Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések

146

Hozzászólások

  • Anyu1 (HU1)Anyu1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Szeretnék csirke őlat venni ,de nem találom hogy hol tudnám megvenni,Pár napja kezdtem a játékot és még csak tapogatózom hogy kell játszani. A segitséget előre is köszönöm.Üdv Anyu 1

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Válasz✓
    Anyu1 (HU1) mondta:
    Szeretnék csirke őlat venni ,de nem találom hogy hol tudnám megvenni,Pár napja kezdtem a játékot és még csak tapogatózom hogy kell játszani. A segitséget előre is köszönöm.Üdv Anyu 1

    Szia! :)

    Az alsó panelen kattints a pirossal jelölt ikonra (építési menü):


    Azon belül pedig az első fülben (termelő létesítmények):

  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    A csúrnél a festékesvödrös kinézetnél felajánl olyat, h rusztikus csűr ,1200000ért és van ott egy búza jel.Kérdezném, h  ha ezt rárakom egy 8as csűrre, nem minősiti vissza?
    és miért kell kb 1,2 millát fizetnem érte, ad-e valami előnyt, mit jelent ott abúza ,többet lehet benne tárolni?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 22.01.2017
    Mvkati (HU1) mondta:
    A csúrnél a festékesvödrös kinézetnél felajánl olyat, h rusztikus csűr ,1200000ért és van ott egy búza jel.Kérdezném, h  ha ezt rárakom egy 8as csűrre, nem minősiti vissza?
    és miért kell kb 1,2 millát fizetnem érte, ad-e valami előnyt, mit jelent ott abúza ,többet lehet benne tárolni?
    Szia!
    Csak a csűr kinézetét változtatja meg.
    Hogy miért kell ennyit fizetni érte? Mert ennyiért adják a kinézetet.
    Ha 1 kabátod van és szeretnéd másikra cserélni, azt is meg kell venni.
    A kabátárak között választhat, melyik kabátot veszed meg.
    Itt 1 kinézetet választhatunk és ennyiért.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    Mvkati (HU1) mondta:
    A csúrnél a festékesvödrös kinézetnél felajánl olyat, h rusztikus csűr ,1200000ért és van ott egy búza jel.Kérdezném, h  ha ezt rárakom egy 8as csűrre, nem minősiti vissza?
    és miért kell kb 1,2 millát fizetnem érte, ad-e valami előnyt, mit jelent ott abúza ,többet lehet benne tárolni?
    Szia!
    Csak a csűr kinézetét változtatja meg.
    Hogy miért kell ennyit fizetni érte? Mert ennyiért adják a kinézetet.
    Ha 1 kabátod van és szeretnéd másikra cserélni, azt is meg kell venni.
    A kabátárak között választhat, melyik kabátot veszed meg.
    Itt 1 kinézetet választhatunk és ennyiért.
    és mit jelent a búza jel a kinézetesnél?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Mindennél, ahol kinézetet lehet változtatni, a búzát látod!, (istálló, ól) Hogy miért, ne kérdezd! Talán még az ötletadók se tudják.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    köszi a választ:)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.01.2017
    Köszi Robi! :D 

    Mint tudjuk, a jó munkához idő kell,  ...... ;)
  • MARMIRON (HU1)MARMIRON (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok?
    A lóversenyen nyert dolgokat pl: jégkunyhó hol találom?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok?
    A lóversenyen nyert dolgokat pl: jégkunyhó hol találom?
    Szia!
     A jégkunyhó, az egy kinézet, amit a csűrre tudsz ráhúzni. Menj a csűr körmenüjére, ott válaszd a festékes bödönt, s abban találod.
  • miamanó7 (HU1)miamanó7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Sajnos ez a játék már kinőtt engem.Beinvesztáltam 150000$-t a farmlabor fejlesztésbe, de nem tudom, honnan vegyek hínárt a táphoz. Aki tud, kérem segítsen.
    Köszönöm.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Sajnos ez a játék már kinőtt engem.Beinvesztáltam 150000$-t a farmlabor fejlesztésbe, de nem tudom, honnan vegyek hínárt a táphoz. Aki tud, kérem segítsen.
    Köszönöm.

    Szia! :)

    A hínárt majd a Sellő-öböl utolsó 5 étele fog adni. El kell érned a 61-es horgászati szintet és a Sellő-öblöt legalább a 4-es szintre fejleszteni.

    Zsu
  • rafi.imola (HU1)rafi.imola (HU1) Bejegyzések: 3
    sziasztok! tudom nem ide tartozik ez a kérdés
    de segítséget szeretnék kérni
    már írtam a big farm ügyfélszolgálatára de igazából nem kaptam választ csak angolul 
    a farmomon  van a vadvirág farm kb 6 hónapja nem tudom használni nem enged szinte semmit :(
    ha tud nekem segíteni valaki írjon 
    köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    sziasztok! tudom nem ide tartozik ez a kérdés
    de segítséget szeretnék kérni
    már írtam a big farm ügyfélszolgálatára de igazából nem kaptam választ csak angolul 
    a farmomon  van a vadvirág farm kb 6 hónapja nem tudom használni nem enged szinte semmit :(
    ha tud nekem segíteni valaki írjon 
    köszönöm!

    Szia! :)

    Mivel nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat augusztus óta, így nem fogsz magyarul választ kapni.

    Néhány hónapja új méretet kaptak az állandó farmok. A virágfarm sajnos vagy sem pedig új formát is. :( Az lenne a dolgod, hogy minden egyes épületet helyezz el a farmodon (dekorokat is próbáld meg). Csak akkor fogod tudni újra használni a virágfarmodat. Amíg az átemeneti tárolóban marad egyetlen egy épületed is, nem fogod tudni "leokézni".

    Zsu
  • rafi.imola (HU1)rafi.imola (HU1) Bejegyzések: 3
    köszi zsu sikerült :)

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    köszi zsu sikerült :)

    Örülök, ;)
  • Shirkán53 (HU1)Shirkán53 (HU1) Bejegyzések: 17
    Hol tudok a laborról részletes ismeretekhez jutni? Például mit tud egy 4-es vagy 5-ös labor? Hogyan döntsem el megéri-e nekem, ha sötétben tapogatózok? Köszönöm, ha válaszoltok.

  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok az természetes hogy egy 1800-as malomnál 1883 meg 1949 a tárolt táp?
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Igen. Mert ha mielőtt begyűjtöd a letermelt mennyiséget és még akkor nem érte el a max. jelen esetben az 1800-as mennyiséget, simán hozzá adja azt.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    zurika (HU1) mondta:
    Igen. Mert ha mielőtt begyűjtöd a letermelt mennyiséget és még akkor nem érte el a max. jelen esetben az 1800-as mennyiséget, simán hozzá adja azt.
    köszönöm értem
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sziasztok!
    Hol találok leírást ,hogy a tervezővel való fejlesztés utolsó 2 szintje szintfüggő-e?
    Szövi tagom szerette volna a tehenet 9 szintre fejleszteni .Eddig azt írta érje el a 125 szintet. Most elérte 126. ismét szeretné de most  sem tudja mert azt írja érje el a 135 szintet. vagy iszonyat sok aranyért lehetséges.
    Köszönöm ha tudna valaki válasz adni.!
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Sziasztok
    nem igaz már hogy az új mezőgazdasági gépek 1-es szintű fejlesztéséhez targoca kétéltű siklóhajó hogy 110 meg 130 elemet kell összevakarni?????????
    akkor a többi szintjükhöz mennyi kell 2 millió +++??
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok
    nem igaz már hogy az új mezőgazdasági gépek 1-es szintű fejlesztéséhez targoca kétéltű siklóhajó hogy 110 meg 130 elemet kell összevakarni?????????
    akkor a többi szintjükhöz mennyi kell 2 millió +++??


    Szia Tímea!

    Itt egy kis olvasni való róluk:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/146853/fo-farm-gazdasagi-gepek#latest

    Kellemes játékot, sok, sok türelmet és kitartást Neked!
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    Köszi igy azért érthető
    de a kezdeti szinthez minek ennyi eszköz?? nem csoda ha ezen fenn vagy kiakad néhány ember aki nem tudja....még jó hogy a többi lényegesen kevesebb mert nem öröm összeszedni 110-120-130 elemet...
    van nekem türelmem csak néha az is véges
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok
    nem igaz már hogy az új mezőgazdasági gépek 1-es szintű fejlesztéséhez targoca kétéltű siklóhajó hogy 110 meg 130 elemet kell összevakarni?????????
    akkor a többi szintjükhöz mennyi kell 2 millió +++??
    Csak  a kezdet nehéz ;)
  • new hope (HU1)new hope (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni,hogy találok valami információt a dísztárgy gyüjteménnyel kapcsolatban  a fórumon?
    Elöre is köszönöm

    Viki

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt