Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arannyal / Dollárral kapcsolatos problémák

157»

Hozzászólások

  • Bodmin (HU1)Bodmin (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    2 az 1 áráért arany akció van és éppen ezért vettem is aranyat sms-el de nem kaptam ezért dupla aranyat. Mit lehet csinálni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Bodmin (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    2 az 1 áráért arany akció van és éppen ezért vettem is aranyat sms-el de nem kaptam ezért dupla aranyat. Mit lehet csinálni?
    szia
    sajna ebben az esetben ha jól tudom akkor a BOKU-val kell felvenned a kapcsolatot, mivel rajtuk keresztül megy a vásárlás
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.04.2017
    Szia, ez nekem is eszembe jutott, ezért ma reggel felírtam egy kis papírra, hogy mennyi aranyam van. Aztán ma is "szerencsém" volt, mert elvileg kaptam 400 aranyat, de sajna nem nőtt az aranyaim száma egy petákkal sem. Tanácstalan vagyok.. :(

    Szia!

    Csak az ügyfélszolgálat marad, más nem. :(

    Zsu

    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia, ez nekem is eszembe jutott, ezért ma reggel felírtam egy kis papírra, hogy mennyi aranyam van. Aztán ma is "szerencsém" volt, mert elvileg kaptam 400 aranyat, de sajna nem nőtt az aranyaim száma egy petákkal sem. Tanácstalan vagyok.. :(
    nem lehetséges, h az érmékkel összekevered?
    mert valljuk be őszintén.... kicsit fura lenne a GGS-től, h naponta többX is 400 aranyakat osztogat :smiley:

    Oh, vannak ilyen "botlások". :smiley:
    Tegnap egymás után kaptam kétszer is aranyat a tanukitól. Először 400 aranyat, utána pedig 1.200-at. Sőt! Az egyik csapattársam (szintén tegnap) 3-szor kapott 1.200 aranyat.

    Bodmin (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    2 az 1 áráért arany akció van és éppen ezért vettem is aranyat sms-el de nem kaptam ezért dupla aranyat. Mit lehet csinálni?

    Szia! :)

    Ebben az ügyben szerintem már az ügyfélszolgálatnak kell írni.
    Hiszen magát az aranyat megkaptad, ezért a GGS tud róla, nem kell külön a BOKU közben járása. Az ajánlat miatt járó duplázás nem érkezett meg, ez viszont az ügyfélszolgálat hatásköre. :)

    Magyar nyelvű ügyfélszolgálat nincs. Ha szükséged van segítségre, írj rám kérlek a játékban. Ott hamarabb észreveszem, mint itt.

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Oh, vannak ilyen "botlások". :smiley:
    Tegnap egymás után kaptam kétszer is aranyat a tanukitól. Először 400 aranyat, utána pedig 1.200-at. Sőt! Az egyik csapattársam (szintén tegnap) 3-szor kapott 1.200 aranyat.
    akkor felétek nem az a Tanuki jár, mint felém :smiley:
    én még bizony nem kaptam tőle. leginkább újabb csínyt vagy jutit ad
  • KCsT (HU1)KCsT (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 01.05.2017
    Sziasztok!

    Tanukis játékon nyertem 260 aranyat és nem írta jóvá. Ennek mi lehet az oka? Ismert hiba esetleg?

    Köszönöm

    Bocs, téves, valószínűleg szerencsehozó érme volt. :blush:
  • Hetti néne (HU1)Hetti néne (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Olyan problémám lenne, hogy aranyat akartam vásárolni, beírtam adatokat mindent amit kellett, a fizetésre rákattintottam, és azt írta ki, hogy a fizetés engedélyezve, de valami offline módra váltott és majd ha újra elérhető lesz, akkor írja jóvá a játékban. Ennek kb 1,5 órája és még semmi nem történt, viszont megnéztem a számlámat és az összeget levonta róla. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Olyan problémám lenne, hogy aranyat akartam vásárolni, beírtam adatokat mindent amit kellett, a fizetésre rákattintottam, és azt írta ki, hogy a fizetés engedélyezve, de valami offline módra váltott és majd ha újra elérhető lesz, akkor írja jóvá a játékban. Ennek kb 1,5 órája és még semmi nem történt, viszont megnéztem a számlámat és az összeget levonta róla. 

    Szia! :)

    Ez ügyfélszolgálatos ügy. Ha nem beszélsz semmilyen idegen nyelvet annyira, hogy ezt leírd nekik, keress meg privátban.

    Zsu
  • aaa1115 (HU1)aaa1115 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Az előbb vásároltam aranyat,de nincsen sehol.Tudom,hogy vannak problémák,de nekem most kellene,és rém dühös vagyok!
  • Boszy78 (HU1)Boszy78 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Az imént vettem aranyat sms-el.9500.Ki is írta,h sikeres vásárlás de az arany sehol a pénzt viszont levonta.
    Ilyenkor mit tegyek?
  • Nagylevin (HU1)Nagylevin (HU1) Bejegyzések: 0
    Segítséget kérek.
    Az email cím váltáshoz kéri az aranyvásárlásról a képernyő képet.
    Hol tudom megnézni?
    Tud valaki segíteni?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.05.2017
    Az előbb vásároltam aranyat,de nincsen sehol.Tudom,hogy vannak problémák,de nekem most kellene,és rém dühös vagyok!

    Szia!

    Vásárlás után frissítetted-e a játékot? Milyen módon vettél aranyat? Ezt jó lenne tudni, mert az alapján lehet bármit is mondani, hogy merre tovább ebben az esetben.

    Zsu

    Sziasztok!

    Az imént vettem aranyat sms-el.9500.Ki is írta,h sikeres vásárlás de az arany sehol a pénzt viszont levonta.
    Ilyenkor mit tegyek?

    Szia!

    Vásárlás után frissítetted-e a játékot? Ha igen, és még mindig nincs sehol, akkor a BOKU-val kell felvenni a kapcsolatot.

    Itt találsz hozzá segédletet:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel#latest

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Segítséget kérek.
    Az email cím váltáshoz kéri az aranyvásárlásról a képernyő képet.
    Hol tudom megnézni?
    Tud valaki segíteni?

    Szia!

    Az e-mail cím változtatáshoz elengedhetetlenül fontos, hogy pontos adatokat adj meg az arany vásárlásáról.

    Ezt többféleképpen is megteheted.
    • Csak leírod a vásárlás részleteit: pontos dátum, pontos összeg HUF, vásárlás módja (sms, bankkártya, utalás) Ha bankkártyás vásárlásaid vannak, akkor a bankkártyád utolsó 4 számjegyét is írd meg a vásárlások felsorolásán kívül. Ha sms-ben vagy telefonhívással, akkor pedig a telefonszámot is írd meg.
    • Ha megvannak a vásárlásokról az e-mailben érkezett visszaigazolások, arról készíthetsz képet és csatolhatod.
    • Ha utalás vagy bankkártya, akkor a bankszámlakivonatod azon részéről is csatolhatsz képet.
    • Ha sms vagy telefonhívás, a telefonszámláról is készíthetsz képet, amit csatolhatsz az ügyfélszolgálatnak.
    Zsu
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Megoldódott az arannyal kapcsolatos problémám, a kerék is működött. Szép napot kívánok!
  • Lady Beus (HU1)Lady Beus (HU1) Bejegyzések: 8
    Ma amikor beléptem megjelent az aranybónuszos szerencsekerék. Vettem aranyat, hogy tudjak egy kicsit plusszolni vele. Ahogy kifizettem, és visszaléptem a játékba eltűnt a kerék. Milyen mocskos dolog ez? Hol lehet reklamálni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ma amikor beléptem megjelent az aranybónuszos szerencsekerék. Vettem aranyat, hogy tudjak egy kicsit plusszolni vele. Ahogy kifizettem, és visszaléptem a játékba eltűnt a kerék. Milyen mocskos dolog ez? Hol lehet reklamálni?
    Szia!

    Csak az ügyfélszolgálatnak tudsz írni emiatt.

    Ádámmaci
  • Lady Beus (HU1)Lady Beus (HU1) Bejegyzések: 8
    Ma amikor beléptem megjelent az aranybónuszos szerencsekerék. Vettem aranyat, hogy tudjak egy kicsit plusszolni vele. Ahogy kifizettem, és visszaléptem a játékba eltűnt a kerék. Milyen mocskos dolog ez? Hol lehet reklamálni?
    Szia!

    Csak az ügyfélszolgálatnak tudsz írni emiatt.

    Ádámmaci
    Az ügyfélszolgálaton beszélnek magyarul? Ha nem ki segít ebben?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Az ügyfélszolgálaton beszélnek magyarul? Ha nem ki segít ebben?
    szia
    sajnos nem ismerik a magya rnyelvet :(
    ha segítségre van szükséged, akkor keresd gyurisne.zsuzsi vagy r0b33 moderátort
  • Lady Beus (HU1)Lady Beus (HU1) Bejegyzések: 8
    Liz65 (HU1) mondta:
    Az ügyfélszolgálaton beszélnek magyarul? Ha nem ki segít ebben?
    szia
    sajnos nem ismerik a magya rnyelvet :(
    ha segítségre van szükséged, akkor keresd gyurisne.zsuzsi vagy r0b33 moderátort

    Köszi
    Hol, és hogyan kereshetem őket?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Liz65 (HU1) mondta:
    Az ügyfélszolgálaton beszélnek magyarul? Ha nem ki segít ebben?
    szia
    sajnos nem ismerik a magya rnyelvet :(
    ha segítségre van szükséged, akkor keresd gyurisne.zsuzsi vagy r0b33 moderátort

    Köszi
    Hol, és hogyan kereshetem őket?

    Szia!

    Itt a fórumon, vagy a játékban. Ha a hivatalos hírekre mész, ott mindegyik nevet megtalálod.

    Ádámmaci
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok!
    Tud valaki segíteni? Több mint 2600 aranyam volt, (pontosan nem tudom). amiből kb 1000 arany eltűnt.
    Az ínyenc farmon fejlesztettem egy kacsaólat, még kb 10 óra volt hátra. Ezt az időt átugrotta, noha én nem kattintottam rá. A főfarmon vadvirágot szedtem épp, mikor átugrott a játék az ínyenc farmra, a felfejlesztett ólhoz, és az eltűnt aranyhoz. Történt már mással is ilyen?  Mit lehet tenni  az arany visszaszerzése érdekében?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sajnos a technikai okok miatt az ember néha nem oda kattint, ahova szándékozik, mert pl az egér hirtelen átugrik teljesen más helyre magától és a kattintás már nem oda esik, ahova az ember szánja.
    Nekem is volt már ebből sok mérgem...
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Köszönöm a válaszotokat. Sajnos a kék nyilat eddig észre sem vettem:) Ennek ellenére ez így kicsit "lenyúlásnak" tűnik. Becsületesebb lenne, ha az arany elvétele előtt rákérdezne a játék, valóban akarom-e? Más játékban már találkoztam ilyen megoldással.
    Jobban bosszantana, ha pénzt költöttem volna  az aranyra. Miután ezt a játékban nyertem, úgy veszem, mint az egyszeri lány ajándékát kaptam is, meg nem is.:)
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Tegnap este telefonról vásároltam  5900 aranyat Mivel 100%os A dupláját kellett volna kapnom A pénzt levonta a telóról Arany egy szem nem érkezett Hozzá teszem ez nem az első eset !!Ez már nagyon durva!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tegnap este telefonról vásároltam  5900 aranyat Mivel 100%os A dupláját kellett volna kapnom A pénzt levonta a telóról Arany egy szem nem érkezett Hozzá teszem ez nem az első eset !!Ez már nagyon durva!!!

    Szia! :)

    Ahogy azt írtam neked akkor este is, mikor megkerestél a problémáddal, ebben nincs benne a GGS keze. Ezt egy közvetítő cég, a BOKU végzi, nekik kell írni, ha valami gond adódik az sms-sel.
    Itt van egy segédlet, amit Kriszti írt a GYIK-ba:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel#latest

    Zsu
  • Marci9 (HU1)Marci9 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    A Big Farm üzletek alatt ajándék 100.000 dollárt nem írta jóvá nekem :-( Mit tehetek ?
    Ugyan kékültek a lehetőségek a farmon az egyenleg nem változott és ahogy be szerettem volna indítani őket ,máris pirosra váltottak,hogy dollárjaim nem fedezik .Ez a karácsonyi farmra szóló dollár lett volna .
    Üdv:Évike
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Minden nap eltünik 250 aranyam,fel nem használom!mi a teendő,hova lesz
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Minden nap eltünik 250 aranyam,
    ezek szerint minden nap rákattintatsz a kék nyilra, h kereseen meg neked 1 cukorkát

    csak 1 megkeresés ingyenes, a többi pénzbe kerül

  • dardai marta (HU1)dardai marta (HU1) HU1 Bejegyzések: 8

    Több mint egy hét óta nem léptem fől,mert ahányszor fellépek,érthetetlen okból  levon a játék az aranyamból!!!!!! Most felléptem ( kb 20 perce)azt írta ki :újra itt vagy 300  arany ajándék. ,majd 5. nap 50 arany, Erre mi történik ????? Mint eggy héttel előbb az EREDETI összegből ismét eltünt 300 aranyam, nem ,hogy kaptam volna ,ismét evett.

    Ez a játék CSAL !!!!!!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Több mint egy hét óta nem léptem fől,mert ahányszor fellépek,érthetetlen okból  levon a játék az aranyamból!!!!!! Most felléptem ( kb 20 perce)azt írta ki :újra itt vagy 300  arany ajándék. ,majd 5. nap 50 arany, Erre mi történik ????? Mint eggy héttel előbb az EREDETI összegből ismét eltünt 300 aranyam, nem ,hogy kaptam volna ,ismét evett.

    Ez a játék CSAL !!!!!!

    szia
    hát 300 aranyat nem ad 1 hét után, ha jól emléxem csak 285-öt. az 5-dik nap 50-et valszeg a napi belépési bónusznak köszönheted. sok furcsaság van itt, az igaz, ezért javaslom, h minden belépésnél nézd meg az aranyad, írd fel. a legjobb, ha képet csinálsz róla, és ha valóban eltűnik indokolatlanul, akkor a Supportnak/Ügyfélszolgálatnak kell írni ez ügyben, ők tudnak utána nézni. sajnos nekik csak valamilyen "nagy" nyelven ( angol, német, stb. ) tudsz, mert magyarul nem tudnak. a képeket is érdemes csatolni

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt