Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-02-22] Újra itt a megyei vásár!

2

Hozzászólások

  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok ! Ma reggel lefuttattam a dokit, új kezdőfelület jött ki és mind a 2 helyről ki kell venni a pipát, hogy ne jegyezze meg a belépési adatokat. Nekem a régi jobban tetszett.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    a Moderátoroktól kérdezném....
    nekem valami nem teljesen egyértelmű, vagyis lehet - és remélem - hogy csak rosszul értelmezem
    itt a fórumon erről nem találtam bővebb információt, csak mellékesen a Hivatalosban kitértek rá....

    a fészről kaptam a hírt az egyik játékostársamtól ez ügyben, mely nem igazán tetszik, ha az értelmezésem jó
    tehát az új bejelentkezésnél - amit már középen tehetünk meg - ha elírom akár a jelszót, akár a farmnevet, akkor új regisztrációra vált. tehát már többé nem juthatok hozzá a régi farmomhoz? vagy van lehetőségem újra próbálni?
    mert ha nem, akkor ez nagy gáz lesz, hisz bárki melléüthet. és ha újra kell regizni, akkor a fene se fog visszatérni a játékba. asszem ezzel nem csak én leszek így

    szóval....... bővebben is tájékoztatnátok minket erről?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia Líz!
    Nem hinném, hogy ha valaki véletlen melléüt, akkor már sohasem tudna visszajönni a farmjára.
    Nem hinném, hogy az a cél, hogy minél több farm menjen a levesbe. Tehát én azt gondolom lehetőség van újra megpróbálni belépni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Líz!
    Nem hinném, hogy ha valaki véletlen melléüt, akkor már sohasem tudna visszajönni a farmjára.
    Nem hinném, hogy az a cél, hogy minél több farm menjen a levesbe. Tehát én azt gondolom lehetőség van újra megpróbálni belépni.
    szia Kriszti
    én is így gondolnám és akkor valszeg van valami módja, h visszaváltsunk a regisztrációról újra a belépésre
    ezt esetleg megtudnátok majd, hogyan lehetséges? és esetleg lehetne valahol feltüntetni, h jól látható legyen?
    mielőtt megtörténik a baj. és persze így is van esély rá, h sok új farm lesz megint regizve. ez szrtm azért nem volt valami jó ötlet a fejlesztőktől
    így is elég gáz lesz, mert ha valaki nem figyel, melléüt, jön az új reg lehetőség, kitölti és máris kezdő farmon találja magát, ami bizony nem fog tetszeni neki. és ha jól emléxem, akkor volt már pár hasonló eset, mikor új farmot kapott, nem a régit
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.02.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Kriszti
    én is így gondolnám és akkor valszeg van valami módja, h visszaváltsunk a regisztrációról újra a belépésre
    ezt esetleg megtudnátok majd, hogyan lehetséges? és esetleg lehetne valahol feltüntetni, h jól látható legyen?
    mielőtt megtörténik a baj. és persze így is van esély rá, h sok új farm lesz megint regizve. ez szrtm azért nem volt valami jó ötlet a fejlesztőktől
    így is elég gáz lesz, mert ha valaki nem figyel, melléüt, jön az új reg lehetőség, kitölti és máris kezdő farmon találja magát, ami bizony nem fog tetszeni neki. és ha jól emléxem, akkor volt már pár hasonló eset, mikor új farmot kapott, nem a régit
    Szia Liz! :)

    Én is találkoztam a Facebookon ezzel a híreszteléssel, ott is leírtam reggel, semmi ilyen nem lesz. Nem kell ijedezni, csak figyelni kell. :)

    A régi farm nem fog törlődni, mivel egy adott szerverre egy e-mail címmel csak egyszer lehet regisztrálni. (ezt sokan nem tudják, valószínű, ezért alakult ki ez a félreértés) És igen, lehetőség van korrigálni, mint ahogyan most is. :)

    Vissza be kell kattintani a játékosnévhez és átírni. Így működik a középső panel is, nem csak a jobb panel. ;)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.02.2017
    Szia Liz! :)

    Én is találkoztam a Facebookon ezzel a híreszteléssel, ott is leírtam reggel, semmi ilyen nem lesz. Nem kell ijedezni, csak figyelni kell. :)

    A régi farm nem fog törlődni, mivel egy adott szerverre egy e-mail címmel csak egyszer lehet regisztrálni. (ezt sokan nem tudják, valószínű, ezért alakult ki ez a félreértés) És igen, lehetőség van korrigálni, mint ahogyan most is. :)

    Vissza be kell kattintani a játékosnévhez és átírni. Így működik a középső panel is, nem csak a jobb panel. ;)

    Zsu
    szia Zsuzsi
    azt tom, h csak egy farmot lehet regizni 1 méllel. de én itt arra gondolok, ha elírom a nevet vagy a jelszót - ez inkább lehetséges, hisz nem látom mit írtam be - és rákatt, akkor átvált a regisztrációs oldalra ahogyan a fészen is írtad. na akkor innen van-e lehetőség visszalépni? vagy újra kell tölteni az oldalt?
    kipróbálnám élesben is, de nekem még a régi bejelentkezést mutatja
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz! :)

    Én is találkoztam a Facebookon ezzel a híreszteléssel, ott is leírtam reggel, semmi ilyen nem lesz. Nem kell ijedezni, csak figyelni kell. :)

    A régi farm nem fog törlődni, mivel egy adott szerverre egy e-mail címmel csak egyszer lehet regisztrálni. (ezt sokan nem tudják, valószínű, ezért alakult ki ez a félreértés) És igen, lehetőség van korrigálni, mint ahogyan most is. :)

    Vissza be kell kattintani a játékosnévhez és átírni. Így működik a középső panel is, nem csak a jobb panel. ;)

    Zsu
    szia Zsuzsi
    azt tom, h csak egy farmot lehet regizni 1 méllel. de én itt arra gondolok, ha elírom a nevet vagy a jelszót - ez inkább lehetséges, hisz nem látom mit írtam be - és rákatt, akkor átvált a regisztrációs oldalra ahogyan a fészen is írtad. na akkor innen van-e lehetőség visszalépni? vagy újra kell tölteni az oldalt?
    kipróbálnám élesben is, de nekem még a régi bejelentkezést mutatja
    Szia Liz! :)

    Ahogyan írtam, ha valakinek átvált, akkor annyi a dolga, hogy visszakattint a névhez és javítja azt, amit elírt. :)
    Ugyanis csak akkor vált át regisztrációra, ha a nevet elírod. ;) Jelszónál jelezni fogja, helytelen a jelszó. :)

    Tehát akinek már van farmja és megjelenik az e-mailes mező, az már gyanakordjon, hogy a NEVET elírta. :smiley:

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz! :)

    Ahogyan írtam, ha valakinek átvált, akkor annyi a dolga, hogy visszakattint a névhez és javítja azt, amit elírt. :)
    Ugyanis csak akkor vált át regisztrációra, ha a nevet elírod. ;) Jelszónál jelezni fogja, helytelen a jelszó. :)

    Tehát akinek már van farmja és megjelenik az e-mailes mező, az már gyanakordjon, hogy a NEVET elírta. :smiley:

    Zsu
    köszi
    ez megnyugtató :)
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok ! Én eddig a e-mail címmel és jelszóval léptem be a jobb sarokban, most majd gyakorolhatom a farmnévvel :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok ! Én eddig a e-mail címmel és jelszóval léptem be a jobb sarokban, most majd gyakorolhatom a farmnévvel :(
    szia
    hát mit mondjak....... elég hosszú nick nevet választottál :smiley:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok ! Én eddig a e-mail címmel és jelszóval léptem be a jobb sarokban, most majd gyakorolhatom a farmnévvel :(

    Szia! :)

    Ha benne hagyod a pipát, hogy megjegyezze a belépési adataidat, akkor csak első alkalommal kell beírni...és természetesen akkor, ha bigdokizol vagy valami hasonlót teszel. :)

    Zsu
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    r0b33 mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    hát mit mondjak....... elég hosszú nick nevet választottál :smiley:
    Egy e-mail cím sem rövidebb :D:D

    Sziasztok ! Igazatok van :) a nick nevet csak félig választottam a Gamer 5-öt a gép dobta, én meg hirtelen rányomtam, elfogadtam, az e-mail címet meg már megszoktam, de ma reggelre visszaállt a régi belépési oldalam :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    hát mit mondjak....... elég hosszú nick nevet választottál :smiley:
    Egy e-mail cím sem rövidebb :D:D
    igazad van
    viszont a szolgáltatót könnyebb megjegyezni, nem kell betűnként :p viszont a kukac előttit nagyon fontos helyesen és jól. ha meg hosszú mint Angelnál....... hát akkor már kicsit más :)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!


    Szeretném megkérdezni, hogy ha 10 napig tart a vásár, akkor hogyan lehet 11 x 11 cukorkát gyűjteni?


    köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy ha 10 napig tart a vásár, akkor hogyan lehet 11 x 11 cukorkát gyűjteni?
    köszi
    szia Katica
    rosszul értelmezed. amit látsz 11-et az azt jelenti, h 11 jutalom van. ha alatta megnézed, az első juti az a ládika, 25 cukorka kell hozzá. ha tovább lapozol, akkor láthatod, h a következő jutihoz 50 cukorka kell, ekkor kapsz 50 ezer dolcsit. minden nap 35 cukorkát kell megtalálni
    legalul jobb oldalon látható, h melyik farmon hány cukorkát kell begyűjtened. a 10 nap alatt összesen 315-öt kell legalább megtalálnod, h a 11-dik ( fő ) jutalmat, ami a cukorka-tó, megkapd.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 27.02.2017
    Sziasztok!
    A cukorka kereső térkép jól látom, hogy eltűnt? Az új gazdasági gépek fejlesztéséről szóló írással egyetemben.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 27.02.2017
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A cukorka kereső térkép jól látom, hogy eltűnt? Az új gazdasági gépek fejlesztéséről szóló írással egyetemben.
    Szia Zurika!

    Nem néztem, hogy eltünt-e már, reggel még meg volt!

    Ez volt reggel:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/146869/idoszakos-eventek-cukorkaterkep-2017

    Tényleg eltünt!!

    ELŐKERÜLT!!!
    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Szia Gazdaság11!
     Igen, ez az ami nincs meg. A garázsban lévő gépekről szóló rész meg van, csak kibővült, átfogó képet ad minden gépről.
  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok!
    Délelőtt még megvolt, akkor nem használtam, most meg elszántan keresek egyet a faluban és nincs segítség :'(


  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Na, érdemes volt panaszkodni.....előbújt az utolsó is :D
    Nagyon szeretem ezt a keresgélést, mindig öröm, ha az utolsó is előkerül, lehetőleg segítség nélkül :D

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Na, érdemes volt panaszkodni.....előbújt az utolsó is :D
    Nagyon szeretem ezt a keresgélést, mindig öröm, ha az utolsó is előkerül, lehetőleg segítség nélkül :D


    Örülök, hogy megtaláltad térkép nélkül is.
    A kitartás mindig meghozza gyümölcsét! :)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Liz65!

    Köszönöm az infót.


    Kati
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Liz65!

    Köszönöm az infót.


    Kati
    szívesen :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    A Cukorfarm leírást böngésztem, még Kapa csinálta.
    Azóta volt némi változtatás. A 10 ezres szintig sem stimmelnek nekem a beadandó értékek, kivéve az elsőt, ami 100. A későbbiek meg hiányosak.
    Olyan csodás, és részletes útmutatókat írtatok pl. a horgászáshoz, meg most olvastam nagyon hasznosakat a lovas számításokról, ezért gondoltam, megkérdezem, nem javítanátok, illetve egészítenétek-e ki ennek a tudnivalóit is?

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.03.2017
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    A Cukorfarm leírást böngésztem, még Kapa csinálta.
    Azóta volt némi változtatás. A 10 ezres szintig sem stimmelnek nekem a beadandó értékek, kivéve az elsőt, ami 100. A későbbiek meg hiányosak.
    Olyan csodás, és részletes útmutatókat írtatok pl. a horgászáshoz, meg most olvastam nagyon hasznosakat a lovas számításokról, ezért gondoltam, megkérdezem, nem javítanátok, illetve egészítenétek-e ki ennek a tudnivalóit is?


    Szia! :)

    A következő édesség farmra meglesznek az újabb adatok, előre nem tehetjük ki, ha a GGS nem jelenti be hivatalosan. :)

    A jelenlegit nem egészíteném ki, hiszen változnak. :) Ez az utolsó, ami még a régivel megy végig, maximum ide beteszem:

    100
    500
    2 000
    4 000
    10 000
    20 000
    40 000
    66 000
    100 000
    150 000
    220 000
    316 000
    420 000
    550 000
    750 000

    Zsu
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Köles (HU1) mondta:


    Szia! :)

    A következő édesség farmra meglesznek az újabb adatok, előre nem tehetjük ki, ha a GGS nem jelenti be hivatalosan. :)

    A jelenlegit nem egészíteném ki, hiszen változnak. :) Ez az utolsó, ami még a régivel megy végig, maximum ide beteszem:

    100
    500
    2 000
    4 000
    10 000
    20 000
    40 000
    66 000
    100 000
    150 000
    220 000
    316 000
    420 000
    550 000
    750 000

    Zsu
    Szia! :)

    Köszönöm szépen!!! Most ezt, meg majd az újhoz a részletest. :)
    Nekem ez a "sziget" a kedvencem, kár, hogy ez jön legritkábban.
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Zsuzsi köszönöm a választ!
  • kozlik1 (HU1)kozlik1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    A mai napra nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi állapot van a kosarakban azokat se ürítették. Más is járt így? Tamás
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    A mai napra nem kaptam új cukorkákat, a tegnapi állapot van a kosarakban azokat se ürítették. Más is járt így? Tamás

    Nálam is így van!
Sign In to comment.