Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

212

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    minden ok
  • BHajnal (HU1)BHajnal (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Nekem is ez a gondom...nem tudok belépni érvénytelen felhasználónév miatt. Van valami infó, h ez meddig tart(hat)? Helyre áll? Én ma egyáltalán nem tudtam belépni. Lesz valami kárpótlás?
  • Vivcsii (HU1)Vivcsii (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nekem is ugyan ez a problémám, hogy egyáltalán nem tudok be jelentkezni sehogy sem. Egyik böngészőből sem enged be! Már írtam a supportnak is. Remélem minél hamarabb megoldódik a probléma. 
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 22.02.2017
    Nálunk már sikerült !!! Próbáljátok !!! Köszönjük !!!
  • Tücsike66 (HU1)Tücsike66 (HU1) Bejegyzések: 9
    Köszi szépen Zsu :) sikerült belépnem. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Kuju (HU1) mondta:
    Szép estét!
    A frissítés óta nem lehet édesanyám accontjára belépni azt irja a megadott név érvénytelen.
    Ha új accontot akarunk csinálni azt írja a névre már foglalt ilyenkor mi a teendő? választ előre is köszönöm 

    Szia! :)

    Belépési probléma volt most elég sok játékosnál. De a fejlesztő ügyesen, gyorsan megtalálta és javította. :) Próbáljatok meg belépni újra. :)

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Válasz✓
    sziasztok! Nagy gondom van. Nem enged belépni a játék. a főoldalra visz és kiírja, hogy a megadott név érvénytelen. Tegnap este még játszottam. Most meg be sem enged.????????? Lehet, hogy én vagyok buta de hogy tudok magyar nyelvű supportot találni mert annyira nem tudok angolul, hogy tárgyaljak velük.

    Szia! :)

    Most már be lehet lépni...a fejlesztő megoldotta a gondot. :)

    Zsu
  • GroszMarci (HU1)GroszMarci (HU1) Bejegyzések: 11
    Köszi! Mindjárt megnézem. Már teljesen kivert a víz!
  • ancsi81 (HU1)ancsi81 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok,látom sokan vannak akik úgy jártak mint nálunk T.Toma77 nem tud belépni és már jelszót is kért másikat de úgy sem tud,mikor fog helyre állni a belépési probléma?
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Aki még mindig nem tud belépni, az futtassa le a BFdoktort!

    Nekem használt!
  • Berzsoka (HU1)Berzsoka (HU1) Bejegyzések: 2
    Megoldódott:)))))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Örülök! :) Köszönöm szépen a pozitív visszajelzéseket és tippeket is! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz! :)

    Én is találkoztam a Facebookon ezzel a híreszteléssel, ott is leírtam reggel, semmi ilyen nem lesz. Nem kell ijedezni, csak figyelni kell. :)

    A régi farm nem fog törlődni, mivel egy adott szerverre egy e-mail címmel csak egyszer lehet regisztrálni. (ezt sokan nem tudják, valószínű, ezért alakult ki ez a félreértés) És igen, lehetőség van korrigálni, mint ahogyan most is. :)

    Vissza be kell kattintani a játékosnévhez és átírni. Így működik a középső panel is, nem csak a jobb panel. ;)

    Zsu
    szia Zsuzsi
    persze, azt tom, h egy méllel csak 1 farmot lehet regizni. de itt arra gondoltam, h beírom a nevet, jelszót és esetleg nem veszem észre - főleg a jelszónál, ami nem látható - h elrontottam, rákatt és akkor már dobja is fel a regisztrációs ablakot, ha jól értettem, amit a fészen írtál :) tehát átvált a regisztrációs ablakra.
    innen van-e lehetőség visszalépni? vagy újra kell tölteni az oldalt?
  • Brise (HU1)Brise (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    Nem tudom miért van az, hogy ismételten nem tudok belépni a játékba. Azt írja,hogy "a megadott név érvénytelen" . 
    Én nem értek a számítógéphez, idősebb ember vagyok aki még nem tanult informatikát.
    Miért kell enyire bonylítani a játékot? 
    Én csak egyszerűen szerenék játszani, de nem tudok.
    Legutóbb egy kedves társ meg írta mit tegyek /ctrl+F5/ most ez se működik.
    Elment a kedvem az egész játéktól. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Brise (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem tudom miért van az, hogy ismételten nem tudok belépni a játékba. Azt írja,hogy "a megadott név érvénytelen" . 
    Én nem értek a számítógéphez, idősebb ember vagyok aki még nem tanult informatikát.
    Miért kell enyire bonylítani a játékot? 
    Én csak egyszerűen szerenék játszani, de nem tudok.
    Legutóbb egy kedves társ meg írta mit tegyek /ctrl+F5/ most ez se működik.
    Elment a kedvem az egész játéktól. :(
    szia
    töröld a böngésződben a sütiket és előzményeket, gyorsítótárat törölni, talán utána már megjavul
    segítséget az alábbi linken találsz hozzá

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek

  • Brise (HU1)Brise (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia

    Köszönöm a segítséget, töröltem amit írtál és ujra tudok játszani.  :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Brise (HU1) mondta:
    Szia

    Köszönöm a segítséget, töröltem amit írtál és ujra tudok játszani.  :)
    szia
    nagyon szívesen
    örülök, h újra birtokba tudtad venni a farmodat :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok Modik! Sajnos belépési hibákról tájékoztattak a szövitársaim, van aki nem tudott a meglévő jelszavával belépni új farmot csinált, új tagként jelentkezett be,de volt olyan is aki kereste a szövinket, hogy belépjen, de azt írta ki, hogy ilyen szövi nincs.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok Modik! Sajnos belépési hibákról tájékoztattak a szövitársaim, van aki nem tudott a meglévő jelszavával belépni új farmot csinált, új tagként jelentkezett be,de volt olyan is aki kereste a szövinket, hogy belépjen, de azt írta ki, hogy ilyen szövi nincs.

    Szia! :)

    Tegnap volt egy "kis" probléma a belépéssel. Azt az éjjel a fejlesztő megszűntette.

    Akinek ennek ellenére ilyen gondja van, az törölje a böngészőben, amiket ilyenkor szoktunk (sütik, gyorsítótár) vagy Robi BF dokiját futtassa le. (Az aláírásomban is megtalálod az elérési lehetőséget.)

    Zsu
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Köszi, tovább fogom küldeni az infót. Viszont én vmit nem értek: én nap mint nap a jobb oldlali bejelentkezést használtam a belépéshez, a középen lévő regit és stb.t nem. Most akkor mi fog változni, mert meg van a jobb oldali bejelentkezés is és a középen lévő is, nekem mindkét panel működik.Tuti bennem van a hiba, ha elmagyaráznád , biztos tisztábban látnám a helyzetet.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Tica54 (HU1) mondta:
    Köszi, tovább fogom küldeni az infót. Viszont én vmit nem értek: én nap mint nap a jobb oldlali bejelentkezést használtam a belépéshez, a középen lévő regit és stb.t nem. Most akkor mi fog változni, mert meg van a jobb oldali bejelentkezés is és a középen lévő is, nekem mindkét panel működik.Tuti bennem van a hiba, ha elmagyaráznád , biztos tisztábban látnám a helyzetet.

    szia Tica
    nekem is még a régi módon müxik a belépés. az egyik szövitársam reggel az új módszerrel jött be, később kicsit kilépett, mert dolga akadt. mikor újra belépett a játékba megint a régi módon kellett belépnie
    asszem lesz itt még gubanc ezzel a belépéssel
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én is a régivel lépek be.
  • Sziasztok 2 farmomra nem tudl be lépni ki írja a név nem létezik , és email címet sem fogadja el  3éve játszom  köszi a segítséget
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.02.2017
    Sziasztok 2 farmomra nem tudl be lépni ki írja a név nem létezik , és email címet sem fogadja el  3éve játszom  köszi a segítséget
    Szia!
    Légyszi takaríts böngészőt, törölj sütiket és előzményeket. Segítséget itt találsz hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek
    Jó lenne lefuttatni a big dokit is.
    Itt megtalálod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor 
  • Bea 100 (HU1)Bea 100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

    A játék egy hete nem jegyzi meg a jelszavam. Minden alkalommal újra be kell lépnem, és igazítanom kell a "beállításokon". Egy kis méretűá Adobe falsh player táblácska tolakodik be minden megnyitásnál a képernyőre.    Már töröltem a programok közül az Adobe falsh player, de  nem hagyja magát. Van rá remény hogy visszatéjen a régi kényelmes állapot?

    Előre is köszönöm a segítséget.

    Tisztelettel:Radnai Gábor




  • Bea 100 (HU1)Bea 100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

    Köszönöm a választ, majd nyüglőpdöm vele tovább.

    Radnai Gábor

  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825

    Köszönöm a választ, majd nyüglőpdöm vele tovább.

    Radnai Gábor

    Hali!
    A flah-t inkább frissítsd mint töröld mert anélkül nem működik a játék...ez se!
  • zsuzsó (HU1)zsuzsó (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok !

    Nekem nincs gondom, de jelezném, hogy a "régi" belépő meg fog szünni. Viszont ami középen van, ott nincs elég karakter a belépésemhez. Nekem az email címem pl. nem fér ki. Remélem, hogy az életbeléptetés előtt ez orvosolva lesz .

    Tisztelettel:  Zsuzsó
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok !

    Nekem nincs gondom, de jelezném, hogy a "régi" belépő meg fog szünni. Viszont ami középen van, ott nincs elég karakter a belépésemhez. Nekem az email címem pl. nem fér ki. Remélem, hogy az életbeléptetés előtt ez orvosolva lesz .

    Tisztelettel:  Zsuzsó
    szia
    ha megszűnik a régi belépés, akkor is a nick nevedet kell beírni majd, mint ahogyan most. mél cím a regisztrációhoz kell

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt