Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Miért nem fejlesztette fel a csűrt?

Sziasztok!
Olyan problémával küzdök hogy tegnap este elindítottam a Csűr fejlesztését 4. Szintre. Levonta érte a két millió dollárt és kiírta a 11 óra 54 perc fejlesztési időt. Ott bezártam a játékot mentem aludni. Most reggel nézem a csűröm még mindig 3-as szintű már nem megy a fejlesztés sem de a pénzem sincs meg. Ergo levonta de nem kaptam meg érte azt amire költöttem. Nézzetek rá kérlek, nem könnyű 2 millió dollárt összeszedni a semmire.

Legjobb válasz

Válaszok

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sheeny (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Olyan problémával küzdök hogy tegnap este elindítottam a Csűr fejlesztését 4. Szintre. Levonta érte a két millió dollárt és kiírta a 11 óra 54 perc fejlesztési időt. Ott bezártam a játékot mentem aludni. Most reggel nézem a csűröm még mindig 3-as szintű már nem megy a fejlesztés sem de a pénzem sincs meg. Ergo levonta de nem kaptam meg érte azt amire költöttem. Nézzetek rá kérlek, nem könnyű 2 millió dollárt összeszedni a semmire.
    Szia!

    Itt játékosok vannak csak, akik nem tudnak ránézni a farmod történéseire.
    Ha tegnap este kezdtél bele a fejlesztésbe s mára be is fejezte, akkor próbálj frissíteni és böngészőt takarítani. Mikor indítottad kb a fejlesztést?

    Ádámmaci
  • Sheeny (HU1)Sheeny (HU1) Bejegyzések: 4
    Sheeny (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Olyan problémával küzdök hogy tegnap este elindítottam a Csűr fejlesztését 4. Szintre. Levonta érte a két millió dollárt és kiírta a 11 óra 54 perc fejlesztési időt. Ott bezártam a játékot mentem aludni. Most reggel nézem a csűröm még mindig 3-as szintű már nem megy a fejlesztés sem de a pénzem sincs meg. Ergo levonta de nem kaptam meg érte azt amire költöttem. Nézzetek rá kérlek, nem könnyű 2 millió dollárt összeszedni a semmire.
    Szia!

    Itt játékosok vannak csak, akik nem tudnak ránézni a farmod történéseire.
    Ha tegnap este kezdtél bele a fejlesztésbe s mára be is fejezte, akkor próbálj frissíteni és böngészőt takarítani. Mikor indítottad kb a fejlesztést?

    Ádámmaci
    Este olyan 9 felé indíthattam kb. böngészőt már próbáltam. Néztem telefonról is de semmi változás. Viszont más fejlesztést el tudok indítani szóval nem is érzékeli hogy menne valami viszont mondom meg sem csinálta. ugyanúgy 3-as szintű :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ha 9 fele indítottad, akkor még tartania kellene, tehát valami nem okés ebben a dologban. A pénzed avval a 2 millióval kevesebb, mint amennyi a fejlesztés ára? Vagy azt látod, hogy megvan? Ha levonta és nem fejlesztette, akkor csak a support tud segíteni a probléma megoldásában.
  • Sheeny (HU1)Sheeny (HU1) Bejegyzések: 4
    Nincs meg sem a pénzem sem a fejlesztés. És azt sem látom hogy menne mert tudok újat indítani. És a supportot őt hol találom? Milyen menüpont alatt vagy mi ilyenkor a teendő?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Válasz✓
    Ha tudsz angolul, franciául vagy németül, oroszul, akkor kattints ide:
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Ha nem tudsz, akkor keresd meg Gyurisne.Zsuzsi-t, s ő segít neked a kitöltésében.

Ez a beszélgetés lezárult..