Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

161113

Hozzászólások

  • Poc Ákos (HU1)Poc Ákos (HU1) Bejegyzések: 8
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Ti is észleltétek, hogy nyusziruciban szaladgálnak a farmon a dolgozók?
    A többiektől is kérdeztem, ott is, tehát nem képzelődöm.
    Esetleg küszöbön áll a húsvéti event? ;)
    Hali!
    Most, hogy olvaslak megnéztem. Tényleg nyuszifülesek a dolgozók.
    Magamtól észre sem vettem volna.

    Nekem csak a Száguldó gazda szúrja a szememet. Friss és új, készülj.
    Ime:

    Mert hétfőnként van új friss Száguldó gazda.  Üdvözletem a GGS-nek.


  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy ha a megszerzett utalványokat nem vásárolom le, ( mert nem lesz meg ahhoz amit szeretnék) akkor megmarad, amikor lesz majd újra édességfarm? Nem veszi el majd e rendszer ? mert azt nem szeretném.....



  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 28.03.2017
    Szia!

    Nem veszi el.

    Minden farmon szerzett vásárlóeszköz (rúnakő stb) megmarad és láthatod is a zöld dobozodban.

    A sziget dollárok viszont elvesznek - r0b33
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • kiskertész71 (HU1)kiskertész71 (HU1) Bejegyzések: 70
    Köszi a választ. A zöld boboz az a raktár lenne? most nem tudom megnézni, mert sajna még mindig nem lehet belépni..
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Válasz✓
    A sziget dollárok viszont elvesznek - r0b33
    Akkor ezek szerint a más szigetek dollárjai is elvesznek?
  • Herkulesfarm (HU1)Herkulesfarm (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 29.03.2017
    Sziasztok!
    Még új vagyok,22-es szintű,és én nem kaptam olyan kompenzációt,amit felsoroltatok.A kérdésem az,hogy ez szinthez kötött lenne-e,vagy csak a tegnapi napon járt?
    Mert én már nem voltam a farmba a hibajavítás után.
    Köszönöm,ha válaszoltok!

    Ui.:Utánanéztem,mert felugró ablakom nem volt a kompenzációról,de van 16 zsetonom és 5000 lópatkóm is.Az eszközt és a dolcsit nem tudom,de TP serkentőt nem kaptam.Nem baj,a többi jobban megéri nekem,így már nem is aktuális a kérdésem....
    Post edited by Herkulesfarm (HU1) on
  • Herkulesfarm (HU1)Herkulesfarm (HU1) Bejegyzések: 10
    r0b33 mondta:

    ezek a tételek tutira ott vannak a raktáradban, maximum nem követted figyelemmel, hogy mennyi volt előtte...
    Szia!
    Köszi,megnéztem,tényleg megvan mind,az eszköz is,csak a TP szorzó nincs,de énszerintem talán azért nem kaphattam,mert még ott a feladat,hogy érjem el a 30-as szintet a megadott időn belül.
  • Herkulesfarm (HU1)Herkulesfarm (HU1) Bejegyzések: 10
    r0b33 mondta:
    A TP szorzónak is mennie kéne, elméletileg nincs kötve semmihez. De ha valóban nincs, akkor ennek utánakérdezek. ;)

    Szia!
    Most jöttem fel a farmra,és lám,megérkezett a TP szorzóm,19:55-nél tart.
    Köszönöm a segítséget,jó a fórum,további szép napot kívánok!
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    A tegnapi szerver leállás hála istennek megoldódott, ajándékot is kaptunk, köszönjük.

    De az eventet is érintette mint már máskor is. Én például elúsztam vele, és többen a szövetkezetünk tagjai közül. Reggel learattam, és kb: 11 órától dolgoztam volna tovább, és esküszöm meg lett volna. Én fél8-kor tudtam este belépni, sajnos ott már esélytelen volt a befejezés.
    Ezzel kapcsolatban ha van valami infó, vagy esetleg megkapnánk a díszt ( hiú ábránd tudom)nagyon örülnénk neki.

    köszönöm a többi szövitag nevében is
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Tudom sértő a kritika de én nem találkoztam érdemben való válaszokra! rOb33 tett egyszer ez volt a válasza "buuuuu.
    Igen ezt vegyem egy normális válasznak? Jobb lenne ha felvállal valaki valamit akkor teljesítsen is! A tegnapi leállásról is milyen tájékoztatást kaptunk? Nekem az este mikor kiléptem a játékból volt 33 zsetonom, ma mikor beléptem van 17....hova lett a többi? Persze erre is lesz egy buuuu!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 29.03.2017

