Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-03-08] Szt. Patrik napja, "Közösségi" lovas szezon és egyebek

26

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    A frissítések tetszenek mert újítás van bennük! A szövi-versennyel az a gond hogy az első 50-100 mindig u.a. ! Akkor minek hajtani????

    Nem lehet, hogy azért ugyanazok az elsők, mert nem hajtol??
    Ha Te többet csinálnál, mint azok, akkor Te lennél az első, nincs az kijelölve név szerint.
  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 10.03.2017
    Az egyperces ajánlatoknál
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 10.03.2017
    Egy folytába kidobál a szerver, megszakadt a kapcsolat és nem enged vissza, gratula kedves fejlesztők, ez nem is akkora "hiba", jó lenne már egy hozzáértő normális csapat. És mások is igy jártak, nem csak én
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    szerkesztette ezt: 10.03.2017
    r0b33 mondta:
    az egyperces ajánlatok közt a parkolóban
    Köszönöm szépen a válaszokat. :)   Engem kb 5 perce kidobott a játék,másnál mi a helyzet?
    Robi most olvastam a hivatalost,na-ná,hogy türelmesen várok. :)
    Az egyperces ajánlatoknál

  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    r0b33 mondta:
    ha jobban belegondolsz még olcsóbb is, mint a szerencsekeréken...
    1 zseton 360 aranyba kerül mennyit kellett hozzávetőleg elpörgetni 4-500-at (+amit menet közben kaptál zsetont)? Azaz alsó hangon 144 000 - 180 000 aranyat fektettél be és akkor még nem biztos hogy hátradőlhettél...

    Hát nagyon szívesen...
    Nekem 2 ír csirkeólam van, de érdekes módon 1 aranyamba sem került, türelmesen kivártam amig a zsetonok kigyültek hozzá és nem kellett 500 db, elég volt 250-300, benn voltam az első 5 helyen. 
  • MammuTDnB_HUN (HU1)MammuTDnB_HUN (HU1) Bejegyzések: 30
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia!
    Nekem már sikerült, a farmon kívül találod a koboldot hasonlóan a többi keresős eventhez:)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia!
    Nálam a kacsaólba fészkelte be magát, 50%-nyi tojást felfalt.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Remélem hamar megjavítják, különben a facebook fel fog robbanni!!! :p
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia!
    Nekem már sikerült, a farmon kívül találod a koboldot hasonlóan a többi keresős eventhez:)
    Köszönöm szépen!
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia!
    Nálam a kacsaólba fészkelte be magát, 50%-nyi tojást felfalt.
    Akkor Te nem vetted észre, vagy nem kerested meg a búvóhelyét :(
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia Porrima :-)

    Ha bármelyik állandó farmodon csínyt látsz valamelyik épületeden, földeden, kerteden stb., ami zöld színben pompázik, azon a farmon ahol a csíny van, a farmon kívüli területet kezd el pásztázni. Egy zöld színű koboldot fogsz találni valahol a farm körül, arra rá kell kattintani. Ad 3 üstöt, abból az egyiket kiválasztod. Ha szerencséd van aranyat, vagy csillogást kapsz tőle valamelyik kertedre, földedre stb, ha nincs szerencséd, akkor kiírja, hogy a koboldtól egy csínyt kaptál. Ebben az esetben ismét csínyt fog rakni a kobold valamelyik állandó farmod valamelyik épületére, és ugyanazt végig kell zongorázni amit írtam, újra meg kell keresni a koboldot azon a farmon kívüli területen, ahol a csíny van. Olyan mint a cukorkakeresés volt, csak valamennyivel nagyobb a kobold, nekem pld. a fő farmnál középen alul állt, egy fa mellett. Persze rossz üstöt választottam, újra csínyt rakott, az ínyencen az egyik kacsaólamra :D a kis..... izééé :D:D
    Nagyon köszönöm a részletes magyarázatot: megyek is keresni ;)...
    majd ha működnek a szerverek. Mivel a 3 órás árpába fészkelte be magát, van remény, hogy még időben sikerül leleplezni a kis huncutot ;)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Újra be lehet lépni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia!
    Nekem már sikerült, a farmon kívül találod a koboldot hasonlóan a többi keresős eventhez:)
    Köszönöm szépen!
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia!
    Nálam a kacsaólba fészkelte be magát, 50%-nyi tojást felfalt.
    Akkor Te nem vetted észre, vagy nem kerested meg a búvóhelyét :(
    Sikerült már valakinek koboldot találni?
    Ha igen, akkor árulja el legyen szíves, hogyan lehet megtalálni.
    Szia Porrima :-)

    Ha bármelyik állandó farmodon csínyt látsz valamelyik épületeden, földeden, kerteden stb., ami zöld színben pompázik, azon a farmon ahol a csíny van, a farmon kívüli területet kezd el pásztázni. Egy zöld színű koboldot fogsz találni valahol a farm körül, arra rá kell kattintani. Ad 3 üstöt, abból az egyiket kiválasztod. Ha szerencséd van aranyat, vagy csillogást kapsz tőle valamelyik kertedre, földedre stb, ha nincs szerencséd, akkor kiírja, hogy a koboldtól egy csínyt kaptál. Ebben az esetben ismét csínyt fog rakni a kobold valamelyik állandó farmod valamelyik épületére, és ugyanazt végig kell zongorázni amit írtam, újra meg kell keresni a koboldot azon a farmon kívüli területen, ahol a csíny van. Olyan mint a cukorkakeresés volt, csak valamennyivel nagyobb a kobold, nekem pld. a fő farmnál középen alul állt, egy fa mellett. Persze rossz üstöt választottam, újra csínyt rakott, az ínyencen az egyik kacsaólamra :D a kis..... izééé :D:D
    Nagyon köszönöm a részletes magyarázatot: megyek is keresni ;)...
    majd ha működnek a szerverek. Mivel a 3 órás árpába fészkelte be magát, van remény, hogy még időben sikerül leleplezni a kis huncutot ;)
    Megtaláltam, sőt szerencsésen sikerült üstöt választani, lett egy arany lóherém ;)
    r0b33 mondta:
    Ami a hivatalosban nem hangzott el:

    A kobold ha csínyt rak valamely épületre és eltávolítottad, akkor az elkövetkező 5 órában nem kapsz új csínyt.

    a hivatalos is kiegészül ezzel az infóval ;)
    Kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Mit értünk az eltávolítás alatt? Ha mi magunk vesszük le a csínyt, és nem a koboldot keressük meg, hogy ő maga vegye el a csínyt? Vagy teljesen mindegy?
    Szerintem csak az aranyos levétellel szabadulsz meg 5 órára, de bár tévednék...
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Szia!
    A villámajánlatoknál van.

  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    r0b33 mondta:
    Ami a hivatalosban nem hangzott el:

    A kobold ha csínyt rak valamely épületre és eltávolítottad, akkor az elkövetkező 5 órában nem kapsz új csínyt.

    a hivatalos is kiegészül ezzel az infóval ;)
    Robi az elsőt 14 órakor kaptam,és eltávolítottam.Majd jött 15:30-kor a második azt is eltávolítottam.
    De figyelem a következő kobold felbukkanását is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.03.2017
    r0b33 mondta:
    Ami a hivatalosban nem hangzott el:

    A kobold ha csínyt rak valamely épületre és eltávolítottad, akkor az elkövetkező 5 órában nem kapsz új csínyt.

    a hivatalos is kiegészül ezzel az infóval ;)

    JANZI (HU1) mondta:
    Robi az elsőt 14 órakor kaptam,és eltávolítottam.Majd jött 15:30-kor a második azt is eltávolítottam.
    De figyelem a következő kobold felbukkanását is.
    sziasztok
    3x jön egymásután, mivel 3 edénykéje van, majd utána tűnik el arra az időre, amit Robi írt

    alább már javítottam ezt az álláspontomat, de itt is beírom
    addig jön, míg csínyt találsz az edénykében. ha jutalmat ad, akkor utána eltűnik. nálam azért volt 3x, mert 2x kaptam csínyt, harmadikra jutit, azóta nem jött
    a szövi társamnál csak 1x járt, megtalálta, kapott goldot, azóta nincs
    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • mucyka7 (HU1)mucyka7 (HU1) Bejegyzések: 4
    valaki megtudja mondani hogy néz ki a kobold és hol lehet megtalálni mert én sehol nem lelem.sem a farmon sem a farm körül.
    köszi mucyka
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    valaki megtudja mondani hogy néz ki a kobold és hol lehet megtalálni mert én sehol nem lelem.sem a farmon sem a farm körül.
    köszi mucyka
    szia
    ime a kobold :)



    farmon kívül található, azon a farmon keresd, ahol a csíny van. nagyítsd ki a képernyőt mint akár a cukorka keresésnél, és mint láthatod, nem bújik se fák, se bokrok közé. viszonylag könnyen megtalálható
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Lizi :-))

    Nem értem hogyan függ össze az edények száma a kobold megjelenésével. Nálam egy csíny jelent meg 14:05 órakor, megtaláltam a koboldot, akinél rossz üstöt választottam, és visszaadta a csínyt egy másik farmon. Ott is megkerestem a koboldot, és azóta nem jött.
    szia Bea
    pont most akartam az előző hsz-m javítani, mert az eddigi tapasztalat szrnt addig jön, míg csínyt találsz az edénykében. ha jutalmat ad, akkor utána eltűnik. nálam azért volt 3x, mert 2x kaptam csínyt, harmadikra jutit, azóta nem jött
    a szövi társamnál csak 1x járt, megtalálta, kapott goldot, azóta nincs
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
      
    Post edited by MizuBige (HU1) on
Sign In to comment.