Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Arannyal / Dollárral kapcsolatos problémák

27

Hozzászólások

  • Feketeéj (HU1)Feketeéj (HU1) Bejegyzések: 1
    Szia
    Segítséget szeretnék kérni mert a kezdeti jutalom pénzt és aranyat 10 próbálkozásra sem kaptam meg a citromail-es fiókomba.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Válasz✓
    Szia
    Segítséget szeretnék kérni mert a kezdeti jutalom pénzt és aranyat 10 próbálkozásra sem kaptam meg a citromail-es fiókomba.

    Szia! :)

    Sajnos a citromail nem mindig van jó viszonyban a GGS leveleivel. 

    Annyit lehet tenni, hogy az ügyfélszolgálatnak megírni, sokadszori próbálkozás ellenére sem kapod meg az e-mailt. Ügyfélszolgálat elérhetősége:

    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! 17100 ennyi- menyi aranyam volt, most van 9490 nem költöttem semmire. Dokit futtattam, előzményeket töröltem. Semmi változás. Vissza szeretném kérni a kettő közötti különbözetet!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁ nem vagyok dühös!!!!!! :
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! 17100 ennyi- menyi aranyam volt, most van 9490 nem költöttem semmire. Dokit futtattam, előzményeket töröltem. Semmi változás. Vissza szeretném kérni a kettő közötti különbözetet!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁ nem vagyok dühös!!!!!! :
    Szia!
    Ha biztos nem költötted semmire, akkor csak az ügyfélszolgálat tud segíteni neked, hogy megtudd mire ment el a különbözet. Mivel magyar ügyfélszolgálat megszűnt, így csak angolul, franciául vagy németül tudod nekik megírni.
    Kriszta
  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Szia! Nekem tegnap a viking farmról tűnt el kb. 20.000 dollár. Reggelente a belépési tapasztalati pontokat megint nem kaptam meg. Nem fogok írni senkinek. Játszani szeretnék csak (egyéb lelki, figyelemelterelési okok miatt), arra nincs időm és energiám, hogy idegen nyelven próbáljak megfogalmazni valamit, amit úgy értenek, ahogy akarnak. A hóemberekkel kapcsolatban írtam angolul (szenvedve összehozva a levelet), persze, hogy "félreértették", mit akarok. Válaszoltak valami türelemkérés-szerűséget. Tudomásul veszem, ha valami nem működik, aztán kész, játszom tovább :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Sziasztok! 17100 ennyi- menyi aranyam volt, most van 9490 nem költöttem semmire. Dokit futtattam, előzményeket töröltem. Semmi változás. Vissza szeretném kérni a kettő közötti különbözetet!!!
    ÁÁÁÁÁÁÁ nem vagyok dühös!!!!!! :
    Szia!
    Ha biztos nem költötted semmire, akkor csak az ügyfélszolgálat tud segíteni neked, hogy megtudd mire ment el a különbözet. Mivel magyar ügyfélszolgálat megszűnt, így csak angolul, franciául vagy németül tudod nekik megírni.
    Kriszta
    Köszönöm szépen a segítséget! De a magyaron kívűl nem beszélek más nyelvet, így írni sem tudok más nyelven.Ezért, nem fogok írni az ügyfélszolgálatnak Nem, nem vettem semmit: Tegnap a délutáni tűzijátékénál be gyűjtöttem mindent. Bővítettem egy házat, és elmentem dolgozni. Reggel be léptem nincs arany, le pihentem a tűzijátékig, be lépek......van egy plusz földem.

    Na ezt hogyan csinálta?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.02.2017 Válasz✓
    Köszönöm szépen a segítséget! De a magyaron kívűl nem beszélek más nyelvet, így írni sem tudok más nyelven.Ezért, nem fogok írni az ügyfélszolgálatnak Nem, nem vettem semmit: Tegnap a délutáni tűzijátékénál be gyűjtöttem mindent. Bővítettem egy házat, és elmentem dolgozni. Reggel be léptem nincs arany, le pihentem a tűzijátékig, be lépek......van egy plusz földem.

    Na ezt hogyan csinálta?

    Szia! :)

    Akkor erről tényleg nem kell írni az ügyfélszolgálatnak, hiszen épp magad meséled el, lett egy újabb földed. Valószínű, a tűzijáték alatt a nagy sietségben nem vetted észre, hogy a kattintásoddal földet vásároltál. Azon a részen vannak ólak, simán félre nyomhattad. 


    (És majd a bozót eltűntetése után lesz egy Vadnyugati Szélmalmod is, ott látszik a bozótban.)

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Megtartom a földet,  és örülni fogok a szélmalomnak. Végül is ez egy játék :)
    Még egyszer köszönöm a segítséget, és a gyors reakciót :)
  • Felelf (HU1)Felelf (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Már megint eltűnt 2000 aranyam. Ez a harmadik eset és az előző kettőt sem orvosolták. Ráadásul nem lehet magyarul panaszt írni. Szerintetek valaha is visszakapom, vagy inkább hagyjam abba a játékot, mert ez így nem korrekt.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Felelf (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Már megint eltűnt 2000 aranyam. Ez a harmadik eset és az előző kettőt sem orvosolták. Ráadásul nem lehet magyarul panaszt írni. Szerintetek valaha is visszakapom, vagy inkább hagyjam abba a játékot, mert ez így nem korrekt.

    Szia! :)

    Tapasztalatom szerint nem nagyon szokták visszaadni, az eltűnt aranyat, ha azt meg tudják mondani, mire ment el.

    Augusztus óta nincs magyar nyelvű támogatásunk. Ha segítségre van szükséged a kapcsolatfelvételre valamelyik idegen nyelven, én angolul tudok neked segíteni. :) Ha szeretnéd, akkor keress meg kérlek a játékban privátban.

    Zsu
  • Felelf (HU1)Felelf (HU1) Bejegyzések: 3
    Kedves Zsu!
    Az a helyzet, hogy vettem 1 db lufit, hogy meglegyen a hínár. Ez 390 arany volt, ha jól emlékszem. Namost a kb. 4590-390=4200. Ehelyett van 2200. Nem értem. Viszont nyertem egy aranybányászati engedélyt, még örültem is, hogy megint 6000 fölé megyek és hamarost tudnám fejlesztésre használni.
    A múltkor hiába panaszkodtam, magyarul lehetett írni. Kaptam egy levelet, miszerint sok a panasz várjak pár napot. Azóta semmi. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.02.2017
    Felelf (HU1) mondta:
    Kedves Zsu!
    Az a helyzet, hogy vettem 1 db lufit, hogy meglegyen a hínár. Ez 390 arany volt, ha jól emlékszem. Namost a kb. 4590-390=4200. Ehelyett van 2200. Nem értem. Viszont nyertem egy aranybányászati engedélyt, még örültem is, hogy megint 6000 fölé megyek és hamarost tudnám fejlesztésre használni.
    A múltkor hiába panaszkodtam, magyarul lehetett írni. Kaptam egy levelet, miszerint sok a panasz várjak pár napot. Azóta semmi. 

    Szia! :)

    Összedugtuk a fejünket, hol nyerhetsz aranybányászti-engedélyt. Pörgethetted a szerencsekeréken...esetleg meglepetésládát nyithattál (most ezekre van esély per pillanat). Véletlen nem nyitottál több meglepetésládát, mint amennyi volt? Ugyanis nem szól a játék, ha elfogynak a meglepiládáid, automatikusan átvált 250 aranyra. Elképzelhető, hogy arra ment el az aranyad?

    (A lufi segítség az 100%-os, hogy 290 arany volt.)

    Zsu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 14.02.2017
    Felelf (HU1) mondta:
    Kedves Zsu!
    Az a helyzet, hogy vettem 1 db lufit, hogy meglegyen a hínár. Ez 390 arany volt, ha jól emlékszem. Namost a kb. 4590-390=4200. Ehelyett van 2200. Nem értem. Viszont nyertem egy aranybányászati engedélyt, még örültem is, hogy megint 6000 fölé megyek és hamarost tudnám fejlesztésre használni.
    A múltkor hiába panaszkodtam, magyarul lehetett írni. Kaptam egy levelet, miszerint sok a panasz várjak pár napot. Azóta semmi. 

    Szia! :)

    Összedugtuk a fejünket, hol nyerhetsz aranybányászti-engedélyt. Pörgethetted a szerencsekeréken...esetleg meglepetésládát nyithattál (most ezekre van esély per pillanat). Véletlen nem nyitottál több meglepetésládát, mint amennyi volt? Ugyanis nem szól a játék, ha elfogynak a meglepiládáid, automatikusan átvált 250 aranyra. Elképzelhető, hogy arra ment el az aranyad?

    (A lufi segítség az 100%-os, hogy 290 arany volt.)

    Zsu
    Szia :) 
    nem esetleg el is indítottad a bányában a termelést, és ott van a nyert engedélyed és a hiányzó 2000 aranyad... és ha kiveszed tényleg 6000 felett leszel... vagy esetleg átnevezted valamelyik farmodat, az is 2000... csak tipp ::))) Jó játékot ::)))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia :) 
    nem esetleg el is indítottad a bányában a termelést, és ott van a nyert engedélyed és a hiányzó 2000 aranyad... és ha kiveszed tényleg 6000 felett leszel... vagy esetleg átnevezted valamelyik farmodat, az is 2000... csak tipp ::))) Jó játékot ::)))

    Ebben is van valami. :) Bár én reméltem, az aranybánya indítását kizárhatjuk. :) Azt csak észreveszi, ha elindítja. :smiley:
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Szia :) 
    nem esetleg el is indítottad a bányában a termelést, és ott van a nyert engedélyed és a hiányzó 2000 aranyad... és ha kiveszed tényleg 6000 felett leszel... vagy esetleg átnevezted valamelyik farmodat, az is 2000... csak tipp ::))) Jó játékot ::)))

    Ebben is van valami. :) Bár én reméltem, az aranybánya indítását kizárhatjuk. :) Azt csak észreveszi, ha elindítja. :smiley:
    de az említett összeg csak így jön ki 6000 fölé,, különben ennél több lenne.
  • ircsi61 (HU1)ircsi61 (HU1) Bejegyzések: 2
    Az a problémám.hogy a bánya nem adta ide az aranybányászati engedélyért az aranyat. Csak  a 2000 aranyat amit oda adtam bányászni. Nem tudom mit lehet ilyenkor csinálni .
  • Felelf (HU1)Felelf (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Tényleg elindítottam a bányászatot, de nem tűnt fel, hogy pénzbe kerül. Akkor várok, míg végez és remélem nem járok úgy, mint ircsi61. Köszi az ötleteket.
  • Adeodáta (HU1)Adeodáta (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy ha utalással veszek aranyat, akkor miért nem kapom meg? A pénzem átment, de amit vásároltam, sehol sincs. Ez már a harmadik eset volt.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy ha utalással veszek aranyat, akkor miért nem kapom meg? A pénzem átment, de amit vásároltam, sehol sincs. Ez már a harmadik eset volt.

    Szia!

    Ha utalással vásárolsz, akkor sohasem azonnal íródik jóvá az arany. Kell pár munkanap átfutás hozzá.
    Ha tudod mikor utaltál, s valóban levonta, akkor ha tudsz angolul, akkor levelet kell írni, amiben jelezni tudod mikor és mennyiért vettél aranyat, s nem kaptad meg.
    Ha nem tudsz angolul, keresd meg valamelyik moderátort, s segítünk neked.

    Ádámmaci

  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok
    Miért nem tudok bank kártyával aranyat venni napok óta? Errort ír
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok
    Miért nem tudok bank kártyával aranyat venni napok óta? Errort ír

    Szia! :)

    Amikor legközelebb ilyet tapasztalsz, illeszd be a képet is, ami hibát jelez. Sajnos többféle hiba létezik, így most ebből nem tudok rá pontosabbat mondani neked.

    Zsu
  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok
    Miért nem tudok bank kártyával aranyat venni napok óta? Errort ír

    Szia! :)

    Amikor legközelebb ilyet tapasztalsz, illeszd be a képet is, ami hibát jelez. Sajnos többféle hiba létezik, így most ebből nem tudok rá pontosabbat mondani neked.

    Zsu

    Szia
    An error occurred. Please try again later.
    httpsprovidergoodgamestudioscomimgerrorbg-maintenancejpg
    Ezt adja ki most is
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia
    An error occurred. Please try again later.
    httpsprovidergoodgamestudioscomimgerrorbg-maintenancejpg
    Ezt adja ki most is

    Köszönöm. :)

    Melyik böngészőben próbálkoztál? Kipróbáltál-e több böngészőt is? Ha nem, akkor kérlek, ezt tedd meg. :)
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    1702170  sms be kaptam ezt a számot péntek reggel 9 óra 03 perc kor vettem 80 aranyat és ma meg 170219 be sms be kaptamezt a számot  120 aranyat nem kaptam meg nem azért áldozok a játékra pénzt ,hogy amit ígérnek nem adják meg .
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    1702170  sms be kaptam ezt a számot péntek reggel 9 óra 03 perc kor vettem 80 aranyat és ma meg 170219 be sms be kaptamezt a számot  120 aranyat nem kaptam meg nem azért áldozok a játékra pénzt ,hogy amit ígérnek nem adják meg .
    szia
    hát nem tudom, de valamit nagyon elnéztél
    se 80 se 120 aranyat nem lehetséges vásárolni. a legkisebb összeg 1.100 arany és az sms szám is teljesen más, mint amit te írtál. az alábbi képen pirossal jelöltem a legkisebb összeget és az sms számot


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.02.2017
    mind2 visszaigazoláson 32 ezer aranyat és 30 ezer dollárt látok
    az általad említett 80 és 120 aranyról nem látok semmi infót. ez valami akció volt? vagy honnan a 80 és 120 arany?
    bocsi, de ezt nem értem.
    én is mindig akciósan vásárlok, de még soha nem találkoztam se 80 se 120 arannyal pluszban

    nyilván ez lenne, amit vásároltál a visszaigazolásból megítélve.


    de itt szó sincs semmi 80 vagy 120 aranyról.
    4.000 HUF-ért vásárolsz 32.000 aranyat, melyhez 30.000 dollár a bónusz. ennyi, nem több
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Nem néztem el és nem telefonon rendeltem hanem kártyás rendelés volt és látam ,hogy most 120 aranyat adnak azért vásároltam meg  ami most megy előte volt az ha így megy abba hagyom akor a játékot mert ez csalás .
  • banyarém (HU1)banyarém (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Semilyen aranyat nem kaptam 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem néztem el és nem telefonon rendeltem hanem kártyás rendelés volt és látam ,hogy most 120 aranyat adnak azért vásároltam meg  ami most megy előte volt az ha így megy abba hagyom akor a játékot mert ez csalás .
    jó rendben, én most ebben a szériában nem vásároltam, tehát a 120 aranyra nem tudok mit mondani, bár még nem találkoztam vele, de attól még lehetséges
    viszont, ha probléma van az sms-ben történő vásárlással, akkor az alábbi linken kapsz segítséget, h hol és hogyan lehetséges panaszt tenni

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3056667/#Comment_3056667

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt