Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-02-22] Újra itt a megyei vásár!

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 15.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése


(köszönet Robinak ezért a csodás bannerért)


A hivatalos leírást itt olvashatjátok:

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/145306/frissites-ujra-itt-a-megyei-vasar/p1?new=1

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Bocsi, hogy ide írok, de szerintem itt sincs összhangban a beszélgetés címe a beszélgetés tárgyával.

    bkatica
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Bocsi, hogy ide írok, de szerintem itt sincs összhangban a beszélgetés címe a beszélgetés tárgyával.

    bkatica

    De csak azért, mert ha megnézed, akkor ebben a témában van a mai fórumjáték. :) De hamarosan átemelem az egészet innen. ;)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Bocsi, hogy ide írtam a választ, de a fórum játékot nálam zártnak mutatja. Oda egyáltalán nem tudok. Amikor a hozzászólásomat írtam, itt mutatta a kérdést......fogalmam sincsen hogy is van ez?
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 08.02.2017
    Bocsi, hogy ide írtam a választ, de a fórum játékot nálam zártnak mutatja. Oda egyáltalán nem tudok. Amikor a hozzászólásomat írtam, itt mutatta a kérdést......fogalmam sincsen hogy is van ez?
    A fórumjáték topikba csak a Moderátorok írhatnak. Ott vannak felsorolva a kérdések és az ahhoz tartozó nyertesek neve.
    Játszani naponta 3x lehet, random időkben, 15 percig. Utána véget ér a játék, tovább nem lehet választ adni. Ma ebben a topikban voltak a kérdések. Minden nap más-más részben vannak. A facen is minden nap kaphatsz figyelmeztetést, hogy indult a játék. Vagy ott figyeld, vagy sűrűn ide a fórumra kell ellátogatnod, ha szeretnél játszani.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    zurika (HU1) mondta:
    Bocsi, hogy ide írtam a választ, de a fórum játékot nálam zártnak mutatja. Oda egyáltalán nem tudok. Amikor a hozzászólásomat írtam, itt mutatta a kérdést......fogalmam sincsen hogy is van ez?
    A fórumjáték topikba csak a Moderátorok írhatnak. Ott vannak felsorolva a kérdések és az ahhoz tartozó nyertesek neve.
    Játszani naponta 3x lehet, random időkben, 15 percig. Utána véget ér a játék, tovább nem lehet választ adni. Ma ebben a topikban voltak a kérdések. Minden nap más-más részben vannak. A facen is minden nap kaphatsz figyelmeztetést, hogy indult a játék. Vagy ott figyeld, vagy sűrűn ide a fórumra kell ellátogatnod, ha szeretnél játszani.
    Köszönöm szépen a segítséget, figyelni fogok :)
  • angeló36 (HU1)angeló36 (HU1) Bejegyzések: 8
    letekertem elolvastam de ez most itt mi????? a megyei várás megbeszélésére kattintottam de itt a problémáját meg mást ecsetelgettek. valaki nem figyelt oda h hova ír??? 
    a régiek irhattak volna ide pár szót a megyeiről az ujaknak pl vagy hogy mi a volt a rossz a nehéz hogy ha ez tömegessen érintő akkor időben lehessen annak szolni aki ezt csinálja. 
    ha ez olyan lesz mint a lufis akkor egy gond van vele leginkább. elvileg az ember zöme 1-2 órát tud itt lenni nem 6okat vagy többet. sok feladat event emiatt lehetetlen végig játszani. nekem pl ugy sikerült a télapos a valentines hogy betegszabi miatt ráérek itt lenni és ezerrel termelni hogy végre valami sikerüljön.
    illetve a feladatok mérhetetlen arany kérése ha nem volt időd megoldani. lehet h külföldön 1000 arany csettintés de itthon nem. 
    sajnos nem tudok kb egy kukkot se angolul h megirjam ezeket a supportnak.magyarba nem sok a tehetős ember sem pénz sem idő terén.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.02.2017
    a régiek irhattak volna ide pár szót a megyeiről az ujaknak pl vagy hogy mi a volt a rossz a nehéz...
    nekem pl ugy sikerült a télapos a valentines hogy betegszabi miatt ráérek itt lenni és ezerrel termelni hogy végre valami sikerüljön.

    Szia! :)

    A frissítés szövegében ott van a leírás, hogyan fog működni ez a feladat. :) Ugyanolyan lesz, mint a Valentin-napi. Lesznek a farmon felröppenő szórólapok és lesznek a farmkörnyezetben eldugott és megtalálásra váró cukorkák. :)

    Praktika:

    1. Mivel dolgozó ember vagy, a munkaidőd és az utazásod idejét próbáld meg hosszabb termelési idejű dolgokkal kitölteni. Mire gondolok? Tehéntáp a malomban, 6 órás búza a földeken. Amikor pedig itt tudsz lenni, akkor rövidtápozd a disznókat, teheneket. Ültess rövidebb érési idejű növényeket (pl. lucerna) vagy eseménymagokat (pl. rózsa, rizs, stb.) A malomban pedig gyárts rövidtápokat.

    2. Mivel ez a közelgő esemény a fő farmra épít, érdemes azt fejleszteni hozzá. Teljesen mindegy, hányas szintűek a farmodon lévő ólak, földek, feldolgozók....ezeknek a MENNYISÉGE a fontos a felröppenők miatt. Ha van felesleged tápból, és az event idejére el tudod látni a pluszban épített ólakat, akkor építs párat pluszban. Írod, a Valentin-napi evented készen van.
    Ha van lehetőséged fejleszteni a feldolgozó épületeket (malom, siló, komposztáló), akkor a szintednek megfelelő fejlettségűre legalább a malmot fejleszd fel. (Nem néztem a farmodat, ha így áll, akkor ez tárgytalan.) Természetesen ennek a fejlesztésnek is csak akkor van értelme, ha tudsz annyi növényt termelni, hogy fel tudod dolgozni. :)

    Tehát első körben azt nézd meg, miből van felesleged. Ugyanis semmi értelme fejleszteni addig vagy bővíteni, amíg nem tudod ellátni, csak állna üresen.
    Tudsz-e annyi növényt termeszteni, hogy a malmod nem győzi feldolgozni? Ha igen, akkor a malom fejlesztése mehet amennyiben az még nem a szintednek megfelelő fejlettségű. Ha bőven van táp a jószágoknak, tudsz bőven gyártani, akkor építhetsz még egyes szintű ólakat átmenetileg az event idejére.

    illetve a feladatok mérhetetlen arany kérése ha nem volt időd megoldani. lehet h külföldön 1000 arany csettintés de itthon nem. 
    sajnos nem tudok kb egy kukkot se angolul h megirjam ezeket a supportnak.magyarba nem sok a tehetős ember sem pénz sem idő terén.

    Megmondom neked őszintén, én mindig a fő farmra helyeztem a hangsúlyt, azt fejlesztettem folyamatosan, hiszen az eventek alapja az. A szövetkezeti bajnokságon jó, ha sok kacsád és egyebed van az ínyencen, valamint a levélgyűjtéshez és tojáshoz az egyes tematikus eventeknél. Ezzel a farmmal, ami nekem van már, munka mellett meg tudom csinálni a tematikus eventeket 6-os szintjét lazán. Fontos a tervezés! Nem csak beesek a farmra és kattintok mindent, ami beért, hanem tervezek. Megvan minden tematikus event leírása feladatokkal, mennyiséggel itt a fórumon is a Tippek és trükkökben. Tehát minden adott ahhoz, hogy előre lehessen tervezni és ne kelljen aranyat költeni. :) Soha nem költöttem egyetlen egy aranyat sem az eventek befejezésére és soha nem is buktam el eventet sem, mert előre terveztem mindig. :)

    Sokan azt hiszik, ez egy sima farmos játék...de nem az! Ez is egy stratégiai játék, csak itt nem lövöldözünk...nem ugrunk neki más farmjának, hogy letaroljuk vagy felgyújtsuk, stb. :) 

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • noelgamer (HU1)noelgamer (HU1) Bejegyzések: 4
    Nagyon hasznos dolgokat írtál Zsu köszönjük a sok jó tanácsot!
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Csak azt nem értem, ha semmibe nem számít be a többi farm terméke akkor minek kell a többi farm! Szerintem ha valamit indítanak ami új illene leírást közzé tenni róla, hogy ne adj isten mindenki tudjon róla, ne álljunk mint a bálám szamara! Robi most teheted a megjegyzésedet! Tegnap ehhez se lehetett hozzászólni...most nem tudom mi okból lehet! Sok furcsaság van itt...a tervszerűség az információval kezdődik, ha nem tudnák eddig még! Az alacsonyabb farmokon ha kidolgozod a "beled akkor sem kapsz a munkádért normális elismerést, míg a magasabb könnyen nevet! Ezt most leírtam, megint nem jutok hozzá, hogy hozzászóljak büntiből...:) Ezért jó munkát!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.02.2017
    Csak azt nem értem, ha semmibe nem számít be a többi farm terméke akkor minek kell a többi farm! 
    Szia! :)

    Mondhatom, évek teltek el a kezdektől, mire az ínyenc farm is beleszámított már ebbe-abba. Például tematikus eventek, projektek, szövetkezeti bajnokság. Ez utóbbi bő másfél éve része a játéknak, ezáltal az ínyecn is nagyobb hangsúlyt kapott, nem pusztán a változatosság, a kihívás. a pénztermelés az egyedüli feladata.
    Ez a játék folyamatosan változik. Jönnek újabb ötletek, igények a játékosok részéről és azt össze kell egyeztetni a GGS terveivel. A kettő párhuzamosan halad. :) Légy türelmes, szerintem bőven van feladat így is nap, mint nap. :) Előbb-utóbb a virágfarmnak is nagyobb szerepe lesz. :)
    (Bár a Mikulás kívánságlistája eseményen a virágfarm is jelen volt, és a Dobozolásban is egy adott játékos szint után megjelenik.)

    Szerintem ha valamit indítanak ami új illene leírást közzé tenni róla, hogy ne adj isten mindenki tudjon róla, ne álljunk mint a bálám szamara!

    Egyet értek, néha pislogunk, mint hal a szatyorban. Nem világos minden újdonság és igazán jó kérdéseket is addig nehéz feltenni róluk, míg a játékba be nem kerül.

    Tegnap ehhez se lehetett hozzászólni...most nem tudom mi okból lehet! Sok furcsaság van itt...a tervszerűség az információval kezdődik, ha nem tudnák eddig még! Ezt most leírtam, megint nem jutok hozzá, hogy hozzászóljak büntiből...:) Ezért jó munkát!!!

    Vannak a fórumnak furcsaságai néha...ezt mi is tapasztasztaljuk. Miért nem tudtál hozzászólni? Nem tudom, de nem voltál büntiben, ez az egy biztos. Ha büntiben lennél, arról kapnál értesítést. :)
    Időnként nekem is eltűnnek vagy nem működnek az egyes funkciók. És esetenként kapok más játékosoktól privátban levelet, érdeklődnek nálam, miért nem tudnak hozzászólni. De ez szerencsére csak átmeneti állapot szokott lenni. :)

    Az alacsonyabb farmokon ha kidolgozod a "beled akkor sem kapsz a munkádért normális elismerést, míg a magasabb könnyen nevet!
    Magasabb szinten hidd el, ugyanez van. A kapott ajándékok egyáltalán nincsenek összehangban a magas szintű farmok önálló teljesítményével. Nem kell messzire menni, csak nézzük meg, mit ad egy meglepetésláda. Pl. 7.500 dollárt...ezt hívják úgy, vicc kategória.
    És nem értek egyet azzal, hogy könnyen nevetünk. Nem a szél hordta össze a nagy farmot, nekem konkrétan évek vannak ebben, hogy most olyan, amilyen. És még mindig nincs készen! Még hol van a vége?! Bele sem gondolok. :)

    Nem biztos, hogy olvastad, mert nem mostanában írtam erről. Valamikor réges-régen, amikor a tematikus eventek bekerültek a játékba, épp csak elhagytam az 55-ös szintet, ami azt eredményezte, hogy a legnehezebb kategóriát kaptam kezdésnek az orrom elé, hogy "csináljam meg". (A tematikus eventek előző rendszeréről van szó, nem a mostani felosztásról.) Sem a feladatsort, sem semmit nem tudtunk úgy, mint most. Rögtönözni kellett, hogy a tematikus event meglegyen. A második ugyanolyantól már könnyebb dolgunk volt, mert ott ugyanúgy lehetőségünk volt előre tervezni, mint most is. Ebből csak annyit akarok kihozni és tényleg nem sértésnek szánom, de nem mindenki gondolkodik egyformán. Ember és ember között különbségek vannak ezen a téren is. Van, akinek nehezebben megy a stratégiai játék, mert másképp forog az agya, nem áll úgy rá. Hiába farmos játék, de ez is egy stratégiai játék. Annak, akinek másban vannak jobb képességei, de ehhez épp nincs úgy, hiába írjuk le, tervezzen előre, mit csináljon és hogyan, mert nem fogja érteni, tényleg küszködni fog. Akinek viszont könnyebben rááll az agya, az egyszerűbben fogja a feladatokat megoldani. Annak nem is biztos, hogy szüksége lesz külön praktikára, mert önmagától is meglátja a lehetőségeket, az összefüggéseket, a szükséges lépéseket.

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Zsú!

    Szeretnék kérni némi felhomályosítást az alábbiakban:

    • A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra.

    • A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra

    Mit értsünk ezalatt?


  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Most olvastam végig a frissítés új infóit és biztosan bennem van a hiba, de nem világos minden pontja. Ha valaki megokosítana megköszönném. ;)
    Tárolókapacitás növelése: +100, +200, +300, +500, +700, +900 és +1200. (ez pontosan minek a tárolókapacitására vonatkozik?)

    A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra. ( Minek a karbantartási ideje?)

    Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: 5, 30, 65 és130 perc.
    A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra. (Na ez sem világos, miről van szó pontosan)

    Előre is köszönöm szépen.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.02.2017
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Most olvastam végig a frissítés új infóit és biztosan bennem van a hiba, de nem világos minden pontja. Ha valaki megokosítana megköszönném. ;)
    Tárolókapacitás növelése: +100, +200, +300, +500, +700, +900 és +1200. (ez pontosan minek a tárolókapacitására vonatkozik?)

    A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra. ( Minek a karbantartási ideje?)

    Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: 5, 30, 65 és130 perc.
    A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra. (Na ez sem világos, miről van szó pontosan)

    Előre is köszönöm szépen.


    Szia! :)

    A csűr tárolókapacitásának növelésére.

    A karbantartási idő most is ott van a gazdasági gépeknél, csak valószínű, eddig sosem nézted. :) Karbantartási idő azoknál a gazdasági gépeknél van, amiket úgy kell aktiválni. Az aktiválás pillanatában elindul a visszaszámláló...ez a karbantartási idő. :)

    Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: lehetőség lesz úgy ott hagyni egy küldetést, hogy a minimum elvárásnak nem teszel eleget. :)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009

    Szia Zsú!

    Szeretnék kérni némi felhomályosítást az alábbiakban:

    • A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra.

    • A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra

    Mit értsünk ezalatt?


    Szia :-)

    Ugyan nem engem kérdeztél, de azok a számok az adott gazdasági gép szintjeinek a karbantartási ideje, hogy mennyi idő szükséges hozzá, hogy újra tudd aktiválni az adott gépet. 1-es szinten 60 óra, kettes szinten 48 óra, satöbbi.

    Szia Bea!

    Köszönöm!!!! :)
     Megvilágosultam!!!!! :D
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 20.02.2017
    Szerintem:

    Karbantartási idő



    Ingyen lezárni/átugrani a küldetést:   Na ez nekem kínai :-)))

    Ilse




    Szia!

    Kitöröltem a tárolókapacitásra vonatkozó megtévesztő képedet. Kicsit fentebb, Csilla kérdésére már megválaszoltam, hogy a CSŰR kapacitása fog növekedni a mezőgazdasági gép által és nem a raktár.

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Most olvastam végig a frissítés új infóit és biztosan bennem van a hiba, de nem világos minden pontja. Ha valaki megokosítana megköszönném. ;)
    Tárolókapacitás növelése: +100, +200, +300, +500, +700, +900 és +1200. (ez pontosan minek a tárolókapacitására vonatkozik?)

    A "Karbantartási idő" szintenként: 60, 48, 36, 24, 12, 8 és 5 óra. ( Minek a karbantartási ideje?)

    Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: 5, 30, 65 és130 perc.
    A "Karbantartási idő" szintenként: 48, 36, 30, 23, 18, 11 és 8 óra. (Na ez sem világos, miről van szó pontosan)

    Előre is köszönöm szépen.


    Szia! :)

    A csűr tárolókapacitásának növelésére.

    A karbantartási idő most is ott van a gazdasági gépeknél, csak valószínű, eddig sosem nézted. :) Karbantartási idő azoknál a gazdasági gépeknél van, amiket úgy kell aktiválni. Az aktiválás pillanatában elindul a visszaszámláló...ez a karbantartási idő. :)

    Ingyen lezárni/átugrani a küldetést: lehetőség lesz úgy ott hagyni egy küldetést, hogy a minimum elvárásnak nem teszel eleget. :)

    Zsu

    Nagyon köszönöm, így már értem! <3
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120

    Szia Ilse :-)

    Én arra gondolok, hogy a küldetéseknél a gép aktiválásával/segítségével úgy tudod lezárni, átugrani az adott küldetést, hogy nem kell bepakolnod a kötelező mennyiséget. Ha nem jó a logikám, bocsi érte :D
    Köszi.
    Erre nem gondoltam  :-)))


  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687

    A csűr tárolókapacitásának növelésére.
    Szia Zsu :)

    A tárolókapacitásra a kamion nagyon klassz lett,már bele is szerettem. :):D
    Tudom rossz helyen kérdezem,de hogyan lehet képet másolni a hozzászóláshoz,vagy 1 adott szöveget?Előre is köszönöm a segítséget. :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.02.2017
    sziasztok
    végre egy jó kis frissítés, én is várom már. gondolom akkor 22-én jön a Megyei vásárral együtt

    JANZI (HU1) mondta:

    A tárolókapacitásra a kamion nagyon klassz lett,már bele is szerettem. :):D
    Tudom rossz helyen kérdezem,de hogyan lehet képet másolni a hozzászóláshoz,vagy 1 adott szöveget?Előre is köszönöm a segítséget. :)
    szia
    képet másolni a szokásos módon, katt a képre, majd jobb fül és kép másolása, majd az adott helyen katt bal fül és beillesztés. a szöveget szintén így tudod, kijelölöd, katt a kijelölt részre, másolás majd beillesztés
    egyébként meg az alábbi linken találsz hasznos tippeket, tanácsokat a fórum használatával kapcsolatban

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128214/egyeb-forumkodok-hasznalata-hozzaszolasokban

    Post edited by Liz65 (HU1) on
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 20.02.2017

    Szia!

    Kitöröltem a tárolókapacitásra vonatkozó megtévesztő képedet. Kicsit fentebb, Csilla kérdésére már megválaszoltam, hogy a CSŰR kapacitása fog növekedni a mezőgazdasági gép által és nem a raktár.

    Zsu
    Szia Zsu!

    Köszönöm, hogy kitörölted a tévedésemet  :-)

    Megzavart  a bejelentésből a következő:
    Egyéb változások

    "A raktározható Eszközök mennyisége felemelkedik 100-ról 500-ra és a víz pedig 250-ről 1000 egységre. "


    Ilse


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Azt nem láttam (lehet, hogy csak figyelmetlen voltam), hogy a Kétéltű az Oleg által kifogott halakra is érvényes?

    köszi
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Sziasztok!

    Azt nem láttam (lehet, hogy csak figyelmetlen voltam), hogy a Kétéltű az Oleg által kifogott halakra is érvényes?

    köszi
    Szép estét Katica :)
    • Horgászati TP növelése:

      5%, 15%, 25%, 35%, 45%, 55% és 70%.
      A saját horgászatnál és Oleg horgászati tp-jénél fog működni, Oleg feladatainál (a bal oldali panelen feltűnő feladatoknál) nem!


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!


    Köszi. Ezt láttam, de én a Kétéltűre gondolok. Bár a leírás azt írja, hogy minden "forrásból", de mégis érdekelne, hogy tényleg? Megépíteni még nem tudom egyiket sem, mert kevés a ládikám. És ettől is függ, hogy melyikkel kezdeném.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 22.02.2017
    Középen biztosan nem tudsz belépni, az csak arra való, hogy új farmot csinálj.



    Azért, hogy a jó dolog is felkerüljön:

    Számomra igen hasznosak az új gépek, ezt most jól eltalálták. Örülök neki. :smile: 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia!


    Köszi. Ezt láttam, de én a Kétéltűre gondolok. Bár a leírás azt írja, hogy minden "forrásból", de mégis érdekelne, hogy tényleg? Megépíteni még nem tudom egyiket sem, mert kevés a ládikám. És ettől is függ, hogy melyikkel kezdeném.

    Szia! :)

    Azokra sem vonatkozik, amikor Oleget küldöd halat fogni. Ahogyan eddig sem, így ezután sem kapunk horgászati TP-t...tehát arra nem fog hatni ez a gazdasági gép.

    Zsu
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Bocsánat Zsu, de nem tiszta, amit írtál.

    Én nem Tp-ről beszélek, hanem több halról. Azt írja, több halat kapunk.

    Vagy már egyáltalán nem értem....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Bocsánat Zsu, de nem tiszta, amit írtál.

    Én nem Tp-ről beszélek, hanem több halról. Azt írja, több halat kapunk.

    Vagy már egyáltalán nem értem....

    Kétféle gazdasági gép van a horgászathoz. :)

    1. hal mennyiségét növeli
    2. horgászati tp-t növeli
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    ok

    köszi
Sign In to comment.