Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11252

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Én spec egy ilyen hiba esetén a komplett ablakot bezárnám, és nem nyomkodnék mindenféle "aranyos" gombokra, de hát ez én vagyok.
    kipróbáltam, megnéztem egy "nincs elég aranyad" esetet. biztos, h hiba lehetett family2006-nál, mert nálam egy ilyen ablak jön be, OK gomb sehol



    tehát rögtön a feltöltést ajánlja
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Értem :)
  • broza (HU1)broza (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok! Még mindig nem működik a horgászás TP duplázó! Tisztelettel kérem az illetékest, hathatósabban próbálja már feléjük jelezni a hibát! Én speciel nem tudok írni az ügyfélszolgálatra, mert egyetlen nyelvet sem beszélek olyan jól, hogy írni tudjak. Nagyon unom már, hogy harmadszor kapok olyan ajándékot, amit nem tudok használni!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.04.2017
    broza (HU1) mondta:
    Sziasztok! Még mindig nem működik a horgászás TP duplázó! Tisztelettel kérem az illetékest, hathatósabban próbálja már feléjük jelezni a hibát! Én speciel nem tudok írni az ügyfélszolgálatra, mert egyetlen nyelvet sem beszélek olyan jól, hogy írni tudjak. Nagyon unom már, hogy harmadszor kapok olyan ajándékot, amit nem tudok használni!

    Szia!

    Leírjuk a problémát, ők utána néznek és csinálnak vele, amit. Interneten keresztül ennél hathatósabbak nem tudunk lenni. Ez a maximum.

    Megkérdezhetem, ezt most hol vagy min nyerted? 

    Zsu
  • broza (HU1)broza (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 11.04.2017
    broza (HU1) mondta:
    Sziasztok! Még mindig nem működik a horgászás TP duplázó! Tisztelettel kérem az illetékest, hathatósabban próbálja már feléjük jelezni a hibát! Én speciel nem tudok írni az ügyfélszolgálatra, mert egyetlen nyelvet sem beszélek olyan jól, hogy írni tudjak. Nagyon unom már, hogy harmadszor kapok olyan ajándékot, amit nem tudok használni!

    Szia!

    Leírjuk a problémát, ők utána néznek és csinálnak vele, amit. Interneten keresztül ennél hathatósabbak nem tudunk lenni. Ez a maximum.

    Megkérdezhetem, ezt most hol vagy min nyerted? 

    Zsu

    A szövetkezeti verseny nyereményeként kaptam 24 órára, és újfent nem érek vele semmit!:(

    Időközben valami változás történt!:) Bár még mindig nem stimmel teljesen a pontszám, de már többet kapok!!:)
    Ennyit ír ki, ez az alap max. siklóhajóval:

    De ennyi röppen fel:és ennyit is ad hozzá a pontokhoz

    Bár ez még mindig nem dupla TP, de azért már alakul!:) Köszönöm Neked Zsu, vagy annak, aki segíteni próbált!:)
    Post edited by broza (HU1) on
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok, nem tudom leszedni a megtermelt árut a földemről van plusz körbeültetés is (bambusz)
    az ott beragadt :( kis segítség kellene.

    előre is köszi
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    sziasztok.  volna egy problémánk felépítettük a fa és textilgyárat elvileg faluszintet kellett volna lépni de 0 tp t mutat nem tudunk tovább fejleszteni mi a teendő?
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    probléma megoldva csak el kellett kezdeni a termelést
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok elindult a szövi falu,egy kérdés hol az arany ami a teszten járt >:)(csak kérdés volt és tudom a választ) :)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    naaaaaaaa....
    valaki rugdossa már @kukorica13 (HU1) kolléga ágya mellé kicsit közelebb aztat a bilit! :D
    Köszi rob rád mindig lehet számítani :D
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    Általában ;)
     B) 
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok ! Megint nem lehet belépni a játékba  >:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok ! Megint nem lehet belépni a játékba  >:)
    Most éppen karbantartás volt, remélem azóta már beléptél...
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok ! Megint nem lehet belépni a játékba  >:)
    Most éppen karbantartás volt, remélem azóta már beléptél...
    Igen sikerült :) Köszi szépen :) Szép estét :)
  • jajnemtudom (HU1)jajnemtudom (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!
    Vetettem káposztát, szegély növénnyel. Négyről sikerült aratni, az ötödikről se eladni se leszedni nem lehet. Mi a teendő ilyenkor?
    Választ előre is köszönöm : üdvözlet : Ildikó
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Vetettem káposztát, szegély növénnyel. Négyről sikerült aratni, az ötödikről se eladni se leszedni nem lehet. Mi a teendő ilyenkor?
    Választ előre is köszönöm : üdvözlet : Ildikó
    Szia!
    Első körben próbáld meg megnézni a farmkezelőben, hogy nincs-e tele a raktárad káposztával, vagy ha beszednéd, akkor nem csordulna-e túl a raktári mennyiség. Ha igen, akkor adj el a farmkezelőből káposztát. Ha nem a káposzta okozza, akkor nézd meg a peremnövényt és annak melléktermékét is. Ha azok sem csordulnának túl tőle, akkor próbáld a falu fejlesztésébe betenni a peremnövényből, illetve a melléktermékből. Ha megtörtént, próbáld újra beszedni.
    Ha ez sem sikerülne, akkor adj el a farmkezelőben a peremnövényből, és utána próbáld beszedni.
    Ádámmaci
  • tyimeske (HU1)tyimeske (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! A hócipőm kezd tele lenni. tegnap kétszer próbáltam a farmra bejelentkezni. Egyszer napközben, egyszer pedig este 11 körül. Mindkétszer karbantartás volt. Szerintetek a tojásokat ki kereste meg helyettem? Senki. Folyamatos szívatás. Kétgyermekes, dolgozó, családanya vagyok. Nem tudok egész nap a gépen lógni. "tyimeske"
  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    Sziasztok!  Nem tudom a fő farmon betakarítani a termést, kiírja,hogy a csűr megtelt ( bambuszrudak), ugyanakkor máshonnan be tudom takarítani. Miért?



  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.04.2017
    Sziasztok!  Nem tudom a fő farmon betakarítani a termést, kiírja,hogy a csűr megtelt ( bambuszrudak), ugyanakkor máshonnan be tudom takarítani. Miért?




    Szia!

    1 azaz 'egy' beírással menj vissza, találsz a kérdésedre választ!

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!  Nem tudom a fő farmon betakarítani a termést, kiírja,hogy a csűr megtelt ( bambuszrudak), ugyanakkor máshonnan be tudom takarítani. Miért?


    görgess vissza néhány hozzászólást, ott írja macika a megoldást; nem csak írni kell, olvasni is, mert anélkül semmi értelme az írásnak :(


  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Miért nem mutatja a faluban ,hogy mi van fejlesztés alatt ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Miért nem mutatja a faluban ,hogy mi van fejlesztés alatt ?
    Szia!
    Ott csak a szövifalus fejlesztéseket mutatja. korábban se mutatta az állandó farmokon történt fejlesztést.

  • BLINKIVILL (HU1)BLINKIVILL (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Problémám van a főfarm földjén lévő terményeket Nem tudom leszedni!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Problémám van a főfarm földjén lévő terményeket Nem tudom leszedni!

    Szia! :)

    Feletted néhány beírással Kriszti írt egy lehetséges megoldást. :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3479439/#Comment_3479439

    Zsu
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Ez már nem igaz nem lehetséges tényleg mindenki ír és nem olvas vissza >:)
  • Sziasztok! Nem tudom a földeket leszedni. Mi a teendő ezzel?

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! Nem tudom a földeket leszedni. Mi a teendő ezzel?


    Szia Dominik!

    Itt olvasgass kicsit:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3479439/#Comment_3479439
  • Taylor64 (HU1)Taylor64 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Nem tudom a földeket leszedni!
    Tudom, tudom: olvasgassak kicsit. Olvastam, el- és beadtam. Ezt követően:
    Nem tudom a földeket leszedni!


Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt