Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

1612

Hozzászólások

  • Niki (HU1)Niki (HU1) Bejegyzések: 7
    Szia!

    Juuuuuuuuuj Nagyon szépen köszönöm :):):)
  • Rolika90 (HU1)Rolika90 (HU1) Bejegyzések: 1
    Üdv.

    Azt szeretném kérdezni,hogy a másik farmomra nem tudok belépni,mert nem fogadja el a jelszómat?De érdekes kértem új jelszót és lám nem tudok belépni az email cimemre sem mert valaki megváltoztatta és most megnéztem a farmomat is és azt is csinálja valaki mert nem ugy van ahogy én hagytam.Ilyenkot mit lehet tenni hogy valaki feltörte a játékot és megváltoztata a jelszómat is meg az emailen is? 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Üdv.

    Azt szeretném kérdezni,hogy a másik farmomra nem tudok belépni,mert nem fogadja el a jelszómat?De érdekes kértem új jelszót és lám nem tudok belépni az email cimemre sem mert valaki megváltoztatta és most megnéztem a farmomat is és azt is csinálja valaki mert nem ugy van ahogy én hagytam.Ilyenkot mit lehet tenni hogy valaki feltörte a játékot és megváltoztata a jelszómat is meg az emailen is? 
    Szia!

    A mail címed változtatta meg a játékban, vagy a te mail címedre nem tudsz belépni?
    Megadtad valakinek a belépéshez szükséges adataid? Ha biztos vagy benne, hogy nem adtad ki az adataidat senkinek, akkor csak a support tud segíteni ebben. Keresd meg ebben az esetben Gyurisne.Zsuzsi-t s ő tud a suportos levélnél segíteni, ha nem beszélsz angolul, németül vagy franciául.

    Ádámmaci
  • csiri02 (HU1)csiri02 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 20.05.2017
    Üdvözlöm! Olyan problémám lenne, hogy véletlenül egy olyan e-mail címmel regisztráltam aminek nem tudom a jelszavát, és nem tudok belépni oda. (XXXX). Az lenne a kérdésem meg lehetne változtatni egy olyan e-mailcímre amibe be tudok lépni? Válaszát várva, Tisztelettel: Csiri
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Üdvözlöm! Olyan problémám lenne, hogy véletlenül egy olyan e-mail címmel regisztráltam aminek nem tudom a jelszavát, és nem tudok belépni oda. (XXXX). Az lenne a kérdésem meg lehetne változtatni egy olyan e-mailcímre amibe be tudok lépni? Válaszát várva, Tisztelettel: Csiri
    Szia!
    Csak a support tud ebben segíteni. Ha tudsz angolul, németül, vagy franciául, akkor meg tudod írni, ha nem, akkor keresd meg Gyurisné Zsuzsit, aki segíteni fog neked a megírásában.
    Ádámmaci
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemes estét és jó éjszakát kívánok :)

    Nálam megszakadt a szerverrel a kapcsolat,esetleg másnál is?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemes estét és jó éjszakát kívánok :)

    Nálam megszakadt a szerverrel a kapcsolat,esetleg másnál is?
    Igen, kb. 5 perce nálam is.
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Nálam is megszakadt a kapcsolat :-(

  • Rózsa458 (HU1)Rózsa458 (HU1) Bejegyzések: 11
    Sziasztok
    Nálam is megszakadt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam újra működik.
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    Nálam is működik már.
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Nálam újra működik.
    Hála isten 1 kis pihenő után,már rendben működik nálam is. :)
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    JANZI (HU1) mondta:
    Nálam újra működik.
    Hála isten 1 kis pihenő után,már rendben működik nálam is. :)
    Más  érdekességet nem vettetek észre?
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Más  érdekességet nem vettetek észre?
    Nem tudom mire gondolsz,de újra le kellett aratnom azt a kukoricát,amit a megszakadás előtt már megcsináltam. :)
    Nálad mi volt az érdekesség?
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Pont ez! Időbe vissza ugrott a játék.
  • lisztes3 (HU1)lisztes3 (HU1) Bejegyzések: 2
    szisztok van egy régebbi farmom a jelszavamat nem fogadja el és a jelszó módositást ha kérem a freemailnál nem kapok választ miért?ki tud ebbe segiteni?
  • lisztes3 (HU1)lisztes3 (HU1) Bejegyzések: 2
    köszönöm a plecsnit de a147 szintű farmomra még ettől nem tudok belépni

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    köszönöm a plecsnit de a147 szintű farmomra még ettől nem tudok belépni

    Szia :)
    esetleg nézd meg hogy a böngésződben a fórum jelszava el van-e mentve, mert a 2  jelszó ugyanaz ::))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szisztok van egy régebbi farmom a jelszavamat nem fogadja el és a jelszó módositást ha kérem a freemailnál nem kapok választ miért?ki tud ebbe segiteni?
    szia
    próbáld meg felvenni a kapcsolatot valamelyik moderátorral, talán ők tudnak segíteni a CM-eken keresztül
    köszönöm a plecsnit de a147 szintű farmomra még ettől nem tudok belépni

    Szia :)
    esetleg nézd meg hogy a böngésződben a fórum jelszava el van-e mentve, mert a 2  jelszó ugyanaz ::))
    szia Livi
    ha megnézed, akkor láthatod, h nem a 147-es szintű farmjával van itt, mivel oda be se jut. ez egy új farm, gondolom azért csinálta, h tudjon valahogy segítséget kérni a másikhoz
    mivel a fórum egybe van kötve a farmmal, így nem valószínű, h külön el van mentve a jelszó hozzá, ha csak nem kintről járt a fórumra ( ami nem valószínű ) és külön mentette el a jelszót :)

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    szisztok van egy régebbi farmom a jelszavamat nem fogadja el és a jelszó módositást ha kérem a freemailnál nem kapok választ miért?ki tud ebbe segiteni?
    szia
    próbáld meg felvenni a kapcsolatot valamelyik moderátorral, talán ők tudnak segíteni a CM-eken keresztül
    köszönöm a plecsnit de a147 szintű farmomra még ettől nem tudok belépni

    Szia :)
    esetleg nézd meg hogy a böngésződben a fórum jelszava el van-e mentve, mert a 2  jelszó ugyanaz ::))
    szia Livi
    ha megnézed, akkor láthatod, h nem a 147-es szintű farmjával van itt, mivel oda be se jut. ez egy új farm, gondolom azért csinálta, h tudjon valahogy segítséget kérni a másikhoz
    mivel a fórum egybe van kötve a farmmal, így nem valószínű, h külön el van mentve a jelszó hozzá, ha csak nem kintről járt a fórumra ( ami nem valószínű ) és külön mentette el a jelszót :)

    Hi Liz :)
    pont erre gondoltam, hogy valahonnan máshonnan belépett a fórumba, esetleg van mentett oldala innen azon az eszközön akkor ott megvan a jelszava is ::))
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! Segítséget kért egy játékostársunk, mert nem tud belépni a játékba.
    Ezt írta.:" Sziasztok. Nem sikerül belépni a farmomra. Azt írja hogy a játékosnév már létezik,vagy ellenőrizzem a jelszavam.Pedig jól írom be"
    Már mindent megpróbált, jó helyre írja, böngészőt váltott, más is próbált belépni, bigdokizott, semmi.
    Légyszi Valaki!! :'(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Segítséget kért egy játékostársunk, mert nem tud belépni a játékba.
    Ezt írta.:" Sziasztok. Nem sikerül belépni a farmomra. Azt írja hogy a játékosnév már létezik,vagy ellenőrizzem a jelszavam.Pedig jól írom be"
    Már mindent megpróbált, jó helyre írja, böngészőt váltott, más is próbált belépni, bigdokizott, semmi.
    Légyszi Valaki!! :'(
    Szia!

    Ezt akkor írja, ha nem megfelelő a jelszó. Tehát valamit elír, vagy nem megfelelő a jelszó.

    Ádámmaci
  • Niki (HU1)Niki (HU1) Bejegyzések: 7
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Segítséget kért egy játékostársunk, mert nem tud belépni a játékba.
    Ezt írta.:" Sziasztok. Nem sikerül belépni a farmomra. Azt írja hogy a játékosnév már létezik,vagy ellenőrizzem a jelszavam.Pedig jól írom be"
    Már mindent megpróbált, jó helyre írja, böngészőt váltott, más is próbált belépni, bigdokizott, semmi.
    Légyszi Valaki!! :'(
    Sziasztok!
    Az nem lehet a baj ami nálam is volt, hogy nem jó a szerver?
    Én nemzetközin voltam és ugyanezt írta, amikor át állítottam magyar1-re akkor ment minden rendesen.
  • heni30 (HU1)heni30 (HU1) Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 25.06.2017
    Sziasztok !

    A páromnak nem jön jelszójavító email és ezáltal nem tud belépni a farmjára. 123-as szintű farmról van szó. A játékosneve: Zsolt0702,regisztrált címe: xxxxxx@xxxxx.xxx. [moderátor által cenzúrázva] nem jön rá jelszó.A másik farmja, a Zsolt070202 tökéletes.

    Köszönöm mielőbbi segítségeteket

    Üdv: heni30
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.06.2017
    heni30 (HU1) mondta:
    Sziasztok !

    A páromnak nem jön jelszójavító email és ezáltal nem tud belépni a farmjára. 123-as szintű farmról van szó. A játékosneve: Zsolt0702,regisztrált címe: xxxxxx@xxxxx.xxx. nem jön rá jelszó.A másik farmja, a Zsolt070202 tökéletes.

    Köszönöm mielőbbi segítségeteket

    Üdv: heni30
    szia
    az egyedi/különleges mélekre nem szerencsés a játékot regisztrálni, hisz az ismert mélekkel (freemail, citromail, gmail ) is sokX gond van
    próbáljátok meg - ha lehetséges és van olyan opció - h a tolna.net-ről irányítsátok át másik mélre.
    tehát adjatok meg másodlagos mélt a tolna.net-esben. ha lehetséges, akkor a közismertebb mélekből válasszatok

    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok!

    Az egyik társunk nem tud belépni a játékba.:(
    Már a kezdő oldal is nehezen érhető el, ha betölt, akkor a jelszó megadása után akár enter, akár a belépés gombra kattintva elszürkül a gomb és nem történik semmi, tehát nem kezd el belépni. Ha nagy nehezen mégis sikerül, akkor 10 mp-en belül kivágja a játék.
    Már három böngészővel is próbálta, sajnos mindig ugyanez történik.
    Lefuttatta a dokit. Kilépett, belépett, újraindított.
    Elképzelhető, hogy gép probléma, amire talán ti tudtok valami megoldást
    Köszönöm, ha hasznos tanáccsal szolgáltok!:)
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!

    Az egyik társunk nem tud belépni a játékba.:(
    Már a kezdő oldal is nehezen érhető el, ha betölt, akkor a jelszó megadása után akár enter, akár a belépés gombra kattintva elszürkül a gomb és nem történik semmi, tehát nem kezd el belépni. Ha nagy nehezen mégis sikerül, akkor 10 mp-en belül kivágja a játék.
    Már három böngészővel is próbálta, sajnos mindig ugyanez történik.
    Lefuttatta a dokit. Kilépett, belépett, újraindított.
    Elképzelhető, hogy gép probléma, amire talán ti tudtok valami megoldást
    Köszönöm, ha hasznos tanáccsal szolgáltok!:)
    Én voltam az érintett, úgy tűnik sikerült megoldani a problémát a fiamnak.
    Hátha egyszer valakinek segítség lehet...... Kikapcsolta  a fiam a tűzfalat és a vírusirtót, feltehetőleg ezek akadtak össze, vagy ezek egyike a játékkal. (Ideiglenesen így is maradt most, mert elrohant dolgozni a fiam.)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Sziasztok!

    Az egyik társunk nem tud belépni a játékba.:(
    Már a kezdő oldal is nehezen érhető el, ha betölt, akkor a jelszó megadása után akár enter, akár a belépés gombra kattintva elszürkül a gomb és nem történik semmi, tehát nem kezd el belépni. Ha nagy nehezen mégis sikerül, akkor 10 mp-en belül kivágja a játék.
    Már három böngészővel is próbálta, sajnos mindig ugyanez történik.
    Lefuttatta a dokit. Kilépett, belépett, újraindított.
    Elképzelhető, hogy gép probléma, amire talán ti tudtok valami megoldást
    Köszönöm, ha hasznos tanáccsal szolgáltok!:)

    Hali!

    Próbálja a flash-t frissíteni (letölteni a legújabb verziót) törölni az előzményeket is és a gépet is újraindítani.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt