Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][Teszt-szerver][2017.03.31]

26

Hozzászólások

  • Hami (HU1)Hami (HU1) Bejegyzések: 20
    Szerintem a zavart az okozza, hogy vannak akik be tudnak lépni a teszt szerverre, és vannak akik nem. Ha senki sem tudna belépni, vagy sehol sem jelenne meg a teszt szerver választhatósága, nem lenne itt panasz.
    Nyilván én sem próbálkoztam volna, ha társaim nem mondják, hogy beléptek. Nekem  nem jelenik meg a lehetőség a belépésre, ami,  ha így marad az sem baj. Ezt én csak 1 hibának gondoltam, amit nem tudtam, hogy nálam vagy máshol van.  
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    keli59 (HU1) mondta:
    Hát veled MizuBige már baj van.Bemutattad ,hogy kell pofátlan módon beleszólni másnak a dolgába.
    Akkor is tartom magam ahhoz ,hogy igenis  a GGS-nek kellett volna a játékosok felé jelezni,hogy még csak az opció van feltéve.A moderátorok meg ha tudtak róla,akkor a játékosok felé közölhették volna,hogy még nem működik és ne próbálkozzunk,mert nem fog sikerülni.Nagyon sokan nem mennek fel a fórum oldalaira,én sem mindig látogatom meg a fórumot.A figyelmeztető email hol marad?Miért nem küldtek?Tavaly még figyelmeztető emailt küldtek.
    Tudod, mi itt nagyon sokan örülünk annak, hogy van 3 olyan játékos, aki a szabadidejét arra áldozza, hogy hozza-viszi a hivatalos híreket, dolgoznak azon, hogy mi mindenről időben tájékoztatva legyünk, az angol nyelvtudásuknak köszönhetően segítsenek nekünk felvenni a kapcsolatot a supporttal, és még a végtelenségig sorolhatnám, hogy mi mindenben segítenek nekünk! Igen, ők a moderátorok, akik ugyanolyan játékosok mint mi vagyunk, és elvállaltak egy úgymond sokszor hálátlan szerepet azért, hogy a játékosoknak segítséget nyújtsanak! Jelen pillanatban ők hárman azok, akikre számítani lehet ha bármilyen nyűgöd van, úgymond kapocsként működnek a GGS, és közöttünk, és bizony nem fogom hagyni, hogy te, és a hozzád hasonló értetlenkedő játékosok miatt azt mondják, hogy "elég volt, nem csinálom tovább"! Mert ha erre sor kerülne, na akkor lennénk nagy bajban! Nem lenne több hivatalos tájékoztatás, nem lenne aki visszaírna a sok kérdésre, amit nap mint nap feltesznek itt a játékosok a fórumon, de olyan se lenne aki a szabadidejét feláldozza értünk, csak azért, hogy nekünk jó legyen! Úgyhogy be lehet most már fejezni, kicsit fogd vissza az agarakat, és ne oktass itt senkit arról, hogy mi a feladata a modiknak, meg arról se, hogy ki mihez szól hozzá! Ez egy közösség, ahol mindenki hozzászólhat a másik hozzászólásához mindaddig amíg azt kulturáltan teszi, úgyhogy bármennyire nem tetszik neked, de a véleményemet kifejtem arról, amiről csak akarom :-))
  • keli59 (HU1)keli59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Te vagy a legkultúráltabb ember a Földön!!!Légy büszke magadra!!!MizuBige!!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    keli59 (HU1) mondta:
    Te vagy a legkultúráltabb ember a Földön!!!Légy büszke magadra!!!MizuBige!!
    Na erre nyomtam egy "tetsziket" :D:D Köszi :D
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Sziasztok!
    Hogyan lehet a "tesztszerverre" bejelentkezni. Sehol sem találok rá.
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Köszi az infot. Nekem nincs ilyen :( Még nem jártam teszt szerveren. Kiprobáltam volna.
  • Krisz11 (HU1)Krisz11 (HU1) Bejegyzések: 77
    Egy másik böngésző letöltése után lett meg a lehetőség. Viszont használhatatlan legalábbis nekem. Akármire hiába nyomok semmit sem enged...
  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Ma 16.11-kor küldtek e.mailt, hogy elindult a tesztszerver. Szóval most már biztosan be lehet jelentkezni.
    rob, kösz az infót, másik böngészővel fogok :)
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    a faluban az ÁSVÁNY-FÉMGYÁR 5.szintről a fejlesztésnél kér acélgerendát..amit csak ennek fejlesztése után lehetne gyártani..
    kérdés....ezt nem sikerült javítani ősz óta?  ugyanis ezt volt az egyik hiba, ami már akkor is jelentkezett...szeretnénk fejleszteni,
    de a hiba miatt ez nem lehetséges...sikerül -e ezt kijavítani?   köszönettel...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    keli59 (HU1) mondta:
    Szerintem ,csak azért kellene írnia a moderátoroknak ,mert ezt vállalták, ez a feladatuk.

    Szia! :)

    Egy kicsit megkésve (későig dolgoztam és a fórumra nem túl régen tudtam ismét beugrani), de azért én is szeretnék hozzáfűzni ehhez néhány gondolatot. Ne csak elképzelésed, fél információd legyen, amiből véleményt alkotsz, hanem kicsit több, jobban lásd, miről van szó, így talán reálisabb képet tudsz alkotni rólunk.

    Elvállaltuk, mert szeretjük ezt a kis közösséget, aminek részei vagyunk mi magunk is. Így el tudod te azt képzelni, hogy közérdekű, megosztható információt elhallgatunk tőled vagy bárki mástól? Meg lehet nézni a többi fórumot, össze lehet hasonlítani. A magyar fórum az egyik leginformáltabb az összes közül (az angol más, mert az a "hivatalos" nyelv, nekik nem kell fordítani, ők csak fogják, kiteszik és pont). Mi itt hárman vagyunk, mindig van valaki, aki figyelemmel tudja kísérni a hivatalos történéseket és tudja hozni a híreket. Más fórumokon nem túlzok, van, hogy napokkal!! később kerül ki egy hivatalos hír vagy van, ami ki sem kerül...
    Nekünk nincs se hétvége, se ünnepnap. És ez sem túlzás, Karácsonykor és Újévkor is ugyanúgy volt például aranyvásárlási probléma, mint az egyéb napokon. Azok a játékosok, akik csak hétvégén vannak jobban, ők természetes, hogy hétvégén fognak keresni. És nem lehet azt írni, bocsi, majd hétfőn vegyük már elő a most fontos kérdésedet vagy problémádat, hiszen nekik akkor és ott van szükségük segítségre. Egy munkahelyen jó esetben x óra után leteszed a munkát és rácsukod az ajtót...itt ezt nem lehet, itt mindig vannak kérdések, gondok. Nem mindenki fórumozik vagy csak nehezen, de vannak, akik inkább privátban érdeklődnek. Vannak, akiknek olyan jellegű problémájuk van, amikkel az ügyfélszolgálat felé kell lépéseket tenni, de ebben segítségre van szükség, mert nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat.
    Mivel a fórum sokaknak feladja a leckét vagy be sem tudnak lépni vagy csak kényelmi okokból használnak más eszközt az információ megszerzésére, emiatt én ott is elérhető vagyok, ha gondjuk támad. Ott is sokszor írnak rám, elég sokszor jelez a telefonom napközben.

    És ezt aki olvassa, ne vegye panasznak, nem annak szántam! Csak úgy érzem, néhány dolgot a helyére kell tenni. Nem lógatjuk a lábunkat, nem bújunk ki az alól, amit vállaltunk.

    Végezetül megemlíteném még azt a tényt is, emberek vagyunk...ebből kifolyólag van családunk, akiket szeretünk és foglalkozunk velük. És azon vagyunk, hogy összeegyeztessük ezzel a vállalt feladatunkkal. :)

    keli59 (HU1) mondta:
    Főleg ha ők tudják ,hogy csak az opció van feltéve és még nem lehet használni a tesztszervert.

    Nem tudtam róla. Senki nem mondta, munkában pedig nem tudok sem farmozni, sem fórumozni.

    tengerszem (HU1) mondta:
    a faluban az ÁSVÁNY-FÉMGYÁR 5.szintről a fejlesztésnél kér acélgerendát..amit csak ennek fejlesztése után lehetne gyártani..
    kérdés....ezt nem sikerült javítani ősz óta?  ugyanis ezt volt az egyik hiba, ami már akkor is jelentkezett...szeretnénk fejleszteni,
    de a hiba miatt ez nem lehetséges...sikerül -e ezt kijavítani?   köszönettel...

    Szia! :)

    Erre konkrétan én is emlékszem. :) Képestől, mindenestől megtörtént a hiba jelentése. Úgy tűnik ez elkerülte a figyelmüket. Köszönöm, hogy szóltál, holnap ismét szólunk miatta.

    Zsu
  • földtúró (HU1)földtúró (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Van olyan játékos akinek a teszt farmon nem enged aratni a földekről? v. csak a mi szövinkben van ilyen?? :(
  • Hami (HU1)Hami (HU1) Bejegyzések: 20
    Sziasztok! A fenti klpnek megfelelően nekem nincs ott a Teszt  szerver csak Magyarország és nemzetközi szerven. Ennek mi lehet az oka?
  • Borcsa26 (HU1)Borcsa26 (HU1) Bejegyzések: 1
    Én sem tudok a Teszt-szerverre belépni, mert nics rá lehetőségem, egyszerűen nem jelenik meg.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 04.04.2017
    Sziasztok! Van olyan játékos akinek a teszt farmon nem enged aratni a földekről? v. csak a mi szövinkben van ilyen?? :(
    Szervusztok!
    Nálam olyan hiba van, hogy az ínyencen nem enged pakolászni!

    No, és ha már itt vagyok, jól értelmeztem én a lovardás dolgokat, hogy a szövisrétre 30-as lónál kisebb nem kerül ki??
    Semmit nem látok a szövisréten, de a lovardában sem nagyon, igaz, eddig csak 20-as lovam volt!
    / no, csak rá jövünk valamikor, valahogy!
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Sziasztok :-)

    Szeretném megköszönni a jó tündérnek, illetve a jó tündéreknek, hogy a kezdetek óta működésképtelen teszt farmomat helyreállíttatták :-) Végre tudok tesztelni Köszönöm :blush:
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Ezer bocsi, de totálisan elfelejtettem hogy mivel is szerezzük a Tp-ket a szövi falu építésénél? Nem találom sehol pedig próbáltam utána nézni.
    Kicsit "fáj" hogy a 20. szinttől lehet csak a lovasrétet kipróbálni valahogy még csak a 12. szinten van a falunk:(

    És még mindig nagyon zökkenős az aratás, nagyon nehéz, és lassú ki-be lépések folyamatos frissítések, reméljük ez megoldódik majd:)
  • földtúró (HU1)földtúró (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Ismét itt.. :( Rájöttünk,hogy a perem növény miatt nem tudunk- nem enged aratni!! Tegnap óta aki vetett perem növényt az nem tud aratni! Lehetne ezt javítani?? Köszönöm
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    a faluban az ÁSVÁNY-FÉMGYÁR 5.szintről a fejlesztésnél kér acélgerendát..amit csak ennek fejlesztése után lehetne gyártani..
    kérdés....ezt nem sikerült javítani ősz óta?  ugyanis ezt volt az egyik hiba, ami már akkor is jelentkezett...szeretnénk fejleszteni,
    de a hiba miatt ez nem lehetséges...sikerül -e ezt kijavítani?   köszönettel...

    Az acélgerendát kiválthatjátok párszáz arannyal a szövikasszából. Jó játékot!
  • EdinaFarm55 (HU1)EdinaFarm55 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok! Ismét itt.. :( Rájöttünk,hogy a perem növény miatt nem tudunk- nem enged aratni!! Tegnap óta aki vetett perem növényt az nem tud aratni! Lehetne ezt javítani?? Köszönöm
    Szia! Nálam is ez a gond! Kiléptem a szövimből, így le tudtam aratni, majd visszaléptem. Más megoldás nem volt...se frissítés, se semmi nem jött be sajnos. :(
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Sziasztok! Nekem csak Magyar és nemzetközi szerverre lehet kapcsolódni. Mi lehet ennek az oka. Korábban volt teszt-farmon ugyan ezen a néven.
    Előre is köszi annak aki tudja a választ!

  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    zurika (HU1) mondta:
    a faluban az ÁSVÁNY-FÉMGYÁR 5.szintről a fejlesztésnél kér acélgerendát..amit csak ennek fejlesztése után lehetne gyártani..
    kérdés....ezt nem sikerült javítani ősz óta?  ugyanis ezt volt az egyik hiba, ami már akkor is jelentkezett...szeretnénk fejleszteni,
    de a hiba miatt ez nem lehetséges...sikerül -e ezt kijavítani?   köszönettel...

    Az acélgerendát kiválthatjátok párszáz arannyal a szövikasszából. Jó játékot!
    köszi az ötletet, de akinek sikerül, az írja le a menetrendjét...mert valami hibádzik a dologban..
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Kaptam e-mail hogy lépjek be,DE NEM ENGED!!!! Írtam minden felé,nem kapok visszaigazolást sem! Sztem úgy kaka ahogy van-teszt!! >:)
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    zurika (HU1) mondta:
    a faluban az ÁSVÁNY-FÉMGYÁR 5.szintről a fejlesztésnél kér acélgerendát..amit csak ennek fejlesztése után lehetne gyártani..
    kérdés....ezt nem sikerült javítani ősz óta?  ugyanis ezt volt az egyik hiba, ami már akkor is jelentkezett...szeretnénk fejleszteni,
    de a hiba miatt ez nem lehetséges...sikerül -e ezt kijavítani?   köszönettel...

    Az acélgerendát kiválthatjátok párszáz arannyal a szövikasszából. Jó játékot!
    köszi az ötletet, de akinek sikerül, az írja le a menetrendjét...mert valami hibádzik a dologban
    zurika (HU1) mondta:
    a faluban az ÁSVÁNY-FÉMGYÁR 5.szintről a fejlesztésnél kér acélgerendát..amit csak ennek fejlesztése után lehetne gyártani..
    kérdés....ezt nem sikerült javítani ősz óta?  ugyanis ezt volt az egyik hiba, ami már akkor is jelentkezett...szeretnénk fejleszteni,
    de a hiba miatt ez nem lehetséges...sikerül -e ezt kijavítani?   köszönettel...

    Az acélgerendát kiválthatjátok párszáz arannyal a szövikasszából. Jó játékot!
    köszi az ötletet, de akinek sikerül, az írja le a menetrendjét...mert valami hibádzik a dologban..
    sajnos nem váltható ki arannyal teljesen, csak 99%.ig...mindenképpen kel 1db gerenda! .....ötletek?
  • zsozirisz (HU1)zsozirisz (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Miután hivatalosan is bejelentésre került, hogy elindult a teszt szerver. Be lehet lépni, lehet játszani, de sok időt és türelmet kíván a sorra jelentkező hibák miatt. A legnagyobb hiba a peremnövényekkel van. Ha elültetjük pl. a kukorica mellé megtermeli, de leszedni nem lehet. Előfordult egyszer kétszer, mikor a csűrt megpróbáltam fejleszteni, azt hittem nincs hely, hogy le tudtam szedni. Az öröm korai volt. Azóta is fennáll ez a probléma és így a falu és a szövetkezeti lovasrét sem működik. Gondolom azért megy újra a teszt, hogy kiszűrjétek a hibákat. Hát én most jeleztem. 
                   Üdv. és további szép napot mindenkinek, zsozirisz

  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Énis megkaptam végre a tikettet és vissza is küldtem nekik! Hátha:() :s
Ez a beszélgetés lezárult..