Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Hiba] [2017-03-08] Frissítés után jelentkező hibák

2

Hozzászólások

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Engem is folyton kidob :(

  • delka (HU1)delka (HU1) Bejegyzések: 9

    Még 1 kérdés : hol található a kobold ?
    A háttérben eldugva sunyiskodott nálam :) 

  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Sziasztok! Én sem tudok belépni. Már mind a 4 böngészővel próbáltam :( A takarítást szerintem már mindenki rutinosan megcsinálja. Nem az lehet a hiba :(:(

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MammuTDnB_HUN (HU1)MammuTDnB_HUN (HU1) Bejegyzések: 30
    Sziasztok!

    Nem lehet a farmra belépni. A játékszerverrel megszakadt a kapcsolat, ezt írja, takarítottam, és semmi. Ez valami központi hiba?
    Sziasztok!:)
    Valószínű.. nálam is ez van..
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 10.03.2017
    Sziasztok!

    Engem se enged be, ugyanezzel a jelszóval kidobál. A csapatom tagjai is hasonlóan jártak!!
    Arról nem volt szó, hogy a játékot is elcseni a kobold. >:)

    A kobold kerítésen kívül található. Kis zöld manó.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Engem is folyton kidob :(

    Engem most úgy döntött, hogy végleg kidob :D
    Én is ki lettem penderítve, semmilyen böngészővel nem enged vissza.
    Bizonyára a koboldok műve!! Nevük: GGS
  • bianbo (HU1)bianbo (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    megtaláltam a koboldot a farmon és ugye rá is kattintottam. a kobold viszont nem tünt el ugyan ott áll és a csínyét se vette le az almámról :(
    mit tudnék csinálni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    bianbo (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    megtaláltam a koboldot a farmon és ugye rá is kattintottam. a kobold viszont nem tünt el ugyan ott áll és a csínyét se vette le az almámról :(
    mit tudnék csinálni?
    szia
    mikor megtalálod, akkor felajánl 3 edénykét, h válassz közülük. katt az egyikre, majd ha újabb csínyt kapsz, akkor megint meg kell keresned azon a farmon, ahol a csínyt kaptad. mindaddig, míg jutit nem kapsz
    akkor eltűnik elvileg 5 órára
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234

    Sziasztok!

    Nem voltam napközben. A lassulás tegnap este elmúlt, ezért bátran beléptem Chromemal. Teljesen csiga volt. Mire bezárogattam nagy nehezen az ablakokat, azt is, amelyik közölte, hogy hiba miatt kapok 20 perc felröppenő duplázót, és valahogy átkecmeregtem Explorerre, addig már csak 11 perc volt a serkentőből. Ettől nem fakadtam sírva, de azon már igen, hogy már megint nem játszható rendesen a farm.
    Olvastam a szerverleállást, aggasztó!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem voltam napközben. A lassulás tegnap este elmúlt, ezért bátran beléptem Chromemal. Teljesen csiga volt. Mire bezárogattam nagy nehezen az ablakokat, azt is, amelyik közölte, hogy hiba miatt kapok 20 perc felröppenő duplázót, és valahogy átkecmeregtem Explorerre, addig már csak 11 perc volt a serkentőből. Ettől nem fakadtam sírva, de azon már igen, hogy már megint nem játszható rendesen a farm.
    Olvastam a szerverleállást, aggasztó!

    szia itt is
    hát sajnos....... egy ekkora volumenű játéknál nem lenne szabad, h a szerver csak úgy megadja magát. az is nonszensz, h böngészőről böngészőre kelljen vándorolni, h működjön a játék
    bár én mozilla fan vagyok és azzal játszom, böngészem évek óta. eddig szerencsére elkerültek a hibák jórészt, amikről írtok legtöbbször. nem törölgetem naponta, hetente a sütiket, sőt.... van h akár fél év is bent van :D és müxik a játék. hát nem tom.......
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Liz65 (HU1) mondta:

    szia itt is
    hát sajnos....... egy ekkora volumenű játéknál nem lenne szabad, h a szerver csak úgy megadja magát. az is nonszensz, h böngészőről böngészőre kelljen vándorolni, h működjön a játék
    bár én mozilla fan vagyok és azzal játszom, böngészem évek óta. eddig szerencsére elkerültek a hibák jórészt, amikről írtok legtöbbször. nem törölgetem naponta, hetente a sütiket, sőt.... van h akár fél év is bent van :D és müxik a játék. hát nem tom.......
    Szia Liz!
    Emlékszem rá, amikor másfél - két éve (?) többen nem bírtunk belépni a farmra, Neked akkor is ment simán.
    Akkor kipróbáltam  a mozillát is, de ugyan úgy nem működött.
    Most azért furcsa, mert egy jó ideje nem volt belépési, lassulási problémám. 
    ... csak megoldják ..... :)
  • kiss patrik (HU1)kiss patrik (HU1) Bejegyzések: 6
    sziasztok!


    az a baj hogy a hátér fojton zöld de 1 2 perc alat visza jön a redes kép
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 11.03.2017
    Egyet értek az előttem írtakkal, nálam még a hajó sem akar előjönni. , csak az érkezési idő látszik. De a garázsba lévök sem mindig látszanak, több percet kell várni hogy előjöjenek. Nem vagyok túl boldog.
    Az egész játék túl kinosan lassú. Meg fog egyszer változni ?
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok, sajnos a édességfarm nem jó nem lehet bővíteni - hibát jelez!
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Sziasztok! Nem vagyok panaszkodós típus, de most hiányolom, hogy nálam nem jelent meg egy árva kobold sem a játék kezdete óta. Másnál is van ilyen?
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Én nem tapasztaltam ilyet, de olyanba belefutottam, hogy nem láttam, hogy az épület zöld és beszedtem. Szerintem az ilyen után sokáig nem jön.

    Ha nem látod, hogy az épület zöld, érdemes megnézni a parkolóban, hogy zöld-e a nyíl.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köles (HU1) mondta:
    Szia Liz!
    Emlékszem rá, amikor másfél - két éve (?) többen nem bírtunk belépni a farmra, Neked akkor is ment simán.
    Akkor kipróbáltam  a mozillát is, de ugyan úgy nem működött.
    Most azért furcsa, mert egy jó ideje nem volt belépési, lassulási problémám. 
    ... csak megoldják ..... :)
    szia
    igen, emléxem én is. nem tom mi az oka, de valóban jól müxik nálam a foxi. bár ma reggel meglepődtem, mert mielőtt betöltötte volna az oldalt, közölte velem, h aktiváljam a Flash-t - ami persze mindig aktív - és pár sec gondolkozás után betöltött. biztos másik oldalon a hiba, mintha nem ismerné meg a Flash-t csak kicsit később
    valamit ott babráltak el vele
  • Balu41 (HU1)Balu41 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Az inyencfarmomon házat akartam bőviteni, vásárolni, és az alábbi hibaüzenet jelent meg:
    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.

    Support-Info:
    Command: PBEditorBuyResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1489301847
    Zone: 16
    PID:1021195

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    hi
    x eld ki, törölj sütiket és előzményeket majd próbáld újra
  • Balu41 (HU1)Balu41 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Köszi!

  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek,

    Tegnap és ma döbbenetes dolog történt velem, nem a gép a hibás, mindent megcsináltam.

    A főfarmon vizet találtam, rákattintottam és a negyedrészén megjelent az édesség palota. Hát ez már döbbenetes. mi következik még. Nem lehetne megszüntetni ezt a lehetetlen állapotokat.  Mert hogy minden zöld és nem töltödik be már nem újdonság.
    A hajót egyszerüen nem lehet látni csak a számokat, és hiába kattingatok rá nem jön elő, nem lehet megpakolni.  Lehetne végre rendberakni?

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.03.2017
    gizi1 (HU1) mondta:
    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek,

    Tegnap és ma döbbenetes dolog történt velem, nem a gép a hibás, mindent megcsináltam.

    A főfarmon vizet találtam, rákattintottam és a negyedrészén megjelent az édesség palota. Hát ez már döbbenetes. mi következik még. Nem lehetne megszüntetni ezt a lehetetlen állapotokat.  Mert hogy minden zöld és nem töltödik be már nem újdonság.
    A hajót egyszerüen nem lehet látni csak a számokat, és hiába kattingatok rá nem jön elő, nem lehet megpakolni.  Lehetne végre rendberakni?


    Szia! :)

    Egyelőre még nem tudni, mikor lesz ebből a javításból bármi is.
    Tudják, hogy globálisan gondok vannak, nem csak helyi szinten, mert minden moderátor ilyen híreket hoz a maga fórumáról.

    Mi is csak remélni tudjuk, hogy helyre hozzák. Nekem például szombat óta félig üres a virágfarmom. Teljesen mindegy, mit csinálok, nem tölti be. Vakon kattintgatok, az egyes épületekre, hogy a kész dolgokat begyűjthessem és elindíthassam. De várok türelemmel, neked is csak ennyit tudok mondani. :) Biztosan meg fogják oldalni ezt is. :)

    Zsu
  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Sziasztok! 

    Tudtok segíteni?  A koboldtól kapott ajándék, megnövelte a lepárlóüzem teljesítményét: 2080 db.lett. Most nem engedi beszedni, eladni stb. Azt az üzenetet írja, hogy emeljek a csűrön.Jó lenne de tervező kellene hozzá. Napok óta nem tudok játszani. Mi lenne a megoldás? Valaki tud segíteni? 
    Előre is köszi Mimi
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Mekkora a csűröd? Mert ha tele van az adott termékkel, lehet azért nem engedi be szedni.Próbáld meg, hogy előbb eladod a farmkezelőben lévő terméket, amit gyártottál, és utána szedd be a lepárlót.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! 

    Tudtok segíteni?  A koboldtól kapott ajándék, megnövelte a lepárlóüzem teljesítményét: 2080 db.lett. Most nem engedi beszedni, eladni stb. Azt az üzenetet írja, hogy emeljek a csűrön.Jó lenne de tervező kellene hozzá. Napok óta nem tudok játszani. Mi lenne a megoldás? Valaki tud segíteni? 
    Előre is köszi Mimi

    Szia Mimi! :)

    Először is frissítsd a játékot. Nálam is szokott túltermelés lenni a lepárlóüzemben, de csak akkor van ilyen "gondja", ha termelés indításánál van már több a raktárban. Beszedésnél soha nem volt még ilyen gondom.

    Ha a frissítés sem lesz elég, akkor töröld a böngésződben a sütiket és a gyorsítótárat ürítsd vagy Robi BF Dokiját töltsd le, ha az operációs rendszeredhez passzol. (Robi BF Dokiját megtalálod az aláírásomban.)

    Ha nem tudod hogyan kell a böngésződben sütiket és gyorsítótárat törölni, az alábbi linken megkeresheted a saját böngésződet és a hozzá kapcsolódó leírást:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek/p1?new=1

    Zsu
  • Mimikenr1 (HU1)Mimikenr1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Kedves Zsu! 

    Köszönöm a tanácsokat, végig jártam, sajnos nem oldódott meg a gond. Nem találom Robi BF Dokija letöltőjét, valószínűleg nem értem még, mi hol van.
    Mimi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Zsu! 

    Köszönöm a tanácsokat, végig jártam, sajnos nem oldódott meg a gond. Nem találom Robi BF Dokija letöltőjét, valószínűleg nem értem még, mi hol van.
    Mimi
    Szia!

    Itt található a bigdoki:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

    Ádámmaci

Sign In to comment.