Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11652

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.04.2017
    És rám fogja :D:D:D Semmi közöm a dologhoz, de legalább megnevettettél Lizi

    Ui: majd este benézek a fórumba, hogy van-e valami változás a játékban, addig meg megyek hógolyózni, ha már játszani nem lehet :D
    jajj már..... :smiley:
    csak olvasd el, amit a kis herceglány írt:
    " Valami biggizu vagy kinek számolta!!!!"
    nahát..... nekem akár MizuBige is lehet :p
    1-2 betűt kicserélünk...... :sunglasses:


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! 
    A bajnokságban szeretnék részt venni......., de sajna úgy nem lehet hogy a  játék( vagyis a küldetés) az én termelt földjeimet is csak egyvalakinek számolja!!!!!!!!!!!! Karórépát kellett gyűjteni, de hiába szedtem le, nem nekem számolta a rendszer, meg persze senkiét!!!!! Valami biggizu vagy kinek számolta!!!!  :'(
    Miért történt ez?
    Köszönöm


    Szia! :)

    Ezt egy kicsit kifejtenéd? Miből gondolod, hogy ez így történt?
    (Ha csak azért, mert esetleg az a játékos neve mellett volt mennyiség, az nem azt jelenti, hogy mindenki szedése nála számlálódott. Ez egy elég gyakori jelenség, úgy hívják, taktika. :) Akinél speciális mag van a földben, nem fogja összeszedni és mást ültetni helyette, hanem kivárja hozzá a megfelelő küldetést. Ha nálad karórépa küldetés volt, lehet a többieknél kukorica vagy vadvirág vagy lucerna volt....vagy épp csak elindította, hogy a plusz 10 %-ot ne veszítse el, de nem ült oda, mert nem ért rá...)

    Zsu

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • ujvári joli (HU1)ujvári joli (HU1) Bejegyzések: 0
    T.fejlesztők! Már napok óta hiába csinálom a küldetéseket ,szövi bajnokságot .Elismertségi pontom naponta 100000-rel is csökken,névjegykártyát nem írja jóvá!Kismókus csapatban játszom és csak az Én problémám!Kérem nézzenek utána!Fáradozásukat előre is köszönöm!

  • wadnarancs (HU1)wadnarancs (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Miért nem jelzi, hogy építés van? Csak azon a farmon, ahol ténylegesen történik? Miért vették el a farmválasztó fülről a szövi. falut? Nagyon jó volt, nem kellett ugrálni?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Először találkozom azzal a hibajelenséggel, hogy nem tudok küldetést indítani, ha a targonca aktív. Korábban előfordult, hogy targoncával egyszerre 25-30 küldetés is futhatott. Böngésző sőt gép újraindítás sem segít, csak ha letelik a targonca ideje.


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    T.fejlesztők! Már napok óta hiába csinálom a küldetéseket ,szövi bajnokságot .Elismertségi pontom naponta 100000-rel is csökken,névjegykártyát nem írja jóvá!Kismókus csapatban játszom és csak az Én problémám!Kérem nézzenek utána!Fáradozásukat előre is köszönöm!
    szia
    el kell keserítselek, de a fejlesztők ezt az oldalt nem látogatják, nekik más a munkakörük :) a fejlesztéssel és programozással vannak elfoglalva, nincs idejük fórumozni
    itt csak játékosokat találsz - még a Moderátorok is azok - akik próbálnak egymásnak segíteni a tapasztalataikkal. így sajnos nem tud senki se utána nézni. max a modik jelentik a hibákat, ennél többet ők sem tehetnek
    vagy egyénileg megírhatod a Supportnak a problémádat
  • Szia Zsu!
    Köszönöm válaszodat  :/ Nem ez történt!!!!!!!!! Ennyire nem vagyok szőke......!!!! Elég rég játszom már!!!!!
    Senkinek sem számolt semmit!!!! Mindenki nulla termeléssel volt a küldiben, ás csak az az egy játékos volt akinek gyarapodott a szám!!!!! És igen azt ültettem a küldiben amit kért!!!!!!! Tehát karórépát! És direkt mindig frissítek ,hogy lássam mennyit termeltem! és ezért tudom hogy kinek számolta a rendszer az egészet!!!! 
    És természetesen amikor vége lett kiírta a játék hogy legközelebb vegyek részt a küldiben, ezért most nem jár nekem elismertségi pont!!!!
    De ígérem ha lesz ilyen legközelebb akkor lefényképezem és elküldöm!!!!!

    Köszönöm  :)
  • Sanya32Gamer (HU1)Sanya32Gamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok!

    Nem tudom ki tapasztalt már ilyet de nekem minden eltünt amit csak megtermeltem a termények a jószágok a kész termékek, teltházas volt a raktáram több dolognál is de ma azt tapasztaltam, hogy minden eltünt kezdhetem előről feltölteni a raktárat. Nem azért áldoztam időt pénzt energiát, hogy eggyik napról a másikra kezdhetem előről a megtermelt mennyiség újra termelését. Kérlek jelezzétek a fejleszők felé a hibákat had ne kelljen elbúcsúzni a játéktól
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok
    sok csapattag panaszolja, h lassú a játék, akadozik.
    sokszor 3-szor is rá kell menni h beszedje, v beültesse, és előfordul, h az alatta lévőt is leszedi.
    a chat is akadozik és sokszor felugrik a piros supportos tábla is
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok
    ime egy újabb hiba. egy épitkezés aminek nem szabadna megtörténnie :smiley:  ki -belépés nem oldja meg
    https://youtu.be/59x9JEx4QNU

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    sziasztok
    ime egy újabb hiba. egy épitkezés aminek nem szabadna megtörténnie :smiley:  ki -belépés nem oldja meg

    igazad van Sestri...
    ez az FBP-s díszek hibája.
    kipróbáltam és a régi, sima díszeknél nem épít újra
    viszont amelyiknek van faluboldogsága, azt újraépíti :)
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    ime egy újabb hiba. egy épitkezés aminek nem szabadna megtörténnie :smiley:  ki -belépés nem oldja meg
    igazad van Sestri...
    ez az FBP-s díszek hibája.
    kipróbáltam és a régi, sima díszeknél nem épít újra
    viszont amelyiknek van faluboldogsága, azt újraépíti :)
    Sziasztok :)
    ha megnézitek oda is van írva hogy újraépítési idő, már a mikulásos díszek is így jöttek. és az újraépítés sokkal hosszabb, nem pár mp. csak hogy ne legyen egyszerű... vagy a ggs segítsége, azért nehogy levedd mert kell a faluhoz..::)))
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.04.2017
    Sziasztok :)
    ha megnézitek oda is van írva hogy újraépítési idő, már a mikulásos díszek is így jöttek. és az újraépítés sokkal hosszabb, nem pár mp. csak hogy ne legyen egyszerű... vagy a ggs segítsége, azért nehogy levedd mert kell a faluhoz..::)))
    hali Livi
    én már mindent eltudok képzelni a GGS-ről :smiley:
    direkte szabályoznak minket :smiley:
    ez már bizony diktatúra ;)
    de bocsika... hol látod az újraépítési időt?

    ah.... megvan....
    bakker, erre még soha nem is gondoltam, h megnézzem, fel se tűnt, h egy infóval több. ált-ban az infónál azt nézem, h mekkora területet foglal el és mennyi a BP-je. persze mostanában meg az FBP-je is
    köcce Livi, máris okosabb lettem ( ? ) :smiley:
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    hát Livi ezt nem tudtam, kösz az infót
    letöröltem a vidit mert akk ezek szerint hülyeséget raktam fel
    hát hogy ez mekkora egy hülyeség a ggs részéről...
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Sziasztok!

    Ma reggel a bambusz ültetésem a főfarmon átváltozott fűzfává. Először azt hittem, hogy valami rosszat álmodom, de a reggeli kávé után is ez történt. Tudom, kompenzáció.

  • Faterok (HU1)Faterok (HU1) Bejegyzések: 4
    Kérdezném,hogy mért van az,hogy belépek a játékba előjön egy ablak rá kattintok és újra toldódik a játék???
  • BLINKIVILL (HU1)BLINKIVILL (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Segítséget kérnék,mi lehet a baj!! Fejlesztések óta lassan töltődik be a játékom,és sokszor kidob!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Kérdezném,hogy mért van az,hogy belépek a játékba előjön egy ablak rá kattintok és újra toldódik a játék???
    szia
    részletesebben? milyen ablak? mit ír?
  • Faterok (HU1)Faterok (HU1) Bejegyzések: 4
    Szia.

    A száguldó gazda és ha rá kattintok a be zárra újból indul a betöltés és így aznapi bejelentkezés már nem az első lesz és az azért járó az arra napra nem kapom meg a pénzt vagy arany tallért.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Szia.

    A száguldó gazda és ha rá kattintok a be zárra újból indul a betöltés és így aznapi bejelentkezés már nem az első lesz és az azért járó az arra napra nem kapom meg a pénzt vagy arany tallért.
    Szia az elég fura mert amig be nem zárod a felbukkanó megszűnő lehetőségeket és át nem veszed vagy elutasítod a napi felajánlást nem is tudsz semmire kattingatni a farmon :)Nálam legalább is igy van ;)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Először találkozom azzal a hibajelenséggel, hogy nem tudok küldetést indítani, ha a targonca aktív. Korábban előfordult, hogy targoncával egyszerre 25-30 küldetés is futhatott. Böngésző sőt gép újraindítás sem segít, csak ha letelik a targonca ideje.

    Szia Gyuri! :)

    Továbbítva. :)

    Zsu

    Szia Zsu!
    Köszönöm válaszodat  :/ Nem ez történt!!!!!!!!! Ennyire nem vagyok szőke......!!!! Elég rég játszom már!!!!!
    Senkinek sem számolt semmit!!!! Mindenki nulla termeléssel volt a küldiben, ás csak az az egy játékos volt akinek gyarapodott a szám!!!!! És igen azt ültettem a küldiben amit kért!!!!!!! Tehát karórépát! És direkt mindig frissítek ,hogy lássam mennyit termeltem! és ezért tudom hogy kinek számolta a rendszer az egészet!!!! 
    És természetesen amikor vége lett kiírta a játék hogy legközelebb vegyek részt a küldiben, ezért most nem jár nekem elismertségi pont!!!!
    De ígérem ha lesz ilyen legközelebb akkor lefényképezem és elküldöm!!!!!

    Köszönöm  :)

    Szia! :)

    Elhiszem, hogy a tiédet nem számolta. :) Sajnos nem ez lenne az első eset. :(
    De arról még mindig nem vagyok meggyőzve, hogy a tiédet vagy a többiekét a másikhoz számolta. :) Megnézted az összes küldetéses partner földjét, mi volt nála a földben? Megkérdezted őket, mit vetettek vagy mit tapasztalnak? Azt az egy játékost is megkérdezted, hogy ő mennyit termelt és ehhez képest mennyi jelent meg a neve mellett?

    Bocsáss meg, de amit írsz, egy feltételezés, semmi több. És erről nekem hiába csinálsz képet, hogy csak az első helyezettnél van termelés. Én voltam már olyanban nem egyszer, hogy csak az első helyzett gyűjtött bármit is, mi pedig nem. :)

    Azzal lehet bármit is kezdeni, ha leírod
    1. xy termelt és begyűjtött ennyit vagy annyit, de neki nem számolta.
    2. ab termelt és begyűjtött ennyit vagy annyit, de neki sem számolta
    3. cd  termelt és begyűjtött ennyit vagy annyit, de neki sem számolta
    4. zh  termelt és begyűjtött ennyit vagy annyit, de neki sem számolta
    5. TE (princetongirl) termeltem x-et és nem számolta
    6. fr termelt annyit, de neki x számolt helyette és ezzel nyert
    Érted? Ezzel már el lehet indulni. De ezt először neked kell körbe járni, hogy a feltevésed igaz-e vagy sem...tényleg mit vetettek a társak, mit gyűjtöttek össze és ők mit tapasztaltak.

    Zsu

    Sziasztok!

    Nem tudom ki tapasztalt már ilyet de nekem minden eltünt amit csak megtermeltem a termények a jószágok a kész termékek, teltházas volt a raktáram több dolognál is de ma azt tapasztaltam, hogy minden eltünt kezdhetem előről feltölteni a raktárat. Nem azért áldoztam időt pénzt energiát, hogy eggyik napról a másikra kezdhetem előről a megtermelt mennyiség újra termelését. Kérlek jelezzétek a fejleszők felé a hibákat had ne kelljen elbúcsúzni a játéktól

    Szia! :)

    Teltházas nagyon nem lehet, mert a limitet időlegesen elvették. ;)
    Elő szokott fordulni ez a jelenség. De egy alapos böngészőtakarítás vagy a BigDoki lefuttatása ezt helyre szokta hozni. :)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt