Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

164113

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.04.2017
    Líz! Én is így gondolom, meg így is tapasztaltam. Valószínű Iréne, nem így gondolta.

    Minden esetre a durva......vagy követelőző hozzászólások nem ide valók. Az ilyesmit privátba kellene intézni, az én meglátásom szerint.
    Ez egy játék, szórakozni járunk ide, a fórumra pedig azért, hogy okosodjunk :D, vagy ha tudjuk segítsük egymást :)
    én is így gondolom :) okosodni és segíteni járunk ide
    de sajna néha elkerülhetetlen a hasonló összeszólalkozás. sokan (?) vagyunk ahhoz, h mindenki megértse a másikat. ki így, ki úgy gondolkozik, másképp fejezi ki magát. nem vagyunk egyformák - szerencsére - ezért vannak nézeteltérések :smiley:
    igen... valóban priviben kellene az ilyesmit elintézni. de valszeg ha valakit nyilvánosan megbántanak, nem fog elvonulni privibe, muszáj u. úgy mindenki előtt "tisztáznia" magát :)

    Igen erről beszéltem Liz65! Ha valaki nem érti, pedig többszörösen leírtam! Akkor a négyes szintre fejlesztettem igen és 4000-t írt ki és én először megkérdeztem! Most az előbb elismertem, hogy véletlen volt az 5000 de még mindig ez van az orromra dobva! Még mindig nem olvas csak vagdalkozik! Eltévesztettem amit bevallottam, de akkor sem támadhat, mert ő kezdte! Arrogáns! De köszönöm, hogy tisztázódott és a "hazugságom is! Bár mindenkié tisztázódna! Többször említettük, hogy nem lehet utána nézni semminek, mert ha lehetne ezek a várakozások nem csalódást jelentene! De most is beharangozták egyesek a szövifalu, meg lovastanya indítást tegnapra és nem volt igaz! De csak kérdezném, elharapná a torkom, pedig ott van kinn még mindig! Le sincs véve! A hibáinkat ismerjük el és korrigáljuk! Azután kezdjünk másokat oktatni a jó modorról! Köszönöm...
    Iréne
    sajnos ( vagyis én nem igazán bánom, és szrtm még sokan mások se :smiley: ) a tesztszerver nem tudott tegnap indulni, mert valami hiba lett körülötte, így elhalasztották a jövőhétre. azt azonban tudni kell, h ezért csakis az üzemeltetők vonhatóak felelősségre. se a Moderátorok - akik bejelentik a nekik átadott hírt - se a CM-ek, akik a Moderátorok felett állnak.
    a Moderátorok azt az infót kapták, h hirdessék ki, a tesztszerver indul. aztán még se indult. ezt is közölték. de ők a játék ilyen részére nincsenek behatással. csak azt írják ki, amit nekik is mondanak. ők nem tudnak a játékba belenyúlni, irányítani
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy Hínárt hogyan lehet gyártani, mi kell hozzá?
    Farmkezelőben a tápoknál látom, de nulla a mennyiség és nem növekszik a száma.
    Köszönöm a válaszokat.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy Hínárt hogyan lehet gyártani, mi kell hozzá?
    Farmkezelőben a tápoknál látom, de nulla a mennyiség és nem növekszik a száma.
    Köszönöm a válaszokat.

    Az utolsó 5 halétel gyártásánál kapsz majd hínárt ,de ahhoz minimum 61-es horgász szintre kell a horgászatot fejlesztened.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy Hínárt hogyan lehet gyártani, mi kell hozzá?
    Farmkezelőben a tápoknál látom, de nulla a mennyiség és nem növekszik a száma.
    Köszönöm a válaszokat.
    RJoci1 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy Hínárt hogyan lehet gyártani, mi kell hozzá?
    Farmkezelőben a tápoknál látom, de nulla a mennyiség és nem növekszik a száma.
    Köszönöm a válaszokat.

    Az utolsó 5 halétel gyártásánál kapsz majd hínárt ,de ahhoz minimum 61-es horgász szintre kell a horgászatot fejlesztened.

    És minimum 4-es szintre fejleszteni a Sellő-öblöt. :)
  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok!
    Tudtok róla, hogy sokan nem tudnak megint belépni? Én bent vagyok, de kilépni már nem merek :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!
    Tudtok róla, hogy sokan nem tudnak megint belépni? Én bent vagyok, de kilépni már nem merek :(
    Ne is lépj ki, mert utána nem tudol visszalépni, ahogy előtted folyamatosan írják.
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    Red Wolf és Gyurisne Zsuzsa köszönöm a válaszokat.


  • szándzsó (HU1)szándzsó (HU1) Bejegyzések: 19
    Sziasztok! én 5 óra 10-kor akartam belépni,de nem tudtam,csak 8 óra 30-kor,nagyon mérges vagyok,most már ebből rendszert csinálnak?az embernek elmegy a kedve a játéktól,ahogy szerettem játszani most már egyre kevésbé,az ember csak felidegesiti magát,és az senkinek nem hiányzik!

  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Lehet tudni már, miért nem lehetett be lépni? Esetleg arról van-e valami információ, a be lépési lehetőség hiány miatt ki esett időt, hogyan hogyan hozzuk be a dobozolósnál?
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Egyik házamat szerettem volna az építőmesterrel fejleszteni 7-ről 8-as szintre. Kiírta hogy csak 125 szinttől fejleszthetem dolcsival. Lehetséges?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Egyik házamat szerettem volna az építőmesterrel fejleszteni 7-ről 8-as szintre. Kiírta hogy csak 125 szinttől fejleszthetem dolcsival. Lehetséges?
    szia
    házat 8. szintre ? én úgy tom csak 7 re lehet. és 6 ról 7 re tervező és 115. szint szükséges
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Egyik házamat szerettem volna az építőmesterrel fejleszteni 7-ről 8-as szintre. Kiírta hogy csak 125 szinttől fejleszthetem dolcsival. Lehetséges?
    Én is úgy látom, hogy a 7 szintes ház a maximum.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    nem lehet, hogy a farmházat szerette volna 8-ra húzni?? mert ott tényleg kell a 125. szint ::)) 
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemes délutánt kívánok :)

    A nedves sertéstakarmányt ha növelem a könyvvel,csak a takarmányt növeli vagy a disznó számát is növeli 1ben?
    Köszönöm előre is a választ. :)



  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemes délutánt kívánok :)

    A nedves sertéstakarmányt ha növelem a könyvvel,csak a takarmányt növeli vagy a disznó számát is növeli 1ben?
    Köszönöm előre is a választ. :)

    Szia! :)

    KIzárólag a malomban készülő nedves takarmány mennyiségének növelésére van hatással. :) A rövid táp adta disznók számának növelésére van külön könyv. :smiley:

    Zsu
  • Kisskatica (HU1)Kisskatica (HU1) Bejegyzések: 1
    A mai nappal regisztráltam, kaptam jutalmat, megadtam az e--mail címem, de a kezdő ajándékról nem érkezett meg az érteítés. Az itt használt e-mail címet adtam meg, itt felhívták a figyekemet, ha nem érkezik meg, kérjek segítséget a Támogatási csoporttól, csak még nem tudom hol találhatom meg ezt a csoportot.
    Előre is köszönettel a választ: Kisskatica
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.04.2017
    A mai nappal regisztráltam, kaptam jutalmat, megadtam az e--mail címem, de a kezdő ajándékról nem érkezett meg az érteítés. Az itt használt e-mail címet adtam meg, itt felhívták a figyekemet, ha nem érkezik meg, kérjek segítséget a Támogatási csoporttól, csak még nem tudom hol találhatom meg ezt a csoportot.
    Előre is köszönettel a választ: Kisskatica
    Szia! :)

    Több lehetőséged is van az ügyfélszolgálattal felvenni a kapcsolatot:

    1. Játékon belül (farmodon) a jobb kéz felől a felső sarokban az alábbi ikon:


    2. A fórum nyitó oldalán az alábbi ikon:


    Bármelyiket is választod, az alábbi oldalra fog téged elvinni:

    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Az ügyfélszolgálatnak az alábbi nyelveken van lehetőséged írni:
    angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán

    Ha egyiken sem tudsz annyira, hogy megírd nekik, amit szeretnél, akkor írj rám privátban és segítek neked. :)

    Zsu
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok! A cukorka házikót mivel lehet tovább épiteni( fejleszteni)? arnnyal, dollárral?
    Köszönöm előre is a választ
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok! A cukorka házikót mivel lehet tovább épiteni( fejleszteni)? arnnyal, dollárral?
    Köszönöm előre is a választ

    dollárral!!!
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok !! A múltkori szövi bajnokságon első lettem nem kaptam meg az ajándékot irtam a supportnak emailt ennek már elég sok ideje de még mindig nem történt semmi :(:( 
  • Viki-ranch (HU1)Viki-ranch (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.04.2017
    Bartos471 arra szeretnék választ kapni, melyik szinten tudom a disznóólamat ufos kinézetre változtatni mert nem ajánlja fel soha csak az alacsonyabb kinézetet, játékos társam, aki alacsonyab szinten van, már 2-szer tudott ilyenre fejleszteni, köszönöm


    bocsánat az alacsonyabb 2 b tudom, csak elütöttem
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Bartos471 arra szeretnék választ kapni, melyik szinten tudom a disznóólamat ufos kinézetre változtatni mert nem ajánlja fel soha csak az alacsonyabb kinézetet, játékos társam, aki alacsonyab szinten van, már 2-szer tudott ilyenre fejleszteni, köszönöm


    bocsánat az alacsonyabb 2 b tudom, csak elütöttem
    Szia :) 
    Fejleszteni egyik szinten se tudod, mert az  nem szint, hanem kinézet, az Ufo event 5.vagy 6. szintjét ha megcsinálod kapsz egy sertésólra tehető kinézetet . és akkoe lesz neked is ufo-s.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok!
    Küldizek, és látom mekkora borzasztó menyiséget termelnek........16 000 takarmány, és hasonlók. Mi a csodát kezd vele?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Küldizek, és látom mekkora borzasztó menyiséget termelnek........16 000 takarmány, és hasonlók. Mi a csodát kezd vele?
    szia
    hát túl sokat nem :smiley:
    kizárólag csak a küldi kedvéért termeli :) erről szól a küldizés. fél óra alatt mekkora mennyiséget tudsz beadni, az után kapsz EP-t és persze az első helyezést

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt