Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

171113

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    A be igért és jelzett frissítés elmarad??
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
    Szervusztok!

    A be igért és jelzett frissítés elmarad??
    Szia!
    Igen, elnapolták.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3522141/#Comment_3522141
    Itt olvashatsz róla.
    Ádámmaci


  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemes napot kívánok :)

    A vikingfarm nyereményei között van a viking kacsa ketrec 65 millió rúnakőért.Tehát,hogy 1 ilyet nyerhessek többször be kell fejeznem ezt a szigetes feladatot,hogy hozzá juthassak jól gondolom ugye?
    Előre is köszönöm a választ. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemes napot kívánok :)

    A vikingfarm nyereményei között van a viking kacsa ketrec 65 millió rúnakőért.Tehát,hogy 1 ilyet nyerhessek többször be kell fejeznem ezt a szigetes feladatot,hogy hozzá juthassak jól gondolom ugye?
    Előre is köszönöm a választ. :)
    Szia!

    A viking farm ideje alatt, ha eléred a megszerzett 65 millió rúnakövet, akkor automatikusan megkapod. Vagyis nem többször kell befejezned a szigetet, hanem a sziget végéig összegyűjteni a 65 millió rúnakövet.

    Ádámmaci
  • windows2010 (HU1)windows2010 (HU1) Bejegyzések: 2
    Üdvözlök Mindenkit!

    Ma újabb idegrohamot hozott a szerverleállás. Futott a "Kisajtolva!" szövetkezeti projekt, már majdnem megvolt a project - 7-800 egységnyi tej kellet volna, dde újfent elveszett. Ez már a 2. vagy 3. eset. Nem fejeződhetet be a project, mert nem volt kész. Nem fogok semmilyen képernyőképet késziteni és küldözgetni a moderátoroknak. Nem sok értelmét látom az egésznek.

    windows2010
  • windows2010 (HU1)windows2010 (HU1) Bejegyzések: 2
    A support szereti az ilyen idegrohamokat, ők utána tudnak nézni, hogy az utolsó pillanatban nem-e gyűjtött be valaki 7-800 tejet...

    Sajnos, nem volt aki megtegye, magam voltam bent, az egész gyűjtést magam végeztem, több farmmal. A fejlesztőkben egyáltalán nem bízom...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sajnos, nem volt aki megtegye, magam voltam bent, az egész gyűjtést magam végeztem, több farmmal. A fejlesztőkben egyáltalán nem bízom...

    Szia! :)

    Megint továbbítottam ezt a különös jelenséget.

    Zsu
  • PottyAnna (HU1)PottyAnna (HU1) Bejegyzések: 32
    Tica54 (HU1) mondta:
    Attól függ kinek mennyi dísztárgya van felrakva a 3 főfarmra, illetve hány faluBp-s díszt tudtak elhelyezni.Nézd meg melyek azok és add össze az értéket, viszont arra figyelj hogy csökken a boldogság, ha fejlesztesz, ugyanúgy ahogy ez a farmokon is van.
    Nem tudom, hogy nekem szántad-e a hozzászólást, de köszönöm.
    Ezek szerint, ha több dísztárgyam van a 3 főfarmon, akkor rosszabb a boldogságszintem, mint akinek kevesebb?
    A faluBp-s díszekkel nem tudok mit kezdeni, mert fogalmam sincs, hogy mik lehetnek azok és hogy hol találok olyanokat.
    A falu boldogságnál csak a dekorok falu BP-je számít. Ezt egy külön kis barna ikon jelzi, ilyen volt pl. a karácsonyi vonat, de több más is, most a legtöbb dísznek külön falu BJ-je is van, azokat kell kiraknod.
    Annyira kedves vagy, hogy próbálsz segíteni, de fogalmam sincs miről írsz. :-( Mi az a falu BJ??? Hol találom őket?
    Szia! A falu boldogság pontot, sima rendes boldogság pont alatt találod , lila kis manó fej sapiba.  Mutatja, a dísztárgy boldogság pontját, ha fölé viszed az egeret, és van ott még egy plusz jel, a kis lila sapis manó fölött, hogy plusz hány boldogság pont.
    Ha van ilyen dísztárgyat azt tedd ki, a három farmod közzűl valahová. ez által, nő a falud boldogsága. 
    A mostani, Japán arany hetes játékba is ilyen dísztárgyat lehetett nyerni. Na azt tedd ki, és boldogabb lesz a falud.
    Ha van boldogság tallérod, Olegnél tudsz venni falu boldogságos dísztárgyat, holnap reggelig
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sajnos még mindig nem értek semmit. Azt látom, mennyire boldogtalan a falum (a sok +pontot látom a manófej alatt. Az aranyhéten nem nyertem semmi olyat szerintem, mert nem találom. Vagy nem tudom melyik lehet az. :-( 
    Látszik, hogy csak szórakozásból játszom, mert nem érdekelt eddig, mit hova és miért, de itt teljesen elakadtam, s bosszankodom a hatalmas költségek miatt, amik a boldogtalanság miatt adódnak.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sajnos még mindig nem értek semmit. Azt látom, mennyire boldogtalan a falum (a sok +pontot látom a manófej alatt. Az aranyhéten nem nyertem semmi olyat szerintem, mert nem találom. Vagy nem tudom melyik lehet az. :-( 
    Látszik, hogy csak szórakozásból játszom, mert nem érdekelt eddig, mit hova és miért, de itt teljesen elakadtam, s bosszankodom a hatalmas költségek miatt, amik a boldogtalanság miatt adódnak.
    Szia!
    Nem néztem mióta játszol, de akkor még egy kis segítség. Az állandó farmokon vannak épületek, amihez ember kell, s ehhez pedig ház. A házak építése csökkenti a farmok boldogságát, míg ha teszel ki díszt ez a boldogtalanság javítható. Ha a boldogságmutatót nézed van egy piros és egy zöld része. Ha a mutató a pirosban van, boldogtalanok, míg a zöldben boldogok a munkásaid. Ahhoz, hogy minél több nyereséget termelj, ahhoz a zöldben kell lennie a mutatónak, s a boldogság értéknek minél nagyobbnak kell lennie.
    Hasonló ez a falunál is. Ott viszont vannak épületek, de se dísz, se ház, viszont az épületek fejlesztésével a házakhoz hasonlóan a falu boldogsága csökken, azaz egyre inkább a piros mezőben áll a mutató. Mivel díszt csak az állandó farmokra lehet kitenni, így a boldogság úgy növelhető a faluban, ha olyan díszt teszel ki, aminek van falu boldogsága. Ilyenek voltak eddig a vonatok, a szigetes fejezet díszek, a koboldos event dísze, az aranyhét dísze, ami hasonlít a teakertes díszhez, a lovas verseny platina és gyémánt ligájának díszei, illetve 1-1 kompenzáláskor adott dísz, amit a játék hibáiért kaptunk, az aranyhét alatt Omárnál vásárolható díszek, és a faluliga medáljaiért vásárolható díszek.
    Hogy látszik, ha van falu bp-je egy dísznek?
    Ha rámész a díszre s látsz a dísznél ilyen kis képecskét, s mellette számot, akkor annak a dísznek van falu boldogsága. Ha szeretnéd, hogy boldogabb legyen a falud, akkor ilyen kis képpel rendelkező díszeket helyezz ki a farmodra, s ez bármelyik álladóra mehet, s ha sok ilyet helyezel ki, akkor boldogabb lesz a falud.
    Remélem tudtam segíteni.
    Ádámmaci

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok Moderátorok!
    Most olvastam a legújabb hírt, hogy megújult a support.
    "Egy részletesebb FAQ oldal, ahol remélhetőleg több kérdésre is megtaláljátok majd a választ. Ezt az oldalt a terveink szerint a jövőben arra is használni fogjuk, hogy informáljunk benneteket a jelenleg is fennálló hibákról és a játékba érkező egyéb frissítésekről. Tehát amit most láttok, az még csak a kezdet!"
    Na ezt én most megnéztem. Hát én kíváncsi leszek, hány játékos fog bármilyen információhoz jutni, mivel továbbra sincs magyar nyelven. Gondolom ennek most örülni kellene, de az érzéseim vegyesek.
    Szerintetek hasznos dolog lesz?
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    szerkesztette ezt: 18.05.2017
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok Moderátorok!
    Most olvastam a legújabb hírt, hogy megújult a support.
    "Egy részletesebb FAQ oldal, ahol remélhetőleg több kérdésre is megtaláljátok majd a választ. Ezt az oldalt a terveink szerint a jövőben arra is használni fogjuk, hogy informáljunk benneteket a jelenleg is fennálló hibákról és a játékba érkező egyéb frissítésekről. Tehát amit most láttok, az még csak a kezdet!"
    Na ezt én most megnéztem. Hát én kíváncsi leszek, hány játékos fog bármilyen információhoz jutni, mivel továbbra sincs magyar nyelven. Gondolom ennek most örülni kellene, de az érzéseim vegyesek.
    Szerintetek hasznos dolog lesz?
    Sziasztok!

    Nem vagyok moderátor, de válaszolok. Szerintem, mindenképpen hasznos, hisz aki érti annak egyszerűbb, így ez által nekünk is könnyebben tudnak segíteni.
    Az információk, megint csak hasznosak, mert ha felteszünk, egy kérdést, aki érti az által nekünk is adhat választ.
    Hogy egyszerűbb panaszt, egyéb dolgokat tenni, az ismét mindenkinek jó....
    Annak meg h nincs magyar biztosan oka van, gondolom, nem folyik be innen elegendő pénz, hogy felfigyeljenek ránk...

    Krisztián
  • Király76 (HU1)Király76 (HU1) Bejegyzések: 0
    Sziasztok!Áruljátok el,légyszi,hogy lehet afarmokra vinni a dolgozókat?Köszi!Király76
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!Áruljátok el,légyszi,hogy lehet afarmokra vinni a dolgozókat?Köszi!Király76
    Szia!
    A farmokra házat kell építeni, azok minden szintje ad munkást, majd a felépített épületekre, földekre kattintva hozzárendeli a munkásokat, ha van elég hozzá.

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!Áruljátok el,légyszi,hogy lehet afarmokra vinni a dolgozókat?Köszi!Király76
    Ez nagyon aranyos :)
    Úgy működik ahogyan Ádámmaci írta.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Én rendre pakolom a mólóra érkező hajót áruval, kapunk is ládikát, de én még 1 db személyes ládát nem kaptam. A szöviben van már aki kapott, de én még nem. A leírást most elolvastam és ott  azt írja mindenki kap személyes ládát is, akkor velem mi a baj?Tudja vki?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Én rendre pakolom a mólóra érkező hajót áruval, kapunk is ládikát, de én még 1 db személyes ládát nem kaptam. A szöviben van már aki kapott, de én még nem. A leírást most elolvastam és ott  azt írja mindenki kap személyes ládát is, akkor velem mi a baj?Tudja vki?
    Akkor kapol személyes ajándékot, ha Te is adsz a kapitánynak. Ez akkor lehetséges, ha a hajójavításhoz annyit adományoztál, hogy a barátságmutató (jobb szélen) az első harmadot meghaladta, vagy ha teljesen ki van javítva a a hajó. Ekkor megjelenik a javítási adományok alatt egy újabb sor általában halétellel és virágcsokorral, ezekből kell valamennyit adományozni.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Igen, adok is neki mindenből, tehát nem csak a felső sort adom, hanem a lenti 3 + ajándékot is mindig adom még sem kaptam még személyes ládát. Vmit tuti nem jól csinálok, pedig addig adom neki amig szürke nem lesz alul tehát fullra teszem.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Tica54 (HU1) mondta:
    Igen, adok is neki mindenből, tehát nem csak a felső sort adom, hanem a lenti 3 + ajándékot is mindig adom még sem kaptam még személyes ládát. Vmit tuti nem jól csinálok, pedig addig adom neki amig szürke nem lesz alul tehát fullra teszem.
    Azt hiszem rájöttem a magyarázatra ;)
    A falusi hajó naponta kétszer fordul. Ha Te az első fordulónál adsz adományt, akkor a következő fordulónál kapod az egyéni ajándékot. Ha akkor nem vagy ott a hajónál, akkor úszott az ajándék :( A harmadik fordulónál meg azért nem kapsz, mert a másodiknál nem adományoztál.
    Remélem érthető a dolog. A hajó mindig egy órakor érkezik, ha teljesen ki lett javítva. Ha nem, akkor később fut be!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Köszi Porima, azt hiszem menet közben én is rájöttem,hogy ez lehet a hiba.Most megint eltoltam fél órával később néztem meg mint kellett volna. Éjjel 1 körül jön, no meg nappal is 13 órakor.Ez utóbbi OK-s, de az éjszakai az nagyon gáz.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Tica54 (HU1) mondta:
    Köszi Porima, azt hiszem menet közben én is rájöttem,hogy ez lehet a hiba.Most megint eltoltam fél órával később néztem meg mint kellett volna. Éjjel 1 körül jön, no meg nappal is 13 órakor.Ez utóbbi OK-s, de az éjszakai az nagyon gáz.
    Nem kell éjszaka fel kelni, van az érkezéstől számítva 6 órád rá, hogy megpakold, és az ajándékot be gyújtsd. 
    Vagyis ha éjszaka 1 körül jön, reggel 7 körül indul, ha délután 1 körül érkezik, este 7 körül indul.
    Próbáld így kalkulálni az érkezés távozás időpontokat. Hátha sikerül be gyűjtened az ajándékokat.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.05.2017
    Tica54 (HU1) mondta:
    Köszi Porima, azt hiszem menet közben én is rájöttem,hogy ez lehet a hiba.Most megint eltoltam fél órával később néztem meg mint kellett volna. Éjjel 1 körül jön, no meg nappal is 13 órakor.Ez utóbbi OK-s, de az éjszakai az nagyon gáz.
    Nem kell éjszaka fel kelni, van az érkezéstől számítva 6 órád rá, hogy megpakold, és az ajándékot be gyújtsd. 
    Vagyis ha éjszaka 1 körül jön, reggel 7 körül indul, ha délután 1 körül érkezik, este 7 körül indul.
    Próbáld így kalkulálni az érkezés távozás időpontokat. Hátha sikerül be gyűjtened az ajándékokat.
    Annyit pontosítanék, hogy nem 7 körül indul, hanem pontosan 7 óra 0 perckor! Ez fix, az érkezési idő változhat a javítástól függően.
    Biztos sikerülni fog, ha már ismeri a menetrendet ;)
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!
    Néha ilyen színes zászlós a biopiacom, de el is tűnik egy idő után. Ez mitől lesz ilyen?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Néha ilyen színes zászlós a biopiacom, de el is tűnik egy idő után. Ez mitől lesz ilyen?
    Nem tudom, néha nálam is elő fordul, de hogy mi a jelentősége, én se tudom
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!
    Néha ilyen színes zászlós a biopiacom, de el is tűnik egy idő után. Ez mitől lesz ilyen?
    szia
    azt jelenti, hogy szintet lépett a piac
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!
    Néha ilyen színes zászlós a biopiacom, de el is tűnik egy idő után. Ez mitől lesz ilyen?
    szia
    azt jelenti, hogy szintet lépett a piac

    Köszönöm!
    Bár most járok ott, hogy 95-ös értékű rendeléseim vannak. És ez a 3. vagy a 4. alkalom, hogy zászlókat kapok. Na akkor hol maradt a többi.....
  • kivu (HU1)kivu (HU1) Bejegyzések: 10
    Szép napot mindenkinek


    Egyszer olvastam valahol arról, hogy el lehet adni a szövetséges cuccokat úgy, hogy falusi dollárt kapjak érte, és nem a zöldet. Már kb. 1 órája keresem, és nem találom. Nem tudja valaki leírni, hogy mi a trükk?
    Köszönöm.
  • kivu (HU1)kivu (HU1) Bejegyzések: 10
    r0b33 (HU1) mondta:
    A farmkezelőben az utolsó fül, szövetkezet ikonnal. Azt lapozd végig! ;)
    Köszönöm a választ, de ott csak zöld pénzért tudom eladni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt