Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

2017. 01. 31. frissítés után megjelenő hibák

2»

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Nem tudok hozzászólni a fórum játékhoz. Azt írja, ez a beszélgetés le zárult. Zártnak mutatja nállam egy az egybe mindenütt :(
    Sikerült, a, de nem a fórum játékoknál, hanem Újra itt a Megyei vásárnál :D Vagy ott is kell? Nem igazán vagyok tisztába vele....
    Szia! :)

    A másik témánál, ahol kérdezted, Zurika leírta neked a választ. :) Ez nem hiba, hanem fórumjáték, ami korlátozott ideig tart. :)

    Az alábbi linken olvashatod a leírását, és alatta a már lezárult kérdéseket a nyertesekkel együtt:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/145047/forumjatek-tudod-e

    Zsu


  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Köszönöm szépen a választ, jobban fogok figyelni :)
  • julian (HU1)julian (HU1) Bejegyzések: 6
     az email cim az stimmel a jelszó nekemmindenhol ugyanaz elsem ronthatnám.tegnapelött kijelentkeztem mert egy ismerösöm is regisztrált a gépemröl sikeresen aztán mikor beakartam jelentkezni már azt irta helytelen jelszó,ésa játékosnevem juliaként jelent meg  azóta sem sikerül.csak a julian játékos néven enged belépni ja és a jelszónak ugyanazt irom mint amivel regisztráltam csak akkor julika 74néven.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    julian (HU1) mondta:
     az email cim az stimmel a jelszó nekemmindenhol ugyanaz elsem ronthatnám.tegnapelött kijelentkeztem mert egy ismerösöm is regisztrált a gépemröl sikeresen aztán mikor beakartam jelentkezni már azt irta helytelen jelszó,ésa játékosnevem juliaként jelent meg  azóta sem sikerül.csak a julian játékos néven enged belépni ja és a jelszónak ugyanazt irom mint amivel regisztráltam csak akkor julika 74néven.
    Szia!
    Nézd meg hogy van pontosan az a felhasználói név, amire be szeretnél lépni, ékezet, pont, szóköz, minden tekintetben, s ha megvan, azt írd be a belépési ablak jobb felső részénél. Előtte nézd meg nincs-e pipa a felhasználói név megjegyzésénél. Ha van, vedd ki, írd be a jót, és a jó jelszót, s lépj be.

  • julian (HU1)julian (HU1) Bejegyzések: 6
    ezt mind próbáltam de a julika74játékosnévvel nem enged belépni jelszó hibát ir csak az az érdekes hogy mostani játékosnéven ez a julian(amit ugye nem változtattam meg)azzal beenged.a fura még az hogy a jelszó ennél ugyanaz mint a julika74nél volt!és ezt nem értem ez hogy történhetett meg ugy hogy nem változtattam játékosnevet meg!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    julian (HU1) mondta:
    ezt mind próbáltam de a julika74játékosnévvel nem enged belépni jelszó hibát ir csak az az érdekes hogy mostani játékosnéven ez a julian(amit ugye nem változtattam meg)azzal beenged.a fura még az hogy a jelszó ennél ugyanaz mint a julika74nél volt!és ezt nem értem ez hogy történhetett meg ugy hogy nem változtattam játékosnevet meg!
    Nem tudja senki más a belépésedet oda?
  • julian (HU1)julian (HU1) Bejegyzések: 6
    nem !!épp ezért nem értem az egészet
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    julian (HU1) mondta:
    nem !!épp ezért nem értem az egészet
    Valami akkor történhetett, mikor valaki a gépeden regisztrált a játékba. Azt írod, hogy nem engedett be a Julika74-re, ezért mikor próbálkoztál, egy új farmot kaptál, ami az alapokról indult. Tehát nem jobb fent próbáltál belépni, hanem középen regiztél egy újat. Még érdekes lehet, hogy aki a Te gépeden regizett, neki mi a játékosneve és Ő be tud-e lépni a farmjára. Nagyon gondolkodom mi lehet a hiba, hol csúszott el az egész.
    Kíváncsi leszek a megoldásra és a miértekre. 
  • julian (HU1)julian (HU1) Bejegyzések: 6
    az ő játékosneve tommybo és elmondása szerint ö ma is belépett a farmra de természetesen az ő gépéröl. az én gépen  csak regisztrált..én a bal sarokba akartam bejelentkezni de már nem tudtam.aztán az ismerösöm is belépett fent bal sarokba beirta az ö adatait de neki sikerült.én a julika74-et beirva már jelezte hogy ez a név foglalt ujra probálva már a julian név ugrott fel csak ezzel enged tovább!!nagyon rendes töled hogy próbálsz segiteni de sajns szerintem a julika74 már sosem lesz jó próbálom minden nap de sikertelenül!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    julian (HU1) mondta:
    az ő játékosneve tommybo és elmondása szerint ö ma is belépett a farmra de természetesen az ő gépéröl. az én gépen  csak regisztrált..én a bal sarokba akartam bejelentkezni de már nem tudtam.aztán az ismerösöm is belépett fent bal sarokba beirta az ö adatait de neki sikerült.én a julika74-et beirva már jelezte hogy ez a név foglalt ujra probálva már a julian név ugrott fel csak ezzel enged tovább!!nagyon rendes töled hogy próbálsz segiteni de sajns szerintem a julika74 már sosem lesz jó próbálom minden nap de sikertelenül!
    szia
    a bal sarokban nem tudsz bejelentkezni, valszeg jobb sarkot akartál írni
    ha azt írta ki, h a julika74 már foglalt, akkor nem jó helyen próbálkoztál, mert az elmondásod szrtn újra regisztráltál
    töröld a sütiket és előzményeket a böngésződben, majd próbáld meg újra oda beírni a julika74-et és alatta a jelszót, ahol a képen látod. ahol a piros x van, ott mint új játékos lehetséges regisztrálni



    amúgy látom a farmodat, 24-es ugye? és a Teszt2016 nevezetű szöviben van
  • julian (HU1)julian (HU1) Bejegyzések: 6
    igen az lenne az enyém
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 09.02.2017
    julian (HU1) mondta:
    igen az lenne az enyém
    akkor próba bejelentkezni a jobb felső sarokban, ahol a képen is látod :)
    és mint írtam, előtte esetleg érdemes a böngésző sütijét és előzményeit is törölni

    segítséget itt találsz hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek

  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Nagyon sokszor ír hibajelet még a növénynemesítőnél is pedig ma is 50 vízcsepp kell és 62 volt! mikor frissítettem akkor elvett 14 vízcseppet és neki lett igaza csak 48 vízcsepp lett! Eljátsza ezt a trágyánál és mindenhol! Azután lenyúlja! Okos dolog...már írtam róla itt de válasz nincs semmire:) Most jön a bünti, újra nem tudok majd írni ide mert elzárják ahol lehet :D:D:D köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.02.2017
    Nagyon sokszor ír hibajelet még a növénynemesítőnél is pedig ma is 50 vízcsepp kell és 62 volt! mikor frissítettem akkor elvett 14 vízcseppet és neki lett igaza csak 48 vízcsepp lett! Eljátsza ezt a trágyánál és mindenhol! Azután lenyúlja! Okos dolog...már írtam róla itt de válasz nincs semmire:) Most jön a bünti, újra nem tudok majd írni ide mert elzárják ahol lehet :D:D:D köszönöm!

    Szia!

    Légyszíves és ezt ne folytasd. Egyszer már megkerestél azzal kapcsolatosan, hogy nem tudsz írni, letiltottunk-e? Akkor is írtam, ha letiltanánk, arról kapnál értesítést.
    Sajnos a fórummal is gondok vannak. Hála Istennek, nem túl gyakran, de mások is írják, hogy átmenetileg nem tudtak írni. Valamint nem túl régen például Krisztitől megvonta a moderátori jogosultságot. A CM-eknek kellett visszaállítani.

    A vízcseppekkel a gond pedig az, hogy a játékban kijelzett és a szerveren tárolt adat nem egyezik. Ha frissíted a játékot, akkor frissül az adat is, a helyes adatot jelzi ki. Ezért tűnik úgy, hogy elvette. Nem elvette, csak akkor látod már helyesen.

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsu! :-)

    Szeretnék érdeklődni, hogy van-e már valami hír az utolsó elvetett vetőmaggal kapcsolatos probléma javításáról? Nagyon zavaró, főleg most, hogy verseny van. Nálam egyre rosszabb a helyzet, jelenleg már át sem kell menni másik farmra, hogy a körmenün megváltozzon az utolsó elvetett vetőmag, csak gondol egyet a rendszer, és sima karórépa helyett a következő vetésnél spéci karórépát ad be :rage: ..és persze elvetettem a spéciket, mert ki a fene figyeli mindig. :neutral: Természetesen dokizok, de semmit nem javít a helyzeten.

    Szia! :)

    Sajnos erről még mindig csend van, pedig ma is rákérdeztek a moderátorok. :(

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Üdv mindenkinek...jelenleg a gazdasági gépek aktiválásakor, a kiválasztáskor leáll a játék,
    azaz a mikor ki akarom választani a módozatot, csak egy fehér ablak látszik, és leáll a játék,
    csak a böngésző bezárásával lehet továbblépni...köszönettel tengerszem
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    üdv...lassan ugyan, de helyreállt a jelzett hiba..igaz menet közben több apróbb hiba is volt,
    de többszöri ki-be lépés után lassan, de helyreállt a játék ..köszönettel tengerszem
  • szoke2 (HU1)szoke2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    amiota ,az ujgepeket ,beraktak,szerszamos ladat nem kapunk,peddig rengeteg kell a gepek fejlesztesehez:(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szoke2 (HU1) mondta:
    amiota ,az ujgepeket ,beraktak,szerszamos ladat nem kapunk,peddig rengeteg kell a gepek fejlesztesehez:(
    Szia!

    Az új gépek megjelenése óta sem változott  a szerszámosláda random felröppenése.
    Játssz türelemmel, kitartással és idővel összegyűlik a szükséges mennyiség.
  • Ircsi9 (HU1)Ircsi9 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Valaki tud segíteni,eddig semmi gond nem volt,tegnap este még játszottam és most nem enged be a játékba,reggel óta azt írja ki,hogy    az ön kapcsolata nem privát.                                                                        Köszönöm Üdv Ircsi
  • jános1956 (HU1)jános1956 (HU1) Bejegyzések: 26
    A szövetkezeti farm nem működik csak zöld a felület???? mi a hiba???
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A szövetkezeti farm nem működik csak zöld a felület???? mi a hiba???
    szia
    gondolom a szövi falura értetted. csinálj egy sütik és előzmények törlését és ha utána se tölt be, akkor frissítsd le a Flash Playered
  • Melnda (HU1)Melnda (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Szervusz!   szeretném h a játékban nem jelenne meg állandóan , hogy  Ismeretlen azonosító.

    Valamint a megtalált cukorkákat az ismeretlen azonosító miatt nem adja meg   

    BOSSZANTÓ!!!!!!!!!!

    Köszi Borika47

     

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Melnda (HU1) mondta:
    Valamint a megtalált cukorkákat az ismeretlen azonosító miatt nem adja meg   

    Köszi Borika47

    Szia! :)

    A cukorkák megtalálásakor csak abban az esetben dobta fel ezt a hibaablakot, mikor a 315. cukrot is megtaláltad. (azon cukroknak már semmi jelentősége, hiszen a 315. cukornál megkaptad a díszt)

    Zsu
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    sziasztok,

    segítséget szeretnék k érni. Nem tudom megnyitni a cukorfarmot, bigdokit lefuttattam. Köszi.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    sziasztok,

    segítséget szeretnék k érni. Nem tudom megnyitni a cukorfarmot, bigdokit lefuttattam. Köszi.

    Szia!
    Mit értesz azon, hogy nem tudod megnyitni? Hol akad el? Mi a jelenség kicsit pontosabban?
    Köszi: ádámmaci
Sign In to comment.