Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Javaslatok

1412

Hozzászólások

  • bajkokati (HU1)bajkokati (HU1) HU1 Bejegyzések: 0
    Sziasztok! Azt szeretném javasolni, amennyiben lehetséges, hogy legyen közös a raktár. Jó lenne, ha át lehetne helyezni dísztárgyakat egyik farmról a másikra. Köszi! Kati

  • angeló36 (HU1)angeló36 (HU1) Bejegyzések: 8
    sziasztok. nagyon tetszik ez a lufikeresős. jó lenne ha lenne ilyen bio piachoz hasonló stilű unatlozóknak keresgetős kisfeladat. persze legyen nyeremény is de azért ne ugy h akinek nincs ideje rosszul érezze magát vagy hasonlo de azért ne is gagyi mondjuk 18as mosolyu ajándék. elképzelés: rányomsz a feladatra és elszór valamiből valamennyit amit minél hamarabb össze kell szedni. persze érzékelje ha a gépeden valamiért nem tudsz játszani és álljon meg a számláló. de ez csak egy példa. annak aki egyedül van vagy beteg jó időtöltés addig se lesz depresziós az ember.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok. nagyon tetszik ez a lufikeresős. jó lenne ha lenne ilyen bio piachoz hasonló stilű unatlozóknak keresgetős kisfeladat. persze legyen nyeremény is de azért ne ugy h akinek nincs ideje rosszul érezze magát vagy hasonlo de azért ne is gagyi mondjuk 18as mosolyu ajándék. elképzelés: rányomsz a feladatra és elszór valamiből valamennyit amit minél hamarabb össze kell szedni. persze érzékelje ha a gépeden valamiért nem tudsz játszani és álljon meg a számláló. de ez csak egy példa. annak aki egyedül van vagy beteg jó időtöltés addig se lesz depresziós az ember.
    szia
    hát nem rossz az elképzelés, én is szeretek keresgélni :)
    de úgy gondolom, így is elég feladat van a játékban, és sajna vannak hibák, amik prioritást élveznek
    szal..... ha rajtam múlna, akkor én ezt a háttérbe tenném. sajnos ha beteg vagy és a farm nem elégít ki, akkor rengeteg más játék található még :)
    és mint ahogy Robi is írja... depresszió ellen nem a net kell, hanem valós emberek, barátok :)
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Sziasztok! :) Bizony jó lenne,ha a készletelemeket darabonként is be lehetne tenni,sokszor 1-2 darabon múlik,hogy indítani lehessen! Elég keveset ad,ahhoz képest,amennyit a projihoz kér! A tervezőt is adhatnák gyakrabban !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    bakter (HU1) mondta:
    Sziasztok! :) Bizony jó lenne,ha a készletelemeket darabonként is be lehetne tenni,sokszor 1-2 darabon múlik,hogy indítani lehessen! Elég keveset ad,ahhoz képest,amennyit a projihoz kér! A tervezőt is adhatnák gyakrabban !
    szia
    valóban az lenne a jó, ha szöv tagok együtt tudnánk betenni
    pl nekem van 280 munkaerőm és a társaimnak megvan a hiányzó 7
    de a legjobb az lenne, ha a készletelemek egy helyen gyűlnének az összes szövitagtól és abból kellene berakni a projikba

  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Liz65 (HU1) mondta:
    bakter (HU1) mondta:
    Sziasztok! :) Bizony jó lenne,ha a készletelemeket darabonként is be lehetne tenni,sokszor 1-2 darabon múlik,hogy indítani lehessen! Elég keveset ad,ahhoz képest,amennyit a projihoz kér! A tervezőt is adhatnák gyakrabban !
    szia
    valóban az lenne a jó, ha szöv tagok együtt tudnánk betenni
    pl nekem van 280 munkaerőm és a társaimnak megvan a hiányzó 7
    de a legjobb az lenne, ha a készletelemek egy helyen gyűlnének az összes szövitagtól és abból kellene berakni a projikba

    Ez mind szép és jó lenne,de ha valaki kilép vagy léptetik akkor hogy számolja el
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    bakter (HU1) mondta:
    A tervezőt is adhatnák gyakrabban !

    Szia! :)

    Sajnos nem fogják, ez egyelőre biztos.
    A legutóbbi eszmecserén ez is szóba jött. Az a véleményük erről, ha gyakrabban jönne a tervező, akkor elveszítené azt funkcióját, ami szerintük fontos...kihívás legyen számunkra.

    Zsu
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Szép estét kívánok :)

    Javaslat helyett inkább ötletnek írnám,a kacsaólakat 8 óra érés helyett,lehessen 7 óra érés után begyűjteni. :) Szerintem ennek mindenki örülne. :)
  • Pöpő (HU1)Pöpő (HU1) Bejegyzések: 0
    Sziasztok.
    Régebben volt egy olyan lehetőség, hogy szépen át lehetett rendezni a farmon lévő dolgokat.
    Szeretném kérdezni, hogy az miért szűnt meg?
    Nagyon jó volna ha újra lenne.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Pöpő (HU1) mondta:
    Sziasztok.
    Régebben volt egy olyan lehetőség, hogy szépen át lehetett rendezni a farmon lévő dolgokat.
    Szeretném kérdezni, hogy az miért szűnt meg?
    Nagyon jó volna ha újra lenne.
    Szia!
    Nem volt tökéletes a működése miután a farmok mérete megváltozott, s emiatt került ki. Hogy valaha visszakapjuk-e, ezt előre nem tudjuk.

    Ádámmaci
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Ez mind szép és jó lenne,de ha valaki kilép vagy léptetik akkor hogy számolja el
    szia
    hát működhetne azon az elven, ahogyan tervezik a szövifalunál is a peremnövények együttes használatát. a játékosnál maradna az összes elem, amit megszerzett a játékban, viszont lenne egy gyűjtő, ahol a szövetkezet tagjainak az összeadott készletelemeit mutatná. ezt a gyűjtőt értelemszerűen csak a szöv. vezető vagy a képviselők kezelhetnék. ha a játékos kilép vagy eltávolításra kerül, akkor természetesen ami a birtokában van készletelem, azt viszi magával, a gyűjtőből pedig levonásra kerül
    de mint már előzőleg írtam párszor, valszeg ilyesmi nem fog megvalósulni, mivel az üzemeltetőknek jó kis aranyforrás a készletelemek megvétele
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Liz65 (HU1) mondta:

    Ez mind szép és jó lenne,de ha valaki kilép vagy léptetik akkor hogy számolja el
    szia
    hát működhetne azon az elven, ahogyan tervezik a szövifalunál is a peremnövények együttes használatát. a játékosnál maradna az összes elem, amit megszerzett a játékban, viszont lenne egy gyűjtő, ahol a szövetkezet tagjainak az összeadott készletelemeit mutatná. ezt a gyűjtőt értelemszerűen csak a szöv. vezető vagy a képviselők kezelhetnék. ha a játékos kilép vagy eltávolításra kerül, akkor természetesen ami a birtokában van készletelem, azt viszi magával, a gyűjtőből pedig levonásra kerül
    de mint már előzőleg írtam párszor, valszeg ilyesmi nem fog megvalósulni, mivel az üzemeltetőknek jó kis aranyforrás a készletelemek megvétele
    Elnézést,ha már irtad igy már nagyon is jónak tünik,biztos átsiklottam,hisz volt már mit olvasni
  • farmernagyi (HU1)farmernagyi (HU1) Bejegyzések: 1
    Az egyáltalán  nem jó, hogy a szövi bajnokság után rögtön  van a dobozos, mert így vagy visszafogjuk a szöví játékot  , hogy maradjon a dobozolásra is spéci anyag vagy a dobozost el sem kezdjük mert ki fogytunk az anyagokból.
  • ditke (HU1)ditke (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok lehet már irták előttem de én azt szeretném javasolni hogy jo volna ha legalább ket épités mehetne végbe egyszerre.Voltaképpen van 3-4 farm is és ha mindegyiken mehetne egy épités egyszerre úgy volna ésszerű.Sokszor 10-15 órát kell várni hogy megépitsek még egy istállót vagy fejlesszek egy már meglévőt.Lehetne a közeljövőben erre valamiféle mód?Köszönöm szépen a választ előrte is
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    ditke (HU1) mondta:
    sziasztok lehet már irták előttem de én azt szeretném javasolni hogy jo volna ha legalább ket épités mehetne végbe egyszerre.Voltaképpen van 3-4 farm is és ha mindegyiken mehetne egy épités egyszerre úgy volna ésszerű.Sokszor 10-15 órát kell várni hogy megépitsek még egy istállót vagy fejlesszek egy már meglévőt.Lehetne a közeljövőben erre valamiféle mód?Köszönöm szépen a választ előrte is
    Szia!

    Erre jelenleg is van lehetőség, csak a 3 állandón 1 és a szigeten 1 építés esetén. A szigeten feloldani ezt az ablakot aranyért tudod.
    Tény, hogy néha jó lenne 2 állandón is, de ennek megvalósítása nem valószínű, hogy meg fog történni, mert az a stratégia jellegén változtatna, s ez nem célja a GGS-nek.

    Ádámmaci
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A farmkezelőbe, jó lenne egy csúszka, mint a pénzváltónál. Ha nem szeretnénk az egész bent tárolt menyiséget el adni, könnyebb lenne be állítani a menyiséget. Mert így egyesével kell kattintgatni, hogy csökkenjen az eladandó darabszám.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    A farmkezelőbe, jó lenne egy csúszka, mint a pénzváltónál. Ha nem szeretnénk az egész bent tárolt menyiséget el adni, könnyebb lenne be állítani a menyiséget. Mert így egyesével kell kattintgatni, hogy csökkenjen az eladandó darabszám.
    szia Margit
    roppant 1xű a dolog. kitörlöd a felkínált mennyiséget és átírod az általad eladni kívánt összegre :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.02.2017
    A farmkezelőbe, jó lenne egy csúszka, mint a pénzváltónál. Ha nem szeretnénk az egész bent tárolt menyiséget el adni, könnyebb lenne be állítani a menyiséget. Mert így egyesével kell kattintgatni, hogy csökkenjen az eladandó darabszám.

    Szia! :)

    Ez a lehetőséged most is megvan, csak ezek szerint Te még nem vetted észre. :) Igaz nem csúszka, de attól a funckója megegyezik. Sőt, ez jobb, mert itt pontos számadatot is meg tudsz adni. :)



    Kétféle lehetőséget jelöltem Neked a képen:

    1. Maximális mennyiség eladására szolgál az kis zöld kör, amiben felfelé mutató nyíl van.
    2. A piros téglalappal jelölt területbe be tudod írni a pontos eladási mennyiséget. Hogyan? Belekattintasz az egereddel abba a részbe. Bár érdemes az egyik végére kattintani a benne lévő számnak, utána nyomva tartani az egeret és egészen a másik végéig elhúzni. Majd amikor fekete színűvé válik a kijelöléstől, akkor egyszerűen felengeded az egeret és átírod arra a számra, amit te szeretnél eladni. :)

    Zsu

    (Bocsi Liz, mikor még belefogtam a válaszba, nem volt itt a tiéd...túl sok időt töltöttem ezek szerint a képpel) :smiley:
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Köszi az infót :) komolyan mondom eddig kattingattam, mint a meszes :D:D:D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszi az infót :) komolyan mondom eddig kattingattam, mint a meszes :D:D:D
    előfordul :D:D
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok.Van az ismeretségi körömben egy pár olyan játékos aki szeretné befejezni a játékot. Már régen nem játszik csak épp elkezdte de megunta. jó lenne,ha lenne rá lehetőség mindenkinek a saját farmján,ha megunja a játékot,vagy mondjuk nincs ideje csinálni akkor ő autómatikusan törölhesse magát. Tudok én is olyan játékot ahol ez megoldható. Szerintem rengeteg olyan farm van ahol már rég nem léptek be.Miért kell több hónapot várni,hogy törölve legyen,ha egyáltalán törlik.Foglalják a helyet feleslegesen.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok.Van az ismeretségi körömben egy pár olyan játékos aki szeretné befejezni a játékot. Már régen nem játszik csak épp elkezdte de megunta. jó lenne,ha lenne rá lehetőség mindenkinek a saját farmján,ha megunja a játékot,vagy mondjuk nincs ideje csinálni akkor ő autómatikusan törölhesse magát. Tudok én is olyan játékot ahol ez megoldható. Szerintem rengeteg olyan farm van ahol már rég nem léptek be.Miért kell több hónapot várni,hogy törölve legyen,ha egyáltalán törlik.Foglalják a helyet feleslegesen.
    hali
    az illető  a supporttól kell kérje a farmja törlését.
    kül csak 6 hónap múlva törlődik a farm
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szia! Köszönöm a választ.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Ha már valaki előttem ezt említette, akkor elnézést kérek:

    A horgászattal kapcsolatban javasolnám, hogy ne jelenjen meg Oleg a vödör szabad kapacitásával minden kifogott hal után. Nagyon lassítja a játékot és unalmassá teszi. A még kifogható mennyiséget pl a csónakon, vagy valahol máshol is mutatni lehetne.

    bkatica
  • farmerirenke (HU1)farmerirenke (HU1) Bejegyzések: 1
    Eloszor is udv mindenkinek
    Nekem az volna a javaslatom,hogy a sok disztargybol  ha lehetove tennek adhassunk a kisseb jatekosoknak
    legalabb szovin belul.
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Sziasztok! A felröppenők száma nem lehetne kicsit több? Bizony elég gyéren adja a készleteket,az eventek felröppenőit,és most a láda... nem kis idő mire össze szedjük! 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    bakter (HU1) mondta:
    Sziasztok! A felröppenők száma nem lehetne kicsit több? Bizony elég gyéren adja a készleteket,az eventek felröppenőit,és most a láda... nem kis idő mire össze szedjük! 
    szia
    sajnos mi is küzdünk ezzel a problémával, de itt ez ügyben nem tehetünk semmit, mivel mi is csak játékosok vagyunk, akárcsak te. kizárólag a játék fejlesztői tudnának ebben segíteni, de ők nem olvassák a fórumot :(
    amúgy meg mivel így állították be, nem hinném, h változtatnának rajta. régebben jobban adta a készletelemeket is és a felröppenőket is
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    Köszönöm a választ,nekem is ez a véleményem,régebben több volt. Reménykedjünk,hátha....... :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt