Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][Teszt-szerver][2017.03.31]

136

Hozzászólások

  • földtúró (HU1)földtúró (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Ismét itt.. :( Rájöttünk,hogy a perem növény miatt nem tudunk- nem enged aratni!! Tegnap óta aki vetett perem növényt az nem tud aratni! Lehetne ezt javítani?? Köszönöm
    Szia! Nálam is ez a gond! Kiléptem a szövimből, így le tudtam aratni, majd visszaléptem. Más megoldás nem volt...se frissítés, se semmi nem jött be sajnos. :(

    Köszönöm a jó ötletet-tanácsot :) így sikerült nekünk is!
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok nem tudom miért nekem fel se ajánlja a teszt szervert belépésre.Nem kaptam emailt se.Ilyenkor mit kell csinálni?
  • kiss patrik (HU1)kiss patrik (HU1) Bejegyzések: 6
    sziasztok!

    nekem egy olyan kérdésem lenne ,hogy a teszt szervert hogy lehet elindítani?
    nekem nem lép be csak ujra betölti az oldat ahol belehet jelentkezni és nem
    aztírja hogy teszt-szerver hanem csak Magyarország . mit tegyek??
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Ahol a Magyarország van kiírva, három szerver van, ott kell kiválasztani a tesztszervert.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sajnos nálam nem jön be ez a trükk.  :( Nincs a raktárban 1 db sem, mégsem szed le semmit, amin peremnövény van. Amin nincs, az lejön. Ez van. Majd rendbe jön, így biztosan nem marad. Csak egy megoldandó probléma.
    De azért köszi. :)
  • Mária Baloghné vagyok és tegnap óta a főfarmon nem tudok aratni! Többször ki-be léptem és akkor semsikerűlt. Minden mást meglehetett csinálni. Nem tudom,hogy az e a probléma,hogy peremnövényeket is ültettem.Valami megoldás érdekelne.Nagyon köszönöm
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 05.04.2017
    Szia! :-)

    Melyik szerverről van szó? A teszt farmodon nem tudsz aratni? Ha igen, akkor itt olvasgass, mert másnak is volt ilyen problémája. A második oldal fog megnyílni, ott földtúró nevű játékos hozzászólásától olvasd végig a bejegyzéseket. Robi is írt egy tippet, hátha segíteni fog.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/149420/megbeszeles-teszt-szerver-2017-03-31/p2


    (közben rájöttem ám, hogy a tesztről van szó, hisz írtad, hogy peremnövényt ültettél :D )

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Mária Baloghné vagyok és tegnap óta a főfarmon nem tudok aratni! Többször ki-be léptem és akkor semsikerűlt. Minden mást meglehetett csinálni. Nem tudom,hogy az e a probléma,hogy peremnövényeket is ültettem.Valami megoldás érdekelne.Nagyon köszönöm
    Nekünk is ez a problémánk.
    Peremnövényest nem lehet learatni, immár második napja.

    Ime képekkel illusztrálva:



    Lucfenyő raktárkészlet 12 , pedig 1800 férne bele.

     
    Semmit sem enged vele csinálni, se eladni, se nem semmit.

    Hogy termeljünk a gyárakban, ha nem kapunk alapanyagot?

    Már második napja állnak a földek, és ebből kifolyólag a szövifalunak is annyi.



  • Józsipapi (HU1)Józsipapi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4

    Sziasztok.Miért nem tudok a teszt serverre belépni,pedig van fiókom is.A múlt alkalommal sikerült,most nem.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Sziasztok.Miért nem tudok a teszt serverre belépni,pedig van fiókom is.A múlt alkalommal sikerült,most nem.

    Szia! :)

    Ebből senki nem tudja neked megmondani, miért nem sikerül :smiley:
    Az talán többet segítene, ha elmondanád, milyen hibaüzenet jelenik meg.

    Zsu
  • Józsipapi (HU1)Józsipapi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 06.04.2017
    SEMMILYEN hiba üzi nem jelenik meg.Elindul a tekerés majd vissza áll az itthoni serverre.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    SEMMILYEN hiba üzi nem jelenik meg.Elindul a tekerés majd vissza áll az itthoni serverre.


     Belépés előtt a Magyarország helyett kiválasztottad a Teszt-szervert?
  • Nerima (HU1)Nerima (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok :)


    Nem tudom tapasztalta e más is, hogy a szövetkezeti ranglistán nem található meg a szövetkezete?
    Gondolom ezzel függ össze, hogy a szövetkezeti kihívás sem elérhető...

    Szövetkezetünk neve : Teszt Játszótér 

    Szép napot Mindenkinek!

    Nerima

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 06.04.2017
    r0b33 mondta:
    A peremnövények aratásának megoldása:

    bemész a farmkezelőbe és eladsz ott faludollárért vagy sima dollárért lényegesen többet, mint amennyit az aratáskor eladatna veled...

    példa:
    Bambusz, adj el 114 db-ot mert túltermeltél
    a farmkezelőben azt látod, hogy 1200db-t raktározhatsz belőle, de valami hiba folytán ez nem fedi a valóságot. adj el annyit, hogy 500 - 700 (nem tudom pontosan mi az a mennyiség ami már elég - kísérletezzetek, mert lehet hogy változó) maradjon, onnantól kezdve simán betakarítható a termés.

    Ez saját praktika tapasztalat, remélem segít.
    Sziasztok :)
    Robi ha nem szólhatok hozzá majd töröld légyszi :)
    normál+perem növény betakarítása.. ( mi is kísérleteztük de ez beválik ) szóval ha normál növényre perem növényt ültetsz  a végén 3  dolgot fogsz kapni.. magát az elvetett növényt, az  arra vetett peremnövényt és   a peremnövény felröpijét..ennek mindháromnak van max. darabszáma   a saját raktárad ( normál növény) és a szövi raktár (perem növény és felröpi)  ha ezek közül a 3 dolog közül bármelyik átlépi a beszedéskor a raktár kapacitását nem  tudod  beszedni..így ha arattok meg kell nézni, hogy mind a 3-nak legyen hely.. és az csak megtévesztő, hogy a peremnövény nem fér el, (ezt írja ki)  az utolsónak vetett magot mutatja, bármiből is van több.. szóval okosan kell nézni, ez nem csak egy kattintás és aratok. és hát persze el lehet adni a farmkezelőbe, de mivel minden szövi építkezik ha van lehetőség oda adjátok be... ::)) jó játékot mindenkinek ::))
    Post edited by Lívia7 (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    r0b33 mondta:
    A peremnövények aratásának megoldása:

    bemész a farmkezelőbe és eladsz ott faludollárért vagy sima dollárért lényegesen többet, mint amennyit az aratáskor eladatna veled...

    példa:
    Bambusz, adj el 114 db-ot mert túltermeltél
    a farmkezelőben azt látod, hogy 1200db-t raktározhatsz belőle, de valami hiba folytán ez nem fedi a valóságot. adj el annyit, hogy 500 - 700 (nem tudom pontosan mi az a mennyiség ami már elég - kísérletezzetek, mert lehet hogy változó) maradjon, onnantól kezdve simán betakarítható a termés.

    Ez saját praktika tapasztalat, remélem segít.
    Sziasztok :)
    Robi ha nem szólhatok hozzá majd töröld légyszi :)
    normál+perem növény betakarítása.. ( mi is kísérleteztük de ez beválik ) szóval ha normál növényre perem növényt ültetsz  a végén 3  dolgot fogsz kapni.. magát az elvetett növényt, az  arra vetett peremnövényt és   a peremnövény felröpijét..ennek mindháromnak van max. darabszáma   a saját raktárad ( normál növény) és a szövi raktár (perem növény és felröpi)  ha ezek közül a 3 dolog közül bármelyik átlépi a beszedéskor a raktár kapacitását nem  tudod  beszedni..így ha arattok meg kell nézni, hogy mind a 3-nak legyen hely.. és az csak megtévesztő, hogy a peremnövény nem fér el, (ezt írja ki)  az utolsónak vetett magot mutatja, bármiből is van több.. szóval okosan kell nézni, ez nem csak egy kattintás és aratok. és hát persze el lehet adni a farmkezelőbe, de mivel minden szövi építkezik ha van lehetőség oda adjátok be... ::)) jó játékot mindenkinek ::))
    Szia Lívi :-)

    Köszi, hogy ezt leírtad, nálam ugyanez volt a gond tegnap este. Amikor aratni szerettem volna csak azt mutatta, hogy a peremnövény nem fér el, és ez valóban megtévesztő, ugyanis abból nulla volt készleten, viszont a peremnövényt spéci kukoricára ültettem, és a spéci aratásánál a kukoricából már meghaladtam volna a raktárkészletet, ezért a kukoricából kellett eladnom, és úgy simán le tudtam aratni a földeket. Szóval akinek nem engedi az aratást, mind a három elemet le kell ellenőrizni a raktárakban, (elvetett növényt, peremnövényt, és a peremnövény felröpijét) és abból el kell adni/be kell adni, hogy aratás során ne haladja meg a raktárkészlet kapacitását a learatott mennyiség.
  • Józsipapi (HU1)Józsipapi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 06.04.2017
    Szia kedves gazdaság 11 játékos.Ezt a játékot lassan 4. éve űzöm.Ilyen ovis csapdába nem esek,h nem jelölöm ki a servert.Egyébként köszike a segíteni szándékot.Eddig működött,most mindig vissza áll a magyarország 1-re és nem enged belépni a tesztre.
    Adminok,esetleg valami épkézláb ötlet,javaslat,tanács?
  • Nerima (HU1) mondta:
    Sziasztok :)


    Nem tudom tapasztalta e más is, hogy a szövetkezeti ranglistán nem található meg a szövetkezete?
    Gondolom ezzel függ össze, hogy a szövetkezeti kihívás sem elérhető...

    Szövetkezetünk neve : Teszt Játszótér 

    Szép napot Mindenkinek!

    Nerima

    Szia

    Igen mi is így voltunk. de amint megcsináltunk egy szövetkezeti projektet bekerültünk a ranglistára.

    Rózsa
  • Nerima (HU1)Nerima (HU1) Bejegyzések: 5
    Nerima (HU1) mondta:
    Sziasztok :)


    Nem tudom tapasztalta e más is, hogy a szövetkezeti ranglistán nem található meg a szövetkezete?
    Gondolom ezzel függ össze, hogy a szövetkezeti kihívás sem elérhető...

    Szövetkezetünk neve : Teszt Játszótér 

    Szép napot Mindenkinek!

    Nerima

    Szia

    Igen mi is így voltunk. de amint megcsináltunk egy szövetkezeti projektet bekerültünk a ranglistára.

    Rózsa
    Köszönöm a segítséget! Már neki is álltunk a projektnek. :)
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    r0b33 mondta:


    egy korábbi hozzászólásomban említettem, hogy vagy eladtok mindent (vagy jó sokat) a farmkezelőből
    NEM az aratáskori ablaknál.
    Nem is kellenek ezek a gombok. Elég ha megfogadod azt a tippet, miszerint kilépéssel majd visszalépéssel meg lehet oldani a peremnövények aratását, TELJESEN LENULLÁZÓDIK ez a készlet.  Még az is eltűnik köddé válik amit tavaly termeltél.

    Ezt elfelejtették közölni, hogy ilyen következménye van a szöviből való kilépésnek.

    Ilse. 

  • Józsipapi (HU1)Józsipapi (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    r0b33 mondta:
    Józsipapi

    Mint azt a beharangozóban említettem:

    Két külön böngésző.

    Azon kívül, hogy az két játék fájljainak keveredésének esélye a böngészők gyorsítótárában minimálisra csökken (mert a Flash-nek külön gyorsítótára van, ez azonban akkor is közös) további előnye a dolognak, hogy két böngésző használata esetén nem kell váltogatni a szerverek között.
    Lívia7

    Köszönöm, hogy felhívtad erre a figyelmet, ez a lehetőség fel sem merült, eszembe sem jutott.
    Ok,köszike segítséget.Megjegyzem,kipróbáltam két különböző böngészőn,a 2.,3. próbálkozás után lépett csak fel a teszt oldalra.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Ilse (HU1) mondta:

    Nem is kellenek ezek a gombok. Elég ha megfogadod azt a tippet, miszerint kilépéssel majd visszalépéssel meg lehet oldani a peremnövények aratását, TELJESEN LENULLÁZÓDIK ez a készlet.  Még az is eltűnik köddé válik amit tavaly termeltél.

    Ezt elfelejtették közölni, hogy ilyen következménye van a szöviből való kilépésnek.

    Ilse. 

    Szia Ilse:-)

    Tavaly november elején hozta részletesen Robi a szövetkezeti faluról az infókat, mindent amit tudni lehet róla, ott is le volt ez írva:

    "Ha egy játékos elhagyja a szövetkezetet, a termékei eladásra kerülnek, ellenértéküket a falusi dollárban visszakapja."

    De olvass vissza, Lívia7 leírta szépen, hogyan lehet kiküszöbölni a peremnövények aratásánál fellépő problémákat, és nemrég volt karbantartás, ha jól láttam már javították ezt a hibát.
  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14

    Sziasztok!

    Segítsetek nekem légyszi! A teszt szereveren volt egy szövetkezetem, a magyar gazdák. Ma léptem be, mert nem tudtam hogy elindult a szerver. Azzal szembesültem, hogy nem én vagyok a szövi vezető.Nem értem, miért és ki változtatta meg?

    Köszi a segítséget.

    Gigi

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Sziasztok!

    Segítsetek nekem légyszi! A teszt szereveren volt egy szövetkezetem, a magyar gazdák. Ma léptem be, mert nem tudtam hogy elindult a szerver. Azzal szembesültem, hogy nem én vagyok a szövi vezető.Nem értem, miért és ki változtatta meg?

    Köszi a segítséget.

    Gigi

    szia
    hát e teszten is azon az elven működik, mint az élő szerveren. ha sokáig nem lépsz be, akkor a legaktívabb játékost választja a rendszer és ő lesz a vezető. ha az előző tesztszervert kihagytad, akkor ez lehetséges
  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14

    Szia!

    Köszi a válaszod, de nem hagytam ki az előzőt. Ezért nem is értem.

    Üdv.Gigi

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia!

    Köszi a válaszod, de nem hagytam ki az előzőt. Ezért nem is értem.

    Üdv.Gigi

    próbálj akkor beszélni a mostani vezetővel, h adja vissza a jogodat. sajnos azért tesztszerver, mert előfordulhatnak - és persze elő is fordulnak :smiley: - hasonló és még sok más hibák is
  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14

    Kedves Liz!

    Nagyon szépen köszönöm.

    Szép estét.

    Gigi

Ez a beszélgetés lezárult..