Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések

15

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni,hogy találok valami információt a dísztárgy gyüjteménnyel kapcsolatban  a fórumon?
    Elöre is köszönöm

    Viki
    Milyen információra lenne szükséged?
    A gyűjteménytorony az Ínyencfarm jobb alsó sarkában van. Minden emeletén különböző dekorok vannak, és ha rákkattintol - akár megvan már, akár nincs - akkor kiír róla mindent. Sztem ennyi az egész, bár lehet, hogy van még más is valahol.
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Szia Mindenki!

    Vettem az utalványkereskedőnél cukorkaházat és levonásra is került az utalvány, viszont nem kaptam meg a házikót. Nem értem , hogy miért? Reklamációnak van helye?:-D Kinél kell. ( remélem nem az ügyfélszolgálat)
  • Rubikkocka2 (HU1)Rubikkocka2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Szia Mindenki!

    Vettem az utalványkereskedőnél cukorkaházat és levonásra is került az utalvány, viszont nem kaptam meg a házikót. Nem értem , hogy miért? Reklamációnak van helye?:-D Kinél kell. ( remélem nem az ügyfélszolgálat)
    Szia!

    Katt a kis zöld dobozkádra, utána pedig az utolsó előtti fülre (Tematikus épületek)
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Jaj tényleg ott van:-D Mindenhol kerestem néztem mielőtt ide írtam volna, de nem találtam, Hiába de jó, hogy ide írtam:-D Nagyon köszi 
    Judit
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 17.04.2017

    Sziasztok,
    képviselőként - szavazás nélkül - fejlesztettem a fémgyárat 1. szintre. Több órája kész van, de nem oldható fel az építés. Több trükkel próbálkoztam, ki-beléptem, újraindítottam a játékot, a gépet, a vezető farmjáról próbáltuk "befejezni" az építkezést, mindennek ellenáll. A falunk a 2. szinten van, a fagyár, bank működik.
    Kérek szépen segítséget!
    Anuta



    Hipp-hopp, meggyógyult. Lehet termelni a vasgyárban. Hiba volt, vagy valamit nem tudtam?
    Anuta
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    És a javítás mikor lesz ,mert a beragadt földeket nem fejlesztjük .
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    És a javítás mikor lesz ,mert a beragadt földeket nem fejlesztjük .

    Picit fentebb írtam, amikor tudni fogunk erről bármit is, szólni fogunk.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szerkesztette ezt: 18.04.2017
    szép jó estét...nem tudom jó helyre írom-e?...a szövetkezeti faluban az Ásvány- és fémgyár fejlesztése volt...
    az idő lejárt, de a kerítés nem tűnik el-az óra nullán áll...volt géptakarítás meg minden ami szokásos..sajnos amíg
    nem tűnik el -nem tudunk tovább fejleszteni semmit sem...Állunk minden fejlesztéssel...tud valaki segíteni?
    köszönettel...
    tettem képet is róla..
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Sziasztok! 
    Mi fejlesztettük a szövi falut, de a szövi boldogság már -92 nél jár, aminek következtében +98% -os a termelési költségünk
    Nincs több kirakható dísztárgyam. Honnan tudok még szerezni? Köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szép jó estét...nem tudom jó helyre írom-e?...a szövetkezeti faluban az Ásvány- és fémgyár fejlesztése volt...
    az idő lejárt, de a kerítés nem tűnik el-az óra nullán áll...volt géptakarítás meg minden ami szokásos..sajnos amíg
    nem tűnik el -nem tudunk tovább fejleszteni semmit sem...Állunk minden fejlesztéssel...tud valaki segíteni?
    köszönettel...
    tettem képet is róla..

    Szia!

    Jelentettem a hibát.

    Zsu

    Gigike06 (HU1) mondta:
    Sziasztok! 
    Mi fejlesztettük a szövi falut, de a szövi boldogság már -92 nél jár, aminek következtében +98% -os a termelési költségünk
    Nincs több kirakható dísztárgyam. Honnan tudok még szerezni? Köszi

    Szia! :)

    Egyelőre ami elérhető, az csak a trópusi farm fejezete végén kapható dekor.

    Zsu
  • Shirkán53 (HU1)Shirkán53 (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    Honnan lehet gumilatexhez jutni? Köszönöm
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 19.04.2017
    Szia zsuzsi
    ott kéri mint alapanyag összetevőt és csak aranyat mutat hogy vegyük meg,de hol lehet letermelni?Köszönöm :)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Honnan lehet gumilatexhez jutni? Köszönöm
    Szia zsuzsi
    ott kéri mint alapanyag összetevőt és csak aranyat mutat hogy vegyük meg,de hol lehet letermelni?Köszönöm :)
    Sziasztok!

    Bocsánat, először rosszul írtam. :(

    Az ínyenc farmon kell peremnövényként Gumifamagot tenni (2. oldalon van)

    Zsu
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok!
    Honnan lehet gumilatexhez jutni? Köszönöm
    Szia zsuzsi
    ott kéri mint alapanyag összetevőt és csak aranyat mutat hogy vegyük meg,de hol lehet letermelni?Köszönöm :)
    Sziasztok!

    Bocsánat, először rosszul írtam. :(

    Az ínyenc farmon kell peremnövényként Gumifamagot tenni (2. oldalon van)

    Zsu
    Köszönöm zsu a segítséget már mindent néztem persze csak a főfarmon :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.04.2017
    Köszönöm zsu a segítséget már mindent néztem persze csak a főfarmon :D

    Majd alkalmasint kukkants rá a virágfarmon is a második oldalra ugyanígy a peremnövényeknél. :) Ott is találsz olyat, ami sem a fő farmon, sem az ínyencen nincs (gyapot). ;)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 19.04.2017
    szép jó estét...nem tudom jó helyre írom-e?...a szövetkezeti faluban az Ásvány- és fémgyár fejlesztése volt...
    az idő lejárt, de a kerítés nem tűnik el-az óra nullán áll...volt géptakarítás meg minden ami szokásos..sajnos amíg
    nem tűnik el -nem tudunk tovább fejleszteni semmit sem...Állunk minden fejlesztéssel...tud valaki segíteni?
    köszönettel...
    tettem képet is róla..
    Ehez szeretnék hozzászólni: 
    Tapasztalat: 

    Elakadt számláló 00:00:00 ezt mutatja, akkor is él az arannyal átugrás ami ebben az esetben 0 Arany.  Rákatt és már be is van fejezve. 

    Faluboldogságos dísz szerezhető, kihívás megnyer, és az ajándék boltban, van árúhalom, és szénakazal 5 és 10 faluboldogságos. 
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 20.04.2017
    Ilse (HU1) mondta:

    Faluboldogságos dísz szerezhető, kihívás megnyer, és az ajándék boltban, van árúhalom, és szénakazal 5 és 10 faluboldogságos. 

    Köszi az ötletet Ilse! kipróbáljuk



    Jó volt az ötlet,
     DE: a megnyert kihívásért csak 1877 valamit kaptam, és a kicsi szénabálát 10 000 valamiért tudom megvenni  és ez csak 5 :)  a nagyot 30 000-ért és az 10  :)
    Ha most nem költöm el az 1877 valamit, átváltják falusi dollárra, nem tehetem el, hogy összegyűjtsem.
    Kör bezárult. 
    Ja, én dolgozom és a szigeteket csak az első körig tudom megcsinálni. Onnan nem szerzek falusi mosolygást .

    Jelen pillanatban termelési költségem: +123% falusi dollár és + 11%arany
    és folyamatosan fejlesztünk és egyre nagyobb lesz :(
    Van valami ötletetek, hogy lehet ezt megoldani?
    Köszi
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • kari14 (HU1)kari14 (HU1) Bejegyzések: 6
    Kb 1 hónapja fejlesztettem a farm laboratóriumomat és semmi nem történt nem vitte fel a következő szintre 78 millióért.Most fejlesztettem az inyenc farmon 18 millióért és semmi.azért ez így egy kicsit sok ám.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    kari14 (HU1) mondta:
    Kb 1 hónapja fejlesztettem a farm laboratóriumomat és semmi nem történt nem vitte fel a következő szintre 78 millióért.


    Szia! :)

    A kb. egy hónappal ezelőtti problémádra ez volt a válaszom:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3492196/#Comment_3492196

    kari14 (HU1) mondta:
    Most fejlesztettem az inyenc farmon 18 millióért és semmi.azért ez így egy kicsit sok ám.

    Mielőtt belefogsz a fejlesztésbe, tedd meg a saját magad érdekében, hogy megnézed az információs gombot a körmenün, hogy hanyadik szinttől kapsz új termék előállítására lehetőséget. Ugyanis vannak köztes szintek, amikor csak ráépítesz és ezáltal a már elérhető termékek előállításához kevesebb alapanyag kell, viszont újabb termék nem lesz tőle elérhető. :)

    Zsu

  • PirosSólyom (HU1)PirosSólyom (HU1) Bejegyzések: 6
    Két csűröm van, egy 1. és egy 2. szintű. Eddigi tapasztalatom szerint az egyes szintűben 500, a kettes szintűben 700 alma fér el. Most  832 almát nem tudok betakarítani, mert azt írja ki, hogy túl kicsi a csűr, bővítsem, vagy építsek másikat. Úgy tűnik, nem veszi figyelembe, az egyes szintű csűrt. Mi tudok tenni, hogy betakaríthassam az almákat?
    Előre is köszönöm a választ!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Két csűröm van, egy 1. és egy 2. szintű. Eddigi tapasztalatom szerint az egyes szintűben 500, a kettes szintűben 700 alma fér el. Most  832 almát nem tudok betakarítani, mert azt írja ki, hogy túl kicsi a csűr, bővítsem, vagy építsek másikat. Úgy tűnik, nem veszi figyelembe, az egyes szintű csűrt. Mi tudok tenni, hogy betakaríthassam az almákat?
    Előre is köszönöm a választ!
    Sima csűr 1-es szinten 200, 2-es szinten 250 terméket tud tárolni. Tágas csűrnél 300 illetve 400 termék fér el ugyanezen szinteken. Így egyből látszik, nem fér el benne 832 alma.
  • PirosSólyom (HU1)PirosSólyom (HU1) Bejegyzések: 6
    Ezek szerint csak akkor tudom betakarítani az almát, ha valóban bővítem a csűrt.
    Köszönöm a választ!
  • PirosSólyom (HU1)PirosSólyom (HU1) Bejegyzések: 6
    Azt azonban még nem értem, hogy ha nekem sima csűröm van egy darab egyes szintű, és egy darab kettes szintű, akkor hogy fér el benne 700 termék, ha az csak a tágas csűrökben férne el? 
  • Petike-farmer (HU1)Petike-farmer (HU1) Bejegyzések: 135
    Azt azonban még nem értem, hogy ha nekem sima csűröm van egy darab egyes szintű, és egy darab kettes szintű, akkor hogy fér el benne 700 termék, ha az csak a tágas csűrökben férne el? 
    Szia
    A Farmház is ad tároló helyet. Teház úgy lesz hely: Farmház szint + Csűr szint+Csűr szint ősszeadodnak a tárolóhelyek.
    Petike
  • PirosSólyom (HU1)PirosSólyom (HU1) Bejegyzések: 6
    Köszönöm a válaszokat!
    Az lehetséges, hogy ha egy ideig nem tudom betakarítani a terméket helyhiány miatt, akkor elveszik?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 24.08.2017
    Köszönöm a válaszokat!
    Az lehetséges, hogy ha egy ideig nem tudom betakarítani a terméket helyhiány miatt, akkor elveszik?
    Olyanról még nem hallottam, hogy betakarítatlan termék elvesszen. Viszont egy-két hónapig álló termést már takarítottam be, úgyhogy reménykedj abban, hogy helyre jön előbb-utóbb.

    Két csűröm van, egy 1. és egy 2. szintű. Eddigi tapasztalatom szerint az egyes szintűben 500, a kettes szintűben 700 alma fér el. Most  832 almát nem tudok betakarítani, mert azt írja ki, hogy túl kicsi a csűr, bővítsem, vagy építsek másikat. Úgy tűnik, nem veszi figyelembe, az egyes szintű csűrt. Mi tudok tenni, hogy betakaríthassam az almákat?
    Előre is köszönöm a választ!
    Visszatérve a kiinduláshoz: ha alma vagy bármi nem fér a csűrbe, akkor eladást kell a rendszernek felajánlani, akár a pékségbe, akár a piacon. Ha nem tudsz eladni, akkor két lehetőséged van.
    1. Előtte külön eladni a farmkezelőben, és utána szüretelni.
    2. Ha így sem megy, akkor fényképpel együtt elküldeni a Suportnak, de attól sokat ne várj :(, legalábbis gyorsan ne.
  • PirosSólyom (HU1)PirosSólyom (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 02.09.2017
    Köszönöm a választ!
    Most újra belefutottam a problémába, megint almákkal. A csűr üres, 800 alma fér el és Tanuki csínyjének köszönhetően 872 alma a termés. Más terméknél felajánlja, hogy adjak el, mert nem fér a csűrbe. Az almáknál megint azt írja ki, hogy bővítsem a csűrt és nem tudom betakarítani. :-(

    Post edited by PirosSólyom (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 02.09.2017
    Kedves PirosSólyom!
    Az első beídézést 08.23-án írtad!

    PirosSólyom (HU1) mondta:
    Ezek szerint csak akkor tudom betakarítani az almát, ha valóban bővítem a csűrt.
    Köszönöm a választ!
    Köszönöm a választ!
    Most újra belefutottam a problémába, megint almákkal. A csűr üres, 800 alma fér el és Tanuki csínyjének köszönhetően 872 alma a termés. Más terméknél felajánlja, hogy adjak el, mert nem fér a csűrbe. Az almáknál megint azt írja ki, hogy bővítsem a csűrt és nem tudom betakarítani. :-(

    Problémádra a választ már régen megírták neked, amit szépen meg is köszöntél, csak épen azóta se bővítettél csűrt!
    Írhatod ezt a problémádat százszor is, attól nem bővül a csűröd!!!!
    Amíg nem a farmod szintjének megfelelő kapacitású a csűröd, nem fogja az almánál az eladást felajánlani.
  • PirosSólyom (HU1)PirosSólyom (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 02.09.2017
    Kedves PirosSólyom!
    Az első beídézést 08.23-án írtad!

    PirosSólyom (HU1) mondta:
    Ezek szerint csak akkor tudom betakarítani az almát, ha valóban bővítem a csűrt.
    Köszönöm a választ!
    Köszönöm a választ!
    Most újra belefutottam a problémába, megint almákkal. A csűr üres, 800 alma fér el és Tanuki csínyjének köszönhetően 872 alma a termés. Más terméknél felajánlja, hogy adjak el, mert nem fér a csűrbe. Az almáknál megint azt írja ki, hogy bővítsem a csűrt és nem tudom betakarítani. :-(

    Problémádra a választ már régen megírták neked, amit szépen meg is köszöntél, csak épen azóta se bővítettél csűrt!
    Írhatod ezt a problémádat százszor is, attól nem bővül a csűröd!!!!
    Amíg nem a farmod szintjének megfelelő kapacitású a csűröd, nem fogja az almánál az eladást felajánlani.
    Köszönöm kedves válaszod! Nem gondolom, hogy a farmom szintjének nem megfelelő kapacitású a csűröm, hiszen csak egy csíny miatt lett ekkora a termés, amúgy nincs gond a betakarítással. Az első beírás óta a lehetőségekhez képest bővítettem a csűröket, de most sem a farmházat, sem a csűröket nem engedi a jelenlegi szintemen bővíteni, és új csűrt sem enged építeni! Tehát akár még hetekig nem fogom tudni betakarítani az almát, amíg elérem a bővítéshez szükséges szintet. Amúgy az első alkalommal egyszer csak eltűnt a betakaríthatatlan alma, így "oldódott meg" a probléma. Most  nem szeretném, ha ez újra megtörténne.
    Mellesleg folyamatosan nő a mennyiség, reggel 832 alma volt, most 890 van. 

  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Ma vásároltam a kereskedőnél zsetonért koboldházat, amit mind ezidáig nem kaptam meg, amit azonnal megkellett volna kapnom. Miért és mikor fogom megkapni?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt