Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

12052

Hozzászólások

  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    anuta (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Miért nem jön hozzám Tanuki két napja?
    Minden trükköt bevetettem, a bigdokit is.
    üdv.: Anuta

    Szia! :)

    Reggel beléptem a farmomra, rákattintottam az event képére, hogy a tanukit majd megmutassa a nyíl. De nagyon meglepődtem. Szürke (inaktív) volt a tanukit jelző nyíl. Viszont úgy gondoltam, valahol ott van az, hiszen ez volt a mai első belépésem. :) Elkezdtem keresni a farmkörnyezetben és az ínyenc farmon rá is találtam . :) El tudom képzelni, nálad is ez lehet a gond. :) 

    Zsu
    Szia, Zsu, kösz, valami hasonló megoldást találtam. Meg volt olyan is, hogy minden jelzés (zöld nyíl) nélkül megjelent valamelyik termelőegységemen a "csíny" felhője. Azon a farmon megtaláltam a kis piszkot, ráklikkelve kaptam ajira lehetőséget és levette a csínyt. :)
    Anuta
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 mondta:
    Így legyen!
    Egyébként én is abban bízok, hogy annyira talán nem lehetnek szemetek, hogy még a véletlenszám generátort is megbuherálják!
    Gyuri, Te is bizonyára tudod, hogy a GGS-nél létezik az a fogalom hogy súlyozott véletlen. Magyarul, hogy a véletlenszerűen bekövetkező eseményeknek vannak bizonyos %-nyi esesélyei... Omar-nál a ABE esélye alig 1-2%, gondolom akörüli a csirkeól is (nem néztem utána)
    Robi, lehet, hogy elkerülte a figyelmedet, de most nem arról van szó, hogy hányszor ad csirkeólat, és abból is hányszor az olcsót meg a drágát, hanem hogy az első időszakban zömmel az olcsót, a végén pedig leginkább a drágát. Na. én ezt nevezném buherálásnak. Jó lenne ha megnyugtatnál bennünket, hogy ilyent nem csinálnak...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 mondta:
    A tudomány jelen állása szerint Omar buherálásához frissítés kell, "röptében" nem befolyásolható.
    Node ha már eredetileg megbuherálták?
  • Asterax (HU1)Asterax (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Nekem a szövetkezeti falu boldogságával van problémám.
    Az én falumban ez látható amikor nincs kirakva boldogság növelő dísztárgy:

    A párom falujában pedig ez látható amikor nincs kirakva dísztárgy:


    Üdv

     Asterax
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni hogy a problémámat jelezni tudjam a GGS-nek?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Nekem a szövetkezeti falu boldogságával van problémám.
    Az én falumban ez látható amikor nincs kirakva boldogság növelő dísztárgy:

    A párom falujában pedig ez látható amikor nincs kirakva dísztárgy:


    Üdv

     Asterax
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni hogy a problémámat jelezni tudjam a GGS-nek?

    Szia! :)

    Ezt már továbbította Robi. :)

    Zsu
  • Asterax (HU1)Asterax (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia Zsu!

    Köszönöm.Csak eddig senki nem mondta,hogy továbbítva lett.

    Asterax
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Sziasztok! A faluban furcsa dolgot tapasztaltunk! A bank fel van állványozva,mintha építés alatt lenne,alul is azt mutatja,viszont,ha rámegyünk a textilgyárra,ott is építést mutat,ami a valós építés.Szóval nem a bankot fejlesztjük.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    bakter (HU1) mondta:
    Sziasztok! A faluban furcsa dolgot tapasztaltunk! A bank fel van állványozva,mintha építés alatt lenne,alul is azt mutatja,viszont,ha rámegyünk a textilgyárra,ott is építést mutat,ami a valós építés.Szóval nem a bankot fejlesztjük.

    Szia! :)

    Tennél be egy képernyőképet erről?

    Zsu
  • misgyongy (HU1)misgyongy (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Szia Zsuzsi! Olyan problémám van, hogy tegnap és ma is tanuki adott aranyar, ma 350-et, tegnap 1050-et, mivel a héten nem költöttem, kíváncsi lennék hol van , mert a mai 350-et nem kaptam meg az biztos, mivel a kiválasztás kattintás előtt is 5890 aranyam volt. hol a hiba?, mikor kapom meg? Köszönöm, üdv
                                                                                                                                         levendula05 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 04.05.2017
    Szia Zsuzsi! Olyan problémám van, hogy tegnap és ma is tanuki adott aranyar, ma 350-et, tegnap 1050-et, mivel a héten nem költöttem, kíváncsi lennék hol van , mert a mai 350-et nem kaptam meg az biztos, mivel a kiválasztás kattintás előtt is 5890 aranyam volt. hol a hiba?, mikor kapom meg? Köszönöm, üdv
                                                                                                                                         levendula05 

    Szia! :)

    Mindjárt írok a fejlesztőknek. Kiderül, elég lesz-e vagy írnunk kell az ügyfélszlgálatnak.
    Jaj, annyit kérdeznék....misgyongy vagy...viszont levendula05-nek írtad alá. Melyik farmod érintett? A misgyongy?

    Zsu
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    bakter (HU1) mondta:
    Sziasztok! A faluban furcsa dolgot tapasztaltunk! A bank fel van állványozva,mintha építés alatt lenne,alul is azt mutatja,viszont,ha rámegyünk a textilgyárra,ott is építést mutat,ami a valós építés.Szóval nem a bankot fejlesztjük.

    Szia! :)

    Tennél be egy képernyőképet erről?

    Zsu
    Köszi,magától helyre jött! :) Fogalmunk sincs,mi történt,de lényeg,hogy megjavult! :)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Nálam eddig a medálbolt jól működött. Most viszont a csapat nyert (nem voltam online), de amikor beléptem, nem nyílt meg a bolt. Pedig meg kellett volna nyílnia. Többször olvastam, hogy online kell lenni, de tapasztalat szerint megnyílt annak is, aki nem játszott éppen pontban a nyeréskor.
    Csináltak vele valamit? vagy pont, hogy nem?
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sziasztok!
     Itt a bajnokság és megint   baj van. A leállást mutató számláló össze vissza ugrál. az előbb 20 perc volt most megint
    45 percet mutat. ez hiba vagy tologatják?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Flór4 (HU1) mondta:
     Sziasztok!
     Itt a bajnokság és megint   baj van. A leállást mutató számláló össze vissza ugrál. az előbb 20 perc volt most megint
    45 percet mutat. ez hiba vagy tologatják?

    Szia Flór!

    A délután folyamán már többször módosították a hotfix kezdetét.

  • Ifj Vid (HU1)Ifj Vid (HU1) Bejegyzések: 19
    Mert hibát találtak meglepnek ajándékkal

    Ccleaner + doki után is ez a helyzet:


    Valami 60000 érmékről írtak !!!

    Nekem ezek után 5048 érmém van. 

    Hazug, becsapós banda   


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 05.05.2017
    Ne hőbörögj, hanem értelmezd az olvasott szöveget!

    Medált kaptunk, amit a faluligában lehet nyerni. És ha megnézed a boltban az előnézetet, a bal felső sarokban meg is találhatod.

    Már csak az kell, hogy meg is nyíljon a bolt, különben adtak a carnak egy pofont. :)

    (Nekem legutóbb ugyanis nem nyílt meg.)
  • Ifj Vid (HU1)Ifj Vid (HU1) Bejegyzések: 19
    Ne hőbörögj, hanem értelmezd az olvasott szöveget!

    Medált kaptunk, amit a faluligában lehet nyerni. És ha megnézed a boltban az előnézetet, a bal felső sarokban meg is találhatod.

    Már csak az kell, hogy meg is nyíljon a bolt, különben adtak a carnak egy pofont. :)

    (Nekem legutóbb ugyanis nem nyílt meg.)
    Köszönöm a felvilágosítást.
    Ezt rendesen elbandzsítottam. 


  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    Sziasztok!

    Ugyan megjelent a duplázó a farmomon, de sajnos nekem nem kétszerezni meg a tapasztalati pontjaimat, pedig ezt már megnyertem a szerencsekeréken is. :(

    Üdv,
    Varga farm
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    Sziasztok!

    Már nem tudom, hova írjak, mert nem kaptam választ az előző hozzászólásomra. Lehet, hogy rossz helyre írtam.
    Nekem már 2 napja megy a duplázóm, a szerencsekeréken is nyertem, de nekem semmit sem dupláz meg, hiába dolgozok. Nektek működik???

    Köszi,
    V.F.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.05.2017
    Sziasztok!

    Már nem tudom, hova írjak, mert nem kaptam választ az előző hozzászólásomra. Lehet, hogy rossz helyre írtam.
    Nekem már 2 napja megy a duplázóm, a szerencsekeréken is nyertem, de nekem semmit sem dupláz meg, hiába dolgozok. Nektek működik???

    Köszi,
    V.F.
    szia
    érdekes módon a malomnál én se látom, h duplázódna, viszont mikor a kutyusom "beszedtem" ott megadta

    most szedtem be a silót is, az is csak a szokásos TP-t adja
    hmmm........... micsoda ajándék :)
    bőkezű volt a GGS megint :smiley:
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    Ráadásul én  a szerencsekerékért már kaptam duplázót. De az sem működött... És az ismerőseimnél sem megy. :(:(:( Ennyi munkával már léptem volna egy szintet.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ráadásul én  a szerencsekerékért már kaptam duplázót. De az sem működött... És az ismerőseimnél sem megy. :(:(:( Ennyi munkával már léptem volna egy szintet.
    erre most mit mondjak?...... számomra is elég furcsa, h a játék üzemeltetői itt is becsapnak minket :(
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Sziasztok,jó reggelt!
     Tegnap a falu bolt nem nyílt meg(minden trükk kipróbálva)és ma reggelre eltűntek a medálok.Valami ilyenre gondolva felírtam a falu dollár értékemet,az se lett több.
    Nem fogok éjjel itt rostokolni.  
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok,jó reggelt!
     Tegnap a falu bolt nem nyílt meg(minden trükk kipróbálva)és ma reggelre eltűntek a medálok.Valami ilyenre gondolva felírtam a falu dollár értékemet,az se lett több.
    Nem fogok éjjel itt rostokolni.  
    Sziasztok,nálam ugyan ez volt.Elméletileg a reggeli első belépésnél a boltot fel kellett volna ajánlania.Hát nem tette >:)Most tényleg jól jártam a kompenzációval.Akkor kellett volna elvásárolni mikor adták,de írtátok a második vásárlás már drágább így nem az ;)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok,jó reggelt!
     Tegnap a falu bolt nem nyílt meg(minden trükk kipróbálva)és ma reggelre eltűntek a medálok.Valami ilyenre gondolva felírtam a falu dollár értékemet,az se lett több.
    Nem fogok éjjel itt rostokolni.  
    Sziasztok,nálam ugyan ez volt.Elméletileg a reggeli első belépésnél a boltot fel kellett volna ajánlania.Hát nem tette >:)Most tényleg jól jártam a kompenzációval.Akkor kellett volna elvásárolni mikor adták,de írtátok a második vásárlás már drágább így nem az ;)
    A medálokat, ha nem vásárolod le, le nyúlja a rendszer. Ha meg le szeretnéd vásárolni, minden vásárlásnál, duplázódik az ára, mindenek, amiből már egyszer vásároltál valamit. Úgy hogy alig tudsz valamit venni.
    Amúgy sincsen döntési, választási lehetőséged, hogy szeretnél e versenyezni, csinálnod kell. Ha ki hívnak automatikusan el indul a verseny. El felejtették be tenni a gombot, amivel jelezhetnéd, köszönöm nem kérem.
    Így a ki hívó választana másik csapatot. De Ők se választhatnak akár kit, csak aki előttük van.
    Így dolgozhatsz, akár akarsz, akár nem. A fizetséget, pedig nagyon sok esetbe, le nyúlják.
    Nekem a múltkor se nyílt meg a bolt, az első be lépésnél, és most se. Át se váltotta.
    Persze maradj fent éjfélig, ha le szeretnéd vásárolni, hajnalba kelj fel a kapitány hajója miatt, mert másképpen le késed. Mind ezek után menjél el dolgozni a munka helyedre, már feltéve ha marad erőd rá :):):)
    Mi közben az igen tisztelt fejlesztők békésen át alusszák az éjszakát, ki pihenten be mennek dolgozni, újabb zseniális, lenyúlós, rosszul működő hibákkal teli ötleteket, fejlesztésekkel zsúfolják tele a játékot.
    Pedig Ők még aludtak is :):)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tegnap a falu bolt nem nyílt meg(minden trükk kipróbálva) és ma reggelre eltűntek a medálok.Valami ilyenre gondolva felírtam a falu dollár értékemet,az se lett több.

    Sziasztok!

    Ez egy újabb általános hiba. Minden szerveren erről a jelenségről panaszkodnak. 7 órakor jeleztem én is.

    Zsu
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Tegnap a falu bolt nem nyílt meg(minden trükk kipróbálva) és ma reggelre eltűntek a medálok.Valami ilyenre gondolva felírtam a falu dollár értékemet,az se lett több.

    Sziasztok!

    Ez egy újabb általános hiba. Minden szerveren erről a jelenségről panaszkodnak. 7 órakor jeleztem én is.

    Zsu
    Szia zsuzsi köszönöm :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt