Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-04-25] Japán arany hét

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 24.04.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
A témához tartozó hivatalos hírt ITT találjátok.
«1345

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ezt a fajta gyűjtögetős játékot szeretem. De vajon fog működni? Így is nagyon le vannak terhelve a gépek :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ezt a fajta gyűjtögetős játékot szeretem. De vajon fog működni? Így is nagyon le vannak terhelve a gépek :)
    halika
    Margit a kérdés jogos. a leírás szrtn szuper kis friss lenne, de vajon mennyi hiba lesz megint benne? ezzel együtt nem fog végleg összeomlani a játék? hisz akár merre olvasok, mindenhol csak a panaszáradat....
    ez se müxik, az se... nem tudok belépni, nem kapom meg a medálomat és sorolhatnám
    mindazonáltal várjuk a japánok arany hetét, bár már nem olyan lelkesedéssel :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Liz65 (HU1) mondta:
    Ezt a fajta gyűjtögetős játékot szeretem. De vajon fog működni? Így is nagyon le vannak terhelve a gépek :)
    halika
    Margit a kérdés jogos. a leírás szrtn szuper kis friss lenne, de vajon mennyi hiba lesz megint benne? ezzel együtt nem fog végleg összeomlani a játék? hisz akár merre olvasok, mindenhol csak a panaszáradat....
    ez se müxik, az se... nem tudok belépni, nem kapom meg a medálomat és sorolhatnám
    mindazonáltal várjuk a japánok arany hetét, bár már nem olyan lelkesedéssel :)
    Szia!
    Hát én inkább választanám a japánok arany hetét mint a medál lenyúlós falu ligát. Vagy a gépek lefagyását okozó szövi falut :D
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • wadnarancs (HU1)wadnarancs (HU1) Bejegyzések: 3
    Elnézést kérek Zsu,, lehet,hogy tudatlan vagyok, de mi az a  Felröppenő? Üdvözlettel: wadnarancs
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 26.04.2017
    Működik, és nagyon tetszik :)
    A kitűnő üzleteknél, a felröppenő szerencse hozó érmékért lehet vásárolni. De nem tudom, hogy nem-e csökken vele valami be gyűjtött érték, egyéni, vagy falú boldogság , ha el költöm?
    Tudja valaki mi az össze függés a kettő között?
    Post edited by Margit54 (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Működik, és nagyon tetszik :)
    A kitűnő üzleteknél, a felröppenő szerencse hozó érmékért lehet vásárolni. De nem tudom, hogy nem-e csökken vele valami be gyűjtött érték, egyéni, vagy falú boldogság , ha el költöm?
    Tudja valaki mi az össze függés a kettő között?
    Szia :-)

    Semmi összefüggés nincs, nyugodtan vásárold le :-)
    Köszi
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok lenne egy kérdésem.Tanuki vagy mi hány óránként látogat meg? :)Köszönöm 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok lenne egy kérdésem.Tanuki vagy mi hány óránként látogat meg? :)Köszönöm 
    Szia :-)

    Én itt voltam a kezdésre, na nem szándékosan, csak iszonyú fejgörcsre ébredtem, akkor is jött, meg 7 órakor is, szóval eddig úgy néz ki, hogy 4 óránként. 
    Köszönöm :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870

    Szervusztok!

    Szuper ez a japán-arany-hét :)
    / belassult a játék rendesen, többen írták a chetre, de reméljük 1-szer ez is megoldódik.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742

    Szervusztok!

    Szuper ez a japán-arany-hét :)
    / belassult a játék rendesen, többen írták a chetre, de reméljük 1-szer ez is megoldódik.
    Szia nagyi.Valóban lassult,tán egyszer még rob írta a sok felröppenő a ludas akkor meg nem javul meg soha :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok lenne egy kérdésem.Tanuki vagy mi hány óránként látogat meg? :)Köszönöm 
    Szia :-)

    Én itt voltam a kezdésre, na nem szándékosan, csak iszonyú fejgörcsre ébredtem, akkor is jött, meg 7 órakor is, szóval eddig úgy néz ki, hogy 4 óránként. 
    Köszönöm :)
    Sziasztok!
    Valóban négy óránként jön. Volt nálam ötkor, meg most kilenckor.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870

    Szervusztok!

    Szuper ez a japán-arany-hét :)
    / belassult a játék rendesen, többen írták a chetre, de reméljük 1-szer ez is megoldódik.
    Szia nagyi.Valóban lassult,tán egyszer még rob írta a sok felröppenő a ludas akkor meg nem javul meg soha :)
    Szervusz Kukorica:))
    / nem lenne szabad így lennie! már szinte mindenki panaszkodik a ccheten, fél-fél óránként nem érünk rá frissítgetni:((
    Játszottam én más-más játékokban ahol ugyan csak voltak felröppenők, de egyáltalán nem lassított a játékon, idézek 1 beírást a chetünkről:

    "már akkora agépigénye ennek a játéknak, mint egy F12016-nak"
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742

    Szervusztok!

    Szuper ez a japán-arany-hét :)
    / belassult a játék rendesen, többen írták a chetre, de reméljük 1-szer ez is megoldódik.
    Szia nagyi.Valóban lassult,tán egyszer még rob írta a sok felröppenő a ludas akkor meg nem javul meg soha :)
    Szervusz Kukorica:))
    / nem lenne szabad így lennie! már szinte mindenki panaszkodik a ccheten, fél-fél óránként nem érünk rá frissítgetni:((
    Játszottam én más-más játékokban ahol ugyan csak voltak felröppenők, de egyáltalán nem lassított a játékon, idézek 1 beírást a chetünkről:

    "már akkora agépigénye ennek a játéknak, mint egy F12016-nak"
    Én is szenvedek,de legalább ennek látom értelmét nem ugy mint a szövi falúnak :)Ez csak az én véleményem tudom sokaknak meg az tetszik(mielött írjátok az miért jó) ;)
  • f43js5 (HU1)f43js5 (HU1) Bejegyzések: 2

    Sziasztok!

    Tudja vki hogyan néz ki ez a Tanuki, és merre lehet megtalálni? Már mindehol kerestem, de sehol nem lelem. Tudtok segíteni?

    Köszi

  • teca52 (HU1)teca52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 34
    f43js5 (HU1) mondta:

    Sziasztok!

    Tudja vki hogyan néz ki ez a Tanuki, és merre lehet megtalálni? Már mindehol kerestem, de sehol nem lelem. Tudtok segíteni?

    Köszi

    Szia    a farmon kívűl  szines emberke   csak akkor van ha valamelyik termelőegységet elrontotta
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ugyan úgy működik mint a kobold
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 26.04.2017
    f43js5 (HU1) mondta:

    Sziasztok!

    Tudja vki hogyan néz ki ez a Tanuki, és merre lehet megtalálni? Már mindehol kerestem, de sehol nem lelem. Tudtok segíteni?

    Köszi

    Szia. :)EZT olvastad:https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/152039/frissites-2017-04-25-japan-arany-het#latest Amugy Tanuki egy sárkány féle valami azon a farmon van hol a csiny.És nem a farmon kell keresni ha nem körülötte.(kerítésen kivül)Remélem érthetően írtam le :)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ugyan úgy működik mint a kobold
    Nem bújik el, csak álldogál valahol. Pirosas sárgás kis szoborszerű, aranyos. Azon a farmon van ahol valamit be terített zöld köddel. Az arany hétre, ha rá kattintasz, és zöld a nyíl arra katt, és megmutatja melyik farmon van. De ha szürke a nyíl, se gond, mert már be gyűjtötted amire csínyt tett. Nem ment még el. Addig nem megy el ameddig meg nem találod.
    Én nagyon szeretem :) nagyon aranyos :)
  • f43js5 (HU1)f43js5 (HU1) Bejegyzések: 2

    Ááá köszi szépen, most egyből meglett, hogy segítettetek. :)

    Köszi még egyszer!

  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    Amugy Tanuki egy sárkány féle valami azon a farmon van hol a csiny.És nem a farmon kell keresni ha nem körülötte.(kerítésen kivül) Remélem érthetően írtam le :)
    Persze, egész jó volt, kivéve, hogy mosómedve :D:D:D

    Szia rob.Akkor ez nekem egy mosómedvesárkány :D
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok !
    Nekem eltűnt minden, csak a kagylókereskedőt látom. Ilyenkor mi van ? Már volt takarítás, farmdoki, még sincs meg semmi.
    Kösz a választ, ha valaki tudja.
Sign In to comment.