Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Javaslatok

1712

Hozzászólások

  • babna (HU1)babna (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Én azt hiányolom, hogy a kijelző panelen nincs a falunak jelzése. Nagyon sokszor megfeledkezem pl. a fémgyárban a 12 perces szögtermelésről. De ha lenne kijelző, felhívná a figyelmet rá. Gondolom nem csak én vagyok ezzel így. Jó lenne, ha ezt megcsinálnák belátható időn belül.  ;)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok
    javasolnám h csak a  szövi vezetők és a képviselők indithassanak kihivást. mert ami most van az nagyon gáz bárki rányomhat véletlenül, függetlenül attól h sima tag, képviselő vagy vezető és máris kihivás elinditva. ha 1 szövi úgy dönt h nem vesz rész a ligaversenyen de vki véletlenül rányomott a kihivásra akk azt már nincs lehetőség visszavonni és akk majd az egész szövi sziv 1 véletlenszerü kihivás miatt.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    javasolnám h csak a  szövi vezetők és a képviselők indithassanak kihivást. mert ami most van az nagyon gáz bárki rányomhat véletlenül, függetlenül attól h sima tag, képviselő vagy vezető és máris kihivás elinditva. ha 1 szövi úgy dönt h nem vesz rész a ligaversenyen de vki véletlenül rányomott a kihivásra akk azt már nincs lehetőség visszavonni és akk majd az egész szövi sziv 1 véletlenszerü kihivás miatt.
    kösz Sestri
    igen, ezt jó lenne, ha beállítanák, mert bizony megesett ma reggel nálunk is, h valaki véletlenül rányomott a kihívás gombra. minden játékosnak joga van ehhez, ami szrtm nem jó.
    csak a szövvezetőnek és a képviselőknek kellene indítási jogot adni, kül fejetlenség lesz a szövikben
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    A faluőrület indulása óta ezek az általatok is kért dolgok felkerültek már folyamatosan a kívánságlistára, holnap továbbítjuk is. :)

    Zsu
  • 13Éva13 (HU1)13Éva13 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    Nem értem, miért kell ilyen hosszú időre és ilyen mértékben lerontani a termelést. Olyan, mintha a lassabb haladás lenne a cél, holott ezt azért nem hiszem. 
    Nem lehetne ezen változtatni? Rövidíteni az időt, enyhíteni a termeléscsökkentést?

    Éva
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nem értem, miért kell ilyen hosszú időre és ilyen mértékben lerontani a termelést. Olyan, mintha a lassabb haladás lenne a cél, holott ezt azért nem hiszem. 
    Nem lehetne ezen változtatni? Rövidíteni az időt, enyhíteni a termeléscsökkentést?

    Éva
    Szia!
    Minden növény esetében más és más a "büntetési idő", illetve attól is függ mind a kapott darabszám, mint a büntetési idő, mikor tettél rá peremnövényt a földre. Nem kell minden földre peremnövényt helyezni, és akkor a normál termelés sem lesz veszélyben. A "büntetési idő" alatt termelődnek a melléktermékek, emiatt is érdemes logikázni, hogy mikor mit érdemes vetni, s arra érdemes-e peremnövényt ültetni, stb.
    Ádámmaci
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok :)volna egy kérdésem inkább javaslatom,A szövi falu bármely fejlesztésénél nem lehetne valahogy ki írni ki indította  meg a fejlesztést(azt tudom csak vezető meg képviselő indithat szavazás nélkül)de egy nap mire kiderítem és akinek kicsi a falu boldogsága nem bisztos szeretne bővitgetni össze-vissza,föleg hogy díszt vagy arany árba adják vagy mire a kihivásokkal meglehet venni egy fény év.Köszönöm,ha továbbitjátok a javaslatot :)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    Nem kell továbbítani, tervben van a kihívás indításról szóló infóval egyetemben.

    De... ugye megérted, hogy jelen helyzetben ez a 600-ik megoldandó dolog a sorban? ;)
    Szia rob.Köszi a választ,és természetesen megértem :)
  • 13Éva13 (HU1)13Éva13 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia Ádámmaci!
    Meg lehet valahol nézni, hogy mikori vetésnél és minek a vetésénél mekkora a bünti idő, stb?
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Most hogy élesben megy a szövetkezeti falu, megjelennek a problémák is.
    Javaslatom a gyár, bank, és a raktár fejlesztésekkel kapcsolatban lenne.
    Oké hogy a csapat szépen beadja az anyagokat és elkezdenek szavazni a fejlesztésre.  DE. Az indítás gombját én csak a vezetőnek és képviselőknek tehetném elérhetővé. Biztos vagyok benne hogy nem csak nálunk van így, hogy egyébként aktív tagok közül valaki mindig kiszúr a többiekkel.
    Mivel a falunk mínuszban van és nincs díszünk, már többször megbeszéltük hogy nem fejlesztünk hanem termelünk.
    Naná, hogy valaki mindig "belerondít a levesbe" és összes társával kiszúr. És naná hogy nem fog jelentkezni hogy "bocsi én voltam". Tehát az indítás gombját, és ez lehetne érvényes a liga indítására is, csak vezetőnek és képviselőnek tehetném elérhetővé.
    Nem kellene minden gombhoz mindenkinek hozzáférnie::((
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 25.04.2017
    Sziasztok!

    Most hogy élesben megy a szövetkezeti falu, megjelennek a problémák is.
    Javaslatom a gyár, bank, és a raktár fejlesztésekkel kapcsolatban lenne.
    Oké hogy a csapat szépen beadja az anyagokat és elkezdenek szavazni a fejlesztésre.  DE. Az indítás gombját én csak a vezetőnek és képviselőknek tehetném elérhetővé. Biztos vagyok benne hogy nem csak nálunk van így, hogy egyébként aktív tagok közül valaki mindig kiszúr a többiekkel.
    Mivel a falunk mínuszban van és nincs díszünk, már többször megbeszéltük hogy nem fejlesztünk hanem termelünk.
    Naná, hogy valaki mindig "belerondít a levesbe" és összes társával kiszúr. És naná hogy nem fog jelentkezni hogy "bocsi én voltam". Tehát az indítás gombját, és ez lehetne érvényes a liga indítására is, csak vezetőnek és képviselőnek tehetném elérhetővé.
    Nem kellene minden gombhoz mindenkinek hozzáférnie::((
    Csak mondom szavazás nélkül most is csak a vezető és a képviselők indíthatnak fejlesztést :)Mielött írsz nézz szét hogy melyik képviselőd" ronditott bele a levesbe"(amit persze nem látsz) >:)A társaidat meg a frász fogja törni mikor el indit egy fejlesztést(ha jól tudom annak a boldogságát veszi ki inditja,de ez nem biztos)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Most hogy élesben megy a szövetkezeti falu, megjelennek a problémák is.
    Javaslatom a gyár, bank, és a raktár fejlesztésekkel kapcsolatban lenne.
    Oké hogy a csapat szépen beadja az anyagokat és elkezdenek szavazni a fejlesztésre.  DE. Az indítás gombját én csak a vezetőnek és képviselőknek tehetném elérhetővé. Biztos vagyok benne hogy nem csak nálunk van így, hogy egyébként aktív tagok közül valaki mindig kiszúr a többiekkel.
    Mivel a falunk mínuszban van és nincs díszünk, már többször megbeszéltük hogy nem fejlesztünk hanem termelünk.
    Naná, hogy valaki mindig "belerondít a levesbe" és összes társával kiszúr. És naná hogy nem fog jelentkezni hogy "bocsi én voltam". Tehát az indítás gombját, és ez lehetne érvényes a liga indítására is, csak vezetőnek és képviselőnek tehetném elérhetővé.
    Nem kellene minden gombhoz mindenkinek hozzáférnie::((
    szia
    szrtm senki se rondított bele, főleg nem akarattal. nekem az a tapasztalatom, h ha megvan a 13 szavazó, akkor a fejlesztés magától elindul. nincs külön gomb az indítására. természetesen össz.szavazás nélkül csak a képviselők és a vezető tudja elindítani
    viszont a liga indítását már többen is írtuk a falu bevezetésekor. azt valóban jó lenne korlátozni a vezetőre és a képviselőkre.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Javasolnám, hogy a szövi faluból a hajó ne gy fix időben induljon, hanem az az napi első be lépést követően kezdje meg útját. Délután megpakoljuk, reggel le késük az indulást, oda a rakományért járó jutalom. Délután nem hozz semmit. Délután viszont minek pakoljuk ismét meg, ha nem biztos, hogy reggel el érjük.
    De ha ez egy ilyen körforgás, miért csináljuk a szövi falut. Termeljünk a semmiért?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Javasolnám, hogy a szövi faluból a hajó ne gy fix időben induljon, hanem az az napi első be lépést követően kezdje meg útját. Délután megpakoljuk, reggel le késük az indulást, oda a rakományért járó jutalom. Délután nem hozz semmit. Délután viszont minek pakoljuk ismét meg, ha nem biztos, hogy reggel el érjük.
    De ha ez egy ilyen körforgás, miért csináljuk a szövi falut. Termeljünk a semmiért?
    szia
    teljesen egyetértek
    működhetne u. úgy, mint a másik hajó
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Liz65 (HU1) mondta:
    Javasolnám, hogy a szövi faluból a hajó ne gy fix időben induljon, hanem az az napi első be lépést követően kezdje meg útját. Délután megpakoljuk, reggel le késük az indulást, oda a rakományért járó jutalom. Délután nem hozz semmit. Délután viszont minek pakoljuk ismét meg, ha nem biztos, hogy reggel el érjük.
    De ha ez egy ilyen körforgás, miért csináljuk a szövi falut. Termeljünk a semmiért?
    szia
    teljesen egyetértek
    működhetne u. úgy, mint a másik hajó
    Sziasztok teljesen egyet értek most pl:hajnal 5-re jön be a hajó(ki a turó kell fel ezért a hajóért) >:)
  • Üdv!
    Nekem az a javaslatom lenne, hogy ezt a "dobozolós" Kemény munka kaland-ban a szinteket nem lehetne változtatni? Mert pl. szerintem ez nagyon nem fair, hogy 65. szinttől 999. szintig beraknak mindenkit... 
    Míg el nem értem a 65. szintet tökre szerettem ezt a dobozolós kalandot, mert éreztem, hogy van esélyem, nem hiába csinálom, de így egyszerűen lehetetlen haladni, mikor 200-300 szintűek is nyomják... 
    Köszi
  • MisuFarmer (HU1)MisuFarmer (HU1) Bejegyzések: 10
    Kedves Moderátorok! A Szövetkezeti faluban mért nem lehet a kért termékeket meg termelni teljes földön nem perem ültetéssel mert ez mindenkit vissza fog a játékban!?Pláne egy szövetkezeti versenyen  és persze a falu liga az sem szereti  ha más növény is ott tolakodik !Kérem Gondoljátok át ötletem hátha jobb lesz! MisuFarmer

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Én nagyon várom a kompenzálás kompenzálástát. remélem 120 000 medál lesz.

    :)

    ennyi nekem különben az életben nem jönne össze!
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok!

    Osztom a vélemény abban, hogy csak és kizárólag a vezető illetve a képviselő tudjon a szövi faluban fejlesztést illetve kíhivást elinditani. És nem jó ötletnek tartom, hogy "szavazás" a többi tagnak,fejlesztés) mivel vannak akik még most kezdték vagy nem is igazán olvasgatják a dolgokat itt és nem látják át nem tudják. 

    Javaslataim lennének.
    1. Naptár bevezetése adott hónapra vonatkozóan, melyben napokra bontva mutatná, hogy mikor mi lesz és meddig tart. Más játékban müködik és nagyon jónak tartom, igaz ott nincs ennyi hiba , ami ebben a játékban van. Gondolom , igaz nem vagyok számtekes, vagy programozó, de programot lehetne erre irni és alkalmazni, az arany kiadása, amit a játékosoktól szednek be beleférne.
    2. Nem lehetne-e megoldani azt is, hogy minden vasárnap rendszer üzenetet kapna mindenki,( piros jellel feltüntetve) hogy a kapott , nyert medálokat el ne feletesd elkölteni, mert emberek vagyunk és el is felejthetjük.
    3. a farm területek megvásárlása nagyon drága természetesen dollárra értem, adott szint lépésekor nem minimális az eltérés, hanem nevetséges a különbözet. Ezt nem lehetne csökkenteni? Reálisabb összegre?
    Ezek lennének. Egyébként jó játéknak kikapcsolódásnak tartok, de nagyon drága!
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Jó ötletnek tartanám, ha a hajók kikötés után mutatnák, hogy melyik milyen halat fogott. Amikor több hajó is zsákmánnyal teli kikötött már, ki emlékszik arra, hogy melyiket hová küldtem? Max. ha felírom egy cetlire :)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Jó ötletnek tartanám, ha a hajók kikötés után mutatnák, hogy melyik milyen halat fogott. Amikor több hajó is zsákmánnyal teli kikötött már, ki emlékszik arra, hogy melyiket hová küldtem? Max. ha felírom egy cetlire :)
    Szia ezt az ötletet írtam az előző írásodra is.Leírták szóltak majd lesz belőle valami(talán) :)
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Jó ötletnek tartanám, ha a hajók kikötés után mutatnák, hogy melyik milyen halat fogott. Amikor több hajó is zsákmánnyal teli kikötött már, ki emlékszik arra, hogy melyiket hová küldtem? Max. ha felírom egy cetlire :)
    Szia ezt az ötletet írtam az előző írásodra is.Leírták szóltak majd lesz belőle valami(talán) :)
    Szia! Azért írtam át ide, mert ahol első körben megjelentettem, nem oda való volt. :)De azért köszi az észrevételt :)
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 06.06.2017
    Sziasztok!

    Én itt a Fórumon-ról hiányolok egy Hibalista-t.

    Bevezetnek egy új játékelemet, amiben rendszeresen vannak hibák.
    Aki végigolvassa az összes hsz-t, megtudhatja, hogy mi működik jól, és mi nem.
    Akinek nem jut erre ideje, csak bosszankodik, és kudarcként élheti meg.

    A Hivatalos leírásnál lehetne jelezni, vagy külön, teljesen mindegy,
    Csak legyen egy lista, amiből húzni lehet :)

    - Csali nem működik
    - Védelem nem működik
    - Büntetőidő leteltével a buborékban hamis darabszám van
    - stb.

    Üdv.
    Buba
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 (HU1) mondta:
    Ez remek ötlet! Vállalod a lista vezetését? :yum:
    Én is nagyon jó ötletnek tartom.
    Viszont én nem egy speciális listára gondoltam, hanem egy olyan topicra, ahol csak hibák lennének beírva, mindegyik egyszer. Hogy ez a topic rendben legyen (nem odavaló hsz-ok törölve vagy átmozgatva. lejelentett hibák stb.), azt csak moderátor tudja biztosítani. Vagy Te hogyan gondoltad?
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Nagyon sajnálom,pedig Gyuri ötlete is jó!

    Köszi
    Buba

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt