Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Falusi liga

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Belépéssel kapcsolatos problémák.
«13

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Vártuk a boltot, hogy végre elvásároljuk az egész héten gyűjtött medálokat, és egyszer csak éjfél után megszakadt a kapcsolat, azóta sem tölt be a játék. Mi a fene történt már megint????? :/
    Szia :) 
    ugyanez a helyzet, számolja a férgeket, füvet nyír, és semmi.. ::((
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Vártuk a boltot, hogy végre elvásároljuk az egész héten gyűjtött medálokat, és egyszer csak éjfél után megszakadt a kapcsolat, azóta sem tölt be a játék. Mi a fene történt már megint????? :/
    Szia :) 
    ugyanez a helyzet, számolja a férgeket, füvet nyír, és semmi.. ::((
    Szia Lívia :-)

    Már nem akarom elhinni ami történik, múlt vasárnap nálam nem nyílt meg a bolt, automatikusan átváltotta a medáljaimat falusi dollárra, most meg megszakadt a kapcsolat, és vissza se tudunk menni. Ráadásul már éjfél elmúlt, mikor ez történt, éjfél előtt boltnak se híre, se hamva..

    Most próbáld Lívi, már működik :-)) Jahh.. csak nulla medálom van.. a nem létezőm is tele van a GGS-el..
    Szia Bea :) 
    nekem volt 116 ezer medálom amit kiírt, de aztán belépve a boltba eltűnt átváltotta dolcsira ::: ügyes húzás... ő majd tudja, hogy én mit akarok ... nevetséges..  betesznek valamit, amit még ők maguk se értenek, az meg hogy ennyi hiba van benne, még a teszten is jobban ment, ott nem fagyott le  állandóan mindenki...küldi közbe főleg..
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Elnézést ha nem jó helyre írok!

    Kedves Moderátorok, idézzétek levelem majd a Supportnak!

    Nos, megint a helyzet magaslatán állt a GGS éjfélkor :s
    Sajnos, felébredtem, éjfél előtt 10 percel, no jó, akkor be is lépek a játékba, legalább be válthatom az eddig nem engedett medáljaim+ami éjfélkor hozzáíródik, hát tévedtem!
    KI DOBOTT a játék mindannyiónkat, éjfél után persze meg már csak 0, nagy 0 medál volt :s
    Gratulálunk GGS, megint sikerült gusztustalanná tenni a játékot, és megszivatni minket!
    Csak tudnám miért is van, volt a tesztfarm??
    Ja, és előre is köszönöm a pár melegházi specmag kompenzációt, le mondok róla, én a MEDÁLJAIM akarom és BEVÁLTHATÓSAN, meg dolgoztam érte!
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én se kaptam meg a medálokat.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nekem a bolt, meg se jelent. Falusi dollárra se váltotta a medáljaimat.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Lívia7 (HU1) mondta:

    Szia Bea :) 
    nekem volt 116 ezer medálom amit kiírt, de aztán belépve a boltba eltűnt átváltotta dolcsira ::: ügyes húzás... ő majd tudja, hogy én mit akarok ... nevetséges..  betesznek valamit, amit még ők maguk se értenek, az meg hogy ennyi hiba van benne, még a teszten is jobban ment, ott nem fagyott le  állandóan mindenki...küldi közbe főleg..
    Nekem is volt nagyon sok medálom, de szerintük semmi nem volt, így se medál, se dollár..  nézd csak meg, hogy milyen korrektek. Nem elég, hogy dolgozunk a medálokért rengeteget, itt vagyunk vasárnap éjfélkor, hogy szépen elvásároljuk, és ez a jutalom..



    Ez már röhej.. egyszerűen megmutatták képekben, hogy semmim nincs :D:D:D (amúgy kínomban röhögök) :D
    Szia :)
    engem még a boltba is beengedett, de hitelre nem lehetett vásárolni.. medálokat meg már átváltotta... így jártunk nem először, és nem is utoljára... köszönjük ggs...:)))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok @zsuzsanagyi (HU1) , @Margit54 (HU1)  és @MizuBige (HU1)

    Nem idéznélek benneteket. :) A hibát továbbítottam.

    Zsu

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok @zsuzsanagyi (HU1) , @Margit54 (HU1)  és @MizuBige (HU1)

    Nem idéznélek benneteket. :) A hibát továbbítottam.

    Zsu

    Köszönöm szépen :)

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Szervusztok!

    Zsu, kérlek, idézd a beírásom, és küld el a Supportnak!
    vállalom azt is, hogy töröljék a farmom!
    FZSU vezünk még kérdezte este, hogy kérek ébresztőt, nem, nem kérek írtam neki, én még szilveszterkor sem maradok fenn, de a fészkes fene egye meg, felébredtem, és jól fel is idegesítettem magam!
    azért 127 ezer medálról beszélek és nagyon szerettem volna azt a zöld humuszt!
    NEM kérek más kompenzációt!
    ha már igen is itt voltam éjjel, azt kapjam, amit járna!
    egyébként is, úgy tudtam Német cég, európai, és nem amerikai, mi az hogy éjjel???

    / hoppá, hogy kerül ez ide?? na, valamit nagyon eltévesztettem, ezt privibe akartam írni a Zsu-nak, már mint itt a fórum-privibe, elnézést! végül is nem baj, nem törlök ki semmit!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szervusztok!

    Zsu, kérlek, idézd a beírásom, és küld el a Supportnak!
    vállalom azt is, hogy töröljék a farmom!
    FZSU vezünk még kérdezte este, hogy kérek ébresztőt, nem, nem kérek írtam neki, én még szilveszterkor sem maradok fenn, de a fészkes fene egye meg, felébredtem, és jól fel is idegesítettem magam!
    azért 127 ezer medálról beszélek és nagyon szerettem volna azt a zöld humuszt!
    NEM kérek más kompenzációt!
    ha már igen is itt voltam éjjel, azt kapjam, amit járna!
    egyébként is, úgy tudtam Német cég, európai, és nem amerikai, mi az hogy éjjel???

    / hoppá, hogy kerül ez ide?? na, valamit nagyon eltévesztettem, ezt privibe akartam írni a Zsu-nak, már mint itt a fórum-privibe, elnézést! végül is nem baj, nem törlök ki semmit!

    Drága Nagyika! :)

    Ezt hiába írnám meg az ügyfélszolgálatnak, nem az ő hatáskörük, nem tudnak vele mit kezdeni. Ez egy általános hiba. A megfelelő helyre továbbítottam.

    Nap, mint nap írok egyéb, tényleg az ő hatáskörükbe tartozó leveleket. És tudod mi a helyzet? Hetek!!!! telnek el, mire egyáltalán reagál az ügyfélszolgálat. És akkor is mit küldenek? Röviden, tömöre fogalmazva: "el vannak havazva, még várjon türelemmel" (szépen magyarosan). Nem szeretném még tovább tetézni és még hosszabb várakozási időnek kitenni azokat, akiknek tényleg csak az ügyfélszolgálat tud segíteni. :( Nem egy olyan függő ügy van, ahol nem tudnak belépni a farmra már hetek óta!
    Sajnos a rengeteg hiba miatt a játékosok zöme azonnal lerohanja az ügyfélszolgálatot (meg is értem őket, ez nem kritika, hiszen sokan nem járnak fórumra, nem ismerik a dolgok menetét, de szükségük van segítségre). Ezzel viszont megnő a feldolgozandó hibajegyek száma, nem győzik. :(

    Kérlek szépen, legyetek türelemmel. (tudom, annyi a hiba, hogy egyre csak fogy) Mivel minden szervert érintő gond, biztos vagyok benne, hogy nem fogják a szőnyeg alá söpörni.

    Zsu
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Zsu!

    Tudjuk, tudom, hogy milyen segítőkészek vagytok, te meg pláne a szövink mentora vagy, köszönjük is szépen:)
    DE, azért csak furcsa no, hogy előtte is ment a játék, utánna is ment a játék, CSAK PONT akkor nem, mikor a MEDÁLOK beváltása következett volna!
    ennyi, egy időre megint megyek a csudába.....
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szervusztok!

    Elnézést ha nem jó helyre írok!

    Kedves Moderátorok, idézzétek levelem majd a Supportnak!

    Nos, megint a helyzet magaslatán állt a GGS éjfélkor :s
    Sajnos, felébredtem, éjfél előtt 10 percel, no jó, akkor be is lépek a játékba, legalább be válthatom az eddig nem engedett medáljaim+ami éjfélkor hozzáíródik, hát tévedtem!
    KI DOBOTT a játék mindannyiónkat, éjfél után persze meg már csak 0, nagy 0 medál volt :s
    Gratulálunk GGS, megint sikerült gusztustalanná tenni a játékot, és megszivatni minket!
    Csak tudnám miért is van, volt a tesztfarm??
    Ja, és előre is köszönöm a pár melegházi specmag kompenzációt, le mondok róla, én a MEDÁLJAIM akarom és BEVÁLTHATÓSAN, meg dolgoztam érte!
    Szia! Én se kaptam meg a medálokat, és falusi dollárokra se váltotta át, sőt még a bolt se jelent meg. Az egyik társam azt mondta, hogy azért mert még versenybe voltunk, vagyunk egy szövivel. Ha a verseny be fejeződik, egybe meg kapom, és akkor fog megjelenni a bolt. Hát erre nagyon kíváncsi vagyok. Majd jelzem, hogyan is alakult.
    Nem tudom Ti versenybe voltatok még valakivel?
    Zsuzsi le jelentette a hibát. Erre is várom a reakciót.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Margitka, igen, versenyben vagyunk, ami éjjel is ment!

    A probléma az volt, hogy megszakadt a játék, vagyis "magyarul" inaktívak voltunk!
    / pont akkor, no de erről írtam már:(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Zsuzsikám!
    Igen írtál, olvastam is :) De hátha, a verseny be fejezése után ott lesz a boltba az összes medálunk. Bizakodjál velem együtt. :)
    Az viszont valóban hiba, hogy a farm nem töltött be, mint ahogyan az is hogy a bolt nem jelent meg, vagy pedig amikor el tűnik szőrén szálán az összes medál.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Nem tudom, mi volt az éjjel a játékkal. Írjátok, megszakadt a kapcsolat....versenyben voltatok...

    Nekem egész reggelig ment a gépem, mert elaludtam a gyerekkel este 9 körül és úgy terveztem, még visszanézek a farmra. Mi is versenyben voltunk és vagyunk is. És mégis reggelig online volt a farmom, ott várt az ablak, hogy beváltsam a medálokat.

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! :)

    Nem tudom, mi volt az éjjel a játékkal. Írjátok, megszakadt a kapcsolat....versenyben voltatok...

    Nekem egész reggelig ment a gépem, mert elaludtam a gyerekkel este 9 körül és úgy terveztem, még visszanézek a farmra. Mi is versenyben voltunk és vagyunk is. És mégis reggelig online volt a farmom, ott várt az ablak, hogy beváltsam a medálokat.

    Zsu
    Hát akkor Zsuzsika, ezek szerint valóban búcsút inthetek a medáljaimnak :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok! :)

    Nem tudom, mi volt az éjjel a játékkal. Írjátok, megszakadt a kapcsolat....versenyben voltatok...

    Nekem egész reggelig ment a gépem, mert elaludtam a gyerekkel este 9 körül és úgy terveztem, még visszanézek a farmra. Mi is versenyben voltunk és vagyunk is. És mégis reggelig online volt a farmom, ott várt az ablak, hogy beváltsam a medálokat.

    Zsu
    Szia Zsu :) 
    Egyszerűen éjfélkor lefagyott aztán kidobott mindenkit, és jó 10 percig vissza se tudtunk jönni.. csak a féreg számolásig ért el, ott megállt. mire visszajöttünk mutatta a medálokat, beengedett a boltba de abban a pillanatban 0 medál lett, és átváltotta falusi dolcsira.  szóval a ggs eldöntötte helyettünk, hogy mit szeretnénk..
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Nem tudom, mi volt az éjjel a játékkal. Írjátok, megszakadt a kapcsolat....versenyben voltatok...

    Nekem egész reggelig ment a gépem, mert elaludtam a gyerekkel este 9 körül és úgy terveztem, még visszanézek a farmra. Mi is versenyben voltunk és vagyunk is. És mégis reggelig online volt a farmom, ott várt az ablak, hogy beváltsam a medálokat.

    Zsu
    Szia Zsu :) 
    Egyszerűen éjfélkor lefagyott aztán kidobott mindenkit, és jó 10 percig vissza se tudtunk jönni.. csak a féreg számolásig ért el, ott megállt. mire visszajöttünk mutatta a medálokat, beengedett a boltba de abban a pillanatban 0 medál lett, és átváltotta falusi dolcsira.  szóval a ggs eldöntötte helyettünk, hogy mit szeretnénk..

    Elhiszem Lívi. :) Csak egyszerűen tanácstalan vagyok, mi állhat a hátterében. Mitől dobott ki benneteket és mitől maradt az enyém mégis online?
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok! :)

    Nem tudom, mi volt az éjjel a játékkal. Írjátok, megszakadt a kapcsolat....versenyben voltatok...

    Nekem egész reggelig ment a gépem, mert elaludtam a gyerekkel este 9 körül és úgy terveztem, még visszanézek a farmra. Mi is versenyben voltunk és vagyunk is. És mégis reggelig online volt a farmom, ott várt az ablak, hogy beváltsam a medálokat.

    Zsu
    Szia Zsu :) 
    Egyszerűen éjfélkor lefagyott aztán kidobott mindenkit, és jó 10 percig vissza se tudtunk jönni.. csak a féreg számolásig ért el, ott megállt. mire visszajöttünk mutatta a medálokat, beengedett a boltba de abban a pillanatban 0 medál lett, és átváltotta falusi dolcsira.  szóval a ggs eldöntötte helyettünk, hogy mit szeretnénk..

    Elhiszem Lívi. :) Csak egyszerűen tanácstalan vagyok, mi állhat a hátterében. Mitől dobott ki benneteket és mitől maradt az enyém mégis online?
    Zsu, Te modi vagy téged nem dobálhat csak úgy ki...::)))) hogy nézne már ki, ha még a segítőket is letiltja..
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Zsu, Te modi vagy téged nem dobálhat csak úgy ki...::)))) hogy nézne már ki, ha még a segítőket is letiltja..

    Lehet  :smiley:

    De viccet félre, nagyon sok szerverről jön ugyanez a panasz. (Írják sorban a moderátorok.) Nem vagyunk ebben sem egyediek, így a GGS vizsgálja, mi a búbánat történt már megint. :(
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Most már aztán tényleg jó lenne, ha elmenne a fenébe a GGS a hibás újításaival együtt.. ODA! Ha nem működik normálisan valami, akkor ne erőltessék! Második heti medáljaimat nem tudom elkölteni, első héten azért nem, mert automatikusan átváltották a medáljaimat falusi dollárra, holott itt voltam akkor is, csak a bolt meg sem jelent, most meg azért nem, mert éjfélkor megszakad a kapcsolat, nem lehet belépni a játékba, mikor meg belépek, és kiírja, hogy menjek a boltba, nulla medálom van.. De hoztam róla képeket is, nehogy az legyen, hogy nincs mit elköltenem. És ez csak a heti értékelés, ezen kívül az egész heti medálom bent volt, mert nem költöttem el semmit direkt azért, hogy majd vasárnap levásárolom!



    Ugorjak a jutalomboltba, oké megtettem.. és?? Mit költsek el? A nagy büdös nullát?



    Szeretném visszakapni a medálokat, és szeretném elkölteni. Nem kérek újabb falusi dollárt, azt tudok váltani magamnak annyit, amennyit akarok! Ja, és még nincs vége, jön a ráadás, ami még ezek után jött...



    Tehát se medál, se falusi dollár.. ez így teljesen rendben van GGS???
    Ugyanígy jártam én is, a képeim is megvannak róla, de így már nem teszem be.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én néztem, de nem változott a faludollárom menyisége.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    r0b33 mondta:
    Azt nem néztétek véletlen, hogy a faludollárjaitok nem változtak közben (vagyis átváltódtak faludollárra)?
    Nem azt akarom ezzel mondani, hogy az nem hiba, mert hiba, azonban kár nem ért benneteket ebben az esetben.
    Szia Robi ::))
    igazad van elviekben nem ért kár, mert a falusi dolcsit tényleg megkaptuk.. csak épp mindenki másra szerette volna költeni.. van olyan akinek nincs falu bp-s dísze, és ott azért tudott volna venni 1-2 db-ot.. de mindegy mint minden mást ez is benyeljük a ggs-nek.. csak akkor ne küldjön a  boltba, váltsa át szépen és akkor legalább nem dob ki 10 percre férgeket számolgatni..
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    r0b33 mondta:
    Azt nem néztétek véletlen, hogy a faludollárjaitok nem változtak közben (vagyis átváltódtak faludollárra)?
    Nem azt akarom ezzel mondani, hogy az nem hiba, mert hiba, azonban kár nem ért benneteket ebben az esetben.
    Szia Robi ::))
    igazad van elviekben nem ért kár, mert a falusi dolcsit tényleg megkaptuk.. csak épp mindenki másra szerette volna költeni.. van olyan akinek nincs falu bp-s dísze, és ott azért tudott volna venni 1-2 db-ot.. de mindegy mint minden mást ez is benyeljük a ggs-nek.. csak akkor ne küldjön a  boltba, váltsa át szépen és akkor legalább nem dob ki 10 percre férgeket számolgatni..
    Szia! 
    Te megkaptad, de én még azt se

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt