Tulipán58
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A kérdésem a következő lenne !! Nem tudom használni a mélytengeri horgászatot és nem tudom az okát !! Segítségüket köszönöm !! Tulipán58

    sziasztok hát ez a mélytengeri horgászat még nem aktív ugye??mert nálam nem mükszik
    szia aktív már, csak van akinél müxik van akinél nem, nálam sem amugy, és engem ez bosszant h így van elinditva, még esélyed sincs h nyerj bármit is :(
    Sziasztok!

    20-as horgászati szint és a virágfarmon levő Oleges bal oldali panel feladatainak teljes befejezése szükséges a használathoz.

    Ádámmaci
  • 1Pirkómirkó (HU1)1Pirkómirkó (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok! 
    Problémám a következő : Az osztrigám lement a ládásba, következik a garnélarák és egyszerűen nem jövök rá ,hogy indítsam ,a ládában már benne van , pedig bizti egyszerű.
    Köszönöm aki segít !
    Jó játékot  !
    Üdv. 1Pirkómirkó
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Hol látom, hogy milyen felszereltséget kér? Vettem már sok mindent de nem tudom melyikhez mit tegyek?
    Az email ajándékot még nem kaptam meg.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! 
    Problémám a következő : Az osztrigám lement a ládásba, következik a garnélarák és egyszerűen nem jövök rá ,hogy indítsam ,a ládában már benne van , pedig bizti egyszerű.
    Köszönöm aki segít !
    Jó játékot  !
    Üdv. 1Pirkómirkó

    Szia! :)

    Ha már elindult a garnélarákos dobozod, csak utána gyűjtsd be azt a hajódat, ami garnélát hozott.

    Zsu
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    r0b33 (HU1) mondta:
    Nincs olyan hogy "kér". minden felszerelés egyfajta serkentőként funkcionál.
    Köszi :)
Sign In to comment.