    Tudom sértő a kritika de én nem találkoztam érdemben való válaszokra! rOb33 tett egyszer ez volt a válasza "buuuuu.
    Igen ezt vegyem egy normális válasznak? Jobb lenne ha felvállal valaki valamit akkor teljesítsen is! A tegnapi leállásról is milyen tájékoztatást kaptunk? Nekem az este mikor kiléptem a játékból volt 33 zsetonom, ma mikor beléptem van 17....hova lett a többi? Persze erre is lesz egy buuuu!!!
    Kedves Irénke!

    Ha itt nem, de volt egy külön topik abban az időben, míg a szerverleállás zajlott, s ha mi kaptunk érdemi információt, azt megosztottuk itt a fórumon.
    ( https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/149147/megbeszeles-szerverleallas#latest)
    itt pedig a hivatalos bejelentések:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/147645/koezlemeny-szerverleallas#latest

    És sajnálom, ha elkerülte a figyelmedet, de Robi megmagyarázta, hogy volt egy kijelzési hiba, miszerint a kapott eszközök, zsetonok duplán jelentek meg, de a valóságban szimplán kaptuk csak meg. Azaz nem veszett el a 16 zsetonod, csak véletlenül 32 lett írva, de valójában 16 volt, ahogy azt a kárpótlás ablakban is jelezték.
    Itt a magyarázata Robinak:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3460014/#Comment_3460014

    Ádámmaci



  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    r0b33 mondta:
    A sziget dollárok viszont elvesznek - r0b33
    Akkor ezek szerint a más szigetek dollárjai is elvesznek?
    ezt ne úgy értsd, hogy nulla és semmi nem kapsz érte, hanem rúnakőre, kagylóra, utalványra váltják a megmaradt szigetdollárt és azt kapod meg a sziget végén. Az árfolyamot ne is kérdezd, de nem a legjobb túl sok szigetdollárt őrizgetni a végére.
    Köszönöm, már értem(tehát ua mint a többi sziget:)
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Mikor regisztrálják akkor az e-mail címem! Vagy 2013 óta nem volt idejük rá? Amikor meguntam a várakozásokat és abbahagytam a játékot, 3 havonta tudtak írni a nem regizett e-mail-ra, hogy folytassam, közben mindent elvettek tőlem. Most 2016 októberben mikor újra kezdtem elölről kezdhettem mindent! Jó húzások ezek! Na ennyi volt a panasznap! Úgysem változik semmi!
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    A TP pontokkal kapcsolatban, hogy működik? mert a lovasnál bővítettem 4000 tp-t kaptam érte de nem duplázódott...eddig még soha nem vettem észre, hogy duplázódna! miért nem?
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A dobozolós miért nem jön? 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A TP pontokkal kapcsolatban, hogy működik? mert a lovasnál bővítettem 4000 tp-t kaptam érte de nem duplázódott...eddig még soha nem vettem észre, hogy duplázódna! miért nem?

    Amikor a fejlesztés előtt a körgyűrűre rákattintasz és felnyílik, már a duplázott TP-t mutatja.

    A dobozolós miért nem jön? 

    Ezt mi nem tudjuk. :) És az ilyen típusú eventeket előre nem is mondják el, így megkérdezni sincs értelme.
  • delka (HU1)delka (HU1) Bejegyzések: 9
    Segítsetek kérlek, mert sehol nem találom, hogy pontosan mennyi idő van még hátra az édességfarmból. Az utalványkereskedő meg nem mérvadó, mert marad még kicsit a befejezés után is.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • delka (HU1)delka (HU1) Bejegyzések: 9
    Köszönöm szépen :)
    Mindig elfeledkezem arról, hogy csak a teljes képernyőre nagyítást szereti néhány farmos dolog. Épp a lényeg nem látszott itt a térkép alján, és magán a cukorkafarmon meg hiába kerestem.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A keresgélősnél, előbb a böngésződet nagyítsd, utána nagyítsd a farmon a játékot magát. Nekem pik-pak megszoktak kerülni a dolgok, ebben a formába.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    nem tudni miért lesz leállás??
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nálam, már eltűnt a figyelmeztető jelzés.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    "Újratervezés..."

    Vagyis, a frissítés elmarad?
    / miért is nem tudok én már semmin csodálkozni!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt