Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-04-05] Szövetkezeti bajnokság jutalmainak változása, Húsvéti event

136

Hozzászólások

  • Törpi 0414 (HU1)Törpi 0414 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Jó reggelt!
     Mivel a húsvéti eventről nem találtam hiba jelentést ide írom.
    Nem jelenik meg az összes tojás a farmokon.
    Ez van nálam is,és 1 nappal később kezdték.
  • Törpi 0414 (HU1)Törpi 0414 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Nekem nincs egy serkentőm sem.Miért?
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Nekem nincs egy serkentőm sem.Miért?
    Ha erre gondolsz olvasd el ezt: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/150087/koezlemeny-2017-04-07-kompenzacio#latest 
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Kérném szépen, hogy ha tudtok, tegyetek fel tojásos térképet, mert igen sokat nem találtam meg.

    köszönöm
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Hiába keresem, én sem találom. Lehet nincs is mind kirakva?
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Érdekes úgy el van dugva, hogy nem is látszik, csak akkor ha aranyat adok érte. Jó kereseti lehetőség.
  • Viki-ranch (HU1)Viki-ranch (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sajnálatos módon nem találhatók a tojások, minden farmon 3-4 hiányzik. 25 tojásra megadta az első jutalmat. Lehet, hogy valami probléma van? Ha lehet segítséget kérünk. Köszönjük


  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    szerkesztette ezt: 08.04.2017
    Teljes képernyő + nagyítás maximumra + 200% nagyítás a böngészöben + teljes fényerő.
    Én is csak így találtam meg az összes tojást.
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27

    Sziasztok

    Szerintem ez hiba. Én megtaláltam a tojásokat de néhányat 0-2-1-0-1 nem számolt be Lester barátunk.


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Kérném szépen, hogy ha tudtok, tegyetek fel tojásos térképet, mert igen sokat nem találtam meg.

    köszönöm

    Szia! :)

    Már készül hozzá a térkép. :)

    Zsu

    Teréz (HU1) mondta:
    Hiába keresem, én sem találom. Lehet nincs is mind kirakva?

    Szia! :)

    Igen, sajnos ennek a lehetősége is benne van. De találtam én is olyan tojást, amit a térkép nélkül nem biztos, hogy valaha is megláttam volna. Ez is egy lehetőség, miért nem találod.

    De hamarosan jön a térkép. :)

    Zsu
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216

    De hamarosan jön a térkép. :)

    Zsu
    Jaj Zsu, mindig olyan jó híreket hozol, köszi!!! :) 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 08.04.2017

    Igen, sajnos ennek a lehetősége is benne van. De találtam én is olyan tojást, amit a térkép nélkül nem biztos, hogy valaha is megláttam volna. Ez is egy lehetőség, miért nem találod.

    De hamarosan jön a térkép. :)

    Zsu


    Szia Zsu!

    Csak az érdekesség kedvéért:

    Idézet a 'Bejelentés'-ből:

         Húsvéti keresgélés     


    Tavaly sok játékost frusztrált a húsvéti esemény nehézsége, mert a tojások túl picik voltak, ami miatt nehezen bukkantatok rájuk. 

    Háááát, az idén sajnos nem csak fusztrál, de agybajt, nagyfokú látásromlást is okoz. Még jobban összementek, mert egyik-másik teljesen láthatalan.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    :D:D:D:D És ez pontosan úgy van ahogy írod, némelyik tojás láthatatlan köpenyben van :D:D:D
    Jham, ez nekem is feltűnt :) Általában elég hamar megtalálom a keresősöket, de most a hajam tépem. 
    A zöld alapon zöld tojás a kedvencem:) 
    Remélem még este előtt lesz térkép, mert van még pár, ami nincs meg. :(
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Losi (HU1) mondta:
    :D:D:D:D És ez pontosan úgy van ahogy írod, némelyik tojás láthatatlan köpenyben van :D:D:D
    Jham, ez nekem is feltűnt :) Általában elég hamar megtalálom a keresősöket, de most a hajam tépem. 
    A zöld alapon zöld tojás a kedvencem:) 
    Remélem még este előtt lesz térkép, mert van még pár, ami nincs meg. :(
    Már van :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Losi (HU1) mondta:
    :D:D:D:D És ez pontosan úgy van ahogy írod, némelyik tojás láthatatlan köpenyben van :D:D:D
    Jham, ez nekem is feltűnt :) Általában elég hamar megtalálom a keresősöket, de most a hajam tépem. 
    A zöld alapon zöld tojás a kedvencem:) 
    Remélem még este előtt lesz térkép, mert van még pár, ami nincs meg. :(
    Már van :)

    Szia Losi!

    Itt van:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/150158/idoszakos-eventek-tojasterkep-2017#latest
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Nailyet, nemrég frissítettem pedig, köszi az infót! :) Neki is esek :D 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 08.04.2017
    r0b33 mondta:
    10%-al nagyobbak a tojások.
    csak érzékeltetésképp:

    balra az eredeti méret, jobbra 10%-al nagyobb társa. ;)
    Lehet, hogy nagyobbak...de huncutabbak is. :smiley:

    A zöld alapon zöld...a patak világoskékjében a világoskék tojás, a rozsda színű lombozatban a hasonló színű tojás és még lehetne sorolni...hát tényleg jobban jártunk. :D Hirtelen nem is tudom, melyik szám a nagyobb?! A 2*0 vagy a 100*0? :D Mert most kb. így vagyunk.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 08.04.2017
    Szervusztok!

    Sajnos nagyon 1-et kell értenem a negatív véleményekkel!
    Ilyen sem volt még, hogy 10 tojást ne találjak meg, ja, és térkép ide, térkép oda / de KÖSZI /
    1 kis valaminek a kereke felé csúszott az egerem, és kipattant 1 tojás, szóval, nagyítóval sem találom őket:((

    Vagyis, Rob, tudod, én hiszek neked, de hiába a nagyobb %-ú tojás, ha valami mögött van:(
    / én személy szerint fel is adom, nagyobb bajom ne legyen az életkémben, ennyi!
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27

    Sziasztok

    Szerintem ez hiba. Én megtaláltam a tojásokat de néhányat 0-2-1-0-1 nem számolt be Lester barátunk.



    Nagyon sajnálom, hogy ok nélkül vádaskodtam. Megvannak a tojások a térkép segítségével.

    Köszönjük a térképet.

    Üdv: Kriszta

  • Herkulesfarm (HU1)Herkulesfarm (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok!
    Köszönöm a tojáskereséshez a térképeket,alig lehet megtalálni némelyiket!
    Sikeres vadászatot mindenkinek!
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    na aki nem szeretné keresgélni, annak 1 tipp kinagyítod a böngin 200%-ra a farmot  és zöld marad a háttér, mint amikor  nem tölt be a játék.. és ott fognak virítani sorba a tojások ..csak azok látszanak semmi más... hát tudom nem ez a játék lényege, de komolyan sajnálom a rosszabbul látókat.. és hát nekik is legyen már esélyük. Szép estét ::)) Lívia
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    szerkesztette ezt: 08.04.2017
    r0b33 mondta:
    elkezdtem újítani a térképeket, a fenti infók alapján, meg besötétítettem a hátteret, hogy jobban kiugorjanak a jelzések és a tojik. Remélem javítottam és nem rontottam ;)
    Szóval most már ha nagyon nem találunk valamit, akkor a piros karikások felé érdemes nézelődni leginkább :) Köszi!

    (Mondjuk ez is viszonylagos, most átfutottam, pirosban is van olyan, ami nekem látványos, és zöldben olyan, ami szerintem kevésbé, mint némelyik piros. De kiindulópontnak persze tökjó:) )
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    Sziasztok,

    a villámgyors ajánlatokban található tavaszi piknik dísztárgy kedvezményesen 15.000 arany. Az építés - dísztárgy menüben a húsvéti event alatt 2.800 aranyért vehető meg.

  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    r0b33 mondta:
    A kettő közt azért van némi különbség.
    Az ajánlatban találhatónak van 15 faluboldogsága, míg az építőmenübelinek nincs.

    szia, tudod a faluboldogság egy utópisztikus farmjáték tartozéka. amiről mi fanatikus bigfarmosok csak álmodunk. minden a helyén, jól működik, stb.stb. :)
Sign In to comment.