Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11852

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    -.-"
    https://www.youtube.com/watch?v=B6xewie2K-k

    a videón az látható, ahogy az ínyenc farmon nem vagyok hajlandó eladni a túltermelést, és onnantól kezdve SEMMIT nem lehet onnan aratni.

    az 00:50 mp-től látható részben csodák csodája mégis lehet aratni, mindaddig, amíg újra nem akarom eladni a túltermelt dolgokat.

    két megoldás lehetséges:
    vagy eladsz és utána tudsz aratni
    vagy nem adsz el, de akkor nem piszkálod a túltermelő mindaddig amíg az általa termelt cucc elfér a csűrben.

    ja, valami lemaradt...

    Ez bármely más farmon is így működik.

    Én videó nélkül is értettem amit írtál, te nem érted amit én írok. Bemegyek a virágfarmra, aratom az objektumokat, rákattintok a citrusra, semmilyen ablak nem ugrik fel, hogy túltermelésem van, és adjam el, mivel nincs is túltermelésem, ahogy rákattintok, beszürkül. Utána bármire kattintok, szürke lesz. Átlépek másik farmra, majd vissza, újra rákatt a citrusra, és akkor probléma nélkül learatja!
    Könyörgöm akkor ugrálj.Ez megint egy olyan hosszadalmas csata lessz köszted és rob közt hogy egy napig olvassuk :D
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Nyugi van lányok, szeretet, meg minden  :D  Kukorica elvtárs  Robi   :p
     B) 
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Elnézést, ha már írta volna valaki, de őszinte leszek, nem olvastam vissza!
    Nos, a japán hét elindulásával, nagyon le lassult a játék, a szövinkben Mindenki panaszkodik, tehát ez már túl megy azon, hogy a gépeinkel lenne a baj!
    meg is kért obsitos63 játékos, hogy írjam be az alábbiakat:

     Lebutítom a játékot a legalacsonyab szintre. Ezek arra utaznak ,hogy minden játékos ezt csinálja. Ezzel csak Ők járnak jól, mert nem kell szervert újítani! Szerintem nagy a külföldi nyomás  rajtuk. De meg próbálnak lépést tartani a NYUGATI világgal.:-)Ez csak az én véleményem. / dobják ki a3.14-ba a szerverjüket.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 mondta:
    -.-"
    szia Robi
    azt hogy csináltad meg, hogy a youtube neved csak 1 szóból álljon? mert én nem tudtam olyan csatit csinálni , csak 2 szóval engedte (úgy szerettem volna h a 2 szó között ne legyen space)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok lenne egy kérdésem :)A bió piacnál mikor teljesítek egy beadást a kocsi a kompra megy fel(ma vettem észre)Ennek van(mondjuk nem vettem észre váltózást) :) vagy lessz valami jelentősége?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.04.2017
    Sziasztok lenne egy kérdésem :)A bió piacnál mikor teljesítek egy beadást a kocsi a kompra megy fel(ma vettem észre)Ennek van(mondjuk nem vettem észre váltózást) :) vagy lessz valami jelentősége?
    szia
    az ugyanaz mint amikor az autó szállitja el az árút
    csak ugye az autó nem közlekedik tengeren igy a virágfarmon ezt csak igy oldhatták meg. az autót szállitják el
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok lenne egy kérdésem :)A bió piacnál mikor teljesítek egy beadást a kocsi a kompra megy fel(ma vettem észre)Ennek van(mondjuk nem vettem észre váltózást) :) vagy lessz valami jelentősége?
    szia
    az ugyanayt mint amikor az autó szállitja el az árút
    csak ugye az autó nem közlekedik tengeren igy a virágfarmon ezt csak igy oldhatták meg. az autót szállitják el
    Szia.Köszönöm :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szervusztok!

    Elnézést, ha már írta volna valaki, de őszinte leszek, nem olvastam vissza!
    Nos, a japán hét elindulásával, nagyon le lassult a játék, a szövinkben Mindenki panaszkodik, tehát ez már túl megy azon, hogy a gépeinkel lenne a baj!
    meg is kért obsitos63 játékos, hogy írjam be az alábbiakat:

     Lebutítom a játékot a legalacsonyab szintre. Ezek arra utaznak ,hogy minden játékos ezt csinálja. Ezzel csak Ők járnak jól, mert nem kell szervert újítani! Szerintem nagy a külföldi nyomás  rajtuk. De meg próbálnak lépést tartani a NYUGATI világgal.:-)Ez csak az én véleményem. / dobják ki a3.14-ba a szerverjüket.
    Az biztos, hogy nagyon le van terhelve valamivel a játék, hogy mivel, csak Ők tudják.
    Nekem is erőlködik szegény....halható hangon.....de csak mióta megjelent a szövi falú. A japán hét, még rá tett.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szervusztok!

    Elnézést, ha már írta volna valaki, de őszinte leszek, nem olvastam vissza!
    Nos, a japán hét elindulásával, nagyon le lassult a játék, a szövinkben Mindenki panaszkodik, tehát ez már túl megy azon, hogy a gépeinkel lenne a baj!
    meg is kért obsitos63 játékos, hogy írjam be az alábbiakat:

     Lebutítom a játékot a legalacsonyab szintre. Ezek arra utaznak ,hogy minden játékos ezt csinálja. Ezzel csak Ők járnak jól, mert nem kell szervert újítani! Szerintem nagy a külföldi nyomás  rajtuk. De meg próbálnak lépést tartani a NYUGATI világgal.:-)Ez csak az én véleményem. / dobják ki a3.14-ba a szerverjüket.
    Az biztos, hogy nagyon le van terhelve valamivel a játék, hogy mivel, csak Ők tudják.
    Nekem is erőlködik szegény....halható hangon.....de csak mióta megjelent a szövi falú. A japán hét, még rá tett.
    Nem tudom milyen böngészőt használtok, én mostanában az IE-re váltottam, korábban Firefoxot használtam, de mikor belassult valaki írta, hogy IE-ne normálisan fut, és azóta azon játszok. Próbáljátok ki, hátha másnál is beválik.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 27.04.2017
    Szervusztok!

    Elnézést, ha már írta volna valaki, de őszinte leszek, nem olvastam vissza!
    Nos, a japán hét elindulásával, nagyon le lassult a játék, a szövinkben Mindenki panaszkodik, tehát ez már túl megy azon, hogy a gépeinkel lenne a baj!
    meg is kért obsitos63 játékos, hogy írjam be az alábbiakat:

     Lebutítom a játékot a legalacsonyab szintre. Ezek arra utaznak ,hogy minden játékos ezt csinálja. Ezzel csak Ők járnak jól, mert nem kell szervert újítani! Szerintem nagy a külföldi nyomás  rajtuk. De meg próbálnak lépést tartani a NYUGATI világgal.:-)Ez csak az én véleményem. / dobják ki a3.14-ba a szerverjüket.
    Az biztos, hogy nagyon le van terhelve valamivel a játék, hogy mivel, csak Ők tudják.
    Nekem is erőlködik szegény....halható hangon.....de csak mióta megjelent a szövi falú. A japán hét, még rá tett.
    Nem tudom milyen böngészőt használtok, én mostanában az IE-re váltottam, korábban Firefoxot használtam, de mikor belassult valaki írta, hogy IE-ne normálisan fut, és azóta azon játszok. Próbáljátok ki, hátha másnál is beválik.
    Krisztike!

    Lehetne olyan kérésem, hogy mondjon már valamit a GGS is erre a belassulásra!

    Hány böngészőt töltsünk még le?
    más-más játékok miért tudnak jól működni? de abba hagytam mindet a BF.-miatt, iszonyat ami tegnap reggeltől megy ÉS szövin belül Mindenkinél!

    Nem mellékesen, pont az IE-vel volt eddig a legtöbb gond, akkor ezek szerint most az a jó, holnap melyik lesz a jó!?

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Megfogom próbálni, ha nem lesz más lehetőségem. Az én véleményem az, hogy minden böngészőn futnia kellene rendesen a játéknak, mert ezt a minőség béli romlást, ami az utóbbi időbe tapasztalható, a játékosok nem hiszem, hogy ki tudnák javítani böngészők váltogatásával.
    Amúgy köszi az infót.
    Crom-ról játszom, a firefox nem is viszi a játékot.
  • Pizsama (HU1)Pizsama (HU1) Bejegyzések: 1
    Sajnos napok óta nem tudom learatni a szélmalmomat a főfarmon, ha rákattintok elhalványul, onnantól semmi mást sem tudok learatni. Át kel menni másik farmra és vissza, akkor működik az aratás csak a Szélmalom nem. Böngésző takarítás megvolt de semmi eredmény. Mit tegyek?
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    "Lehetne olyan kérésem, hogy mondjon már valamit a GGS is erre a belassulásra!"

    Szervusztok!
    A 2 napja írt beírásomból idéztem!
    Ne gondoljátok, hogy minden rendben, azóta se semmi jobbulás, ill. ha nincs verseny a faluban, akkor talán gyorsabb a játék 1 kicsit, de megint kihívtak minket, iszonyat milyen lassú a játék!
    / érdekes, hogy csak a New Beginning szövetkezet tagjait érinti, mert olyan nagyon nem szólt még ezért senki!
  • teri52 (HU1)teri52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Sziasztok!
    Minket is érint  a lassúság  de hiába írunk  nem történik semmi
    akkor meg minek idegeskedjünk?
  • bernard (HU1)bernard (HU1) HU1 Bejegyzések: 8

    Sziasztok!! Már írtam, hogy nincs csak max 2 órás Horgász TP. Nem tudok lapozni az oldalon.

    Valaki tudna ebben segíteni.

    Köszönöm: bernard

  • Tomizsu (HU1)Tomizsu (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Nem müküdik rendesen a malmom. Amikor rákattintok elhalványodik és nem szedi le. A " doki" nem segített semmit. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Sziasztok!! Már írtam, hogy nincs csak max 2 órás Horgász TP. Nem tudok lapozni az oldalon.

    Valaki tudna ebben segíteni.

    Köszönöm: bernard

    szia
    próba egy sütik és előzmények törlése
    Nem müküdik rendesen a malmom. Amikor rákattintok elhalványodik és nem szedi le. A " doki" nem segített semmit. 
    hali
    olvasd el ezt, talán segít :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3499445/#Comment_3499445
  • csontos (HU1)csontos (HU1) Bejegyzések: 0
    Belépek a farmomra és sajnos nem működik a játék. betölti az oldat de nem engedi a termény beszedését.... Csak a főfarmot tudom betolteni- Kérlek  ah tudtok segítsetek. kosznom
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok!
    Miért nem jön hozzám Tanuki két napja?
    Minden trükköt bevetettem, a bigdokit is.
    üdv.: Anuta
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Belépek a farmomra és sajnos nem működik a játék. betölti az oldat de nem engedi a termény beszedését.... Csak a főfarmot tudom betolteni- Kérlek  ah tudtok segítsetek. kosznom

    Szia! :)

    Nagy a valószínűsége, hogy nálad is túltermelés van. Nem adja fel az ablakot, hogy add el a felesleget. Nézd meg először, hogy mennyi van az adott dolgokból a farmkezelőben és mennyit szednél be hozzá. Ami a csűröd kapaciátásán felüli mennyiség, azt mindenképpen add el. És utána kezdd el a begyűjtést.

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    anuta (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Miért nem jön hozzám Tanuki két napja?
    Minden trükköt bevetettem, a bigdokit is.
    üdv.: Anuta

    Szia! :)

    Reggel beléptem a farmomra, rákattintottam az event képére, hogy a tanukit majd megmutassa a nyíl. De nagyon meglepődtem. Szürke (inaktív) volt a tanukit jelző nyíl. Viszont úgy gondoltam, valahol ott van az, hiszen ez volt a mai első belépésem. :) Elkezdtem keresni a farmkörnyezetben és az ínyenc farmon rá is találtam . :) El tudom képzelni, nálad is ez lehet a gond. :) 

    Zsu
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy a virágfarmon megvettem egy földet. Megnéztem mennyi a bozót bontási idő talán 5:24 volt. Aztán vettem még 8földet egymás után. Mire észbe kaptam mindegyik föld bontási ideje 14:56.
    Ez nem igazán igazságos h mindegyik bozót bontási ideje így felugrott... Nem tudom, h ez ellen lehet-e tenni valamit? Valószínű, h nem de hátha!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy a virágfarmon megvettem egy földet. Megnéztem mennyi a bozót bontási idő talán 5:24 volt. Aztán vettem még 8földet egymás után. Mire észbe kaptam mindegyik föld bontási ideje 14:56.
    Ez nem igazán igazságos h mindegyik bozót bontási ideje így felugrott... Nem tudom, h ez ellen lehet-e tenni valamit? Valószínű, h nem de hátha!
    Szia!
    Minden földnek más és más a bontási ideje. Ha veszel 1-et, s lebontod, majd veszel még 1-et annak már több a bontási ideje. Viszont, ha többet veszel egyszerre, akkor azok bontási ideje mindig a nagyobb bontási időhöz közeli értéket ad. Tehát nem érdemes egyszerre több telket venni, mert megnő mindnek a bontási ideje. Most sajnos nincs más lehetőséged, bozótokat bontani, s addig nem venni újabb telket míg nem bontottad le őket. És mindig csak 1-1 telket venni....
    Most max. akkor csökken a bontási idő, ha a farmházad fejleszted, mert az csökkenti a bontási időt.

    Ádámmaci

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt