Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11552

Hozzászólások

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nekem is be lassul. A javítás után egy darabig jól működött, pár betakarításig. Mostanra viszont, nagyon sűrűn ki be kell lépnem, hogy működjön, Előzmények törölve, doki futtatva.
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Kedves Zsu!
    A mi szövinkben a fa -és textilgyárat nem engedi fejleszteni napok óta, kérlek ezt is jelentsd le. A karbantartásban reménykedtünk, de nem oldódott meg a probléma. Jó lenne, ha a bajnokságra minden szuperül működne, és nem közben lenne megint leállás.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Én új hátteret állítottam be a gépemen.. muszáj szoknom ezt a képet, igazából tegnap óta csak ezt látom :D:D:D:D:D
    Szia!

    Itt a flash-el van gond szerintem, mert az omlott össze. Minden más flash dolog megnyitható, csak a farmnál omlik össze?

    Ádámmaci
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Lassan fel robban a laptopom, annyira megterheli a játék. Mi lehet az oka? Eddig nem volt semmi baj vele, csak amióta be tették a szövi falut. A tegnapi hotfix óta, meg egy idő után ki kell lépnem, mert nagyon le lassúl a játék. Mi lehet az oka? Tudnátok ebben valami  segítséget nyújtani?
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Ádámmaci (HU1) mondta:

    Szia!

    Itt a flash-el van gond szerintem, mert az omlott össze. Minden más flash dolog megnyitható, csak a farmnál omlik össze?

    Ádámmaci
    Szia Macika :-)

    A tegnapi hotfix óta csinálja ezt, folyamatosan összeomlik a flash. Más oldalaknál nem omlott még össze soha, igaz amióta ennyi hiba van, a chrome böngészővel csak a farmot nyitom meg egyszerre. A firefox-al nem tölt be a játék, a chrome-nál összeomlik a flash, (frissítve van a böngésző, azzal együtt a flash is), az edgével meg megnyílik ugyan, de úgy belassul az aratás 3 perc alatt, hogy kihullik a hajam mire learatok. Megnyitok ezer más oldalt, a gépnek hangját sem lehet hallani, megnyitom a játékot, a processzor felpörög 30 másodperc alatt olyan szinten, hogy a gép majd felrobban.. Nem tudom mivel terhelik meg ennyire a játékfelületet, hogy ilyen szinten felpörög a processzor, és a flash összeomlik, de jó lenne, ha ezeken dolgoznának, mert lassan használhatatlan lesz a játék. Folyamatosan frissítve vannak a böngészőim is, és a flash is. Mindenből a legfrissebb verzió van a gépemen.
    Az én gépemnél is ugyanezek a tapasztalatok!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.04.2017
    Kedves Zsu!
    A mi szövinkben a fa -és textilgyárat nem engedi fejleszteni napok óta, kérlek ezt is jelentsd le. A karbantartásban reménykedtünk, de nem oldódott meg a probléma. Jó lenne, ha a bajnokságra minden szuperül működne, és nem közben lenne megint leállás.

    Szia! :)

    Mi a konkrét gond? Inaktív a bővítés gomb a gyárnál? Vagy megállt az időzítő 00:00:00-nál? Kizárólag csak olyanok próbálják indítani, akiknél nincs termelés épp a gyárban?

    Zsu
  • kari14 (HU1)kari14 (HU1) Bejegyzések: 6
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    kari14 (HU1) mondta:
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
    Szia!
    Próbáltál böngészőt takarítani? Hanyas szintről hanyasra fejlesztetted?
    Ha a takarítás után se lenne jobb, akkor jelezz vissza.

    Ádámmaci
  • Wanita (HU1)Wanita (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!
    A főfarmomon speciális vadvirág mellé bambuszt ültettem peremnövénynek.
    Amikor be szeretném takarítani, kiírja, hogy a csűr megtelt, és adjam el a bambuszrudakat, pedig a raktárban egyetlen darab sincs belőle. Feldobja az eladás ablakot, ahol látszik is, hogy üres a raktár. De eladni nem engedi, hiába próbálom. Mi ilyenkor a teendő?
    Köszönöm a választ. Üdv: Wanita
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Wanita (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A főfarmomon speciális vadvirág mellé bambuszt ültettem peremnövénynek.
    Amikor be szeretném takarítani, kiírja, hogy a csűr megtelt, és adjam el a bambuszrudakat, pedig a raktárban egyetlen darab sincs belőle. Feldobja az eladás ablakot, ahol látszik is, hogy üres a raktár. De eladni nem engedi, hiába próbálom. Mi ilyenkor a teendő?
    Köszönöm a választ. Üdv: Wanita
    Szia! A vadvirág nincs közel tele a csűrödben?
    Kijelzési hiba, mert nem mindig abból van több, mint amit feldob, hanem lehet a fő növény is. Nézd meg a farmkezelőben s adj el vadvirágot, ha abból lenne sok. (Nézd meg a peremnövény és a melléktermék mennyiségét is a csűrben)

    Ádámmaci
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Elnézést most szeretnék reagálni egy 2017. 01 09-es panaszomra!
    Ha merek szólni akkor én olyan vagyok aki össze esküvéssel vádolok? Igenis eltűntek amit jeleztem, mostanában nem tapasztaltam ezt és azt sem amit akkoriban írt ki, hogy nincs elég elem! Akkor mégsem én voltam aki félrelátott! Úgy érzem valaki nagyon nem törődik a játékosokkal, csak szeretné rábizonyítani a "hazugságot! Semmi hasznom nem lenne belőle úgysem adják vissza amit elvesznek! Nagyon jó lenne ha komolyan vennék a panaszokat! Köszönöm! Abban az időben nagyon sok hiba volt, és nagyon megéreztem a kicsi farmomon amit elvettek! Elnézést csak reagáltam mert nem tetszett..
  • Bodmin (HU1)Bodmin (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    Sziasztok!

    Van egy kis gondom a peremnövényekkel mégpedig, hogy időnként nem lehet őket learatni. Azt mondja, hogy tele van a csűr és adjak el belőle, de a csűrben 0 db van. Mit tudok tenni?

    Ja és eladni nem tudom.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.04.2017
    Bodmin (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Van egy kis gondom a peremnövényekkel mégpedig, hogy időnként nem lehet őket learatni. Azt mondja, hogy tele van a csűr és adjak el belőle, de a csűrben 0 db van. Mit tudok tenni?
    Szia!

    Kijelzési hiba. Olvass légyszíves itt utána:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3485636/#Comment_3485636

    Ádámmaci

  • Wanita (HU1)Wanita (HU1) Bejegyzések: 4
    Wanita (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A főfarmomon speciális vadvirág mellé bambuszt ültettem peremnövénynek.
    Amikor be szeretném takarítani, kiírja, hogy a csűr megtelt, és adjam el a bambuszrudakat, pedig a raktárban egyetlen darab sincs belőle. Feldobja az eladás ablakot, ahol látszik is, hogy üres a raktár. De eladni nem engedi, hiába próbálom. Mi ilyenkor a teendő?
    Köszönöm a választ. Üdv: Wanita
    Szia! A vadvirág nincs közel tele a csűrödben?
    Kijelzési hiba, mert nem mindig abból van több, mint amit feldob, hanem lehet a fő növény is. Nézd meg a farmkezelőben s adj el vadvirágot, ha abból lenne sok. (Nézd meg a peremnövény és a melléktermék mennyiségét is a csűrben)

    Ádámmaci
    Köszönöm a segítséget! Nem volt sok a vadvirág, de eladtam az összeset a farmkezelőben, és így engedte leszedni. Üdv: Wanita
  • Bodmin (HU1)Bodmin (HU1) Bejegyzések: 5
    Bodmin (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Van egy kis gondom a peremnövényekkel mégpedig, hogy időnként nem lehet őket learatni. Azt mondja, hogy tele van a csűr és adjak el belőle, de a csűrben 0 db van. Mit tudok tenni?
    Szia!

    Kijelzési hiba. Olvass légyszíves itt utána:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3485636/#Comment_3485636

    Ádámmaci

    Köszönöm, a búzát kellett eladnom és már engedte.
  • kari14 (HU1)kari14 (HU1) Bejegyzések: 6
    kari14 (HU1) mondta:
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
    Szia 9 ről csináltam10 es szintre 78 millóért és semmi
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    kari14 (HU1) mondta:
    kari14 (HU1) mondta:
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
    Szia 9 ről csináltam10 es szintre 78 millóért és semmi


    Szia

    Próbálj meg frissiteni,vagy BF dokit futtasd le

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    kari14 (HU1) mondta:
    kari14 (HU1) mondta:
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
    Szia 9 ről csináltam10 es szintre 78 millóért és semmi
    A labornak 100 szintje van, némely szintek között minimális a különbség. Így valószínű, hogy a 9. és a 10. szint ugyanazt csinálja, csak más mennyiségben, esetleg más idő alatt. Most nem tudom megnézni, mert karbantartás van, de pl. lehet, hogy a 9. szint 300 spec tápot csinál, a 10. meg 400-at. Nézd meg az infoban, biztos nem ugyanazt tudja a kettő.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.04.2017
    kari14 (HU1) mondta:
    kari14 (HU1) mondta:
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
    Szia 9 ről csináltam10 es szintre 78 millóért és semmi
    szia
    én amennyire látom, 9-ről 10-re fejlesztésnél nem sok minden változik
    a csirketápnál biztosan nem, tehén-, szamártápnál 1 hozzátevővel kevesebb kell. pl a prémium tehéntáphoz 1-el kevesebb rendes tehéntáp kell. a szamártápnál árpából kell 1-el kevesebb
    van amelyik nem változik, van amelyiknél 1-el kevesebb kell. amennyire én látom u. annyit ad mennyiséget
    ne hari, de nem volt kedvem mind a 10 oldalt végiglapozni és egyenként megnézni :)

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.04.2017
    kari14 (HU1) mondta:
    kari14 (HU1) mondta:
    Kérdésem a következő. Fejlesztettem a farm labóratoriumomat és nem vitte följebb a szintet de a pénzem elvitte miért ?
    Szia 9 ről csináltam10 es szintre 78 millóért és semmi

    Szia @kari14! :)

    Ha te 70 valahány milliót költöttél rá, akkor előtte 8-as volt a laborod. :) Ugyanis a 9. szintnek 71.810.000 az ára, a 10. szintnek pedig 108.000.000. Még csak nem is hasonló az összeg, tehát tuti, hogy 9-esre fejlesztetted. :)

    További infót itt találsz az árakról:

    http://bigfarmplus.blogspot.hu/2016/06/farmlaboratorium.html#hide1

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Egyszerűen nem lehet játszani, akadozik, laggol a játék, hiába dokizunk, belépés után olyan szinten elkezd akadozni az egész felület, hogy nem lehet pld. visszaetetni az állatokat. Köszönjük GGS, ez a hotfix igazán remekre sikeredett... ismét :/
    hali Bige
    nálam egyenlőre minden oks, az én gépemnek "jólesett" ez a javítás :smiley:
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:

    hali Bige
    nálam egyenlőre minden oks, az én gépemnek "jólesett" ez a javítás :smiley:
    Szia Lizi :-)

    Az érdekes, mert nálunk mindenkinél jelentkezik a lassulás, az akadozás, a játékból kidobálás, és a lefagyás :/ Szerencsés vagy, mi a titok?? :D

    Hát...a lassulás, akadozás sajnos minden bajnokságon meglévő jelenség. Ebben az időszakban terheltebbek a szerverek.
  • Sziasztok! 
    A bajnokságban szeretnék részt venni......., de sajna úgy nem lehet hogy a  játék( vagyis a küldetés) az én termelt földjeimet is csak egyvalakinek számolja!!!!!!!!!!!! Karórépát kellett gyűjteni, de hiába szedtem le, nem nekem számolta a rendszer, meg persze senkiét!!!!! Valami biggizu vagy kinek számolta!!!!  :'(
    Miért történt ez?
    Köszönöm

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Lizi :-)

    Az érdekes, mert nálunk mindenkinél jelentkezik a lassulás, az akadozás, a játékból kidobálás, és a lefagyás :/ Szerencsés vagy, mi a titok?? :D
    hát nem tom :D:D:D
    most szedjem elő a 64 és 32bit különbségeket? :D bár lehet, h semmi köze nincsen hozzá, de fura, h a jó múltkorjában is nálad gond volt, nálam nem. emléxel? akkor is írtad
    Sziasztok! 
    A bajnokságban szeretnék részt venni......., de sajna úgy nem lehet hogy a  játék( vagyis a küldetés) az én termelt földjeimet is csak egyvalakinek számolja!!!!!!!!!!!! Karórépát kellett gyűjteni, de hiába szedtem le, nem nekem számolta a rendszer, meg persze senkiét!!!!! Valami biggizu vagy kinek számolta!!!!  :'(
    Miért történt ez?
    Köszönöm

    hali
    talán MizuBigére gondoltál?
    ismerem... ő mindent bekebelez :p

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt