Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017.03.20.] Szövetkezeti bajnokság

245

Hozzászólások

  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 21.03.2017
    Nos,ha a szövetkezeti bajnokság nem csupán arról szólna,hogy ki tud több aranyat költeni,akkor talán lenne értelme a szavazásnak.
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72

    Sziasztok! Valóban az arany használók állt, a nyerők, valamint az első 50-100 hely is tuti! Akkor minek???

    A "katalizátor" nevű nyeremény nem tudni hány századik szinten lép életbe!

  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Szerintem mindenképpen van értelme, legalább próbáljuk meg  :) Szerintem senkinek nem jó ez az állandó bajnokság, csak hajszoljuk egymást feleslegese. Aki meg aranyozni akar és tud, az úgyis megteszi, mindegy, hogy hány bajnokság van. Inkább szavazzatok kérlek, hátha......
    Köszönet a modiknak az ötletért  :)
  • Marcsi farm (HU1)Marcsi farm (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Elég havi 1 alkalommal  a Bajnokság.így robot lesz a játék.
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok!:)

    Köszönöm a lehetőséget, és ha nem is nagy reményekkel vagyok, de úgy gondolom, hogy igenis egy próbát megér! Egyáltalán nem látom haszontalannak a kezdeményezést, mert egyrészt legalább lehetőséget kaptunk a véleményünk kinyilvánítására, másrészt minél többen juttatják kifejezésre, hogy nem értenek egyet ezzel a döntéssel, annál nagyobb eséllyel várhatunk változást.
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Sziasztok!
    Köszönöm az ötletet és a lehetőséget a moderátoroknak. Nagyon jó kezdeményezés, és ez teljesen független attól, hogy arannyal vagy arany nélkül játsszák a játékosok. 
    Részemről is bőven elég havonta egy bajnokság :)
  • kati650 (HU1)kati650 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    ne lehessen aranyat használni a szövetkezeti küldetéseken senkinek!!!!!meg a másik probléma a 90 -es  szintű játékost össze rakni 216-os szintűvel..
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. csatlakozom a havi egy szövetkezeti bajnoksághoz.Én az egészet törölném,de sajnos ez szerintem nem jön össze.
  • Bohumil (HU1)Bohumil (HU1) Bejegyzések: 5
    Nem nyerte meg a tetszésemet ez a játék.
    Útálom.
  • saci62 (HU1)saci62 (HU1) Bejegyzések: 4

    Sziasztok!Nos a véleményem a 2hetente történő szövi.bajnoksággal kapcsolatban!Teljesen agyament ötlet!Nem fognak még annyit sem játszani mint eddig!Mindenki megy az ujonc ligába!Kell ez nektek?Miért kell embereket a gép elé szegezni aki eddig sem volt aktiv eztán sem lesz az!A játék nem az életünk itt csak kikapcsolodik az ember miért kell vérre menő harcot inditani???Azt tudom én nem fogok senkit arra ösztökélni hogy 24órából 24-et gép előtt töltsőn kell élni is nem csak a játék!Hattározott nem a besüritett bajnokságra!!!

    Üdv Saci

    Vidám Farmerek

  • Rubi (HU1)Rubi (HU1) Bejegyzések: 2
    Az aranyat nem fogják letiltani,mivel abból élnek. Nekik az a jó,ha mindenki vásárol és felteszi a bajnokságon vagy csak a játék közben.A bajnokság ösztönzi a játékosokat az arany felhasználására,még jó hogy nincs folyamatosan bajnokság. Az ilyen játékok így vannak kitalálva,akár számítógépen,akár telefonon játszol. Mint az életben,akinek nincs pénze,veszít.Én nem idegeskedem azon,ha lemaradok,veszítek,én a játékért játszom.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Gondolom most jól írom szerintem is elég egy egy hónapban.Viszont a szavazás lehetőségéért a legnagyobb elismerésem a modiknak és remélem a céljuk célunk célba ér.Köszönöm :)
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    De jó, hogy szavazhatunk :) Végre valami.. hátha :)
    Szavaztam + szóltam a szövimnek is, reméljük jönnek szavazni :)

    Köszi!!!
  • Kikike12345 (HU1)Kikike12345 (HU1) Bejegyzések: 2
    Én is köszönöm a lehetőséget, szerintem is bőve elég havi 1 bajnokság, mivel így jobban fel is lehet készülni rá. Igazából még azt sajnálom, hogy az iskola miatt csak délután van idöm játszani, és így elég nehéz a többi dolog miatt erre nagyon koncentrálni.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    hm, szóval itt lehet véleményt formálni? :) 
    Akkor röviden, tömören: agyrém...

    A többit úgyis elmondta már mindenki. 

    A modiknak kitartást a (közel) reménytelen feladathoz. :)

    Üdv,
    Losi
  • zoolee (HU1)zoolee (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    szerintem bőven elég lenne évente 1x ,ráadásul a kisebb szöviknek esélyük nincs a nagyobb nyereményekre lehúzni az embereket ettől független is lehet
  • Szoszó (HU1)Szoszó (HU1) Bejegyzések: 12
    Örülök a szavazásnak, remélem sikerrel jár a kezdeményezés, bőven elég a havi 1 alkalom.
    Egyetértek egy korábbi hozzászólóval, hogy lassan már robottá válik a játék, alig van szusszanat az egy időben futó, és a következő több event között. (karácsony)
    Azért is támogatom a havi egyszeri bajnokságot, mert a TERVEZŐ viszont mintha még ritkábban jönne, pedig, ha nincs lehetőség az istállók fejlesztésre, nem sok esély van, hogy a következő szövi bajnokságokon előrébb jusson az egyén és a szövetkezet is.

    Javasolnék egy hasonló szavazást a TERVEZŐ megjelenésének gyakoribbá tételére. Szerintem, ezt is sokan kérnék, mert hiába emelkedi s szintem a sok plusz tapasztalati ponttal gyorsabban, magukat az épületeket nem tudom fejleszteni.
    Köszönöm, hogy szvazhattam.
  • pincsi65 (HU1)pincsi65 (HU1) Bejegyzések: 1
    Egyáltalán nem értek egyet a két hetente tartandó versennyel, elég lenne a havi 1 is, mert így csak kényszernek tűnik az egész és a valódi célját elveszti. Elmegy a játéktól a kedve mindenkinek.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Robi, 2 nagy cuppanós-nagyis puszi neked a szavazás lehetőségéért!
    remélem, a többi ország Moderátorai is megmozdulnak!
    Nem hiszem, hogy csak a mi kis országunkban nem szeretjük a szöviseventet, főleg nem hav. 2*

    DE, higgyétek el, / írtam is már párszor / minden játékban van ha nem arany, akkor érme, stb., stb. sőtt, több játékot ismerek, ahol havi prémiumtagságot kell fenni / érméért-forintért/ anélkül fél játékhoz nem lehet hozzáférni, no, erről ennyit!

    Szóval valóban sajnáljuk, hogy a GGS ezek szerint nem játékos-orientált!
    Mikor én regisztem, 43 ezren voltak!
    Ma, most 27 770  :(
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Az előttem szólóhoz csak annyit.Zsuzsanagyi és ebből a 27 ezerből is ha van 15 ezer aki be is lép a játékba sokan el kezdték és már régen abba hagyták ebből rengeteg a gyerek.
    Nem kérünk szövi versenyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Az előttem szólóhoz csak annyit.Zsuzsanagyi és ebből a 27 ezerből is ha van 15 ezer aki be is lép a játékba sokan el kezdték és már régen abba hagyták ebből rengeteg a gyerek.
    Nem kérünk szövi versenyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    igen Anikó, teljes mértékben így van ahogy mondod, nem egy játékos nevét hiába írod be a toplistába, az adódik ki, hogy a játékos nem található, vagyis, inaktív!
  • mucyka7 (HU1)mucyka7 (HU1) Bejegyzések: 4
    Az nem is lenne baj ha havi két verseny van de legalább az ajándékok olyanok lennének amiért érdemes küzdeni.
    Én már az Eventeket unom mindig ugyan az semmi új pedig adhatnának valami újat is már én ha csinálom mindig szét szedem mert már mind megvan minden szinten.
  • tecsika (HU1)tecsika (HU1) Bejegyzések: 191

    Havonta egyszer 3 nap
  • Husi (HU1)Husi (HU1) Bejegyzések: 1

    Szeretném ha egy hónapba egyszer 3 nap
  • pinternezsike (HU1)pinternezsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    igen a havi 3 nap bőven elég lenne
  • moliomark (HU1)moliomark (HU1) Bejegyzések: 2

    egy hónapba egyszer 3 nap
  • Shirkán53 (HU1)Shirkán53 (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    A kéthetente szövi bajnokság teljesen irreális elképzelés. Nincs semmi köze ehhez a játékhoz!!! Puszta pénzbevétel hajkurászás. Meddig fognak még a csapattal szembemenni az illetékesek?
    Már olyan kevesen játszanak a játékkal, hogy a szövetkezeteket szinte kínszenvedés fejleszteni vagy csak bővíteni. Minek kellett szavazni, ha pont az ellenkezője történik? Egyszer már abbahagytam kb 4 éve. Az akkori hibák pl nem jól vannak az értesítések, órák időzítve, a kész üzemek még sokáig nem arathatóak, nyersz két különleges veteménymagot, de csak egyet tudsz ténylegesen elvetni, a kiírások nem a valós értékeket mutatják, stb mai napig nem lettek kiküszöbölve. Jó volna odafigyelnének a játékosok jelzéseire! Szerintem ez a játék is a mi pénzünkből üzemel. Vagy tévednék??
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    Örülnék, ha havi egy alkalommal lenne szövetkezeti bajnokság, még ha hosszabb ideig tartana is (pl 5 nap)
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    Miért nem szavaztok az erre a célra nyitott topikban ?
  • titike9999 (HU1)titike9999 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Havi 1 alkalom elég lenne 

Sign In to comment.