Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Hiba] [2017-03-08] Frissítés után jelentkező hibák

Sziasztok! :)

A frissítés után megjelenő hibákat ide sorakoztathatjátok. :)
«13

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 09.03.2017

    Szia Maci, bevallom töredelmesen, h én bénáztam :(  A vikingfarm helyén akartam mindenáron belépni. Kiderült, h baloldalon van a világtérképen :) Nem tudok visszaemlékezni, h mindig ott volt e.

     Szia Mizu :) Nagyon szép a farmod :) Üde zöld ! A betöltési lassúság igen, az megvan nálunk is.

    Szép napot Nektek :)

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sziasztok!
     A tegnapi frissítés óta nagyon lassú lett a játék.percekig tart még  a farmon betöltődik minden.
    Jelzem eddig semmi gondom nem volt  csak tegnap óta.
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Flór4 (HU1) mondta:
     Sziasztok!
     A tegnapi frissítés óta nagyon lassú lett a játék.percekig tart még  a farmon betöltődik minden.
    Jelzem eddig semmi gondom nem volt  csak tegnap óta.
    Sajnos nálam is azóta ilyen.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Reggel farmoltam, minden rendben volt.
    Most megint beléptem, és 10 perc alatt töltötte be a farmot, nem a térképet adta, hogy válasszak, hanem a főfarmra állt. Amint valamit csinálni akartam, kiírta, hogy érvénytelen azonosító. Ezt bezártam, és nem történt semmi különös. Bármire rákattintottam, jó percet várt, és végrehajtotta. Gondoltam, volt valami beavatkozás. Kiléptem, - feladatkezelővel, mert másként nem ment, - bfdokit lefuttattam. Megint beléptem, ugyan az volt, hibajelzéssel együtt.
    Újraindítottam a számítógépet, bfdokit futtattam, beléptem, és minden ugyan az.

    ???? Tudtok valamit? Történt valami délelőtt???
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Reggel farmoltam, minden rendben volt.
    Most megint beléptem, és 10 perc alatt töltötte be a farmot, nem a térképet adta, hogy válasszak, hanem a főfarmra állt. Amint valamit csinálni akartam, kiírta, hogy érvénytelen azonosító. Ezt bezártam, és nem történt semmi különös. Bármire rákattintottam, jó percet várt, és végrehajtotta. Gondoltam, volt valami beavatkozás. Kiléptem, - feladatkezelővel, mert másként nem ment, - bfdokit lefuttattam. Megint beléptem, ugyan az volt, hibajelzéssel együtt.
    Újraindítottam a számítógépet, bfdokit futtattam, beléptem, és minden ugyan az.

    ???? Tudtok valamit? Történt valami délelőtt???
    szia
    nem jelezte senki se, h esetleg valamit csináltak volna a GGS részéről tegnap óta. mivel a BF doki nem használ a hiba ellen, így valszeg nem a mi gépünkben van a hiba, hanem üzemeltetői oldalon
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szerintem is sikerült tegnap összekutyulni valamit de nagyon :((
    Amikor a világtérképről lépek be valamelyik farmra, akkor nem a korábbi "alapállapotra áll" (Robi Te tudod miről van szó), és lelassul mint a csiga. Most megpróbálok kilépni és újra vissza: szerencsére megy mint a szél!
    Később még próbálgatok, de most nincs időm rá.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Reggel farmoltam, minden rendben volt.
    Most megint beléptem, és 10 perc alatt töltötte be a farmot, nem a térképet adta, hogy válasszak, hanem a főfarmra állt. Amint valamit csinálni akartam, kiírta, hogy érvénytelen azonosító. Ezt bezártam, és nem történt semmi különös. Bármire rákattintottam, jó percet várt, és végrehajtotta. Gondoltam, volt valami beavatkozás. Kiléptem, - feladatkezelővel, mert másként nem ment, - bfdokit lefuttattam. Megint beléptem, ugyan az volt, hibajelzéssel együtt.
    Újraindítottam a számítógépet, bfdokit futtattam, beléptem, és minden ugyan az.

    ???? Tudtok valamit? Történt valami délelőtt???
    szia
    nem jelezte senki se, h esetleg valamit csináltak volna a GGS részéről tegnap óta. mivel a BF doki nem használ a hiba ellen, így valszeg nem a mi gépünkben van a hiba, hanem üzemeltetői oldalon
    Az előző hozzászólásomban jelzett "nem alapállapotra állást" már tegnap este is tapasztaltam, de akkor lassulást nem, azt csak most.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Az előző hozzászólásomban jelzett "nem alapállapotra állást" már tegnap este is tapasztaltam, de akkor lassulást nem, azt csak most.
    szia Porrima
    valszeg az általad jelzett hibát azért nem tapasztaltam, mert nem használom a világtérképet a farmot váltásához. még mindig a jobb oldali panelről lépkedek, kivéve, ha a faluba kell menni, mint pl. a cukorka keresésnél.
    de most kipróbáltam, a térképről mentem át másik farmra és valóban belassul az egész
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Liz65 (HU1) mondta:

    szia
    nem jelezte senki se, h esetleg valamit csináltak volna a GGS részéről tegnap óta. mivel a BF doki nem használ a hiba ellen, így valszeg nem a mi gépünkben van a hiba, hanem üzemeltetői oldalon
    Szia Liz!

    Most olvastam Jaguár is ugyan így járt. Ő nem ide írt, hanem a januári frissítésesbe.
    Tegnap, egyik szövitársam hasonló problémáján a bfdoki segített.
    Szolgáltató hiba nem lehet, mert minden más villámgyors. Fórum is rendben, de nem a farmról hívom meg.

    Ez lesz a legrosszabb, hogy véletlenszerűen jelentkezik. Ilyen hibát a legnehezebb megtalálni.

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok !
    Nekem is ez a gondom. Belépéskor rögtön a főfarmra dob be. Nehezen tölt be. Lefuttattam a dokit is, nem igazán javult meg. az IE- betölt gyorsabban a firefoxon nehezen. Akkor mégis csa a GGs-nél lehet gond.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Átmentem chromeról explorerre, ott jó!
    Érthetetlen!
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Flór4 (HU1) mondta:
     Sziasztok!
     A tegnapi frissítés óta nagyon lassú lett a játék.percekig tart még  a farmon betöltődik minden.
    Jelzem eddig semmi gondom nem volt  csak tegnap óta.
    Sajnos nálam is azóta ilyen.
    Nálam ugyan ez van, de most átmentem chromeról explorerre, ott jó! Próbáljátok meg!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köles (HU1) mondta:
    Szia Liz!

    Most olvastam Jaguár is ugyan így járt. Ő nem ide írt, hanem a januári frissítésesbe.
    Tegnap, egyik szövitársam hasonló problémáján a bfdoki segített.
    Szolgáltató hiba nem lehet, mert minden más villámgyors. Fórum is rendben, de nem a farmról hívom meg.

    Ez lesz a legrosszabb, hogy véletlenszerűen jelentkezik. Ilyen hibát a legnehezebb megtalálni.

    szia Köles
    ez bizony a leírtak alapján üzemeltetői hiba. de nem a netes, hanem a GGS részéről. valszeg ezt értetted félre. vagy én írtam félreérthetően, akkor sorry.
    szóval egyértelmű a GGS hibája. és ahogy írod, véletlenszerű, tehát akár "vándor" hibának is nevezhető, amit a legnehezebb megtalálni
    Sziasztok !
    Nekem is ez a gondom. Belépéskor rögtön a főfarmra dob be. Nehezen tölt be. Lefuttattam a dokit is, nem igazán javult meg. az IE- betölt gyorsabban a firefoxon nehezen. Akkor mégis csa a GGs-nél lehet gond.
    szia Angel
    szrtm is a GGS-nél van a gond
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Köles (HU1) mondta:
    Flór4 (HU1) mondta:
     Sziasztok!
     A tegnapi frissítés óta nagyon lassú lett a játék.percekig tart még  a farmon betöltődik minden.
    Jelzem eddig semmi gondom nem volt  csak tegnap óta.
    Sajnos nálam is azóta ilyen.
    Nálam ugyan ez van, de most átmentem chromeról explorerre, ott jó! Próbáljátok meg!
    Mint írod ott jó. De kérdés ott is meddig? Szerintem nem a játékosoknak kellene böngészőről böngészőre vándorolni .A frissítés óta lassult be. Tehát a GGS nek kellene tenni ez irányba valamit. Mivel nem egyedi eset.
    Sok játékos problémája.
  • akatonbo (HU1)akatonbo (HU1) Bejegyzések: 3
    Kedves Fórumozók!
    A biopiacom sajnos nem működik. Ha kiválasztok egy szerződést, nem lehet terméket hozzáadni. Próbáltam a fő farmon és az ínyencen egyaránt, de eredménytelenül. Van tippetek, hogy ennek mi lehet az oka? 
    Üdv.
    a.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Kedves Fórumozók!
    A biopiacom sajnos nem működik. Ha kiválasztok egy szerződést, nem lehet terméket hozzáadni. Próbáltam a fő farmon és az ínyencen egyaránt, de eredménytelenül. Van tippetek, hogy ennek mi lehet az oka? 
    Üdv.
    a.
    szia
    kipróbáltam, nálam műxik rendesen. próba sütiket és előzményeket törölni, majd újbóli belépés után megpróbálni teljesíteni a szerződést
  • akatonbo (HU1)akatonbo (HU1) Bejegyzések: 3
    Liz65 (HU1) mondta:
    Kedves Fórumozók!
    A biopiacom sajnos nem működik. Ha kiválasztok egy szerződést, nem lehet terméket hozzáadni. Próbáltam a fő farmon és az ínyencen egyaránt, de eredménytelenül. Van tippetek, hogy ennek mi lehet az oka? 
    Üdv.
    a.
    szia
    kipróbáltam, nálam műxik rendesen. próba sütiket és előzményeket törölni, majd újbóli belépés után megpróbálni teljesíteni a szerződést
    Kedves Liz65! Köszi, ezt már csináltam múlt hét végén. Sajnos nem hozott eredményt :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Kedves Liz65! Köszi, ezt már csináltam múlt hét végén. Sajnos nem hozott eredményt :(
    érdemes ma is megtenned, mivel tegnap du és ma 4 körül is volt egy frissítés
    a frissítések után ált-ban érdemes törölgetni, h az új beállítások érvénybe léphessenek
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Ezt a problémát jeleztem ma a fejlesztőnek.
    Azt kérdezi, hogy ahova kattintotok a betöltés közben minden megfelelően reagál? A tooltip (sárga tábla, ami mutatja, hányas szintű és mennyit termel az adott épület) azonnal felugrik ha fölé viszitek az egeret, vagy várni kell arra is?

    A válaszaitokat előre köszönöm! :)

    Zsu
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok!
    Én is tapasztaltam a lassulást. Percekig tölt, világ térkép helyett a főfarmon kezd, stb. Nálam a következő hiba is jelentkezett ezen kívül: amikor valahol befejeződik egy termelés, a világtérképen megjelenik az ennek megfelelő ikon (kis kosárka). Miután beszedem a megérett dolgot, utána is ott marad, így egy idő után minden farmomnál ott van a kis ikon, pedig már beszedtem a dolgokat. Frissítésre elmúlik, de kezdődik elölről. Mivel mobilon is játszok, azt tudom mondani, hogy tényleg böngésző függő a hiba, mert Puffinnal szélvész gyors a játék. Amíg nem javul meg PC-n is, addig maradok a mobilnál. Javaslom másnak is. 
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 09.03.2017
    Sziasztok! :)

    Ezt a problémát jeleztem ma a fejlesztőnek.
    Azt kérdezi, hogy ahova kattintotok a betöltés közben minden megfelelően reagál? A tooltip (sárga tábla, ami mutatja, hányas szintű és mennyit termel az adott épület) azonnal felugrik ha fölé viszitek az egeret, vagy várni kell arra is?

    A válaszaitokat előre köszönöm! :)

    Zsu
    Szia Zsuzsi :) 
    a tooltip ha fehér, ha sárga rögtön megjelenik de ha kimész a farmokról a faluba akkor utána nagyon nehezen tölti be a farmot, minden zöld a kerítés a házak tetején, ha aratsz, még 1 perc múlva is ott van amit beszedtél, vetésnél, etetésnél is várni kell mire átugrik a kövi földre, ólra a mutató, olyan mint a kínai idején tűzijáték alatt csak itt már a betöltésnél gond van.
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    Sziasztok,

    az édességfarmnál nem lehet megnézni a ranglistát (arany kupa). nem tölti be és le is fagy. ki kell lépni és újra be.

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok ! Nálam még mindig a lassúság a hiba a firefoxon, sőt most már le is fagy, az IE-n nincs vele gond. Jó lenne ha javítanák, ne nekünk kelljen böngészőt váltani. Köszi, ha ezt is továbbítod.
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok! 
    A fent olvasott hibák közül a lassulás és a termés begyűjtésének fáziskésése nálam is tapasztalható. Ezen kívül pedig minden belépésnél, de játék közben is felugrik az alábbi ablak. Nagyon zavaró. 
  • emokea (HU1)emokea (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!

    A könyvtárban lévő égességfarmhoz tartozó szőlő kézikönyvnek nincs hatása, 2.szinten van de csak az alap 6 szőlőt termeli minden földön.

    Üdv:
    Emokea
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Kezd nagyon elegem lenni  :-(((

    0.5-1 óránként Doki, CCleaner , kilép, belép, haj égnek áll.

    Lassú mint a tetű, böngésző időnként közli: Valamelyik weblap nagyon lelassítja  a böngészőt.
    https://bigfarm.goodgamestudios.com/
    csak ez van megnyitva.

    Jobb oldalt számláló leáll, nem törődik vele, hogy már több minden készen van.


    A bánya hiába dolgozik a kijelző -  nem termelést jelez.

    Abban nem vagyok biztos, hogy a felröppenő festményeket jól számolja-e.  Mikulásra fog csak összejönni . :-(

    Ujabb belépéseknél hol a régi belépési oldal jelenik meg, hol az új ( középen a jelszó)




  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok !
    Ez már kész katasztrófa ! Újraindítás, takarítás után is fél óra mire betölt a játék. Szintén van nekem is , hogy kiírja egy weboldal lassítja a böngészőjét és csak a farm van megnyitva. Ide a fórumra is csak úgy tudtam írni, hogy 3x jelentkeztem be, mire tudtam írni.
    Még 1 kérdés : hol található a kobold ?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
Sign In to comment.