Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

11052

Hozzászólások

  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Sziasztok! A horgászTp duplázó nálam sem működik! Hiába "takarítok" , semmi változás!:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Megnéztem a státuszát a hibajelentésnek. Egyelőre nem fűztek még hozzá semmit.

    Kiírok egy közleményt akkor erről!

    Legyetek szívesek a szövetkezetetekben szólni, NE válassza addig ezt a nyereményt senki, amíg hivatalosan meg nem erősítik, hogy működik!

    Zsu
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Köszönöm a választ! Az infót tovább adtam!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Köszönöm a választ! Az infót tovább adtam!

    Annyit még meg lehetne próbálni, hogy az elmaradt horgászati tp-t kérni az ügyfélszolgálattól ezen hiba okán.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Egy aprócska hiba, amit már többször tapasztaltam, de csak most készítettem róla képeket:
    Ilyenkor még bíztat ;)
    de utána jön a kiábrándító valóság :(

  • fulöp566 (HU1)fulöp566 (HU1) Bejegyzések: 2
    Az problémám,hogy a belépés után szeretném elküldeni az aranyakra a jelszavam,de állandóan azt írja ki
    más névvel már regisztrált valaki??? Hogy küldjem el a jelszavam vagy írja ki ki az aki regisztrált az emaillal
    meg változtassam a nevet.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Az problémám,hogy a belépés után szeretném elküldeni az aranyakra a jelszavam,de állandóan azt írja ki
    más névvel már regisztrált valaki??? Hogy küldjem el a jelszavam vagy írja ki ki az aki regisztrált az emaillal
    meg változtassam a nevet.

    Szia! :)

    Pár nappal ezelőtt megkérdezted ugyanezt. ;)

    Az képtelenség, hogy ugyanazzal az e-mail címmel egy azon szerverre két regisztráció is megtörténjen. A regisztrációs ajándék megszerzéséhez nincs szükséged jelszó megadására, csak e-mail címre beírására kétszer egymás után. 


    Privátban beszéljünk már erről a személyes adataid miatt.

    Zsu
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119

    Megjelentek a serkentők ,pedig még nincs is verseny. Azt mutatja,hogy 32 óráig lesznek érvényben. Van szövi és egyéni serkentő is aranyra és dollárra is.

  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Igen vajon milyen okból :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Megjelentek a serkentők ,pedig még nincs is verseny. Azt mutatja,hogy 32 óráig lesznek érvényben. Van szövi és egyéni serkentő is aranyra és dollárra is.

    Szia!
    Emiatt él a serkentő (és nem mindenkinél):
    Bejelentkezési problémák miatt a legutóbbi szövetkezeti bajnokságból kiesett 4 órát, és az azalatt indított serkentőket a következő bajnokságban 8 órányi serkentővel kompenzáljuk.

    Ádámmaci
  • Parrot (HU1)Parrot (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Mit kell csinálnom akkor, ha a főfarmon semmit sem tudok fejleszteni, a mellékelt hibaüzenetet kapom?

    Köszönöm szépen előre is a segítséget.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Parrot (HU1) mondta:
    Sziasztok! Mit kell csinálnom akkor, ha a főfarmon semmit sem tudok fejleszteni, a mellékelt hibaüzenetet kapom?

    Köszönöm szépen előre is a segítséget.
    szia
    próba sütik és előzmények törlését vagy a BigDoki lefuttatását. persze előtte zárd be a játékot :)
  • Parrot (HU1)Parrot (HU1) Bejegyzések: 7
    Liz65 (HU1) mondta:
    Parrot (HU1) mondta:
    Sziasztok! Mit kell csinálnom akkor, ha a főfarmon semmit sem tudok fejleszteni, a mellékelt hibaüzenetet kapom?

    Köszönöm szépen előre is a segítséget.
    szia
    próba sütik és előzmények törlését vagy a BigDoki lefuttatását. persze előtte zárd be a játékot :)
    Köszi! Próbálkozom:(
  • Parrot (HU1)Parrot (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 07.04.2017
    SZiasztok! A családban másnak is van farmja az zavartalanul működik. Tisztítottam a gépet, változatlanul semmit sem lehet fejleszteni. A perobléma csak a főfarmon jelentkezik. Ennek ellenére akkor is a géppel lehet a gond? Még nem megtem a Doki programot elindítani. 
  • Csillagfény (HU1)Csillagfény (HU1) Bejegyzések: 5
    Sajnos nem kaptam meg az üdvözlő ajándékot! Arról küldtek e-mail-t, hogy volt egy első hozzászólásom, de az aranyról szó sincs!
    Kérlek írd meg hogyan törölhetem véglegesen a farmot!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sajnos nem kaptam meg az üdvözlő ajándékot! Arról küldtek e-mail-t, hogy volt egy első hozzászólásom, de az aranyról szó sincs!
    Kérlek írd meg hogyan törölhetem véglegesen a farmot!

    Szia! :)

    Az ügyfélszolgálattól kell kérni. :)

    A fórum fő oldalán megtalálod. Nagy zöld ikon.

    Zsu
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Ccleaner lefutott, Húsvéti event sehol!:(
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 07.04.2017
  • pancsa2100 (HU1)pancsa2100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    Köszi!
  • Sáfrány (HU1)Sáfrány (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok !
    Mivel a szövi bajnokság sátra senkinél sem jelent meg, nem tudjuk, hogy eredményeinket számolja-e?????
    Egyéni serkentőt sem tudunk így indítani. Azt látom, hogy szövi serkentőt megkaptuk.
    Van valami info, hogy mikor lesz ez javítva ? Érdemes most küldetéseket végrehajtani ? 


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok !
    Mivel a szövi bajnokság sátra senkinél sem jelent meg, nem tudjuk, hogy eredményeinket számolja-e?????
    Egyéni serkentőt sem tudunk így indítani. Azt látom, hogy szövi serkentőt megkaptuk.
    Van valami info, hogy mikor lesz ez javítva ? Érdemes most küldetéseket végrehajtani ?
    halika
    mostanra ez már müxik rendesen. remélem nálatok is :)
  • family2006 (HU1)family2006 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Ma reggel 08.20 kor játék közben miden előzmény nélkül eltűnt kb. 1200 aranyam és kb. 23000 dollárom.
    Volt kb. 27000 $ a "számlámon" és amikor kiválasztottam egy  egy mandulás süteményt (25809 $), akkor egy felugró ablakban megjelent, hogy nincs elég aranyam hozzá. Amikor leokéztam, mert másra nem reagált, akkor eltűnt az aranyam. Hogy is van ez? 
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szép napot mindenkinek!
    tegnap óta csak repkednek a névjegykártyák az almásból, de a raktárba nem kerül be egy darab sem!! 
    jó lenne valamit csinálni mert haladnánk...
    köszönöm.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szép napot mindenkinek!
    tegnap óta csak repkednek a névjegykártyák az almásból, de a raktárba nem kerül be egy darab sem!! 
    jó lenne valamit csinálni mert haladnánk...
    köszönöm.
    Ilyen hiba nem merült fel eddig, ezért most én figyeltem: 10 almásból csak két névjegykártya jött, de az meg is van a raktárban.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    A teszt szerveren a faluban a következő szinthez szükdéges pont termelés begyüjtésekor miért növekszik és miért negatív az érték ?
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szép napot mindenkinek!
    tegnap óta csak repkednek a névjegykártyák az almásból, de a raktárba nem kerül be egy darab sem!! 
    jó lenne valamit csinálni mert haladnánk...
    köszönöm.
    Ilyen hiba nem merült fel eddig, ezért most én figyeltem: 10 almásból csak két névjegykártya jött, de az meg is van a raktárban.
    11 almásom van, aktív vagyok, de a bejegyzésem óta csupán 1 DB. került be a raktárba!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szép napot mindenkinek!
    tegnap óta csak repkednek a névjegykártyák az almásból, de a raktárba nem kerül be egy darab sem!! 
    jó lenne valamit csinálni mert haladnánk...
    köszönöm.
    Ilyen hiba nem merült fel eddig, ezért most én figyeltem: 10 almásból csak két névjegykártya jött, de az meg is van a raktárban.
    11 almásom van, aktív vagyok, de a bejegyzésem óta csupán 1 DB. került be a raktárba!!
    Hát erre én nem tudok mit mondani, én azóta nem figyeltem. Talán Robi tudna valamit?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szép napot mindenkinek!
    tegnap óta csak repkednek a névjegykártyák az almásból, de a raktárba nem kerül be egy darab sem!! 
    jó lenne valamit csinálni mert haladnánk...
    köszönöm.
    Ilyen hiba nem merült fel eddig, ezért most én figyeltem: 10 almásból csak két névjegykártya jött, de az meg is van a raktárban.
    11 almásom van, aktív vagyok, de a bejegyzésem óta csupán 1 DB. került be a raktárba!!
    sziasztok
    már pár hete pont ezt panaszoltam én is, h a felröppenő készletelemek nagyon vissza lettek véve. 8 almásom van, és előfordul elég gyakran, h EGY darab névjegykártyát sem ad .
    bár Robi szrtn nem lett semmi beállítás ezen a téren, de szrtm meg igen. kb 2 évvel ezelőtt sokkal több készletelemet kaptunk aratáskor :)
    mióta új gépek vannak a garázsban, azóta a szerszámos láda is "fehér holló" :smiley:

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt