Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arannyal / Dollárral kapcsolatos problémák

137

Hozzászólások

  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Elnézést az arany meg van a zsetont nem kaptam  meg pénteken 80 zseton ma meg 120 zseton  még egyszer elnézést kérek csak a 200 zseton hiányzik 
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Nem járt le még az idő még fent volt mikor írtam nektek  miindkétszer így volt ,hogy nem kaptam meg idő volt bőven mikor leját volna .
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
     Vásárolj X aranyat és kap Y zsetont? Igen ilyen volt mind két napon és még bőven bent voltam az időbe .
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
     Vásárolj X aranyat és kap Y zsetont? Igen ilyen volt mind két napon és még bőven bent voltam az időbe .
    Szia! :)

    Ez mindenképpen ügyfélszolgálatos történet lesz. Mivel megvannak a visszaigazolások, így könnyű bizonyítani a vásárlásod időpontját. :)

    Ha az alábbi nyelvek (angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán) egyikén sem beszélsz, keress meg privátban és megírom a nevedben a levelet.

    (A visszaigazolási adatokat törlöm, mert abban személyes adatok vannak.)

    Zsu


  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?

    Szia! :)

    Feletted írtam az alábbiakat:

     Vásárolj X aranyat és kap Y zsetont? Igen ilyen volt mind két napon és még bőven bent voltam az időbe .
    Szia! :)

    Ez mindenképpen ügyfélszolgálatos történet lesz. Mivel megvannak a visszaigazolások, így könnyű bizonyítani a vásárlásod időpontját. :)

    Ha az alábbi nyelvek (angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán) egyikén sem beszélsz, keress meg privátban és megírom a nevedben a levelet.

    (A visszaigazolási adatokat törlöm, mert abban személyes adatok vannak.)

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?

    Ha nem keresel meg bennünket privát üzenet formájában, akkor az ég egy adta világon senki nem fog segíteni. Ide kizárólag mi, a moderátorok járunk a GGS képviseletében.
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Sziasztok! Úgy veszem észre, hogyha a hajót rakodom a dolcsi felröppen, de nem íródik jóvá. Tapasztalt-e már valaki ugyan ezt?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Úgy veszem észre, hogyha a hajót rakodom a dolcsi felröppen, de nem íródik jóvá. Tapasztalt-e már valaki ugyan ezt?

    Szia!
    Mielőtt megpakolnád a hajót vagyis megnyitnád írd fel a dollárjaid. Majd utána pakold meg, s nézd meg újra. Mikor beadod az adott terméket azonnal jóváíródik, s a felröppenő dollárok csak a végén látszanak, de addigra már régen hozzáíródott. Ha mégsem, akkor a legközelebbinél csinálj képernyőképet a hajó megnyitása előtt, majd a hajó belső részéről, s miután pakoltál a hajóba, s e három kép alapján látni fogjuk, hogy történt-e jóváírás, vagy sem. Sajnos másképpen nem tudunk segíteni ebben.
    Ádámmaci
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
     GGS képviseletében hova írhatnák nekik mert szerintem ti vagytok veluk szóba vagy írásba  én nem tudom ,hogy mit lépjek  vagy abba hagyom a játékot a csalás miatt .

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
     GGS képviseletében hova írhatnák nekik mert szerintem ti vagytok veluk szóba vagy írásba  én nem tudom ,hogy mit lépjek  vagy abba hagyom a játékot a csalás miatt .
    kedves banyarém
    időnként nem ártana olvasni is, főleg, ha problémád van és választ vagy segítséget vársz. feletted Zsuzsi 3x is reagált a beírásodra. talán olvasd el :)
    én begyűjtöttem neked ide, h még csak vissza se kelljen görgetned :)

    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?

    Szia! :)

    Feletted írtam az alábbiakat:

     Vásárolj X aranyat és kap Y zsetont? Igen ilyen volt mind két napon és még bőven bent voltam az időbe .
    Szia! :)

    Ez mindenképpen ügyfélszolgálatos történet lesz. Mivel megvannak a visszaigazolások, így könnyű bizonyítani a vásárlásod időpontját. :)

    Ha az alábbi nyelvek (angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán) egyikén sem beszélsz, keress meg privátban és megírom a nevedben a levelet.

    (A visszaigazolási adatokat törlöm, mert abban személyes adatok vannak.)

    Zsu

    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?

    Ha nem keresel meg bennünket privát üzenet formájában, akkor az ég egy adta világon senki nem fog segíteni. Ide kizárólag mi, a moderátorok járunk a GGS képviseletében.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.02.2017
     GGS képviseletében hova írhatnák nekik mert szerintem ti vagytok veluk szóba vagy írásba  én nem tudom ,hogy mit lépjek  vagy abba hagyom a játékot a csalás miatt .


    Szia! 

    Senki nem csalt, előfordulnak ilyen helyzetek. De ezt az ügyfélszolgálat korrigálni szokta, az elmaradt, meg nem kapott javakat jóvá szokta írni. Csak ehhez arra van szükség, hogy tudomást szerezzenek róla.

    Már 3 ízben kértem, írj nekünk privátban, akár nekem is.
    Tudok segíteni abban, hogy az ügyfélszolgálattal felvedd a kapcsolatot. De ha nem vagy erre hajlandó, akkor semmi nem fog változni, csak írkálás marad részedről itt a fórumon. Olyan dolgokat kell megbeszélni, amit ide a fórumra nem írunk ki, személyes adatoknak minősülnek.

    Most utoljára kérlek meg, keress meg engem a játékban privátban vagy itt a fórumon privát levél formájában, ha azt akarod, hogy az ügyed az ügyfélszolgálathoz kerüljön.

    Zsu
  • Ébermanó (HU1)Ébermanó (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok. Most vagyok itt és rendezem a farmom dolgait termelt a bánya is elméletileg kaptam 4000 aranyat, de sajnos nem írta jóvá múltkor semmi gond nem volt de most hiába frissitek hiába lépek kibe arany nincs:( volt 1492 aranyam + 4000 testvérek között is közel 6000. Köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok. Most vagyok itt és rendezem a farmom dolgait termelt a bánya is elméletileg kaptam 4000 aranyat, de sajnos nem írta jóvá múltkor semmi gond nem volt de most hiába frissitek hiába lépek kibe arany nincs:( volt 1492 aranyam + 4000 testvérek között is közel 6000. Köszönöm!
    Szia! :)

    Kérlek szépen, tedd meg az ilyenkor szokásos dolgokat: süti, gyorsítótár...próbálj ki másik böngészőt is. (Fontos, hogy ezeket megtedd, mert ezzel egy kört spórolsz magadnak. :) )

    Amikor ezekkel végeztél, és az a 4000 arany nem lesz meg, akkor keress meg privátban a farmon és írunk az ügyfélszolgálatnak.

    Zsu
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemesebb délutánt mindenkinek :)

    13 óra után próbáltam a duplázós arany rendelést,de sikertelen volt. :(

    Nagy betűvel azt írta,a fizetési művelet megszakadt.
    Kis betűkkel meg,A munkamenet többé nem érvényes. Töltsd be újra a boltot a játékból.
    3-xor megpróbáltam,de nem jártam sikerrel. :'(
    Kb 1 hete van ez az új banki oldal,azóta nem működik a rendelés.
    Valami ötlete van bárkinek,miért nem működik?
    Előre is köszönöm a segítségeket. :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemesebb délutánt mindenkinek :)

    13 óra után próbáltam a duplázós arany rendelést,de sikertelen volt. :(

    Nagy betűvel azt írta,a fizetési művelet megszakadt.
    Kis betűkkel meg,A munkamenet többé nem érvényes. Töltsd be újra a boltot a játékból.
    3-xor megpróbáltam,de nem jártam sikerrel. :'(
    Kb 1 hete van ez az új banki oldal,azóta nem működik a rendelés.
    Valami ötlete van bárkinek,miért nem működik?
    Előre is köszönöm a segítségeket. :)

    Szia! :)

    Melyik lehetőséggel próbálsz aranyat venni? Bankkártyával vagy valami másik módon?

    Zsu
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687

    Szia! :)

    Melyik lehetőséggel próbálsz aranyat venni? Bankkártyával vagy valami másik módon?

    Zsu
    Szia Zsu :) Elnézést elfelejtettem,hogy bankkártyával próbáltam.
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Sziasztok! Úgy veszem észre, hogyha a hajót rakodom a dolcsi felröppen, de nem íródik jóvá. Tapasztalt-e már valaki ugyan ezt?

    Szia!
    Mielőtt megpakolnád a hajót vagyis megnyitnád írd fel a dollárjaid. Majd utána pakold meg, s nézd meg újra. Mikor beadod az adott terméket azonnal jóváíródik, s a felröppenő dollárok csak a végén látszanak, de addigra már régen hozzáíródott. Ha mégsem, akkor a legközelebbinél csinálj képernyőképet a hajó megnyitása előtt, majd a hajó belső részéről, s miután pakoltál a hajóba, s e három kép alapján látni fogjuk, hogy történt-e jóváírás, vagy sem. Sajnos másképpen nem tudunk segíteni ebben.
    Ádámmaci
    Ádámmaci köszönöm szépen a választ és a tanácsokat!!
  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemesebb délutánt mindenkinek :)

    13 óra után próbáltam a duplázós arany rendelést,de sikertelen volt. :(

    Nagy betűvel azt írta,a fizetési művelet megszakadt.
    Kis betűkkel meg,A munkamenet többé nem érvényes. Töltsd be újra a boltot a játékból.
    3-xor megpróbáltam,de nem jártam sikerrel. :'(
    Kb 1 hete van ez az új banki oldal,azóta nem működik a rendelés.
    Valami ötlete van bárkinek,miért nem működik?
    Előre is köszönöm a segítségeket. :)

    Szia
    Nekem ugyan ez a bajom. Én is ezt az üzit kapom :((((
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Napok óta Írogatok nekik de azt írják ,hogy az én nyelvemmel nem tudnak írtam ,hogy angol jó lesz majd lefordítom  de már nagyon unom ,hogy nem haladok előre a ami bajom van  ,egadtak egy elérhetőséget ot beakarok jelernkezni  nem is mer fel  ha így megy akkor abba hagyom a játékot   mert nem lehet előre jutni zseton  broblémával .
  • reingl (HU1)reingl (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!

    Mondja meg nekem valaki hogy sima Bank kártyával (Maestró) miért nem tudok venni aranyat??
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    Napok óta Írogatok nekik de azt írják ,hogy az én nyelvemmel nem tudnak írtam ,hogy angol jó lesz majd lefordítom  de már nagyon unom ,hogy nem haladok előre a ami bajom van  ,egadtak egy elérhetőséget ot beakarok jelernkezni  nem is mer fel  ha így megy akkor abba hagyom a játékot   mert nem lehet előre jutni zseton  broblémával .
    tudod banyarém.... ne is haragudj, h ezt mondom, de megérdemled. ha legalább vagy 5-6x nem írtunk neked, akkor 1x sem, de te arra se vagy hajlandó, h elolvasd a választ vagy a segítséget a kérdésedre
    most utoljára bemásolom neked ide a szövegeket

    gyurisnezsuzsigyurisne.zsuzsi Bejegyzések: 2,386
     Vásárolj X aranyat és kap Y zsetont? Igen ilyen volt mind két napon és még bőven bent voltam az időbe .
    Szia! :)

    Ez mindenképpen ügyfélszolgálatos történet lesz. Mivel megvannak a visszaigazolások, így könnyű bizonyítani a vásárlásod időpontját. :)

    Ha az alábbi nyelvek (angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán) egyikén sem beszélsz, keress meg privátban és megírom a nevedben a levelet.

    gyurisnezsuzsigyurisne.zsuzsi Bejegyzések: 2,386
    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?

    Szia! :)

    Feletted írtam az alábbiakat:

    Szia! :)

    Ez mindenképpen ügyfélszolgálatos történet lesz. Mivel megvannak a visszaigazolások, így könnyű bizonyítani a vásárlásod időpontját. :)

    Ha az alábbi nyelvek (angol, német, francia, olasz, orosz, spanyol, portugál, lengyel, japán) egyikén sem beszélsz, keress meg privátban és megírom a nevedben a levelet.

    gyurisnezsuzsigyurisne.zsuzsi Bejegyzések: 2,386
    Szeretném kérdezni  80 és 120 zsetonommal mi lesz?

    Ha nem keresel meg bennünket privát üzenet formájában, akkor az ég egy adta világon senki nem fog segíteni. Ide kizárólag mi, a moderátorok járunk a GGS képviseletében.

    Liz65 HU1Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,218
     GGS képviseletében hova írhatnák nekik mert szerintem ti vagytok veluk szóba vagy írásba  én nem tudom ,hogy mit lépjek  vagy abba hagyom a játékot a csalás miatt .
    kedves banyarém
    időnként nem ártana olvasni is, főleg, ha problémád van és választ vagy segítséget vársz. feletted Zsuzsi 3x is reagált a beírásodra. talán olvasd el :)
    én begyűjtöttem neked ide, h még csak vissza se kelljen görgetned :)


    Szia! :)

    Feletted írtam az alábbiakat:



    Ha nem keresel meg bennünket privát üzenet formájában, akkor az ég egy adta világon senki nem fog segíteni. Ide kizárólag mi, a moderátorok járunk a GGS képviseletében.

    gyurisnezsuzsigyurisne.zsuzsi Bejegyzések: 2,386
    21.02.2017 szerkesztette ezt: 21.02.2017
     GGS képviseletében hova írhatnák nekik mert szerintem ti vagytok veluk szóba vagy írásba  én nem tudom ,hogy mit lépjek  vagy abba hagyom a játékot a csalás miatt .


    Szia! 

    Senki nem csalt, előfordulnak ilyen helyzetek. De ezt az ügyfélszolgálat korrigálni szokta, az elmaradt, meg nem kapott javakat jóvá szokta írni. Csak ehhez arra van szükség, hogy tudomást szerezzenek róla.

    Már 3 ízben kértem, írj nekünk privátban, akár nekem is.
    Tudok segíteni abban, hogy az ügyfélszolgálattal felvedd a kapcsolatot. De ha nem vagy erre hajlandó, akkor semmi nem fog változni, csak írkálás marad részedről itt a fórumon. Olyan dolgokat kell megbeszélni, amit ide a fórumra nem írunk ki, személyes adatoknak minősülnek.

    Most utoljára kérlek meg, keress meg engem a játékban privátban vagy itt a fórumon privát levél formájában, ha azt akarod, hogy az ügyed az ügyfélszolgálathoz kerüljön.

    Zsu

    remélem így már TALÁN el is olvasod. a biztonság kedvéért kiemeltem neked vastagon a Moderátor kérését/üzenetét
    és ha ezek után sem vagy hajlandó elolvasni vagy megtenni amit a Moderátor kér tőled, akkor így jártál :) kül meg azt kell gondoljam/juk, h direkt kötekedni jársz ide

    jaaaaaa
    és ha ezek után sem vagy hajlandó a szemellenződet levenni, akkor ne csodálkozz, ha már senki se fog reagálni a beírásodra
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    reingl (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Mondja meg nekem valaki hogy sima Bank kártyával (Maestró) miért nem tudok venni aranyat??
    szia
    én úgy tapasztaltam, h csak a domborúval lehetséges. ellenben tartozik hozzá webkártya, azzal tudsz vásárolni a VisaMastercard ( második ) bankkártyás felületen
  • reingl (HU1)reingl (HU1) Bejegyzések: 3
    Liz65 (HU1) mondta:
    reingl (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Mondja meg nekem valaki hogy sima Bank kártyával (Maestró) miért nem tudok venni aranyat??
    szia
    én úgy tapasztaltam, h csak a domborúval lehetséges. ellenben tartozik hozzá webkártya, azzal tudsz vásárolni a VisaMastercard ( második ) bankkártyás felületen
    És akinek nincs Visa kártyája??? Mert nekem sincs, meg nagyon sok más embernek szerintem. Nagyon rossz húzás volt hogy azt kivették ezt a lehetőséget, mert nincs arany vásárlás. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.02.2017
    reingl (HU1) mondta:
    És akinek nincs Visa kártyája??? Mert nekem sincs, meg nagyon sok más embernek szerintem. Nagyon rossz húzás volt hogy azt kivették ezt a lehetőséget, mert nincs arany vásárlás. 
    hidd el, nekem sincs visám
    sima maestro van. de mint előbb is írtam, tartozik hozzá webkártya, ami azt jelenti, h lehetséges vele vásárolni a neten. én azt használom aranyvásárlásra a fent említett bankkártyás oldalon
    csupán a webkártyád adatait kell tudnod, meddig érvényes és a 3 jegyű kódot. természetesen pénz is legyen rajta :smiley:
  • reingl (HU1)reingl (HU1) Bejegyzések: 3
    Liz65 (HU1) mondta:
    reingl (HU1) mondta:
    És akinek nincs Visa kártyája??? Mert nekem sincs, meg nagyon sok más embernek szerintem. Nagyon rossz húzás volt hogy azt kivették ezt a lehetőséget, mert nincs arany vásárlás. 
    hidd el, nekem sincs visám
    sima maestro van. de mint előbb is írtam, tartozik hozzá webkártya, ami azt jelenti, h lehetséges vele vásárolni a neten. én azt használom aranyvásárlásra a fent említett bankkártyás oldalon
    csupán a webkártyád adatait kell tudnod, meddig érvényes és a 3 jegyű kódot. természetesen pénz is legyen rajta :smiley:
    NINCS WEBKÁRTYÁM!!!!!!!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    reingl (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    reingl (HU1) mondta:
    És akinek nincs Visa kártyája??? Mert nekem sincs, meg nagyon sok más embernek szerintem. Nagyon rossz húzás volt hogy azt kivették ezt a lehetőséget, mert nincs arany vásárlás. 
    hidd el, nekem sincs visám
    sima maestro van. de mint előbb is írtam, tartozik hozzá webkártya, ami azt jelenti, h lehetséges vele vásárolni a neten. én azt használom aranyvásárlásra a fent említett bankkártyás oldalon
    csupán a webkártyád adatait kell tudnod, meddig érvényes és a 3 jegyű kódot. természetesen pénz is legyen rajta :smiley:
    NINCS WEBKÁRTYÁM!!!!!!!

    Szia Líz!
    Az enyémhez sem tartozik webkártya. Pedig a bankkártyám még egészen friss, decemberben cserélte le a bank.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    reingl (HU1) mondta:
    NINCS WEBKÁRTYÁM!!!!!!!
    jól van, azért nem kell leüvölteni a fejemet :) ezt nem tudhattam, mivel nem írtad. de már félve merem megkérdezni... PayPal?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Líz!
    Az enyémhez sem tartozik webkártya. Pedig a bankkártyám még egészen friss, decemberben cserélte le a bank.
    szia Kati
    hát már elég régen igényeltem, asszem akkor volt lehetőség kérni a webkártyát is. de ezt szrtm utólag is lehetséges kérni

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt