Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-05-24] Mélytengeri halászat

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 11.07.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«1315

Hozzászólások

  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    "A kemény munka kaland aktivitás díjai ez alkalommal a mélytengeri horgászathoz fognak kapcsolódni, dobozolásra fel!"
    Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?
    Stallion

  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Köszi az infót
    Stallion

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Jaj még ez is!:( Mi a fenének ez a mélytengeri? Már nem győzzük dollárral ezt a sok fejleszteni valókat.
    Nem 24 órából kellene állni már a napnak hanem 48 órából.Régi dobozolós 2 hetente lesz csak? Igaz minek is az. Csökkenteni kell azt az 1  értelmes dolgot ahol lehetett jó dolgokat szerezni.Amiért érdemes volt a gép előtt ülni. Nem vagyok boldog ettől a frissítéstől!:( De hát én csak 1 csepp vagyok a tengerben.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Szép jó estét mindenkinek !
    Ó ja már megint egy újabb fejlesztés ami viszi a dollár milliókat,igaz nem muszáj mindent csinálni.Kezd a játék rossz irányba menni elveszi a játékosok siker élményét.
    Ami értelmes volt eddig a játékba az a dobozolós most azt is megváltoztatják,hát nem is tudom. :(

  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    Inkább a tervezőt küldenétek. Azzal legalább lehet fejleszteni. A mélytenger kit érdekel?
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Olvasom a mélytengeri halászat leírását ,de hiába keresem a célját nem találom. Halat Oleg is fog sokat. Ott a cél a hínár,de ahhoz is 9 682 000 HTP kell.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 23.05.2017
    sziasztok..
    hát elszomoritó h megint ilyen *** tesznek be.
    hát komolyan a jelenlegi horgászatnak se sok haszna van. jó volna ha inkább olyan eviket csinálnának mint  az arany hét.
    jaa, ne is beszéljünk a dobozolósról. azt is megváltoztatják és régit még ritkábban látjuk? ne már, aki nem horgászik az úgyse veszi majd semmi hasznát.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 23.05.2017
    Sziasztok!

    1. A mélytengeri úgy működik, mint Oleg, vagy nekem kell egyenként kipecázni a valamiket?

    "Nyári hétvégék - speciális ünnepek

    A tavalyi évhez hasonlóan visszatérnek a farmokra a speciális hétvégi események .............. a boldogságot hozó fagyiskocsi, túristák a piacon, a lovas serkentők, a száguldó farmer különkiadások és tűzijáték"

    2. Mi az a túristák a piacon?????? Volt ilyen régen? Nem emlékszem rá. Mit takar?

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 23.05.2017
    Köles (HU1) mondta:

    2. Mi az a túristák a piacon?????? Volt ilyen régen? Nem emlékszem rá. Mit takar?

    szia
    igen ,a  tavaly vezették be
    szal ez csak annyi h jönnek a piacra a szigetfarmos dolgozók és úgyanúgy mint a sima vásárlóknak eladhatod a cuccaidat
    (csak a turisták többet fizetnek) - r0b33
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 23.05.2017

    szia
    igen ,a  tavaly vezették be
    szal ez csak annyi h jönnek a piacra a szigetfarmos dolgozók és úgyanúgy mint a sima vásárlóknak eladhatod a cuccaidat
    (csak a turisták többet fizetnek) - r0b33

    ....................................................................................................................................................................

    Köszi szépen! :) Ez valahogy kiesett tavalyról. Igaz, a tüzijátékot, meg a lóserkentőt figyeltem. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    "A kemény munka kaland aktivitás díjai ez alkalommal a mélytengeri horgászathoz fognak kapcsolódni, dobozolásra fel!"
    Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?
    Stallion
    Nem tudom mire gondolsz? Én a legutóbbi dobozolásnál is megnyertem a három aranybányászati engedélyt.
  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 24.05.2017
    "A kemény munka kaland aktivitás díjai ez alkalommal a mélytengeri horgászathoz fognak kapcsolódni, dobozolásra fel!"
    Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?
    Stallion
    Nem tudom mire gondolsz? Én a legutóbbi dobozolásnál is megnyertem a három aranybányászati engedélyt.

    A legutóbbin én is nyertem hármat.
    Talán olvasd el, hogy mit kérdeztem.
    Nem a legutóbbi dobozolás érdekel, hanem a következő.

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    A frissítés után bekerüli " hajógyár" új épület lesz a komp mellett?

    Azt lehet-e már tudni, hogy a leállást mikorra tervezik?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves nagyik!

    Még nincs információnk róla, mikor kezdődik a frissítés. Ha bármi információt kapunk, jelezni fogjuk.

    Ha megnézed a képet, akkor látható hol lesz az új hajóállomás.
    https://s24.postimg.org/9t5ecsql1/deepsea.png

    Ádámmaci

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 24.05.2017
    Kedves nagyik!

    Még nincs információnk róla, mikor kezdődik a frissítés. Ha bármi információt kapunk, jelezni fogjuk.

    Ha megnézed a képet, akkor látható hol lesz az új hajóállomás.
    https://s24.postimg.org/9t5ecsql1/deepsea.png

    Ádámmaci

    Köszönöm Krisztike:))
    igaz, pedig már tegnap is megnéztem a képet, de végül is 1 helyről beszélünk :)

    Lenne még jó pár kérdésem, de nem szeretnék nagyon butának tűnni:((
    pl.:  Halászok száma, vehetünk majd halászokat, vagy a hajógyár fejlesztésével kapunk, mint pl. a farmokon a házakkal?
    / no, nem folytatom, megvárom a frissítést, vagy míg mások beírnak!
    Post edited by zsuzsanagyi (HU1) on
  • Nótarius (HU1)Nótarius (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 24.05.2017
    Ezek az újítások mindig több kárt csinálnak, mint ami hasznot hoznak. Még az sem működik, ami addig működött. A tervezővel kapcsolatosan is jöhetne már valami infó. Úgy dugdossák,mint ha valami csoda lenne.Nem mindenki arannyal fejleszt. Talán ezt is figyelembe vehetnék néha. Aki nem horgászik vagy nem lovagol az xxxx meg.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    "A kemény munka kaland aktivitás díjai ez alkalommal a mélytengeri horgászathoz fognak kapcsolódni, dobozolásra fel!"
    Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?
    Stallion
    Nem tudom mire gondolsz? Én a legutóbbi dobozolásnál is megnyertem a három aranybányászati engedélyt.

    A legutóbbin én is nyertem hármat.
    Talán olvasd el, hogy mit kérdeztem.
    Nem a legutóbbi dobozolás érdekel, hanem a következő.

    Elolvastam. Ezt kérdezted:
    "Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?"
    Ezért nem tudtam, hogy mire gondolsz: hol szüntették meg az aranybányászatit??
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    A hivatalosban az van ,hogy ma ( 05.24 ) 00:00 órától 05.28-án 23:59 -ig lesz boldog lóserkentő és fagyis kocsi .Tudtok róla valamit ,mert mi nem látjuk a szöviben ?

    Mikor várható a frissítés ?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 24.05.2017

    A hivatalosban az van ,hogy ma ( 05.24 ) 00:00 órától 05.28-án 23:59 -ig lesz boldog lóserkentő és fagyis kocsi .Tudtok róla valamit ,mert mi nem látjuk a szöviben ?

    Mikor várható a frissítés ?

    Jelenleg van tűzijáték serkentő, tehát valószínű van, de ki kell fogni:) Ha pedig a lovasra mész, ott meg ott a patkós...
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    A hivatalosban az van ,hogy ma ( 05.24 ) 00:00 órától 05.28-án 23:59 -ig lesz boldog lóserkentő és fagyis kocsi .Tudtok róla valamit ,mert mi nem látjuk a szöviben ?

    Mikor várható a frissítés ?

    Jelenleg van tűzijáték serkentő, tehát valószínű van, de ki kell fogni:) Ha pedig a lovasra mész, ott meg ott a patkós...

    Most már én is látom :))  Köszönöm :))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 24.05.2017
    Sziasztok!

    A mai frissítés tervezett menetrendje a következő:

    • partner oldalakon: 13:45
    • globális (ránk ez vonatkozik): 14:30

  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    "A kemény munka kaland aktivitás díjai ez alkalommal a mélytengeri horgászathoz fognak kapcsolódni, dobozolásra fel!"
    Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?
    Stallion
    Nem tudom mire gondolsz? Én a legutóbbi dobozolásnál is megnyertem a három aranybányászati engedélyt.

    A legutóbbin én is nyertem hármat.
    Talán olvasd el, hogy mit kérdeztem.
    Nem a legutóbbi dobozolás érdekel, hanem a következő.

    Elolvastam. Ezt kérdezted:
    "Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?"
    Ezért nem tudtam, hogy mire gondolsz: hol szüntették meg az aranybányászatit?

    Hát a szövetkezeti bajnokságban.
    De úgy látszik, az mindenkit zavart, ez meg senkit sem érdekel, sőt érthetetlen még a kérdés is.
    Én kérek elnézést, és a témát meg a fórumozást ezennel befejeztem.

      

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    De úgy látszik, az mindenkit zavart, ez meg senkit sem érdekel, sőt érthetetlen még a kérdés is.
    Én kérek elnézést, és a témát meg a fórumozást ezennel befejeztem.
      
    Biztosan érdekel több embert is, de előre nem lehet tudni. Nem hiszem, hogy teljesen megszűnne a normál dobozolás, de mivel egy új rész kerül be a játékba, most véleményem szerint ennek a segítésére szolgál a változtatás. Azt senki nem írta, hogy az abe kikerül a nyeremények közül. Várjuk meg a pénteket, s akkor kiderül.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    "A kemény munka kaland aktivitás díjai ez alkalommal a mélytengeri horgászathoz fognak kapcsolódni, dobozolásra fel!"
    Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?
    Stallion
    Nem tudom mire gondolsz? Én a legutóbbi dobozolásnál is megnyertem a három aranybányászati engedélyt.

    A legutóbbin én is nyertem hármat.
    Talán olvasd el, hogy mit kérdeztem.
    Nem a legutóbbi dobozolás érdekel, hanem a következő.

    Elolvastam. Ezt kérdezted:
    "Ez azt jelenti, hogy itt is megszüntetik az aranybányászatit?"
    Ezért nem tudtam, hogy mire gondolsz: hol szüntették meg az aranybányászatit?

    Hát a szövetkezeti bajnokságban.
    De úgy látszik, az mindenkit zavart, ez meg senkit sem érdekel, sőt érthetetlen még a kérdés is.
    Én kérek elnézést, és a témát meg a fórumozást ezennel befejeztem.
      
    Jó, hát azért nem kell ilyen mimózának lenni...
    A szövetkezeti bajnokság változtatása valóban nagy ellenérzést váltott ki; engem valahogy nem érintett, ezért nem emlékeztem rá, elnézésedet kérem.
    Hogy a rosszindulatú feltételezés bejön-e az ABE megszüntetésére - helyesebben szólva a mélytengeri dobozolásnál megmarad-e - szerintem itt a fórumon senki nem tudja a választ - persze attól kérdezni lehet, csak nincs sok értelme. Addig, ameddig nem tudjuk, hogyan fog működni, minek idegeskedni??
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok!

    Oleg feladatsora mikor jelenik meg? 
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    sziasztok hát ez a mélytengeri horgászat még nem aktív ugye??mert nálam nem mükszik
Sign In to comment.