Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

215

Hozzászólások

  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Furcsa is lenne ha valami újdonság tökéletesen indulna :D
  • Maric (HU1)Maric (HU1) Bejegyzések: 17
    Mélytengeri horgászat nem működik nálam!!! :( Szomorú vagyok! :( Remélem hamarosan javítják a hibát!!!! ;)
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Sajnos nálunk is van, akiknek nem jó, elég sok játékosnak. Nekem jó, nagyon szép, izgalmas, nagyon sajnálom, hogy nem élvezheti Mindenki. Reméljük hamar megcsinálják.
  • Laci1230 (HU1)Laci1230 (HU1) Bejegyzések: 2
    Nálam sem működött . Rájöttem,hogy Oleg aktuális feladatát először teljesíteni kell és utána beadja következő feladatnak.
  • Shirkán53 (HU1)Shirkán53 (HU1) Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 24.05.2017
    Nem működik a hajóépítőm. Piros villám van felette...Mikor tűnik végre el?
    Shirkán53
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Nálam sem működött . Rájöttem,hogy Oleg aktuális feladatát először teljesíteni kell és utána beadja következő feladatnak.
    Szia! Igen, csak nálunk az a gond, az Oleges feladatok mind készen vannak, mégsem működik több farmon sem. Már mindent elkövettünk, de semmi. :'(
  • Laci1230 (HU1)Laci1230 (HU1) Bejegyzések: 2
    zurika (HU1) mondta:
    Nálam sem működött . Rájöttem,hogy Oleg aktuális feladatát először teljesíteni kell és utána beadja következő feladatnak.
    Szia! Igen, csak nálunk az a gond, az Oleges feladatok mind készen vannak, mégsem működik több farmon sem. Már mindent elkövettünk, de semmi. :'(
    Szia! Sajnálom,de ebben az esetben nincs ötletem. Nekem volt még feladat.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Én még csak olvasom a problémákat, mivel nem tudom elindítani a hajógyártást se, mert fut egy építkezésem. Annyira meg nem sürgős, hogy arannyal átugorjam.
    Jó óra múlva érteni is fogom talán, hogy miről beszéltek ;)

  • Ifj Vid (HU1)Ifj Vid (HU1) Bejegyzések: 19
    Problémát leküzdöttem, most már működik a mélytengeri. 
    A virágfarmon még ott volt a feladat, vegyél fa horgászbotot, vegyél nagy vödröt. Ezeket kell teljesiteni, utána feladat vegyél és használj egy nagy cselehorgot. 
    Ezeket teljesitve már odaugrik a mélytengeri hajóhoz, és felszólit vegyél egy hajót.  


  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Érdekes dolgot találtam a játékba,a virág farmon lévő horgászatnál.Az Oleg Tp pecázik ép de ott volt a gumi csónak megvettem és kitudtam vele hajózni,fogtam olyan halakat amit eddig csak az Oleg tudott.Ez hiba vagy ezután így fog működni?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    r0b33 (HU1) mondta:
    Érdekes dolgot találtam a játékba,a virág farmon lévő horgászatnál.Az Oleg Tp pecázik ép de ott volt a gumi csónak megvettem és kitudtam vele hajózni,fogtam olyan halakat amit eddig csak az Oleg tudott.Ez hiba vagy ezután így fog működni?
    Az a helyzet, hogy ez eddig is így volt... vagy Oleget küldted, vagy mentél magad. Oleg ha nem ért rá nyilván sok választás nem maradt ;)
     Na azt hiszem félre érted amit írtam.Igen tudom hogy ha az Oleget elküldtem TPét pecázni akkor nekem kellett Rákattintani a kihajózásra,,de a csónakkal akkor nem tudtam semmit csinálni.Most meg vidáman kihajóztam a csónakkal.
  • agica02 (HU1)agica02 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nem talalom, hol lehet teli mutragyat gyartani?
    Koszi a valaszotokat
    Agi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 24.05.2017
    Sziasztok!
    Nem talalom, hol lehet teli mutragyat gyartani?
    Koszi a valaszotokat
    Agi
    A tengeri halászathoz nem kell semmilyen műtrágya. Nem vagy Te eltévedve?
    Bocs, most látom, hogy ez az első hozzászólásod.
    A fórum témák szerint fel van osztva, ebben a topicban csak a tengeri halászatról vannak kérdések és válaszok.
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Hiába frissítek nálam nem aktív a mélytengeri halászat.
    Osztrigát a csomagolónak honnan szerezzek?
    Felesleges ez az egész
  • Icukacuki (HU1)Icukacuki (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    A mélytengeriben nem tudok horgászni/hajót sem venni.Csak információt ír ki.
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    Sziasztok!

    Nálunk is van olyan még, aki hiába frissít töröl, nem aktív a mélytengeri. Így nehéz lenne elkezdeni a munkakalandot.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 25.05.2017
    Sziasztok!

    Más országok moderátorai is jelezték a problémát már a fejlesztők felé, és azt is, hogy korai volt a kemény munka kaland ezen változata, hiszen nem ismerjük, másrészt nem mindenkinél működik a mélytengeri horgászat, s így lemarad róla.

    Viszont azt ellenőrizze le, hogy hol tart az OLEG feladatokban, ami a sima horgászatos feladatsor, mert lehet az is oka, hogy valakinél nem jelent meg a hajó vásárlási lehetőség.

    Ádámmaci
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A mélytengeriben nem tudok horgászni/hajót sem venni.Csak információt ír ki.
    Hanyas szinten vagy a sima horgászatban? Ha még nem érted el a 20-as halászati szintet, akkor nem jelenik meg, csak az információs rész.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)

    na van egy szép flottám 10 hajóval amik reggelre be is értek, de amikor benn áll a kikötőben hiába csinálok bármit (nem csak én) nem mutatja milyen halat hozott.. szólhatott volna a ggs, hogy írjuk már melyik hol volt, és mit horgászott.. a másik itt a dobi, elindult  és osztrigát kér, volt csalim vettem hálót ki is ment a hajó lesz osztriga de 7 óra múlva, mivel a halakat időre fogja ha átugrom az időt 1 db-ot fog hozni( amúgy se goldoznám) amivel ugye nem sokat érek.. na ha valaki erre rájött, hogy ezt hogyan kell megoldani köszönöm ha segít.. amúgy jó lesz ez, csak meg kell venni mindig a + ember a + halért és a ládát.. a többi szerintem felesleges csak ha kimondottan 1 féle halra mész akkor szereled fel. Köszönöm ha valaki segít ::))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Hiába frissítek nálam nem aktív a mélytengeri halászat.
    Osztrigát a csomagolónak honnan szerezzek?
    Felesleges ez az egész
    Nem tudom hol tartasz az Oleg horgászós feladataiban, illetve hanyas szinten vagy a horgászatban, de ezek is lehetnek elsősorban okai annak, hogy nincs mélytengeri horgászatod.

    Osztrigát hogy szerezhetsz? Erre én is szívesen fogadok választ, hátha valakinek sikerült rájönnie, nálam is az az első fajta termék, amit a Nehéz munka kaland kér. Mivel tegnap került a játékba még erre én sem jöttem rá, noha elég sok mindenre már igen.

    Ha nem gond a tapasztalataimat megosztom veletek.

    Ha veszel egy motorcsónakot, és kiküldöd valahova, teljesen mindegy mennyi időre ment ki, max. 2 hallal tér vissza. Van 6 terület, ahol horgászhat és mindegyikben fix mennyiségű hal. Ha kifogtál belőle, csökken a halak száma.

    Ha szeretnél több halat fogni, érdemes fejleszteni a motorcsónakot, mert akkor növekszik a kifogható halak száma. De az, hogy a maximumot hozza-e, az sem biztos, hiába nincs kár, vagy veszély, kevesebbel is visszatérhet.

    Mindig figyelni kell arra, hogy motorcsónakhoz kifejezetten motorcsónakos dolgot válasszunk felszerelésként, mert akkor nagyobb az esély, hogy több halat hoz.

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Szia Kriszta :)

    csinálj csalit és   vegyél osztriga hálót, a kétüléses kimegy érte, de 7 óra múlva jön be.. a dobiba tán az 1.  dobozt meg lehet kezdeni  a 3 nap alatt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok :)

    na van egy szép flottám 10 hajóval amik reggelre be is értek, de amikor benn áll a kikötőben hiába csinálok bármit (nem csak én) nem mutatja milyen halat hozott.. szólhatott volna a ggs, hogy írjuk már melyik hol volt, és mit horgászott.. a másik itt a dobi, elindult  és osztrigát kér, volt csalim vettem hálót ki is ment a hajó lesz osztriga de 7 óra múlva, mivel a halakat időre fogja ha átugrom az időt 1 db-ot fog hozni( amúgy se goldoznám) amivel ugye nem sokat érek.. na ha valaki erre rájött, hogy ezt hogyan kell megoldani köszönöm ha segít.. amúgy jó lesz ez, csak meg kell venni mindig a + ember a + halért és a ládát.. a többi szerintem felesleges csak ha kimondottan 1 féle halra mész akkor szereled fel. Köszönöm ha valaki segít ::))
    10 hajód van és 10 horgászati helyed? Nálam csak 6 területet ad horgászásra.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)

    na van egy szép flottám 10 hajóval amik reggelre be is értek, de amikor benn áll a kikötőben hiába csinálok bármit (nem csak én) nem mutatja milyen halat hozott.. szólhatott volna a ggs, hogy írjuk már melyik hol volt, és mit horgászott.. a másik itt a dobi, elindult  és osztrigát kér, volt csalim vettem hálót ki is ment a hajó lesz osztriga de 7 óra múlva, mivel a halakat időre fogja ha átugrom az időt 1 db-ot fog hozni( amúgy se goldoznám) amivel ugye nem sokat érek.. na ha valaki erre rájött, hogy ezt hogyan kell megoldani köszönöm ha segít.. amúgy jó lesz ez, csak meg kell venni mindig a + ember a + halért és a ládát.. a többi szerintem felesleges csak ha kimondottan 1 féle halra mész akkor szereled fel. Köszönöm ha valaki segít ::))
    10 hajód van és 10 horgászati helyed? Nálam csak 6 területet ad horgászásra.
    Kriszta egy helyre 3 hajó is mehet, annyi hajót veszel amennyit akarsz, ha megnézed nálam látszik van ahol 3 is van van ahol 1..
  • Rózsa458 (HU1)Rózsa458 (HU1) Bejegyzések: 11
    Sziasztok
    Nem találom a tonhalat hól lehet fogni? A 8 kihajózási lehetőségből csak 6-ot találok.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok :)

    na van egy szép flottám 10 hajóval amik reggelre be is értek, de amikor benn áll a kikötőben hiába csinálok bármit (nem csak én) nem mutatja milyen halat hozott.. szólhatott volna a ggs, hogy írjuk már melyik hol volt, és mit horgászott.. a másik itt a dobi, elindult  és osztrigát kér, volt csalim vettem hálót ki is ment a hajó lesz osztriga de 7 óra múlva, mivel a halakat időre fogja ha átugrom az időt 1 db-ot fog hozni( amúgy se goldoznám) amivel ugye nem sokat érek.. na ha valaki erre rájött, hogy ezt hogyan kell megoldani köszönöm ha segít.. amúgy jó lesz ez, csak meg kell venni mindig a + ember a + halért és a ládát.. a többi szerintem felesleges csak ha kimondottan 1 féle halra mész akkor szereled fel. Köszönöm ha valaki segít ::))
    10 hajód van és 10 horgászati helyed? Nálam csak 6 területet ad horgászásra.
    Kriszta egy helyre 3 hajó is mehet, annyi hajót veszel amennyit akarsz, ha megnézed nálam látszik van ahol 3 is van van ahol 1..


    Lívi, neked hogy van 2 homáros helyed? Vagy oda tettél csalit? Nálam csak 1 olyan hely van.Nekem teljesen más az elhelyezés és a kifogható halas rész is...
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)

    na van egy szép flottám 10 hajóval amik reggelre be is értek, de amikor benn áll a kikötőben hiába csinálok bármit (nem csak én) nem mutatja milyen halat hozott.. szólhatott volna a ggs, hogy írjuk már melyik hol volt, és mit horgászott.. a másik itt a dobi, elindult  és osztrigát kér, volt csalim vettem hálót ki is ment a hajó lesz osztriga de 7 óra múlva, mivel a halakat időre fogja ha átugrom az időt 1 db-ot fog hozni( amúgy se goldoznám) amivel ugye nem sokat érek.. na ha valaki erre rájött, hogy ezt hogyan kell megoldani köszönöm ha segít.. amúgy jó lesz ez, csak meg kell venni mindig a + ember a + halért és a ládát.. a többi szerintem felesleges csak ha kimondottan 1 féle halra mész akkor szereled fel. Köszönöm ha valaki segít ::))
    10 hajód van és 10 horgászati helyed? Nálam csak 6 területet ad horgászásra.
    Kriszta egy helyre 3 hajó is mehet, annyi hajót veszel amennyit akarsz, ha megnézed nálam látszik van ahol 3 is van van ahol 1..


    Lívi, neked hogy van 2 homáros helyed? Vagy oda tettél csalit? Nálam csak 1 olyan hely van.Nekem teljesen más az elhelyezés és a kifogható halas rész is...
    Kriszta:) fogalmam sincs nekem alapból így adta nem raktam sehova semmit csak a hajókat.. viszont osztriga nincs egyik helyen se ahhoz kellett 1 csali és a háló.. szerintem mindenkinek más területeket adott..
    ám az éjjeli 10 hajó nagyon kevés halat hozott, pedig fel voltak szerelve.. de 2-3 db-nál többet egyik  se hoz 55 db össz. ami bejött 1 hajó még kinn van éjjeles.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    r0b33 (HU1) mondta:
    Örülök a látatlanban kialakult véleményeknek.

    Ki sem próbáltatok még semmit, de már most fikázzátok. Csináljon nektek játékot Jigsaw...
    hát komolyan a jelenlegi horgászatnak se sok haszna van.
    azon kívül, hogy a játék legprofitálóbb része? Valóban nincs sok.
    jó volna ha inkább olyan eviket csinálnának mint  az arany hét.
    Gyárts ünnepeket amihez köthető lenne egy ilyen event... Tudniillik egy Japán ünnepről szólt.
    ne már, aki nem horgászik az úgyse veszi majd semmi hasznát.
    Aki meg igen, örömmel fogja venni. Nem csak abból kell kiindulni, hogy minden csak xr lehet.
    Na akkor most elmondom a látottak alapján, főleg ami az új, horgászattal kapcsolatos kemény munka kalandot illeti, hogy egy átgondolatlan, kedvlohasztó, rossz ötlet!
    Tegnap teszik be sz új horgászatot és mára összekötik a kemény munka kalanddal?
    1. Én nekikezdtem tegnap tanulmányozni, de sokáig nem jutottam mert ott maradt az egyetlen hajóm a motorcsónak 10 órára, így meg is rekedtem, sok dolog még homályos ezzel kapcsolatban
    2. Beteszik mára a kemény munka kalandot ami eddig az egyik nagy kedvencem volt, nem csak a nyeremények miatt, de a versengés miatt is, sokszor még éjjel is felkeltem miatta, de most így teljesen elvették a kedvem. Hogy vegyek részt benne mikor még egy hajóm van egyes szinten és ép építek is egy épületet egy 16 órásat (végre itt a tervező, az is pont jókor, hol az ész ugye?) így fejleszteni sem tudom per pillanat a hajóbázist, amúgy az is 5 óra lenne 1 szintet húzni rajta. Na de az az egy szem hajómat kiküldtem osztrigáért amiből majd 7 óra múlva lesz valami, de akkor is mennyi? Fogok haladni vagy 1 -es ebességgel a kemény munka kalandban és aztán megint 7 óra osztrigára várás, vagy netán a garnélára ami ami következő. Igy fogsz tudni haladni...
    3. Ha jól tudom 20-as horgász szint alatt meg nem is elérhető ez a horgászati lehetőség, a kisebb játékosok meg nem biztos hogy rendelkeznek ilyen szinttel, azok meg akkor nem is vesznek részt a kemény munka kalandban?
    4. És még mint grátisz mindig ilyenkor teszik be a tervezőt, amire 1-1 hónapig kel várni, és most dönts, végre húzhatsz 1-2-3 szintet egy egy épületre amit már 1 hónapja vársz, vagy építgesd a hajógyáradat...

    Szóval rendkívül BUTÁN állnak a játékhoz. Olyan érzésem van mintha két csapa lenne náluk. Egyik akik fejlesztenek kitalálnak újdonságokat, a másik meg a küldetéseket, de ennek a másik csapatnak fogalma nincs a játék tényleges működéséről, szóval életükben nem játszottak vele és nem is ismerik az alapokat...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kriszta:) fogalmam sincs nekem alapból így adta nem raktam sehova semmit csak a hajókat.. viszont osztriga nincs egyik helyen se ahhoz kellett 1 csali és a háló.. szerintem mindenkinek más területeket adott..
    ám az éjjeli 10 hajó nagyon kevés halat hozott, pedig fel voltak szerelve.. de 2-3 db-nál többet egyik  se hoz 55 db össz. ami bejött 1 hajó még kinn van éjjeles.
    Lívi, a sima csónakok hoznak 2-2-t max, de ha felszereled picit többet is adhat, de az a max. A 10 hajód 55 hala az nagyon jó szerintem, abból tudsz csalit csinálni...de most itt van Steve, és én inkább tervezőzök, mint a kemény munka kaland miatt idegeskedjek. Csak akkor lesz osztriga, ha van csali? na ez fantörpikus, hiszen az első feladat osztrigás.Szerintem a kemény munka végére lesz 1 osztrigám, ha így haladok.
Sign In to comment.