Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11452

Hozzászólások

  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28
    inact (HU1) mondta:

    sziasztok!

    Imádom a szövifalut és a GGS-t! Na jó ez csak egy vicc lett volna.

    Élesítettek a szövifalut, de nem tudjuk elindítani az ásványgyár fejlesztését, pedig minden feltételt teljesítettünk hozzá.

    Viszont van olyan szövi, akik tudták fejleszteni.

    Ez hogyan lehetséges?

    Köszi a válaszokat előreis :)

    üdv:


    Szia @inact (HU1) ! :)

    Valószínű, nálatok is az lesz a gond, amit Robi az alábbi posztban írt.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3481658/#Comment_3481658

    Zsu


    Köszönöm a választ Zsu!

    Számomra ez megint azt jelenti, hogy hogy a fejlesztők megint bedobtak egy újítást, ami nem mindenkinél működik rendesen. Magyarul, akik így jártak, mint mi, azok hátrannyal játszanak a többiekkel szemben.

    Köszönjük GGS!

  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 17.04.2017
    Sziasztok!  Nem tudom a fő farmon betakarítani a termést, kiírja,hogy a csűr megtelt ( bambuszrudak), ugyanakkor máshonnan be tudom takarítani. Miért?




    Szia!

    1 azaz 'egy' beírással menj vissza, találsz a kérdésedre választ!

    Köszi,de olvastam hiába! A bambuszrúd nem lehet tele megnéztem, a csűr nincsen tele ahogyan kiírja, a faluhoz mindig hozzáteszem a bambuszrú dat, megnéztem, a bambuszrúd 0/1000, akkor?

    Nem tudom a földeket leszedni!
    Tudom, tudom: olvasgassak kicsit. Olvastam, el- és beadtam. Ezt követően:
    Nem tudom a földeket leszedni!


    Nálam is ez van!!

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Sziasztok!
    Ismét gond van a peremnövények leszedésével. Most azért nem engedi leszedni őket, mert a termékraktárban a személyes mennyiség lecsökkent húszra. Nem csak nálam, az összes szövitagunknál, és ahogy a facen olvastam, mások is hasonló gondokkal küzdenek.
    Van valami javaslatotok, vagy ez egy központi hiba lesz?
    Köszönöm előre is, ha valaki tájékoztatást tud nyújtani :)
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy várható-e a közeljövőben frissítés, karbantartás a lecsökkent raktármennyiség és a leszedhetetlen peremnövények miatt? Én bevállaltam a szöviből be -  és kilépést, igaz teljesen kiürült a raktáram, de most legalább tudok termelni. De azért ez nem megoldás, valljuk be őszintén.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy várható-e a közeljövőben frissítés, karbantartás a lecsökkent raktármennyiség és a leszedhetetlen peremnövények miatt? Én bevállaltam a szöviből be -  és kilépést, igaz teljesen kiürült a raktáram, de most legalább tudok termelni. De azért ez nem megoldás, valljuk be őszintén.
    Nem, nem lesz. A fejlesztőknek annyira tetszenek a hibák, a játékosok panaszáradata, az érzés, hogy valakinek szüksége van rájuk, hogy úgy döntöttek, nem javítanak ki semmit...
    Mi van ezekkel megártott nekik a húsvéti sonka tojás :)vagy még másnaposak? >:)
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    r0b33 mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy várható-e a közeljövőben frissítés, karbantartás a lecsökkent raktármennyiség és a leszedhetetlen peremnövények miatt? Én bevállaltam a szöviből be -  és kilépést, igaz teljesen kiürült a raktáram, de most legalább tudok termelni. De azért ez nem megoldás, valljuk be őszintén.
    Nem, nem lesz. A fejlesztőknek annyira tetszenek a hibák, a játékosok panaszáradata, az érzés, hogy valakinek szüksége van rájuk, hogy úgy döntöttek, nem javítanak ki semmit...

    Kedves r0b33, én komolyan kérdeztem....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    r0b33 mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy várható-e a közeljövőben frissítés, karbantartás a lecsökkent raktármennyiség és a leszedhetetlen peremnövények miatt? Én bevállaltam a szöviből be -  és kilépést, igaz teljesen kiürült a raktáram, de most legalább tudok termelni. De azért ez nem megoldás, valljuk be őszintén.
    Nem, nem lesz. A fejlesztőknek annyira tetszenek a hibák, a játékosok panaszáradata, az érzés, hogy valakinek szüksége van rájuk, hogy úgy döntöttek, nem javítanak ki semmit...

    Kedves r0b33, én komolyan kérdeztem....

    Szia! :)

    Biztosan lesz. :) De egyelőre még nem tudni, mikor.
    Most vagyunk túl a húsvéti "szüneten"...ma jöttek először dolgozni...sajnos megy ez olyan ripsz-ropsz. Azonban egy biztos, a fejlesztő már keresi a hibát és dolgozik rajta. :) Ha most ezt a pár napot így túléltük, még egy kicsit legyetek türelemmel. :) És amint tudunk valamit, jelezni fogjuk.

    Zsu
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    r0b33 mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy várható-e a közeljövőben frissítés, karbantartás a lecsökkent raktármennyiség és a leszedhetetlen peremnövények miatt? Én bevállaltam a szöviből be -  és kilépést, igaz teljesen kiürült a raktáram, de most legalább tudok termelni. De azért ez nem megoldás, valljuk be őszintén.
    Nem, nem lesz. A fejlesztőknek annyira tetszenek a hibák, a játékosok panaszáradata, az érzés, hogy valakinek szüksége van rájuk, hogy úgy döntöttek, nem javítanak ki semmit...

    Kedves r0b33, én komolyan kérdeztem....

    Szia! :)

    Biztosan lesz. :) De egyelőre még nem tudni, mikor.
    Most vagyunk túl a húsvéti "szüneten"...ma jöttek először dolgozni...sajnos megy ez olyan ripsz-ropsz. Azonban egy biztos, a fejlesztő már keresi a hibát és dolgozik rajta. :) Ha most ezt a pár napot így túléltük, még egy kicsit legyetek türelemmel. :) És amint tudunk valamit, jelezni fogjuk.

    Zsu

    Köszönöm Zsu a korrekt tájékoztatást! :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Hát nagyon úgy tűnik, hogy a Robinak van igaza a hiba javítás terén. Ma már minden bizonnyal nem csinálnak semmit :):):):D
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Hát nagyon úgy tűnik, hogy a Robinak van igaza a hiba javítás terén. Ma már minden bizonnyal nem csinálnak semmit :):):):D
    Lehet addig a jó nekünk, amíg nem nyúlnak bele :D Láttuk már nem egyszer, hogy mekkora káoszt tudnak alkotni egy-egy frissítéssel, hibajavítással :D:D
    Igazad van, ennél jobban is eltudják baltázni. Mint ahogyan, jó párszor, tapasztaltuk már. :D:D
  • rigójános (HU1)rigójános (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 18.04.2017
    Szép estét Mindenkinek! Sziasztok Kedves játékostársak! Kérlek benneteket, ha valaki tudja, legyen szíves ossza meg velem, tudását, hogy manapság, az én szerencsétlen farm dolgozóim a kutyáimmal karöltve, vajh miért mászkálnak holdkóros módjára a házak tetején, vagy ép "fütyörészve" csámpáznak a fák lombjain át és miért használják melankolikus állapotban lábmosónak a kacsaúsztatót, vagy ép a szökőkutat? Engem nagyon zavar a látvány és eddig erre nem is volt példa! Kérem, az erre illetékes "tudós" embert,(reket), ha lehetőség van rá javítsanak szegény dolgozóim állapotán! Nagyon aggódom értük és nem venném a lelkemre, ha valakinek baja esnék! Én mindegyiket nagyra tartom és szeretem! Köszönöm a válaszadó figyelmét, esetleges segítségét! Üdvözlettel: L. Kata! Alias: " rigójános" :)
  • Adrya (HU1)Adrya (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.04.2017
    Szia Ádámmaci! Segítségedet szeretném kérni,3 napja elkészült a szövi farmon az ásvány-,és fémgyár. Nem használható mert az idő 00:00:00 Hogyan lehetne ezt átugrani vagy folytatni,hogy használható legyen? Mansfield farm a szövi neve. Előre is köszönöm a segítségedet!  Adrya





    Kérlek, legközelebb olyan képet tegyél fel, amin kizárólag a probléma látható és nem az egész farmod. Ebbe beleértve az olyan adatokat, amik visszaélésre adhatnak lehetőséget! Megértésedet előre is köszönöm. :) Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Adrya (HU1) mondta:
    Szia Ádámmaci! Segítségedet szeretném kérni,3 napja elkészült a szövi farmon az ásvány-,és fémgyár. Nem használható mert az idő 00:00:00 Hogyan lehetne ezt átugrani vagy folytatni,hogy használható legyen? Mansfield farm a szövi neve. Előre is köszönöm a segítségedet!  Adrya

    Szia! :)

    Mi sehogyan nem tudunk. A hibát 14-én jelezte az egyik moderátortársunk, tehát tudnak róla. Azonban jött a húsvéti leállás. Tegnap indult újra a "gépezet", ha önmagától nem jön helyre, akkor a hibajavításban reménykedhettek.

    Annyi lehetőség van, hogy benneteket is lejelentelek, mint a többieket, akik ugyanígy jártak.

    Zsu
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Megvettem a nyuszikertet 9000 farmaranyért de sehol sem találom.
    Ádámmaci kérlek segíts.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    mari02 (HU1) mondta:
    Megvettem a nyuszikertet 9000 farmaranyért de sehol sem találom.
    Ádámmaci kérlek segíts.
    Szia!

    Nem Ádámmaci vagyok, de a segítséget remélem tőlem is elfogadod.
    A nyuszikertet az inyenc farmodon tudod rátenni a földedre.
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Köszönöm gazdaság11 , de ott sincs meg.
    Végig néztem az összes területen, de sehol sincs. :(

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    mari02 (HU1) mondta:
    Köszönöm gazdaság11 , de ott sincs meg.
    Végig néztem az összes területen, de sehol sincs. :(


    Szia Mari! :)

    Kizárólag akkor fogod megtalálni, amikor az ínyences földed (kert) épp NEM termel. Akkor kattints rá, majd a felnyíló körmenün a fejlesztés ikont válaszd és azon belül a festékes vödröt. Ezzel újabb ablak nyílik fel és majd ott lesz benne.

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nagyon le lassul a játék, elég gyakran kell, ki be lépni, hogy működjön, Előzménye törölve, doki futtatva.
    Esetleg ezt a hibát is orvosolják a mostani javításnál?
  • Rózsa458 (HU1)Rózsa458 (HU1) Bejegyzések: 11
    Sziasztok
    Szeretném megkérdezni, hogy a Teszt farm ismét bezárta kapuit?


  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    Így van. (vagy ha még nem akkor be fogja)
    Hál istennek >:)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 19.04.2017
    Sziasztok :-)

    A mai hotfix óta időnként olyannyira belassul a játék, hogy dokizás után is csak pár percig fut úgy ahogy, majd meghal a böngésző. Elkezd szaggatottá válni minden művelet amit csinálok. Többen is panaszkodnak a szövimből ugyanerre a jelenségre, ha a doki sem használ csak pár percig, mit lehet még tenni, hogy lehessen használni a játékot?
    Nálunk ugyan ez van :)Elég rossz igy játszani :)És még elég sürün ki is dobál a szerver!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok :-)

    A mai hotfix óta időnként olyannyira belassul a játék, hogy dokizás után is csak pár percig fut úgy ahogy, majd meghal a böngésző. Elkezd szaggatottá válni minden művelet amit csinálok. Többen is panaszkodnak a szövimből ugyanerre a jelenségre, ha a doki sem használ csak pár percig, mit lehet még tenni, hogy lehessen használni a játékot?
    Nálunk ugyan ez van :)Elég rossz igy játszani :)És még elég sürün ki is dobál a szerver!
    Egy megoldás van, de ez csak végső esetre.. >:)  :D:D:D:D 

    https://www.youtube.com/watch?v=0PUbnaXYfyc  
    Ezt inkább kihagyom :)Várok kellemesebb megoldásra :D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt