Főoldal Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Belépéssel kapcsolatos problémák

211

• bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    minden ok
    bkatica @ hu 1
  • BHajnal (HU1)BHajnal (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

Nekem is ez a gondom...nem tudok belépni érvénytelen felhasználónév miatt. Van valami infó, h ez meddig tart(hat)? Helyre áll? Én ma egyáltalán nem tudtam belépni. Lesz valami kárpótlás?
  • Vivcsii (HU1)Vivcsii (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nekem is ugyan ez a problémám, hogy egyáltalán nem tudok be jelentkezni sehogy sem. Egyik böngészőből sem enged be! Már írtam a supportnak is. Remélem minél hamarabb megoldódik a probléma. 
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 22.02.2017
    Nálunk már sikerült !!! Próbáljátok !!! Köszönjük !!!
    szuette @ hu 1
  • Tücsike66 (HU1)Tücsike66 (HU1) Bejegyzések: 9
    Köszi szépen Zsu :) sikerült belépnem. 
    Tücsike66 @ hu 1
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Kuju (HU1) mondta:
    Szép estét!
    A frissítés óta nem lehet édesanyám accontjára belépni azt irja a megadott név érvénytelen.
    Ha új accontot akarunk csinálni azt írja a névre már foglalt ilyenkor mi a teendő? választ előre is köszönöm 

Szia! :)

Belépési probléma volt most elég sok játékosnál. De a fejlesztő ügyesen, gyorsan megtalálta és javította. :) Próbáljatok meg belépni újra. :)

Zsu
  • GroszMarci (HU1)GroszMarci (HU1) Bejegyzések: 11
    Köszi! Mindjárt megnézem. Már teljesen kivert a víz!
  • ancsi81 (HU1)ancsi81 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok,látom sokan vannak akik úgy jártak mint nálunk T.Toma77 nem tud belépni és már jelszót is kért másikat de úgy sem tud,mikor fog helyre állni a belépési probléma?
    ancsi81 @ hu 1
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

Aki még mindig nem tud belépni, az futtassa le a BFdoktort!

Nekem használt!
    Köles @ hu 1
  • Berzsoka (HU1)Berzsoka (HU1) Bejegyzések: 2
    Megoldódott:)))))
    Örülök! :) Köszönöm szépen a pozitív visszajelzéseket és tippeket is! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz! :)

Én is találkoztam a Facebookon ezzel a híreszteléssel, ott is leírtam reggel, semmi ilyen nem lesz. Nem kell ijedezni, csak figyelni kell. :)

A régi farm nem fog törlődni, mivel egy adott szerverre egy e-mail címmel csak egyszer lehet regisztrálni. (ezt sokan nem tudják, valószínű, ezért alakult ki ez a félreértés) És igen, lehetőség van korrigálni, mint ahogyan most is. :)

Vissza be kell kattintani a játékosnévhez és átírni. Így működik a középső panel is, nem csak a jobb panel. ;)

Zsu
    szia Zsuzsi
    persze, azt tom, h egy méllel csak 1 farmot lehet regizni. de itt arra gondoltam, h beírom a nevet, jelszót és esetleg nem veszem észre - főleg a jelszónál, ami nem látható - h elrontottam, rákatt és akkor már dobja is fel a regisztrációs ablakot, ha jól értettem, amit a fészen írtál :) tehát átvált a regisztrációs ablakra.
    innen van-e lehetőség visszalépni? vagy újra kell tölteni az oldalt?

• Brise (HU1)Brise (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

Nem tudom miért van az, hogy ismételten nem tudok belépni a játékba. Azt írja,hogy "a megadott név érvénytelen" . 
    Én nem értek a számítógéphez, idősebb ember vagyok aki még nem tanult informatikát.
    Miért kell enyire bonylítani a játékot? 
    Én csak egyszerűen szerenék játszani, de nem tudok.
    Legutóbb egy kedves társ meg írta mit tegyek /ctrl+F5/ most ez se működik.
    Elment a kedvem az egész játéktól. :(
    Brise (HU1) mondta:
    Sziasztok!

Nem tudom miért van az, hogy ismételten nem tudok belépni a játékba. Azt írja,hogy "a megadott név érvénytelen" . 
    Én nem értek a számítógéphez, idősebb ember vagyok aki még nem tanult informatikát.
    Miért kell enyire bonylítani a játékot? 
    Én csak egyszerűen szerenék játszani, de nem tudok.
    Legutóbb egy kedves társ meg írta mit tegyek /ctrl+F5/ most ez se működik.
    Elment a kedvem az egész játéktól. :(
    szia
    töröld a böngésződben a sütiket és előzményeket, gyorsítótárat törölni, talán utána már megjavul
    segítséget az alábbi linken találsz hozzá

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek

• Brise (HU1)Brise (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Szia

Köszönöm a segítséget, töröltem amit írtál és ujra tudok játszani.  :)
    Brise (HU1) mondta:
    Szia

Köszönöm a segítséget, töröltem amit írtál és ujra tudok játszani.  :)
    szia
    nagyon szívesen
    örülök, h újra birtokba tudtad venni a farmodat :)

• Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok Modik! Sajnos belépési hibákról tájékoztattak a szövitársaim, van aki nem tudott a meglévő jelszavával belépni új farmot csinált, új tagként jelentkezett be,de volt olyan is aki kereste a szövinket, hogy belépjen, de azt írta ki, hogy ilyen szövi nincs.
    Tica54 @ hu 1
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok Modik! Sajnos belépési hibákról tájékoztattak a szövitársaim, van aki nem tudott a meglévő jelszavával belépni új farmot csinált, új tagként jelentkezett be,de volt olyan is aki kereste a szövinket, hogy belépjen, de azt írta ki, hogy ilyen szövi nincs.

Szia! :)

Tegnap volt egy "kis" probléma a belépéssel. Azt az éjjel a fejlesztő megszűntette.

Akinek ennek ellenére ilyen gondja van, az törölje a böngészőben, amiket ilyenkor szoktunk (sütik, gyorsítótár) vagy Robi BF dokiját futtassa le. (Az aláírásomban is megtalálod az elérési lehetőséget.)

Zsu
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Köszi, tovább fogom küldeni az infót. Viszont én vmit nem értek: én nap mint nap a jobb oldlali bejelentkezést használtam a belépéshez, a középen lévő regit és stb.t nem. Most akkor mi fog változni, mert meg van a jobb oldali bejelentkezés is és a középen lévő is, nekem mindkét panel működik.Tuti bennem van a hiba, ha elmagyaráznád , biztos tisztábban látnám a helyzetet.

Tica54 @ hu 1
    Tica54 (HU1) mondta:
    Köszi, tovább fogom küldeni az infót. Viszont én vmit nem értek: én nap mint nap a jobb oldlali bejelentkezést használtam a belépéshez, a középen lévő regit és stb.t nem. Most akkor mi fog változni, mert meg van a jobb oldali bejelentkezés is és a középen lévő is, nekem mindkét panel működik.Tuti bennem van a hiba, ha elmagyaráznád , biztos tisztábban látnám a helyzetet.

szia Tica
    nekem is még a régi módon müxik a belépés. az egyik szövitársam reggel az új módszerrel jött be, később kicsit kilépett, mert dolga akadt. mikor újra belépett a játékba megint a régi módon kellett belépnie
    asszem lesz itt még gubanc ezzel a belépéssel

• Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 650
    Én is a régivel lépek be.
  • Sziasztok 2 farmomra nem tudl be lépni ki írja a név nem létezik , és email címet sem fogadja el  3éve játszom  köszi a segítséget
    rippel ferencné @ hu 1
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.02.2017
    Sziasztok 2 farmomra nem tudl be lépni ki írja a név nem létezik , és email címet sem fogadja el  3éve játszom  köszi a segítséget
    Szia!
    Légyszi takaríts böngészőt, törölj sütiket és előzményeket. Segítséget itt találsz hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek
    Jó lenne lefuttatni a big dokit is.
    Itt megtalálod:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor 

gazdaság11 @ hu 1
     /Kati/ szövetkezeti vezető
    Új élet Bt
    (csak magamnak, hogy ne kelljen keresni:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor  )
  • Bea 100 (HU1)Bea 100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

A játék egy hete nem jegyzi meg a jelszavam. Minden alkalommal újra be kell lépnem, és igazítanom kell a "beállításokon". Egy kis méretűá Adobe falsh player táblácska tolakodik be minden megnyitásnál a képernyőre.    Már töröltem a programok közül az Adobe falsh player, de  nem hagyja magát. Van rá remény hogy visszatéjen a régi kényelmes állapot?

Előre is köszönöm a segítséget.

Tisztelettel:Radnai Gábor

Bea100 @ hu 1
  • Bea 100 (HU1)Bea 100 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3

Köszönöm a választ, majd nyüglőpdöm vele tovább.

Radnai Gábor

Bea100 @ hu 1
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 823

Köszönöm a választ, majd nyüglőpdöm vele tovább.

Radnai Gábor

Hali!
    A flah-t inkább frissítsd mint töröld mert anélkül nem működik a játék...ez se!

• zsuzsó (HU1)zsuzsó (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok !

Nekem nincs gondom, de jelezném, hogy a "régi" belépő meg fog szünni. Viszont ami középen van, ott nincs elég karakter a belépésemhez. Nekem az email címem pl. nem fér ki. Remélem, hogy az életbeléptetés előtt ez orvosolva lesz .

Tisztelettel:  Zsuzsó
    zsuzsó @ hu 1
    Sziasztok !

Nekem nincs gondom, de jelezném, hogy a "régi" belépő meg fog szünni. Viszont ami középen van, ott nincs elég karakter a belépésemhez. Nekem az email címem pl. nem fér ki. Remélem, hogy az életbeléptetés előtt ez orvosolva lesz .

Tisztelettel:  Zsuzsó
    szia
    ha megszűnik a régi belépés, akkor is a nick nevedet kell beírni majd, mint ahogyan most. mél cím a regisztrációhoz kell

Sign In to comment.