Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Horgászattal kapcsolatos kérdések

2

Hozzászólások

  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok
    valaki legyen szives mondjon már valamit
    ha ki szeretnék hajózni horgászni soha nem enged mert mindig azt irja hogy hiányzik a csellehorog..holott minden egyes horgász elemből felszerelésből van bőven raktáron és 16-os szintű is vagyok tehát miért is nem engedi hogy kihajózzak? illetve erre a problémára mi a megoldás?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 05.04.2017
    Sziasztok
    valaki legyen szives mondjon már valamit
    ha ki szeretnék hajózni horgászni soha nem enged mert mindig azt irja hogy hiányzik a csellehorog..holott minden egyes horgász elemből felszerelésből van bőven raktáron és 16-os szintű is vagyok tehát miért is nem engedi hogy kihajózzak? illetve erre a problémára mi a megoldás?
    Szia!
    Mikor ki szeretnél hajózni, akkor minden horgász felszerelés pipálva van a kihajózás gomb után? Nincs sehol negatív darabszámú terméked? Próbáltad a böngésződ tisztítani?
    Van többféle csellehorog is. Pontosan melyiket kéri?
    A horgászásnál ha megnyitod Oleg körmenüjét, és a bal oldali ikont választod, akkor a pecabot fülnél látod a felszerelésed bal oldalon, jobb oldalon pedig, amit betettél a pecatáskába képletesen, amivel mész horgászni. Ott benne van mindegyik felszerelés, ami kell?

    Ádámmaci
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Komolyan mondom már mindent átnéztem de nem jöttem rá...
    ha a hajóra kattintok akkor a kis csellehorgot hiányolja
    ha a horgászás menübe a két négyzetrács alatt a nagy piros labdát a közepes csellehorgot irja hiánynak holott mindegyikből van
    a pecatáskába van zsinór forgódobos orsó meg nád horgászbot..de hogy hogyan importáljak oda át bármit is nem tudom
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Komolyan mondom már mindent átnéztem de nem jöttem rá...
    ha a hajóra kattintok akkor a kis csellehorgot hiányolja
    ha a horgászás menübe a két négyzetrács alatt a nagy piros labdát a közepes csellehorgot irja hiánynak holott mindegyikből van
    a pecatáskába van zsinór forgódobos orsó meg nád horgászbot..de hogy hogyan importáljak oda át bármit is nem tudom

    Szia!

    Itt megtalálod a horgászat menetét:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat-leiras#latest

    A tanulmányozást az elejénél kezdd!

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Komolyan mondom már mindent átnéztem de nem jöttem rá...
    ha a hajóra kattintok akkor a kis csellehorgot hiányolja
    ha a horgászás menübe a két négyzetrács alatt a nagy piros labdát a közepes csellehorgot irja hiánynak holott mindegyikből van
    a pecatáskába van zsinór forgódobos orsó meg nád horgászbot..de hogy hogyan importáljak oda át bármit is nem tudom
    Én is javaslom az előző hsz-ben megadott horgászati útmutató tanulmányozását, de ha nem tudod, hogyan importálj bármit a horgásztáskába, akkor ne csodálkozz, hogy nem tudol pecálni!
    A bal oldalon található cuccosaidból amelyiket át akarsz tenni a táskába, arra rámégy az egérrel, lenyomod a gombot, és lenyomva tartva áthúzod a táska üres fakkjába. Ha minden megvan, akkor tudol indulni pecálni.
    Sok szerencsét hozzá!
  • CoolViki5 (HU1)CoolViki5 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám..adományoznom kéne pontyot de nem tudok rájönni hogy azt hol tudok venni mert horgászni nem tudok csak sügért meg szardíniát. Árulja el valaki hogy mit csináljak. Köszi!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 02.05.2017
    Sziasztok! Lenne egy kis problémám..adományoznom kéne pontyot de nem tudok rájönni hogy azt hol tudok venni mert horgászni nem tudok csak sügért meg szardíniát. Árulja el valaki hogy mit csináljak. Köszi!

    Itt megtalálod a horgászat menetét: (az elejétől tanulmányozd)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat-leiras#latest
  • CoolViki5 (HU1)CoolViki5 (HU1) Bejegyzések: 1
    Köszönöm a segítséget!
  • Blue 101 (HU1)Blue 101 (HU1) Bejegyzések: 5
    Mit tegyek nem müködik a horgászat????
    A csalit ki tudom dobni de a fogást nem tudom behúzni.nem müködik az orsó.
    Hogy lehet javítani vagy játék hiba ??? 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Mit tegyek nem müködik a horgászat????
    A csalit ki tudom dobni de a fogást nem tudom behúzni.nem müködik az orsó.
    Hogy lehet javítani vagy játék hiba ??? 

    Szia! :)

    Mit értesz azon, hogy nem működik az orsó? Folyamatos nyomva tartással tudod feljebb húzni és végül kifogni a halat.

    De ez csak leírva ennyire "egyszerű". Ezt több dolog is befolyásolja. Például, hogy az adott eszköz, amivel horgászol, mennyire használódott már el vagy milyen vagy mekkora súlyú halat akarsz fogni vagy ugyanabból a gyengébb eszközt vagy az erősebbet használod.

    Zsu
  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Van egy problémám a virágfarmon nincs tengeri hal csak ponty,és sügér hol vannak a tengeri halak??????

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Van egy problémám a virágfarmon nincs tengeri hal csak ponty,és sügér hol vannak a tengeri halak??????

    Szia!

    Ez egy hiba, amit jeleztünk a fejlesztők fele.

    Ádámmaci
  • ircsi47 (HU1)ircsi47 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok, nekem még mindig nem működik a mélytengeri horgászat, a kis ház ott van, de csak információt gomb van rajta, jó lenne ha megoldanátok, mert így a kemény munka kalandból is kimaradtam, 
    köszönettel fogadom ha végre történik valami, és ezzel a problémával nem is vagyok egyedül, több játékos társamnak sem működik !!!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok, nekem még mindig nem működik a mélytengeri horgászat, a kis ház ott van, de csak információt gomb van rajta, jó lenne ha megoldanátok, mert így a kemény munka kalandból is kimaradtam, 
    köszönettel fogadom ha végre történik valami, és ezzel a problémával nem is vagyok egyedül, több játékos társamnak sem működik !!!!!
    Szia!

    Ha Oleg mind a 26 feladatával végzel, neked is meg fog nyílni a mélytengeri horgászat.
    Nézd meg itt a feladatok listáját, hogy hol tartasz, s ha még van hiányzó, azokat csináld meg s utána tudsz halásztatni.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat

    Ádámmaci

  • apacs (HU1)apacs (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

    Szia.

    Évi vagyok az apacsfarmról.Szeretném megkérdezni hogy lehet tokhalat fogni  mert megakadtam a játékban.Hiába vettem csalit már többet nem tudok kifogni vele sehol tokhalat.Másik fajta hal az van azt fogtam is de azt nem írja jóv és nem tudok tovább lépni.

    Elöre is köszönöm a választ.

    Üdv. Évi.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    apacs (HU1) mondta:

    Szia.

    Évi vagyok az apacsfarmról.Szeretném megkérdezni hogy lehet tokhalat fogni  mert megakadtam a játékban.Hiába vettem csalit már többet nem tudok kifogni vele sehol tokhalat.Másik fajta hal az van azt fogtam is de azt nem írja jóv és nem tudok tovább lépni.

    Elöre is köszönöm a választ.

    Üdv. Évi.

    Szia!
    Gondolom harcsát fogtál már. Ha igen, akkor hasonlóan kell fogni tokhalat is. Vagyis tokhal csalit kell venni, hozzárendelni a felszereléshez, amivel pecázol, majd mikor elkezded a pecázást érdemes lepecázni a halak többségét, s utána betenni a bal oldalról a csalit. 1 kattintás a csalira 1 halat jelent általában. Vagy olyan helyre küldöd Oleget halat fogni, ahol van benne tokhal.

    Ádámmaci
  • apacs (HU1)apacs (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Köszönöm idáig eljutottam de egyik farmon sem találok tokhalat,csak sügér és ponty van.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    apacs (HU1) mondta:
    Köszönöm idáig eljutottam de egyik farmon sem találok tokhalat,csak sügér és ponty van.
    Oleg tud már pecázni hajóból? Ha igen, és van lehetőség rá, akkor nézd meg a 2. sor bal oldalija elvileg tartalmaz tokhalat, és remélhetőleg azzal fog majd, s a feladatod ezáltal kész lehet.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    apacs (HU1) mondta:
    Köszönöm idáig eljutottam de egyik farmon sem találok tokhalat,csak sügér és ponty van.
    Tokhalat legegyszerűbben úgy foghatol, hogy bérelsz egy hajót, MINIMUM VITORLÁST, vagy nagyobbat, és elküldöd a VAD FOLYÓRA: csak ott van tokhal.
  • apacs (HU1)apacs (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Ezt is próbáltam de nem írta jóvá.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    szerkesztette ezt: 01.06.2017
    apacs (HU1) mondta:
    Köszönöm idáig eljutottam de egyik farmon sem találok tokhalat,csak sügér és ponty van.
    Tokhalat nem is fogsz találni sehol. (moderátor)* A szerelékes dobozba lehet tokhal csalit venni. Bármelyik farmon be engedheted őket a vízbe, csali hozzá adása funkcióval. Ugyan úgy mint amikor harcsát fogsz. Ha el fogy a tokhal vegyél még csalit, és engedd a halakat a vízbe.
    *A bérelhető hajóval nem Oleget kell elküldeni, hanem Te magad mész ki.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • ircsi03 (HU1)ircsi03 (HU1) Bejegyzések: 1
    Tisztelt Játszótársak!
    Nekem nem működik a pecás része a játéknak, csak hajóval tudok halat fogni, de ez beragasztotta az egyik feladat teljesítését. Ha bármelyik oldalon belépek a kézi horgászásba nem tudom a húzást elindítani. Tud valaki erről, vagy segítene abban, hogy tovább tudjak lépni.
    köszönettel v.ircsi 
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia ircsi03! Az orsót tartsd a víz alatt. Menni fog.
  • kovacseva8 (HU1)kovacseva8 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok nálam nem látható az új halpiarc csak az alapok.ez miért van.
  • -Thot- (HU1)-Thot- (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék.
    Pár hónapja nem működik a horgászás. A "Szép dobásos" panel, amire "Rendben"-t kell nyomni, sosem jelent meg, de régen ettől függetlenül működött. Most kidobom a zsinórt, elkapja a halat, aztán amikor lenyomva tartom az egeret, a hal szépen elsüllyed. Vagyis nem tudom megfogni, kiemelni a vízből. Most az Oktoberfest-re nagyon kellene némi disznóhal, nélküle hátrányban vagyok. Kérlek segítsetek, már mindent kipróbáltam. A csónakkal ha kiküldöm Oleget, ugyanez történik. Csak a körmenüben megy a dolog, ahol csak 2 féle halat foghatok. Manuális horgászat nem. -Thot-


  • -Thot- (HU1)-Thot- (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Tisztelt Játszótársak!
    Nekem nem működik a pecás része a játéknak, csak hajóval tudok halat fogni, de ez beragasztotta az egyik feladat teljesítését. Ha bármelyik oldalon belépek a kézi horgászásba nem tudom a húzást elindítani. Tud valaki erről, vagy segítene abban, hogy tovább tudjak lépni.
    köszönettel v.ircsi 
    Nálam is ugyanez a helyzet, nem működik a kézi horgászás, nem tudom kirántani a halat a vízből, hanem lesüllyed a tó fenekére. Hiába nyomom az egeret..
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Víz alatt nyomjátok? Megjelenik az orsó?




Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt