Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.03.20.] Szövetkezeti bajnokság

1235»

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok, 

    lehet azt tudni, hogy ez a du. 2-es kezdés egyszeri alkalom volt, vagy mindig kvázi 5 napos lesz ezentúl? :(

    Köszi
    Szia! :)

    Ez most egyelőre így lesz.

    Zsu
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    szerkesztette ezt: 26.03.2017

    Ez most egyelőre így lesz.
    Köszi!

    Tényleg mindent elkövetnek, hogy minél hosszabbnak tűnjön :( Hiába 48 óra, ez így már havi 10 nap bajnokságnak tűnik :( Elképesztőek... 

    Amúgy most megnéztem, az újonc ligában olyan 1650 olyan szövi van, aminek van már pontja, és kb 2300 holtversenyes 0 pontos a végén. 
    Szóval 1650 (illetve még több majd még a következő napokban) közül 8 jut fel..

    A magasabb ligákban mi az arány? mert ezt pöppet nevetségesnek tartom, hogy 4000 szövi legyen egy ligán belül, és 8nak van esélye feljutni :( 

    Amúgy kb alig csinálunk valamit (még önmagunkhoz képest is) és így vagyunk 150. hely körül, ez minden elmond ennek a ligának a lelkesedéséről  (régebben kepesztve is 300 körül végeztünk) :) Persze ilyen arányokkal nincs is miért hajtani... 
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 26.03.2017
    Losi (HU1) mondta: :D
    Köszi!

    Tényleg mindent elkövetnek, hogy minél hosszabbnak tűnjön :( Hiába 48 óra, ez így már havi 10 nap bajnokságnak tűnik :( Elképesztőek... 
    szia
    sztem nem kell amiatt kiakadni. a szövibajnokság valaha 9 napos volt és akk is ki kellett birni
    Losi (HU1) mondta:
    Amúgy most megnéztem, az újonc ligában olyan 1650 olyan szövi van, aminek van már pontja, és kb 2300 holtversenyes 0 pontos a végén. 
    Szóval 1650 (illetve még több majd még a következő napokban) közül 8 jut fel..

    A magasabb ligákban mi az arány? mert ezt pöppet nevetségesnek tartom, hogy 4000 szövi legyen egy ligán belül, és 8nak van esélye feljutni :( 

    Amúgy kb alig csinálunk valamit (még önmagunkhoz képest is) és így vagyunk 150. hely körül, ez minden elmond ennek a ligának a lelkesedéséről  (régebben kepesztve is 300 körül végeztünk) :) Persze ilyen arányokkal nincs is miért hajtani... 
    bronzból 2 szövi juthat tovább és uccsó 4 esik vissza. de mivel itt 2 osztály van igy összesen 4 szövi jut ezüstbe és 8 esik vissza újoncba
    ezüstben 3 jut tovább aranyba és 4 esik vissza bronzba. aranyba meg 3 szövi esik vissza
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    A szervernél nincs óraátállítás ?  Nem 14-kor kellene váltani a napokat ? Ja ,akkor egy órával rövidebb lenne a szöviverseny :
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216

    sztem nem kell amiatt kiakadni. a szövibajnokság valaha 9 napos volt és akk is ki kellett birni

    bronzból 2 szövi juthat tovább és uccsó 4 esik vissza. de mivel itt 2 osztály van igy összesen 4 szövi jut ezüstbe és 8 esik vissza újoncbaezüstben 3 jut tovább aranyba és 4 esik vissza bronzba. aranyba meg 3 szövi esik vissza
    Köszi!

    Havi 1x9 napot amúgy szerintem én személy szerint jobban viselnék, a köztes hosszabb szünet miatt. 
    Hát a többi ligában se túl jó az arány, bár ott gondolom nem több ezer szövik vannak. A többség ezek szerint elég jól beégett az eredeti helyébe. :(
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 26.03.2017
    Losi (HU1) mondta:
    Köszi!

    Havi 1x9 napot amúgy szerintem én személy szerint jobban viselnék, a köztes hosszabb szünet miatt. 
    Hát a többi ligában se túl jó az arány, bár ott gondolom nem több ezer szövik vannak. A többség ezek szerint elég jól beégett az eredeti helyébe. :(
    szia
    igen sztem is jobb volna a havi bajnokság, akár 9 napos is
    igen  de ha jól tom meghatározott létszámú szövi lehet mindig a magasabb ligákban
    bronzba pl 32 szövi. akkor ugye az 1. és másodosztályból visszaesik 4 szövi, összesen 8. az újoncból meg 8 megy a bronzba. szóval csak szövi liga csrélgetés az egész.
    ugyanez a helyzet az ezüsttel is. csak ott 16 a max létszám, ebből 4 visszaesik, a bronzból meg jön 4 (első és másodosztály 1. és 2. helyen végző szövije )
    aranyba 12 a max létszám. ezüstből megy 3, aranyból az ezüstbe visszaesik szintén 3 szövi

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Na igen, a nagy ligákban akkor összesen nincs 100 szövi, mi meg 8 helyért tobzódunk 3000 szövivel az újoncban, jól megcsinálták ezt is :D 
    Köszi az információkat!
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok ! Helyreállt a játék :) Vége a bajnokságnak első lettem a szövimbe de nem kaptam meg ezért a jutalmat :( Mi a teendő ????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok ! Helyreállt a játék :) Vége a bajnokságnak első lettem a szövimbe de nem kaptam meg ezért a jutalmat :( Mi a teendő ????
    szia
    várj egy kicsit, hisz még most tették rendbe a játékot, hátha pár perc múlva megérkezik
    ha mégsem, akkor a Supportnak kell jelezni
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok ! Helyreállt a játék :) Vége a bajnokságnak első lettem a szövimbe de nem kaptam meg ezért a jutalmat :( Mi a teendő ????
    szia
    várj egy kicsit, hisz még most tették rendbe a játékot, hátha pár perc múlva megérkezik
    ha mégsem, akkor a Supportnak kell jelezni
    Az üzenetet megkaptam hogy vége a bajnokságnak de ennyi meg hogy a szövi nem lépett elöre :( A supportot hogy érem el ? 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Az üzenetet megkaptam hogy vége a bajnokságnak de ennyi meg hogy a szövi nem lépett elöre :( A supportot hogy érem el ? 
    és a kompenzálást megkaptad már? mert kis fáziskéséssel meg kell kapnod. ha az megérkezik, talán akkor a jutid is
    a Supportot vagy innen a fórum főoldaláról éred el, mint Ügyfélszolgálat, vagy a farmod jobb felső sarkában látsz egy kis fejecskét fülhallgatóval. de nem beszél magyarul, a legismertebb nyelveken tudsz kommunikálni
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Liz65 (HU1) mondta:
    Az üzenetet megkaptam hogy vége a bajnokságnak de ennyi meg hogy a szövi nem lépett elöre :( A supportot hogy érem el ? 
    és a kompenzálást megkaptad már? mert kis fáziskéséssel meg kell kapnod. ha az megérkezik, talán akkor a jutid is
    a Supportot vagy innen a fórum főoldaláról éred el, mint Ügyfélszolgálat, vagy a farmod jobb felső sarkában látsz egy kis fejecskét fülhallgatóval. de nem beszél magyarul, a legismertebb nyelveken tudsz kommunikálni
    A kompenzálást már megkaptam :) Akkor a support ugrott mert nem beszélek idegen nyelveken :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A kompenzálást már megkaptam :) Akkor a support ugrott mert nem beszélek idegen nyelveken :(
    hát megkérheted a moderátorokat, h segítsenek, ha tudnak. nekik közvetlen kapcsolatuk van a CM-ekkel, talán gyorsabb is lesz az intézkedés is
  • DodokaPlayer (HU1)DodokaPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Liz65 (HU1) mondta:
    A kompenzálást már megkaptam :) Akkor a support ugrott mert nem beszélek idegen nyelveken :(
    hát megkérheted a moderátorokat, h segítsenek, ha tudnak. nekik közvetlen kapcsolatuk van a CM-ekkel, talán gyorsabb is lesz az intézkedés is
    Köszi a segitséget de erre keresztet vethetek :(
  • kiss patrik (HU1)kiss patrik (HU1) Bejegyzések: 6
    szerintem minden második héten pénteken legyen
Sign In to comment.