Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

12252

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 mondta:
    Margit54 (HU1) mondta:
    Szia Kukorica! Most be lépéskor megnyílt a jutalom bolt, és kaptam medált, pedig nem is ligáztunk,
    Az csak látszat, hogy kaptál...
    A leállás kizárólag a bolt megnyílását volt hivatott szolgálni. minden más "nálad" volt ;)

    aki anno nem kapott medált annak a pótlása, majd egy másik történet lesz.
    Rob!
    Gyorsan el is költöttem 28 374 medált
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Építési ablak !!!!!!
    Sziasztok :) 
    a pár perccel ezelőtti karbantartásnál arról volt szó, hogy a medálboltot teszik rendbe...de közben az építési  ablak nem mutatja az éppen folyamatban lévő építést előtte jó volt,…( nem sziget-normál farm) miért csak úgy tudnak javítani, hogy közbe rontanak???...

    Szia Lívi! :)

    Az ilyenkor szokásos "szeánszon" túl vagy-e? (süti, doki) Ha igen, de még mindig nem látszik az építkezés, akkor lécci tegyél már be képet, amin látszik, hogy a farmon megy az építkezés, de az ablakban nem.

    Zsu
    Szia :)
    miután a szeánsz alatt nem történt semmi, de már nem sok volt hátra kivártam a befejezést, majd miután kész lettem egy újabb javító kör, és most indítottam építést ezt már mutatja.. lehet az volt a baj, hogy nem is építés volt, hanem bozót bontás.. és hát az ugye nem építés... apró  bajok..  a játék velejárói... míg a farmjaimra be tudok lépni, annyira nem sírok ...T.ggs....a fejlődés fellegvára...látszik a tudás a kiadott munkákon...
  • bamanya (HU1)bamanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Segitséget szeretnék kérni. A Lovas tanyámról  eltünt a Lovacskám, az eddigi betanitási szintekkel együtt. Már a 72. szintnél jártam és most semmi...Versenylovam elveszett.

    Tudnátok segiteni, mi történt?

    Köszönöm
    bamanya



  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Az biztos, hogy ezzel a medál "kompenzálással" is mindenféle gubanc van, lesz. Nálunk minden előfordul.
    Pl. van aki a múltkor kapott, elköltötte a boltban, most újra kapott, újra elköltötte, nanáá! Van aki a múltkor nem kapott, most igen és sikerült elköltenie. Van aki a múltkor sem és most sem kapott. Majd kialakul lassan. :p Vagy nem. Nagyobb problémánk sose legyen
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    r0b33 mondta:
    mivel ez a falusi liga nekem olyan mint a báránybőrbe bújtatott farkas (falusi ligának csúfolt szövetkezeti bajnokság) különösebben nem hoz lázba a téma, max azzal foglalkozom belőle amivel muszáj, ha valaki kérdez... (vagy még azzal sem  >:) )

    Nincs is sok értelme foglalkozni vele, főleg amilyen abnormális sorrendet állítottak be.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    mivel ez a falusi liga nekem olyan mint a báránybőrbe bújtatott farkas (falusi ligának csúfolt szövetkezeti bajnokság) különösebben nem hoz lázba a téma, max azzal foglalkozom belőle amivel muszáj, ha valaki kérdez... (vagy még azzal sem  >:) )
    Szia rob :)Teljes mértékben egyetértek veled.Ez a játék megcsúfolása(hiba hátán hiba)a nyerhetö "ajéndékok" értéke messze nem arányos a ráforditott időre,dolcsira.A szövi bajnokságot is nagyon rosszul beállított versenynek tartom :)mert egy kis szövi hogy tud haladni egy olyan szövivel szemben kik mindig az élen járnak,miért nem a szintekhez megfelelő szöviket állítják játékba(versenybe)és csinálnának több szintet amibe a nagyok nincsenek :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Bocs, hogy megkurtítottam...
    Csak találgatni tudok:
    nem lehet, hogy valahol valahonnan előkaparták az eddig meg nem kapott medálokat pl a hétfői átváltás során elveszetteket, és hozzácsapták a 60K-hoz?
    Jobb tippem nincs...

    Ha nem így van, akkor örülj, én meg csak reménykedem, hogy nem egyedi az eseted, és valami hiba folytán többen is "kompenzálódnak" ezáltal ;)
    sg
    nem, nem lehetséges, mert mint írtam, nem ligáztunk soha. mivel úgy van megoldva, h nem tudsz inaktív maradni, amit amúgy is szedegetünk a farmon az bekerül, ha van olyan kosár. de ennél többet mi nem teszünk a ligáért :)
    amikor beraktátok a frisst róla, már tudtam, h ez nem nyerő és nem fogjuk csinálni, mert folyamatosan versenyezni....... elég a szövibajnokság, azt se visszük túlzásba, jó nekünk a bronz. lazán megcsináljuk a 8-9 millát, még ha nem is ül mindenki a gépnél. de a liga...... folyamatosan...... hát azt nem, van élet a farmon túl is :smiley:
    ezért vagyunk most a kezdő 10-dik helyezés helyett a 14-dikek.
    lövésem sincs, mi az a negyven akárhány ezer medál, de ha már adták, akkor elvásároltam :smiley:

    na kérdeztem, a szövimben is kaptak a többiek, így nem vagyok "egyedi eset" :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok :-))

    Jöttem röhögni, már régen voltam itt :-)) Szóóóval, a következő történt. Ma reggeltől hirtelen lett Viking farmom, de ne kérdezzétek hogyan :D Nézem, mondom atya ég ennyire süsü csak nem vagyok, hogy nem emlékszem rá, honnan van nekem Viking farmom, és még neve is van, holott nem is aktiváltam :D "ÉszakiZabagép" Gondoltam megírom az üzifalon, hogy lett egy "ÉszakiZabagépem", mire jelentkezett a tulaja, .MANÓCSKA.1 csapattársamé a farm, de hogy kerül hozzám, azt nem tudom :D:D Valaki tüntesse el az idegen objektumot tőlem  Előre is köszi, és puszi érte annak aki visszateleportálja a tulajának :D:D 



    Nem csalás, nem ámítás, még a jobb oldali gyorsmenünél is ott van :D 
    hali Bea
    hát én már semmin sem csodálkozom :smiley: annyira erőltetik a játékot...
    a múlt héten vagy a hét elején történt meg velünk....
    a liga ált már jó pár napja
    1x csak felugrik az ablak, h kihívtak minket - ez vasárnap volt. hmmm néztem is nagyot, hisz éjfélkor zárás.
    a beadandók pedig igen hosszú érésűek voltak. árpa, aloe vera és még nem tom pontosan. jóóó, volt benne halacska, meg talán toji is
    egész délelőtt, késő délutánig a kihívó fél 0-án állt.
    szal..... nekem kicsit érdekes.. ha kihívok valakit, akkor nem vagyok több mint fél napig 0-án, hanem azonnal pakolok be
    az az érzésem, h a játék időnként (?) magától müxik
    nem ligázol? nincs ellenfeled? majd akkor generálunk neked :smiley:
    nem szigetezel? majd akkor generálunk neked :smiley:
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok :-))

    Jöttem röhögni, már régen voltam itt :-)) Szóóóval, a következő történt. Ma reggeltől hirtelen lett Viking farmom, de ne kérdezzétek hogyan :D Nézem, mondom atya ég ennyire süsü csak nem vagyok, hogy nem emlékszem rá, honnan van nekem Viking farmom, és még neve is van, holott nem is aktiváltam :D "ÉszakiZabagép" Gondoltam megírom az üzifalon, hogy lett egy "ÉszakiZabagépem", mire jelentkezett a tulaja, .MANÓCSKA.1 csapattársamé a farm, de hogy kerül hozzám, azt nem tudom :D:D Valaki tüntesse el az idegen objektumot tőlem  Előre is köszi, és puszi érte annak aki visszateleportálja a tulajának :D:D 



    Nem csalás, nem ámítás, még a jobb oldali gyorsmenünél is ott van :D 
    Szia!
    Nem voltál benn ezen a farmon ugyanazon böngészővel? Mert akkor előfordulhatnak ilyen hibák, mint ahogy anno a teszt és éles farm esetén is.
    Tehát ugyanazon böngészőben ne lépjetek be többféle farmmal, vagy mindegyikből kilépés után tisztítsátok a  böngészőt s utána lépjetek be.

    Ádámmaci


  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Lizi :-))

    Nem Vikingezek?? Majd akkor generálnak nekem?? :D:D
    hát persze
    néha már úgy érzem, h nem az van a játékban amit mi akarunk, hanem az, amit a GGS
    a liga náluk állt a múlthéten végig, de érdekes módon vasárnap.. VASÁRNAP ... kihívtak minket, ahol az ellenfél is csak valamikor du rakott be valamit. és persze hosszú érésű dolgok voltak
    te kihívnál valakit az uccsó 1 napban és hosszú érésű dolgokra? kicsit fura...
    nem szigetezel, de lőn.... kapsz ajiba egy szigetet
    vagy csak tényleg ennyire béna a banda :D de ez már csúcs
    szrtm még Mekk Eleket is überelik :smiley:
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Bea! 
    Próbáltál böngészőt takarítani? Utána is ott van a szövitárs sziget farmja nálad? Ő mit mond, látja a saját szigetét?

    Ádámmaci
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A Mekk Elek hasonlat tetszik, azt hiszem meg is ihlettél vele :D
    hát......
    már nem vagyok már mai "csirke", de Mekk Elekre még homályosan emléxem :)
    rohant megoldani a problémát, de még csak nagyobb bajt okozott :D
    szal.....
    toldozott-foldozott, mint a mi kis GGS csapatunk
  • Sanya32Gamer (HU1)Sanya32Gamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 12.05.2017
    Látom dolgoztak a fiuk jobbnál jobb hibák akkor én is mutatok egyet! hát nem szuper? többszöri indítás után tudok csak belépni rendesen, 

    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.05.2017
    Látom dolgoztak a fiuk jobbnál jobb hibák akkor én is mutatok egyet! hát nem szuper? többszöri indítás után tudok csak belépni rendesen, 
    hali
    bocsi, de ebből nem igazán látni, h mennyi indítás után tudsz belépni a játékba
    viszont rohadt sok mindent elárul rólad a képed :D
    javasolnám legközelebb, h kicsit szerkeszd meg és csak kizárólag a farmod legyen rajta, ne az egész képernyőd :)
    csak jó tanács...
    máris tudom a fél életed :D
    csak vicc... de kb :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Macikaaaa :-))

    Rájöttem, hogyan van nekem ÉszakiZabagépem, meg ha akarom pénznyelőm :D

    Ma reggel locsoltam, és .MANÓCSKA.1 farmján voltam utoljára, így az ő Viking farmját megkaptam, a Zabagépet :D Most bementem egy másik csapattársamhoz, mintha locsolnék, és most az övét kaptam meg :#  Csak ezzel az a gáz, ha valaki nem figyel, és jobb oldalt a gyorsmenünél, vagy a világtérképre kattintva ott véletlenül rákattint a szigetre, amit nem is aktivált, attól tartok, hogy aktiválódni fog, ha akarjuk, ha nem. Nem tudom emlékszel-e rá, hogy pont nálam előfordult már hasonló dolog, akkor RedWolf lótanyaján jártam, és megkaptam az ő profilképét. Na ez most ugyanaz, csak itt nem kell senki szigetére elmennem, elég ha csak a fő farmokra kattintok, és ahol épp járok, annak a játékosnak a Viking farmját kapom meg  

    Szia Bea! :)

    Nagy nehézségek árán (a fenének nem akarta a képet beilleszteni)...de a hiba továbbításra került. :smiley:

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • csmoni (HU1)csmoni (HU1) Bejegyzések: 1
    Olyan gondom lenne hogy sehol nem enged böviteni mindig azt irja ki hogy ide nem épithetek
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    Sziasztok,,
    ...akkor leírom :) nos az aloe-ból nem a megszokott mennyiséget lehet termelni,valamint a pékségben az almás sütit csak 2163.ig tárolja  a többit normálisan a raktár kapacitásnak megfelelően...nem szoktam a hibákkal nagyon foglalkozni,DE azt veszem észre hogy a hibák végett egyre jobban fogy a játékos állomány...pl a mi szövink már csak 4 tagból áll akik napi rendszerességgel benéznek...persze nem akarok itt mindent a hibákra fogni,viszont az tény hogy nekem írtak már egy páran,hogy a hibák véget gondolkoznak a játék abbahagyásával.
    további kellemes hétvégét
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok,,
    ...akkor leírom :) nos az aloe-ból nem a megszokott mennyiséget lehet termelni,valamint a pékségben az almás sütit csak 2163.ig tárolja  a többit normálisan a raktár kapacitásnak megfelelően.

    Szia! :)

    Ennél picit konkrétabban leírnád, ha kérhetem. :)
    Eddig mennyit termelhettél és most mennyit? 2163 almás sütit tudsz tárolni, ez eddig világos...de a csűröd kapacitása mennyi? 2150 vagy mennyi?

    Zsu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    a múlt heti medálbeváltás javítása megint nem sikerült... van aki kapta a heti medált, van akitől még azt is elvette ami eddig volt...a hozzáértés megint megmutatkozik a ggs minden munkájában...  hiba-hiba hátán... és egyre több régi játékos hagyja abba végleg... de  bizti  így kell lennie, hisz ott vannak az okosok DDD
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Sziasztok,jó reggelt!
    Nekem is az almás süti tárolásával van gondom.20db után el kell adnom.A csűröm tárolási kapacitása 4000.
    Nem lehetséges hogy a szövi raktárát veszi figyelembe?Oda tényleg csak 20db fér.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 15.05.2017
    Sziasztok :)
    a múlt heti medálbeváltás javítása megint nem sikerült... van aki kapta a heti medált, van akitől még azt is elvette ami eddig volt...a hozzáértés megint megmutatkozik a ggs minden munkájában...  hiba-hiba hátán... és egyre több régi játékos hagyja abba végleg... de  bizti  így kell lennie, hisz ott vannak az okosok DDD
    Szervusztok!

    Livike, te olyan finoman fogalmazol,köszi is érte,  én durvább lettem volna!

    Szóval, mennyi békát nyom még le a torkunkon a GGS :s
    / de úgy kell nekünk, miért vagyunk még ebben a játékban?
    a GGS tudja, és ezért is élnek vissza azzal, hogy nehezen válunk meg a BARÁTAINKTÓL!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt