Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-04-05] Szövetkezeti bajnokság jutalmainak változása, Húsvéti event

146

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 mondta:
    Több ajándék = több munka.

    Amúgy a "belső" infócsatornán is tegnap ütötte fel a fejét ez az infó, hááát... öööö... Mondjuk úgy, érdekes hétfőnek nézünk elébe. ;)
    Ja.. több ajándék=több munka, de erről miért is nem szól a fáma? Nekem már az kezd egy kicsit unalmassá válni, hogy beharangozzák magukról, hogy tyűűűdef@szákvagyunk, mert jobb, értékesebb cuccokat adunk, de közben ezekről a kis 20 millás pontemelésekről elfelejtenek infózni időben :D Nehogy véletlenül a játékosok észrevegyék, hogy már bocs, azokért a (talán) jobb, értékesebb jutalmakért meg is dolgozunk keményen, nem csak az ölünkbe hullik  ;)
    Sajnos ilyen ez a mai bulvár-reklám-pszichológiai világ, de ezzel valszeg senkinek nem mondok újat :( Miért a GGS lenne más, ők is a piacról élnek...
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gubanc2 (HU1)gubanc2 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!Hol találom meg a térképet?

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
  • gubanc2 (HU1)gubanc2 (HU1) Bejegyzések: 3
    Köszönöm! :)

  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Sziasztok!Hol találom meg a térképet?

    Kellemes délutánt :)
    Parancsolj itt: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/150158/idoszakos-eventek-tojasterkep-2017#latest

  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 10.04.2017
    Sziasztok!

    Szövivezető voltam mostanáig... Amióta ez  a szövi-verseny van egyszerűen kényszernek érzem, hogy teljesítsünk. Sajna nem voltunk aktívak így lecsúsztunk másik ligába, aztán vissza most újra lent és lejjebb...ezért is adtam át a vezetést másnak. 2012 óta van meg a szövi és egyszerűen tönkre tették ezekkel a fejlesztésekkel a játékot. Kényszeredett lett mindenki hogy teljesítsen!!! Ez az igazság! Már nem játék ez így! Aranyozzam le a termelést mert nincs idő a versenyre de teljesíteni kell!! Miért nincs nevezési dij ( vagy egyserüen nevezés) hogy egy szövi akar versenyezni a szövi-versenyben vagy sem!! Nevezzenek be akik akarnak és nyomják le egymást ahogy szokták. Minket akik nem szeretnénk versenyezni "kényszerből" azokat meg ne bélyegezzék meg!!! ill besorolni egy nem valós ranglistára!
    Nálunk negatívan hatott ez a fejlesztés hogy havi 2x kell versenyezni. Senki nem ül a gép előtt egész nap!
    A másik dolog amit megjegyeznék , szintén a tojásos, vagy cukorkás vagy hasonló keresgélős event...
    Egyszerűen ez nem játék hogy 2-4 órán át 3-as szemüveggel  150% felnagyított böngésző oldallal böngésszem a fűszálakat hogy megleljek 35 tojást!  Ráadásul ugyanolyan színű mint a fa lomja!!! Ez egy hatalmas baromság. Nálunk a szöviben mindenki szeretné teljesíteni ezt a feladatot de  annyira el vannak dugva ezek a tárgyak hogy már szinte elment a kedvem /kedvünk az egésztől ez is egy kényszeredett dolog lett szintén! hajnalba felkelek hogy talán estig megleljem a tojásokat!  És az ajándékok??? hát az nem is mesélem mennyire egyszerűek! 

    Sajnálom, de ez a véleményem erről az egészről!
    Üdv: Mircipirci
    Post edited by mircipirci (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Az egydolláros ajánlatoknál, a hölgy se igazán adja az egydolláros cuccokat. Inkább szinte mindent aranyért kínál :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Reggel 5-től figyelek, 1 db jött :D
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Zöld erdőbe jártam, piros tojást láttam ......... így szól a versike. Erre ezek: zöld erdőbe jártam, zöld tojást láttam :):D:D
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Reggel 5-től figyelek, 1 db jött :D
    Jól mondja rob valóban figyelni kell ,nem elég óránként ránézni,mivel 1perces.Volt nálam minden második 1dolcsis volt,igy négyet szedtem  :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Reggel 5-től figyelek, 1 db jött :D
    Jól mondja rob valóban figyelni kell ,nem elég óránként ránézni,mivel 1perces.Volt nálam minden második 1dolcsis volt,igy négyet szedtem  :)

    Bizony. :) Ez így van. :) Folyamatosan figyelni kell/kattintgatni kell, mert az ajánlatok úgy váltanak át leghamarabb. Ha megfigyelitek, úgy működik ez az ajánlat, hogy az idő folyamatosan változik még akkor is, ha közben nem lestek rá, de az ajánlat csak akkor, ha megnyitjátok. Megpróbálom érthetően elmagyarázni, mit figyeltem meg. :)

    Példuál az aktuális ajánlat 500 lópatkó 4.000 aranyért 20 %-os engedménnyel, a következő pedig 2 hínárhumusz 1584 aranyaért 20 %-kal engedménnyel és bezárod az ablakot, mert nem akarod megvenni sem az aktuálisat, sem a következőt. Ha letelik az aktuális ajánlat ideje és úgy nyitod fel újra akár fél óra elteltével, akkor a 2 hínárhumusz jön fel akutális ajánlatnak. (Tehát következő ajánlatból átkerül akutálisnak.) És ez ugyanúgy van akkor is, ha közben a játékot frissíted. Nem felejti el, mi volt a következő ajánlat. Abból lesz az aktuális. :)

    Ezt ki lehet használni, ezzel lehet trükközni is. Ha például úgy látod, hogy a következő ajánlat érdekel, de bezárod, mert közben aratsz vagy ezt-azt csinálsz és bőven túlléped az egy percet, mire észbe kapsz, nem kell fogni a fejedet vagy hirtelenkedni. Csake gyre kell figyelni! Az időkijelző (kör, ami mutatja, mennyi idő van még belőle) ne csak utolsó pár másodpercen legyen, mert akkor elúszhat a jó kis ajánlat, mire felnyílik. Meg kell várni, míg újra átfordul az elejére az idő és akkor felnyitni. :)

    Zsu

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Reggel 5-től figyelek, 1 db jött :D
    Jól mondja rob valóban figyelni kell ,nem elég óránként ránézni,mivel 1perces.Volt nálam minden második 1dolcsis volt,igy négyet szedtem  :)

    Bizony. :) Ez így van. :) Folyamatosan figyelni kell/kattintgatni kell, mert az ajánlatok úgy váltanak át leghamarabb. Ha megfigyelitek, úgy működik ez az ajánlat, hogy az idő folyamatosan változik még akkor is, ha közben nem lestek rá, de az ajánlat csak akkor, ha megnyitjátok. Megpróbálom érthetően elmagyarázni, mit figyeltem meg. :)

    Példuál az aktuális ajánlat 500 lópatkó 4.000 aranyért 20 %-os engedménnyel, a következő pedig 2 hínárhumusz 1584 aranyaért 20 %-kal engedménnyel és bezárod az ablakot, mert nem akarod megvenni sem az aktuálisat, sem a következőt. Ha letelik az aktuális ajánlat ideje és úgy nyitod fel újra akár fél óra elteltével, akkor a 2 hínárhumusz jön fel akutális ajánlatnak. (Tehát következő ajánlatból átkerül akutálisnak.) És ez ugyanúgy van akkor is, ha közben a játékot frissíted. Nem felejti el, mi volt a következő ajánlat. Abból lesz az aktuális. :)

    Ezt ki lehet használni, ezzel lehet trükközni is. Ha például úgy látod, hogy a következő ajánlat érdekel, de bezárod, mert közben aratsz vagy ezt-azt csinálsz és bőven túlléped az egy percet, mire észbe kapsz, nem kell fogni a fejedet vagy hirtelenkedni. Csake gyre kell figyelni! Az időkijelző (kör, ami mutatja, mennyi idő van még belőle) ne csak utolsó pár másodpercen legyen, mert akkor elúszhat a jó kis ajánlat, mire felnyílik. Meg kell várni, míg újra átfordul az elejére az idő és akkor felnyitni. :)

    Zsu

    Csodálatos vagy Zsuzsika! Hogy Te miket észre nem veszel ;)

    Bár nem kételkedtem az igazságodban, de csak ellenőriztem az ajánlatok váltását, és pontosan úgy van, ahogy leírtad.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    r0b33 mondta:
    ez nem csak itt, Omar-nál is így van (csak a tisztánlátás végett)
    Robi, majd ezt is ellenőrzöm, és akkor Te is megkaphatod a jelzőt ;)
  • Rókafarm (HU1)Rókafarm (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok..  Miért ennyire nehéz megtalálni a tojásokat,,az bíztos ha most sem találom meg  soha többet nem próbálkozom,,,de aranyat nem adok ezért...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok..  Miért ennyire nehéz megtalálni a tojásokat,,az bíztos ha most sem találom meg  soha többet nem próbálkozom,,,de aranyat nem adok ezért...
    A térkép nem érdekel?
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 10.04.2017
    :) Ezt megint igazolhatom rob-nak.Ha csak egyszer-kétszer nézel fel nem ad,de ha folyamatosan ott is meg lehet szerezni az bánya engedélyt is(és nem a zsetonost)
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Nem értem,miért cél az,hogy ne találjuk meg a tojásokat.Most néztem meg térképpel,így sincs meg 1 tojás !!
    Lehet ebbe most hiba ?Eddig mindig megtaláltam térkép nélkül is,most már a második nap,hogy egy pár darab hiányzik ! Kiléptem hátha csak hiba és kész van valójába,de sajnos még mindig mutatja ! :(
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Sziasztok!

    Sziasztok !
    Nem értem,miért cél az,hogy ne találjuk meg a tojásokat.Most néztem meg térképpel,így sincs meg 1 tojás !!
    Lehet ebbe most hiba ?Eddig mindig megtaláltam térkép nélkül is,most már a második nap,hogy egy pár darab hiányzik ! Kiléptem hátha csak hiba és kész van valójába,de sajnos még mindig mutatja ! :(

    Szerintem is, eddig ez a legnehezebb. Lehet, hogy így akarnak aranyvásárlásra kényszeríteni, de az is lehet, hogy hiba van a játékban és eleve nincsenek is ott azok a fránya tojások. Sajna a térkép sem segít. Majd kapjuk a kompenzációt :DDD
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok!

    Szövivezető voltam mostanáig... Amióta ez  a szövi-verseny van egyszerűen kényszernek érzem, hogy teljesítsünk. Sajna nem voltunk aktívak így lecsúsztunk másik ligába, aztán vissza most újra lent és lejjebb...ezért is adtam át a vezetést másnak. 2012 óta van meg a szövi és egyszerűen tönkre tették ezekkel a fejlesztésekkel a játékot. Kényszeredett lett mindenki hogy teljesítsen!!! Ez az igazság! Már nem játék ez így! Aranyozzam le a termelést mert nincs idő a versenyre de teljesíteni kell!! Miért nincs nevezési dij ( vagy egyserüen nevezés) hogy egy szövi akar versenyezni a szövi-versenyben vagy sem!! Nevezzenek be akik akarnak és nyomják le egymást ahogy szokták. Minket akik nem szeretnénk versenyezni "kényszerből" azokat meg ne bélyegezzék meg!!! ill besorolni egy nem valós ranglistára!
    Nálunk negatívan hatott ez a fejlesztés hogy havi 2x kell versenyezni. Senki nem ül a gép előtt egész nap!
    A másik dolog amit megjegyeznék , szintén a tojásos, vagy cukorkás vagy hasonló keresgélős event...
    Egyszerűen ez nem játék hogy 2-4 órán át 3-as szemüveggel  150% felnagyított böngésző oldallal böngésszem a fűszálakat hogy megleljek 35 tojást!  Ráadásul ugyanolyan színű mint a fa lomja!!! Ez egy hatalmas baromság. Nálunk a szöviben mindenki szeretné teljesíteni ezt a feladatot de  annyira el vannak dugva ezek a tárgyak hogy már szinte elment a kedvem /kedvünk az egésztől ez is egy kényszeredett dolog lett szintén! hajnalba felkelek hogy talán estig megleljem a tojásokat!  És az ajándékok??? hát az nem is mesélem mennyire egyszerűek! 

    Sajnálom, de ez a véleményem erről az egészről!
    Üdv: Mircipirci
    Szia. Szerintem senki nem kényszerítí a szöviket a harcra,ha ezt igy gondoljátok igy csináljátok az a tibajotok miért nem játszotok mert ez egy játék nem harc,vagy,ha harcolni akarsz aranyozz és nyersz.Ez tök egyszerű.A tojásokról meg annyit ez se kényszer aki csinálja csinálja aki nem nem senki nem mondja gyüjtsd a tojást nem akarod nem gyüjtöd.Szerintem nehéz lenne mindenki kényére tenni. :)És ez csak az én véleményem
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35
    Én is azt vallom, hogy ez a játék nem kötelező :DDD
Sign In to comment.